Kā atbrīvoties no varžacīm?

Iesakiet kādu efektīvu metodi kā no viņas atbrīvoties.

Mezhavecis    4 Tev taču anketā rakstīts,veselības aprūpe,un šitātds jautājums.
1.nevalkā pārāk mazus un šaurus apavus.
2.aptiekās ir speciāli plāksteri šim nolūkam.Darbojas ļoti efektīgi.

joens  1   Visefektīvākais - valkāt piemērotus apavus (pārbaudīts praksē).

Baiba1962  1 1 iesākumam - labs pedikīrs, un tad pārskatīt savus apavu krājumus. un iepirkt ar steigu jaunus.

havefun  2 8 jautajums tacu bijaa kaa atbrivoties nevis kaa netikt pie varz acim!!
Vajag likt alveju uz to vietu kur ir varz acs un apsaitet, veel jau ir ari pieejami dazadi varzacu plaksteri, starp citu scroll ir tiri efektivs.

euphorya  2 2 Hmmm... ja godīgi, nezinu, kā izpaužas varžacis. Esmu dzirdējis ikai visādus nostāstus un parunas. Bet... man savu laik uz pirksta bija kārpa. Tad es šo kārpu dažas dienas smērēju ar tādas dzeltenes puķes lakstu sulu. Ja nemaldos - sauc viņu "Gundega". Noplūcu šo lauku puķi un ar to sulu, kas nāk ārā plūkšanas vietā (arī dzeltena) nosmerēju šo kārpu. Reāli ~3 dienu laikā kārpa kā nebijusi. :) Varbūt te ir kas līdzīgs. Sorry, ja ne par tēmu.

Eivisa9  1 3 aptiekā var nopirkt konkrēti plāksterus, kas domāti tieši varžacīm, pajautā, visu pastāstīs.

selnija_  3   Mūsdienās laikam jau nav nekādu problēmu to dabūt nost. Es dabūju nost lēnām pamazām griežot ar manikīra sķērītēm zem tekoša karsta ūdens/tāds, cik vien var paciest/, bet toreiz citu līdzekļu nebija, vai nebij zināmi.

Eiropa    4 plāksteri nelīdz, domājams jāiet pie spečuka un jāsaldē ārā;(

lAiida    1 Akurāt cīnos ar meitas varžacīm, viņai uz vienas kājas 7 gab :(
Bijam pie ārsta un neko citu kā plāksterus vai zales neieteica..
Tad nu dalīšos pieredzē- kājas izmērcē soda+šķidrās ziepes+ silts ūdens min15-20, tad uz uz varžacīm pilinam DUOFILM pilienus, līmē parasto plaksteri un atstaj uz nakti, nākamā vakara atkal mērce kājas, balto ādu no varžcīm nogriež, atkal zāles un tā katru vakaru kamēr varžcis pazūd.. Mums tas prasa jau trešo nedēļu, bet palikusi ir tik viena :))) To pilienu vietā var lietot tos plāksterus speciālos, bet tie tāpat ir jalieto katru dienu...

lAiida  3 8 Varžacis nerodas tikai no sliktiem apaviem, tapat tās viegli iegūt basenā, pirtī, ka arī ja uz kajām ir liela slodze..

arabika1960    3 Nu jau katrā poliklīnikā ir diabēta kabinets, kurā strādā māsiņa, kas taisa sauso pedikīru un pie reizes likvidē arī varžacis. Pēc tam pēdas ir jākopj un jāapmeklē specialists, kas izveido kurpēs ieliekamas zolītes. Tas palīdzēs izvairīties no pēdas, pirkstu deformācijas un arī no sabiezējumiem. Pirtī nu gan varžacis nevar iegūt, tā būs drīzāk sēnīte...

Diaana_Niike    4 Labi paliidz naudas koks. Lapu paargriez gareniski un ar galiigo pusi pieliek pie varzacs, nostiprina ar marles saiti vai plaaksteri. No riita liek otru lapas pusi. Un taa katru riitu un vakaru. Peec laika varzacs pati izkritiis ar visu "sakni".

Eivisa9  1 1 varžacs un kārpas nav viens un tas pats.

saulete      Varbūt tā nav varžacs,bet kārpa .aizej pie dermatologa.lai izraksta smēri un nosaka precīzi diagnozi.Man sākumā ar likās ka varžacs,bet ar plāksteriem bija par maz ,izrādījās ka tā ir kārpa un vajadzēja citu smēri.Aptiekās ir skaisti riņķi ,ko aplikt tai apkārt un iekšā smēri.Mēģināju likt klāt ķiploka daiviņu,alveju.Veiksmīgi dabūju nost,kaut gan ārste piedāvāja izgriezt bez narkozes.

stella00012  1 5 gan no kārpām, gan varžacīm (milti+etiķis) nedaudz kodīs 2015-05-17

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu