Līmes ostīšana - kādas var būt sekas?

Esmu ostijusi līmi 3 reizes, protams, atkal bija kompānija, "nelaid vaļā maisiņu, davai vēl nu" un atteikties es vnk nespēju, bet tagad apņem bailes no tà, ka augšana var apstātiesnu.t.t

sandra111 (2016-07-08 09:06)    4 iespejams,ka mainiet ko dzive,,,
ejiet macities,,,piedalieties kadas labdaribas organizacijas darba,,,
ir tik daudz interesanta dzive!
kapec to izniekot ostot limi?
jusu mammas vieta es jus noslanitu ar siksnu.

edding (2016-07-08 09:18)  1 4 Nemaz nezināju, ka 20 gados vēl turpinās augšana. Līdz cik gadiem tad cerēji vēl paaugties.
Vēl es domāju ka ko ošņāt vai šņaukt par pierunāt 12 gadīgu bērnu, bet ka 20 gadīgu gan nenojautu, domāju, ka šinī vecumā jau galva ir uz pleciem lai izvēlētos pareizos draugus un vajadzības gadījumā pateiktu-"nē"

lolita18 (2016-07-08 09:25)    3 Vajag bēgt no tādām kompānijām.Līme,alkohols un kas tālāk?

edding (2016-07-08 09:52)    2 Ak šitā.
Tad cita lieta. Ko var ieteikt. Nepinies ar tādiem. Gan jau ir normāli, ar kuriem kopā izklaidēties.
Tiem sliktajiem vienmēr var izdomāt iemeslu, lai turētos pa gabalu. Un iemācies pateikt nē. Padoma, kas Tev svarīgāks, tava veselība vai tie pridurki.

lovemedo (2016-07-08 09:53)    3 Nu pamēģini izdari vienkāršu procesu, nopērc nezinu mazo tūbiņu ar momentu, vai bison un paošņā. nedomāju, ka līmes smaka Tev liksies patīkama, drīzāk otrādi, tad ieslēdz smadzenes un sāc apsvērt, ja jau Man šķiet nepatīkami, tad kāpēc lai es to ošņātu? Atbilde lai apreibinātos! Jebkura apreibināšanās ir ILŪZIJA(ne sievietes niks), tas ko Tev šķiet sniedz apreibināšanās patiesībā neeksistē, līme kā ķīmija Tavu organismu indē, un indes iedarbībā Tavs ķermenis zaudē kontroli, Tavas smadzenes vairs pilnībā NEVALDA pār Tevi, līdz ar to rodas it kā eiforija, bet patiesībā tā ir organisma saindēšanās. Bariņā vari atteikties pasakot ka barinņam paliks vairāk ko lietot. Ja Tevi draugs, vai draugi sistu katru reizi, tu taču ar tādiem vairs nedraudžetos, vai ne?

lovemedo (2016-07-08 10:05)    3 Pirmkārt mammai obligāti izstāsti, pie tam mierīgi, ja nu kas tad mamma vismaz zinās ko ātrajiem teikt. Redz tās galvassāpes un kairinošā sajūta ir no tā ka inde atstāj tavu organismu. Organisms ir dzīvs organisms, un visu indi izvada no sevis, tāpēc un ir pohas, lomkas, utml. processi. Ja pārstāsi ostīt, organisms pilnīgi attīrīsies no jebkuras indes 5

PingviinsTaians (2016-07-08 11:30)      Mammai, vai ne mammai, bet... es neesmu pārliecināts, ka problēma ir tikai līmē. No trīs reizēm smadzenēm vajadzētu ātri atiet ar minimāliem bojājumiem. Bet varbūt problēma ir vēl kādās ķimikālijās (ieskaitot antidepresantus) un to sajaukumā ar līmes efektiem? Kaut cik kvalitatīvi to var izspriest tikai dakteris, turklāt no ārsta nav jākaunās, viņš ne to vien redzējis.

Protams, av2 pieņēmums par to, ka šis posts ir tikai no pirksta izzīsta provokācija, arī ir visai ticams. Tā bieži notiek.

marselis (2016-07-08 11:43)      toksimanija
viss atkarigs no neironu mezg.,kopejas domin., biokim.proc.smadzenes+endo.sist.savdabiba,tas ari nosaka iespejamas izmainas(islaicigas,ilglaicigas,vai ar stabilizacijas iespeju),tas var notikt pec pirmas reizes,var saglabaties ilgstosi,ka kuram.
Toksimanijas pamatprincips,eiforija tiek izsauklta caur organisma kopejo/daleju saizdesanu.

Geisha (2016-07-08 12:36)    3 Izstāsti mums,lūdzu, kāds iemesls ir tam, lai Tu sabeigtu savu veselību? Tu no tās ošņāšanās paliec skaistāka, gudrāka, krutāka vai vēl kādas labas īpašības Tev uzrodas? Ja draugi Tev piedāvās likt cilpu kaklā.... Liksi? Krievijā esot šāda izklaide. Ja paspēj noņemt cilpu - ok, ja nepaspēj - kaps. Galva, meitiņ, cilvēkam ir dota ne tikai, lai tur veidotu frizūras, būtu kur iebāzt ēdienu vai cepuri uzlikt, bet, lai domātu. Domāt vajag. Domāt. Ja nav neviena kompetenta pieauguša cilvēka ar ko izrunāt savas problēmas piezvani uz krīzes centriu. Pusaudža vecums ir grūts laiks - vecie mamuti stulbi, hormoni trako, galvā putra, bet tas viss ir pārejošs. Vēl jau skaistākie gadi ir priekšā. Lai tev veicas!

Karmensita (2016-07-08 12:46)      feiks

VecmeitaARrunci (2016-07-08 13:08)  1 2 Katrai lietai ir antilieta.taatad-no liimes ostiisanas var apstaaties augsana.Taatad jaaosta preteejais.Ieliec maisinaa svaigu govs meeslinu,veelams lai taa govs buutu barota biologiski un osti tiesi triis reizes ilgaaku laiku,nekaa ostiiji liimi.tas paliidzees ar garantiju.

le_chot (2016-07-08 14:19)    3 Līmes ostīšana nav nekas pozitīvs un ceru,ka vairāk tā nedarīsi. Strādāju psihiatrijā un slimnīcā tādu pusaudžu( līmes ostītāju) ir ka biezs. Atrofējas smadzenes un viņiem ´´nav visi 10 mājās´´.Bēdz no tādiem ´´draugiem´´,kas bojā savu veselību un Tavējo.Augšana,kā Tu baidies,jau neapstājas,apstājas smadzeņu darbība. Un Tu gribi būt muļķīte? Ceru,ka ne.

JurisK (2016-07-08 14:56)    1 Laikam jau feiks, parasti šitie līmes ostītaji īstenie daunīši, bet Alisīte dikti pareizi izsakās un raksta bez kļūdām. Vai arī galīgi nav ar ko patusēt nabaga meitēnam. Ja tā, mūc no tās savas sādžas, jo ātrak, jo labāk. Un par veselību neuztraucies - pāris reizes līmi paostīt - štrunts. Cerams, esi sapratusi, ka tālākā tāda nodarbe tevi piebeigs, tas ir - degradēsi līdz savu ´´izpriecu´´ biedru līmenim.

suns (2016-07-09 15:44)      jāsāk ar to, ka līmes ostīšanas cēlonis jau ir debīlisms. Bet sekas - potenciāls aklums, debīlisms jau kā reāla kaite, nāve... Bet ar pēdējo viss pāriet, tā kā - nav tik traki...

suns (2016-07-09 15:45)    1 bet, kā jau augstāk pareizi teica: Tin prom no tādām kompānijām, kamēr vēl vari!

Mierapiipe (2016-07-11 10:51)    2 Sveika! Iesaku piezvanīt uz uzticības tālruni un anonīmi kārtīgi parunāties un izrunāties un iegūt visas atbildes no speciālistiem.. iesaku šādu jautājumu uzdot rakstiski narkologam, kas iespējams, cik nu zinu, mājas lapā narcomania.lv.. tur ir(bija, kad skatījos gadus 4 atpakaļ) vesels lērums ar jau atbildētiem jautājumiem..Tev galva var sāpēt arī no stresa, bailēm, bet tā ir riebīga sajūta, jo tā pamazām no iekšienes saēd cilvēku..tāpēc dari ko - vai nu medicīniski vai psiholoģiski..
Forši, ka dari un domā (lai gan labāk jau vajadzētu otrādi:).. ka mācies no kļūdām, ka uztraucies par savu veselību.. neapstājies - rīkojies!! Sabeigt dzīvi var reizēm ar vienu vienīgu it kā mazu piedzīvojumu..
Lai veicas!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu