Vai no pārslimotas angīnas var iekaist smaganas?

vai no anginas var iekaist zobu smaganas

Rinkulis (2016-10-03 15:42)      Zvans ģimenes ārstam/māsiņai varētu izrādīties lietderīgāks.

Santa68 (2016-10-03 16:05)      Jā, risks pastāv.

onemoretime (2016-10-03 17:49)    1 Protams, ka var. Un ne tikai tas. Bet ja ar pareizām zālēm ārstēts, tad vajadzētu būt ok. Ja ārstēja ar antibiotikām, t s var pacelt galvu sēnītes un/ vai herpes vīruss, bet neko neredzot uz šādiem jautājumiem grūti atbildēt

Mazaa_naarinja (2016-10-03 19:11)    4 Slimības novājina organismu un grauj imūnsistēmu. Gadīties tad var visādi.

Surja (2016-10-03 19:30)  2 3 Vēdiskajā skaidrojumā angīna ir vistiešākajā veidā saistīta ar komunikācijas sfēru.Tas nozimē, ka cilvēks ir ar saviem vārdiem sāpīgi aizskāris citus -- nevietā un sāpīgi pateikti vārdi ir ievainojuši citus cilvēkus.Šiem cilvēkiem ir raksturīgi ar saviem vārdiem sāpināt citus, tajā pašā laikā viņi dzīvo pārliecībā, ka citam cilvēkam pateikuši absolūtu patiesību. Angīna ir rādītājs, ka šim cilvēkam nav bijusi taisnība, viņš ir kļūdījies savos secinājumos un spriedumos par otru cilvēku. Kā otram cilvēkam nācās "norīt"viņa sāpīgos vārdus, tā tagad viņam pašam caur angīnu jāpiedzīvo sāpes. ķeramies klāt pie zobu filozofijas. Katrs zobs atbild par kādu dzīves sfēru. Ar tiem mēs košļājam ne tikai barību, bet arī informāciju. Smaganu kabatās infekcija -- tātad secinājumus izdariet paši... Ne par velti jautātājam nav arī norādīts niks... zemapziņa zina, ko indivīs ēdis.... bet nepadomājiet, ka es te ļauni priecājos...arī dokam kādreiz jāgiež ar skalpeli, lai iznemtu lieko... starp citu angīnas sagrāvējvārds -- Niradhram, zobu sāpēm -- Šuddham..

Līdzīgi jautājumi
Strutojošā angīna - kā ārstēt strutaino angīnu? (27 atbildes)Angīna (6 atbildes)Biežas angīnas (8 atbildes)Kā ārstēt smaganu iekaisumu? (10 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu