Nosūtījums uz izmeklējumu.

Pierakstoties uz izmeklējumu, jautā, vai būs speciālista nosūtījums. Saku, ka negribu pirms izmeklējuma rezultātiem iet pie šī speciālista, jo 2 x ejot sanāk tā pati summa, ko samaksāšu par maksas izmeklējumu. Varot to izrakstīt arī ģimenes ārsts.
Man jautājums, vai saņemot no ģim. ārsta nosūtījumu, es neiecirtīšu robu viņa naudiņās vai kaut kādos limitos?
Ir te kāds, kurš orientējas. Man daktere ir ļoti laba un zinu ka neatteiks, bet negribētos viņai kādu skādi nodarīt.

evodia76 (2016-12-06 15:50)    2 Atkarībā, kas tas ir par izmeklējumu. Ģimenes ārsts var dot nosūtījumu uz rentgenu, ultrasonogrāfiju, datortomogrāfiju, ja ir aizdomas uz kaut ko, ko var pierādīt tikai izmeklējumi. Pēc tam aplūkojot rezultātu var nozīmēt pie speciālista. Un ar nosūtījumu tik un tā ir izdevīgāk veikt izmeklējumus (būs tie 4,27Eiro), ja nosūtījuma nav, tad maksa var būt daudz augstāka. Ar šo gājienu ģimenes ārstam skādi nevar nodarīt, labāk lai zin uz kurieni ejat, jo izmeklējuma rezultāta kopiju būtu labi,ja būtu Jūsu kartiņā, tas atvieglos arī Jūsu ģimenes ārsta darbu.

StacyQ (2016-12-06 17:28)    5 Ģimenes ārstam nekādi robi nebūs, bet pašam, ja neņems nosūtījumu, tāds būs.

Kinttija (2016-12-06 18:07)      Bet ja ģimenes ārsts negrib dot nosūtijumu uz magnētisko rezonansi, ko tad ? Sāp mugura, bet tiek izrakstītas tikai tabletes ...

shining (2016-12-06 18:29)    1 Ārstiem ir kvotas, taču tā nav viņu nauda - robu nebūs, lai gan dažs labs var noprotestēt, ja savu mēneša kvotu jau izsmēlis.. ja pieņem, ka ārsti ir labi, tad kvotas ir stulbums, taču tāda sistēma.
[18:07] Ja ģimenes ārsts nerīkojas atbilstoši jūsu pārliecībai, tad to iespējams nomainīt. Jautājums, tik cik pati esat kompetenta spriest, jo ne vienmēr tāda magnētiskā reznonanse ir nepieciešama - izmeklējumi ir arī riska faktori - brūces un organismam kaitīgi starojumi.

rudensroze2 (2016-12-06 19:14)    2 Kintijai:ģimenes āsrts nevsr sūtīt uz magnētisko rezonansi mugurai, tur vajag speciālista nosūtījumu

uma (2016-12-06 19:14)    5 Kinttija, konkrētajā gadījumā par MR - ģimenes ārsts nevis negrib ,bet nemaz nevar dot nosūtījumu. Tevi uz šo procedūru drīkst nosūtīt tikai speciālists ( neirologs,kardiologs utt.)
Ērtākais ceļš ir - ģimenes ārsts dod nosūtījumu pie speciālista(nu piem.neirologa), speciālists nosūta uz MR. Tev atliek laikus pierakstīties,jo rindas uz šādiem izmeklējumiem ir vairāki mēneši.Diemžēl, tāda nu ir kārtība mūsu valstī.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu