Kā ārstēt bieži iekaisušas acis?

Ļoti bieži iekaist acis, zāles palīdz uz īsu laiku
Jautā 2015-10-15 22:30

neko (2015-10-15 22:39)    1 iesākumā derētu noskaidrot iemeslus. Vienkārši apārstēt simptomus nav nekādas jēgas.

Lovetta (2015-10-15 22:49)    1 zini...ja acis bieži iekaist un nav ārēju iemeslu( darba apstākļi, putekli, ķīmija) tad var būt pie vainas tāda lieta kā entropija, kad skropstiņas nedaudz uz iekšu un kairina acs ābolu vai plakstu iekšpusi. Vēl acis regulāri iekaist, ja ir hronisks deguna blakusdobumu iekaisums, vai otīts...Ja okulists nelīdz-ir vērts aiziet pie otorinolaringologa.

Maribella15 (2015-10-15 23:07)      Noteikti ir kāda alerģija - it īpaši, ja novēro iekaisušās acis līdzīgos apstākļos vairākkārt. Jāatrod iemesls un jānovērš iemesls. Ir vērts uzzināt arī par atpūtas darba režīmu - vai nav liela pārslodze acīm un vai ir pārtraukumu darbā acīm un cik ilgs un kvalitatīvs ir miegs. Varbūt nepietiekoši acs tiek dabīgi mitrināta... iemeslu un ideju ir daudz iespējamu.

Lietutins1970 (2015-10-16 09:52)      pārbaudi redzes asumu,bieži iekaist acis arī no tā ka ir samazinājies redzes asums.Iesaku Fielmann optiku.Nākošais alerģijas...,sistēmslimības....papriekšu tam nepieciešams atrast iekaisušo acu cēloni

kokote (2015-10-16 14:23)      Nu ne jau fielmans optikā- optometrs var labi brilles piemeklēt, bet ne acis pārbaudīt.
Ceru, ka jautātājs nav pažēlojis naudiņu, ir bijis pie kārtiga oftalmologa, ka visi tur spedieni un acs ķermeņi, dibeni un kas vēl tik nē ir pārbaudīti, un tās zāles tas otalmologs ir izrakstījis, nevis aptieķnieks ieteicis. Attiecīgi ar jautājumu atkal pie oftalmologa- tb acu ārsta.
Kā man reiz teica viens oftalmalogs (tas gan bija reklāma, bet tāpēc jau nav nepatiesība): acs ir orgāns, kuru nevar pārstādīt, par to jārūpējas.
Vai darbs ar piepūli redzei, vai visi darba aizsardzības momenti ievēroti gaisma (ne spilgta ne tumša), datora ekrāns- nu tur 101 faktors ieskaitot tādu triviālību, vai rokas regulāri mazgā un acis neberzē

likky666 (2015-10-17 22:22)      Pilnīgi piekrītu neko viedoklim- vispirms jānoskaidro kāpēc iekaist? Vai pie acu ārsta ir būts? Varbūt pamatā ir kāda cita saslimšana? Tas būtu jānoskaidro.

Pillerina (2015-10-20 15:38)      Kas par zālēm, vai antibiotikas pilieni? Ja pats iegādājas pēc aptiekāra ieteikuma, varbūt alerģija pret tām un tāpēc iekaist no jauna? Iemesli jau būtu daudz - nervi, pārpūle, sauss gaiss, vides apstākļi, arī skropstu ieliekšanās, berzēšana ar netīrām rokām utt. Redzes pārbaude vēlama vismaz reizi gadā. Var lietot arī augu novārījumus - kumelītes, rudzupuķes, klinģerītes - ar samitrinātu vates vai marles tamponu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu