Struteņu uzlējums

Kam un kā lietot struteņu uzlējumu ar šņabi (tinktūru)?

riks086      Pret ādas tuberkulozi, bet tikai ārīgi. Par iekšķīgo lietošanu gan noteikti apjautājies pie ārsta, jo strutene ir indīgs augs.
Vispār dīvains jautājums - parasti jautā, ko lietot pie noteiktām vainām, bet te cilvēkam ir indīga auga uzlējums un par visu vari gribas likt lietā.... :))))))))

piparbecinja    3 daudz sataisīji, nav kur likt?

abigela    1 monolozei pamēģini.

Weejainaa_  3 8 vēža ārstēšanā izmanto struteņu sulu,kārpu piededzināšanā...

dzzekiss  1 2 Uzlējumu ar šnabi nav veselīgi.Labāk atsevišķi,ar uzlējumu kārpas dedzina,ar šnabi kuņģi dezinficē.

mieru_tikai_mieru  1 2 struteņu tinktūra lietojama ļoti daudzos gadījumos - gan kā imunitātes stimulatoru, gan kā pretvēža līdzekli. Jebkurā gadījumā, ja pati daudz par struteni nejēdz, drošāk iegādāties jau gatavu tinktūru homeopātiskajā aptiekā, jo tik tiešām - strutene ir indīgs augs. Ja tomēr izdomāsi, ko tieši gribi sevī "noindēt", tad - pēdējais laiks iet vākt struteņu lakstus, jo tās jau praktiski ir pārziedējušas.

erucanob    6 Mana tante darīja tā-savāca strutenes,aplēja ar šnabi,kādu mēnesi turēja tumšā vēsā vietā,tad katru dienu pa ēdamkarotei.Profilaktikai.Nodzīvoja līdz 87 gadiem.

kolina  2 1 Pret kuņģa, zarnu, aknu sāpēm, ādas sēnīti, kārpām, vēzi. Tikai iekšķīgi jālieto nelielā daudzumā (izšķīdinātu ūdenī), jo augs ir indīgs!

hefny    1 struteņu tēju- pret mastopātij, kruts vēzi, bet dozēti,dakter pārraudzīā, jo reāli indigs augs, galvas reiboņi uc/mana paziņa lietoja/.

akokao2  3 4 ...neviens onkologs struteņu terapiju nepiedāvās. Jākonsultējas un jāiegādājas homeopātiskajā aptiekā - ļoti efektīvs līdzeklis!

slieks      Brīdinu uzreiz - tikai nepārdozē. Sāksies tādi galvas reiboņi, sajūta kā karuselī.:)
Kādreiz ieteica struteņu tinktūru vēža profilaksei sekojoši: 1.dienā 1 pilienu, 2.dienā 2 pilienus, līdz pakāpeniski aiziet līdz 30. Tad pa vienam pilienam atpakaļ un nobeidz ar 1 pilienu. Tāds kurss bija jāveic reizi vai 2 reizes gadā, precīzi vairs neatceros.
Bet tagad aptiekā saka - lietot pa 15 pilieniem 3 x dienā, kā jau visas tinktūras. Nu tad arī viss beidzas ar tiem reiboņiem.:) Tiešām jājautā zinošam speciālistam.

Līdzīgi jautājumi
Strutenu uzlejums, ka gatavot? (4 atbildes)Uzlejums no dzervenem (18 atbildes)Upenu uzlejums (25 atbildes)Zelta sakne (11 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu