CT izmeklejuma rezultati.

Sveiki,esmu 30 .gadus veca Sieviete.Veicu CT kruskurvim,jo bija elposanas problemas.Sanemu rezultatus,ko isti nesaprotu,varbut jus varetu palidzet.
Abās plaušās tīklaini akcentēts bronhovaskulārais zīmējums, kas līdz perifērijai izsekojams. Infiltratīvas vai perēkĜainas izmaiĦas plaušās nav, bet hupopneimatizācijas pazīmes vērojamas. Plaušu saknes strukturētas. Videnē palielinātu limfmezglu nav. Hiatālas trūces pazīmes. Diafragmas kupoli gludi, bazālie sīnusi brīvi. Aknas natīvā veidā gludas, homogēnas, ~ + 65 HV blīvas. Virsnieres parasta lieluma un konfigurācijas. Pancreas neasi konturēts, līdz ~ 2.8 cm (N < 2 cm) biezs (iespējams edematoza pankreatīta sekas).
SLĒDZIENS: bronhu deformācija.

Paldies
Santa

Jautā santasarah 2017-01-09 13:38

neratni_stasti (2017-01-09 13:50)    3 Es teiktu, ka arī vairāk par slēdzienu neko nesaprotu, labi, vēl tur dažus fragmentus par aknām un virsnierēm, kā arī aizkuņģa dziedzeri. Taču kopsummā ar šito papirusu Tev būs iet pie daktera, kas tur nosūtīja, attiecīgi viņš arī Tev iztulkos, kas un kā. Nez, sonogrāfija ar to man patīk labāk, jo pirms uzraksta izmeklējuma rezultātus, dakteris cilvēciskā valodā pasaka, čo po čom.

Natalii32 (2017-01-09 22:32)    1 Vajaga arstet bronhitu. Viss parejais ok.

likky666 (2017-01-09 23:46)    2 Kā radiologs saku, ka īsti patoloģijas nav. Bronhi deformēti lielākajai daļai iedzīvotāju - īpaši ar vecumu. Iespējams, pēc pārciestām slimībām. Vai arī noritoša bronhīta dēļ, taču tā nav specifiska pazīme. Hipopneimatizācija - visticamāk nepilnīgas ieelpas dēļ radies iespaids, ka plaušās nav pietiekami daudz gaisa. Hiatālas trūces pazīmes- vai nu nedaudz platāks barības vads vai arī kuņģis nedaudz ieslīd krūšu kurvī. Te jāparunā ar ģimenes ārstu - vai Jums gadījumā nav gastroezofagālais reflukss. Pancreas neasi konturēts - iespējams kādas izmaiņas aizkuņģa dziedzerī, bet tur ir stingri jāskatās ar asins analīzēm. Kaut kā tā. Tomēr piekrītu, ka šī nav īstā vieta, kur uzdot tādus jautājumus.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu