HairMax aparāts?!

Mans tētis ir ieraudzījis HairMax reklāmu neta, kur aprakstīts, ka mati vietas, kur ir izkrituši atkal sak augt. Protams, tagad atradies lielais pircējs. kaut gan cik esmu lasījusi aprakstus presē un neta, tad specuiālisti saka, ka nevar ta būt, ka mati atkal sak augt. nu labi, stasts nav par to. Gribeju tikai zināt vai tiešām tas aparāts ir to verts, lai maksātu 200 vai 300 Ls. Manuprat tas ir kārtejais tv shop variants - revolucionārs līdzeklis blblbla. googlē ar atsauksmēm no realiem lietotajiem arī ļoti paskopi. Varbūt kāds, kam tiešam ir ar to bijusi darīšana var uzrakstīt kā ir patiesība.

Smaidona (2011-01-17 18:12)      Patiesība,meit,ir tāda,ka miroņi augšā neceļas un gudra galva dumus matus necieš.Tā ar papam apskaidro.

Mezhavecis (2011-01-17 18:58)      Ja tāds aparāts būtu,viņu nebūtu jāreklamē.Zini kapēc es vispār skatos reklāmas?Tapēc lai
zinātu,kas ir sūds,jo reklamē tikai mēslus ko savādāk pārdot nav iespējams.

inito4ka (2011-01-17 19:12)      iesaki papam šito!!!
http://www.haircubed.com/index.php?target=pages&page_id=Videos
JO,,,ja matu nav ,tie nevar augt...jo mata maisiņš ir tukš,un kur tur radīsies dzīvība??? pat iestādītie,ne vienmēr sadzīvo ar saimnieku,,,citreiz pat pūst un struto.

Vucis (2011-01-17 19:24)      Nē. Ja efekts būtu tik liels, tad plikpaurīšu uz pasaules nebūtu, vai to būtu ļoti, ļoti maz.

Lāzers tiešām palīdz stiprināt matu saknes. Procedūras pieejamas fizioterapijas kabinetos. bet tas aparātiņš pēc tādas butaforijas izskatās. Ir arī minoxidil 5% šķīdums jebšu Regaine. Sanāks krietni ekonomiskāk UZ KĀDU BRĪDI AIZKAVĒT MATU IZKRIŠANU.

Lucy (2011-01-17 21:56)      Neticu es tiem brīnumlīdzekļim,ja tādi būtu,tad nestaigātu tik daudz ar plikiem pauriem.:))

marekst (2011-01-18 00:45)      Toniii1, parādi vēl savam sencītim pāris reklāmas netā, piemēram, "Grow A Larger Penis Size In Weeks" vai FuelMAX magnētus lai ievērojami samazinātu degvielas patēriņu :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu