Folla(nevis falla) diagnostika- mīti un realitāte

Vai esat saskārusies ar šo diagnostikas veidu?Vai tas ir nopietni?

Pele_chiibaa    2 zinātniski pamatota metode.
iru saskārusies - teicami nodiagnosticēja.
problēmzonas norādīja labu laiku pirms sāku pati tās fiziski just.
atrada vainas, kuru izcelsmi ārstiem bija problēmas noteikt.

sauljux21      ,Neatkārtošos, piekrītu Pele_chiibaa par visiem 100%.

Pele_chiibaa      a neviens jau neliek pirkt.
saņem savu diagnostikas lapu un duj prom, ko kedas nes.

vienk fīča ir tajā, ka ar to diagnostikas metodi, paralēli arī var noteikt, teiksim - vai konkrētās "zāles" - t.i. uztura bagātinātāji, zāles palīdzēs risināt konkrēto vainu vai nē un kādas devas nepieciešamas, tāpēc arī diagnosticētāji strādā ar konkrētas firmas uztura bagātinātājiem.
bet principā, ja rezultāti dabūti un Tev ir padomā labāki, lētāki risinājumi - dzer tējas, lieto homeopātiju, pielieto naturopātiju un aizej pēc laika pārbaudies, vai esi uz pareizā ceļa. i viss.

Phoenix_2010  1 1 Nav nekādu mītu - šodien biju lieciniece, kā ar Folla diagnostiku noteica 12-gadīga puikas kaites - zēnam ilgu laiku katru otro, trešo dienu paaugstināta temperatūra ap 37,3 un ārsti ar parastiem izmeklējumiem nespēj noteikt, kas par lietu - analīzes neko neuzrāda. Tuvāk neteikšu, bet problēmas diezgan lielas.
Es arī notestējos - precīzi, kā naglai uz galvas tas, par ko jau zināju, plus tas, par ko nezināju , bet tikai spēju nojaust - ka nav īsti labi ar gremošanas sistēmu un galvas-kakla asinsriti. Un man arī analīzes vienmēr labas bijušas - ne cukuri, ne holesterīni, ne olbaltumvielas, ne hemoglobīns utt. u.t.jpr. - vienmēr analīzēs viss čikiniekā.

FRITILAARIJA      pablēņoties var, bet nopietni neatzīstu; sastāstīja man nez ko, pārbijos, aizskrēju uz sonogrāfu, bet viss OK

niica      Kur tādas pārbaudes ir iespējamas?

Phoenix_2010      turkmen - tieši tā - Folls uzrāda pat to, kas vēl ar aci nav saskatāms. Rietumu un austrumu medicīnas ir atšķirīgas - "rietumi" ārstē simptomus pa atsevišķām ķermeņa sastāvdaļām, "austrumi" uzlūko cilvēka ķermeni kā vienotu veselumu, kur katrs orgāns atrodas mijiedarbībā ar citiem. Rupji izsakoties - "austrumi "sāk ārstēt jau tad, kad vēl nav pat nekādu ārēju simptomu - sāpes, temperatūras u.tml., rietumi - kad jau pilna buķete - sāpes, iekaisumi, temperatūra, analīzes vispār kirdik...

rudaa_lapsa      Esmu dzirdējusi par šo diagnostikas metodi jau pasen...
Ir interese un varbūt kāds/a zin, kur tādu veic? Kā arī kādi izcenojumi?

evelina37      Īsti dakteri neveic šādas metodes,bet,kur ir uztura bagātinātāji vai vitamīni,tur ir šādas metodes.
Pati esmu divās reizēs piedalījusies,un maksā 10 Ls.

Pele_chiibaa      "īsti dakteri"neatzīst nedz tautas medicīnu, nedz homeopātiju, nedz Baha ziedus, nedz folla diagnostiku :DDD so? i kura metode parasti izrādās efektīvāka ceļā uz izveseļošanos? pareizi - DABISKĀS metodes, neba ķīmija.
ok, es te nerunāju par ielaistiem gadījumiem, kad rīcība būtu prasījusies jau gadu desmitus atpakaļ.

vilcenessmaids      Zinu sievieti,kuru,izmeklējot ar Folla diagnostiku ,ārsts lika aiziet izmeklēt krūtis un labi vien ,ka viņa to ātri izdarīja,tā sevi paglābdama laicīgi no ""nepatikšanām"".pati arī esmu diagnostiku izmēģinājusi un arī lietojusi tos pašus ieteiktos uztura bagātinātājus.Jūtos labi!

skorpions5      Tikai šodien izlasīju par foll diagnostiku,un varu pievienoties , izteikumiem ka palīdzēja...mani paglāba laicīgi no sirds asinsvadu saslimšanas un esmu ļoti pateicīga cilvēkam kas to ieteica,tāpēc arī varu ieteikt visiem kas rūpējas par savu veselību noteikti to veikt pie zinoša speciālista nevis kaut kur pa kaktiem! 2012-05-13

Circenis      Diagnostikas měrķis ir atgūt veselību,nevis ciīnīties ar slimību.Homeopātija. 2020-05-01 18:02

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu