Keramikas zobu tilts.

Keramikas zobu tilts.Paklausaties, varbūt kāds zina. Ja liek keramisko zobu tiltu, tad tie pilnībā sastāv no keramikas, jeb malējie, uz kuriem tilts turas ir no bleķa, tikai virsū uzlipina keramiku?Cena it kā katram viena un tā pati.

sany115 (2016-11-23 21:29)    1 ir dažādi varianti-gan tikai no keramikas gan no metālkeramikas...noskaidro, kāds tieši Tev būs,jo cenas atšķirīgas...

Lele (2016-11-23 21:41)    1 Es nolauzu vienreiz puszobu...pateicoties Iiriseneem :))

WYWH (2016-11-23 22:00)  1 4 jāliek implanti. tilti tikai blakus zobus nobojā

janisb (2016-11-23 22:16)    2 Pareizi ir likt katru zobu atsevišķi, bet cipari apaļi :D

Marija_Anna (2016-11-23 22:37)    1 Variācijas atkarīgas no daudziem faktoriem.
Piemēram , manām iedomām punktus uz "I " salika dzelzceļa poliklīnikā zobu daktere kopā ar protēzētāju. Sanāca mini konsīlijs un izskatīja situāciju. Kā bija , kā ir un ko darīt. Palika pie tā , ka pagaidām nekas nav jādara. ( Kaut biju noskaņojusies arī uz naudas tērēšanu. Tātad , ne vienmēr apakšā ir tīrs bizness. ) Kā arī par katra materiāla mērķtiecīgu izmantošanu attiecīgajam zobam.

raima (2016-11-23 22:49)      Pārtraucu apdomāt implantu ievietošanu, kad dzirdēju skolasbiedrenes stāstu ko viņa uzskata par iemeslu vīra aiziešanai nepilnu mēnesi pēc 7 implantu ievietošanas 1 reizē... Operācija tika veikta Rīgā, izsenis zināmā ārstniecības iestādē,.

edding (2016-11-23 23:00)  2   Man kaut kā šķiet, ka te nav nekāda runa par implantiem, bet gan, vai ja maksā par keramiku, apakšā var būt skārds. Jeb es kaut kur nesaredzu zemtekstu? Kas tā par modi runāt vakrug da okolo. te jums nav nekāds sekss, kur dot vaļu fantāzijai:)
ak, jāatbild uz jautājumu, citādi iedos banu.
an šķiet, ka būtu jābūt tikai keramikai. A kādu cenu maksāji?

lemija (2016-11-23 23:51)    1 teo_doora,Tu jautā,kā būtu pareizi? Nu tas būtu - aiziet pie zobārsta uz konsultāciju ,kurš Tev izstāstīs visus variantus ko konkrēti Tavā mutē var ielikt un cik tas izmaksās. Tu savukārt domā un apsver ,ko gribi un ko vari atļauties:)
Par Tavu jautājumu, nav īsti skaidrs ko esi ielikusi un par ko reāli samaksājusi ,citreiz varbūt derētu visus šos jautājumus noskaidrot pirms protezēšanas :) Ir daudz dažādu zobu protezēšanas materiālu,gan uz augstvērtīgu medicīnas metālu pamata ,gan zelta pamata utt. un tik pat daudz t.s.virsmateriālu ,keramikas, bezmetāla keram.,cirkonija utt.

Mazaa_naarinja (2016-11-23 23:53)      Taisa jau to tiltu tā, lai viņš būtu izturīgāks, tev jau svarīgi, lai keramika ir ārpusē, estētiskajai nozīmei, ne? Apakšā melns var būt arī vienkārši tāpēc, ka rodoties mikroplaisām starp piecementēto kroni un zobu iekļūst mikroorganismi, kas sekmē kariesa attīstību. Bojāti zoba audi ir brūnā vai melnā krāsā.

av2 (2016-11-24 05:05)  1   metaal keramika.(metaala kronis, pa virsu keramika smuka ) Kalpo 10, un vairaak gadus. Un arii tad parasti nodruup taa keramika kaadaa malinna, bet pats tilts ir ok. Daudz svariigaak ir, uzko ir uzlikts tas kronis.

Vanesa15 (2016-11-24 08:26)  2   tagad iespējas ir milzīgas. Uzjautā konkrētajam zobārstam kas īsti būs un kā izskatīsies. Un vēl noteikti, ja liksi bleķi, painteresējies kā tas izskatīsies, jo ir redzēts ne viens vien, kam bleķis pie smaganām spīd laukā un diez kas pēc skata nav.
Labāk atrodi labu pārbaudītu zobārstu, kas savu darbu perfekti dara, mazāk skaties uz cenām un piepelni vai piekrāj trūkstošo, jo tā nav lieta ar ko ākstīties. Zobi neataug, atšķirībā no sūdīga friziera.
Es arī pievienojos implantu ieteicējiem. Jāskatās tikai, uz ko liek un ko var saglābt. Ideālajā variantā veselās zobu saknēs uz linlejām. Žoklī skrūves būs ļoti dārgi.

Lince (2016-11-28 16:06)  1   Te-odora:

Plastikas zobi vai keramikas, viss viens. Ja tie ir uz protezes, nav lielas starpibas.
Jo vari jau saukt to par tiltinu, bet ta vienalga ir proteze. Vieniga starpiba ir materiala no pasi zobi buveti un cena. Protams keramika bus isturigaka it ipasi ja tos vaig dzeroliem.
Bet saubos ka protezisti, gribes keramiku likt uz protezes, uzlikt varot, bet tas ir sarezgiti.
Parastaja proteze zobi tiek iekauseti, bet keramiku ta nevar iestiprinat.
Keramiku parasti liek uz zoba celma, nevis uz saknes, kad zobs ir nopuvis vai izluzis.
Pareizak to sauc par keramikas kroniti.
Bet tagad jau ir implanti, Latvija es tadus neliktu, jo te stomatologi nav tik profesionali.
Bet zinu kad tagad ir dazi stomatalogijas centri, kur ir labi specialisti un savu amatu apguvusi Z. amerika. Vel vari doties uz Portugali likt implantus, tur ar ir Pasaules limenis.
Man ar ir dzeroklim viens implants to ieliku Brazilija, ar naivu ceribu ietaupit, bet cina bija tapat augsta. Toties ir zobas uz ka akmenus graust var.
Prieksa var uz viena implana uzsedinat divus zobus, bet dzerokli ne.
Vienigi ir japavada klinika nedela otra, jo vispirms zokli skanet vaig, vai tas ir pietiekami biezs, ja nav. Tad imlante uz to papildu biezumu. Tad bus ilgak, jo vaidzes menesi 2-3 gaidit. Tad atakl noskanes zokli un saksies pirmais celiens. Seko atkal dienas, lai sadzist smaganas, tad atkal griez un urbj, atakl dzists. Un beidzot ir klat imlanta ieskruvesanai. Isi sakot man pagaja menesis lidz tiku pie zoba. Vispar ja ko tadu dara, tad uzreiz abus zoklus protize, ja protams tas ir vajadzigs, bet ta pa vienam neiesaku.

Kristine_78 (2016-12-01 21:12)      Es ieteiktu uzreiz likt implantus un netērēt lieki naudu uz tiltiņiem

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu