Vairogdziedzera operācija un Ca

Izoperēja 1/2 vairogdziedzera, otru 1/2 atstāja un teica dzert Ca. Jau pagājuši 2 gadi. Prasīju ģimenes ārstei - cik ilgi to dzert, un vai vispar dzert jāturpina gadiem, ja Ca asins analīzēs uzrādās, ka ir pietiekoši un hormonu līmenis normā? Ārste man nemācēja atbildēt!!!!!!!! Pie endokrinologa tikai šī sīkā jautājuma pēc negribās iet un maksāt lielu naudu... Varbūt te ir kāds ārsts vai kāds ar līdzīgu pieredzi. Vai Ca tiešām jādzer visu mūžu vairogdziedzera operācijas gadījumā?

Jurijs1962Augums163    2 Pēc nedelas es iešu pie sava GA , kurš ir endokrinologs, uzprasīšu ja gribat 2019-01-09 15:30

cinnija  1 3 harmony, Latvijā labākais endokrinologs ir Pīrāgs Stradiņos. Sagrabini 60 eirikus, atlicini laiku un pateiks tev visu kā stikla bumbā. pati jaunībā studēju pie šī tagad jau profesora
Tā jau pagrabinoties internetā tev jebkurš mediķis atbildēs, pat es-sak, turpini dzert, jo Ca normas līmenī uztur tieši tas, ka tu dzer to ārīgi, bet-nē! Medicīnā nav vietas diletantismam! Vai nu pie labākajiem, vai baltā palagā un uz kapiem prom!
2019-01-09 16:23

Luusila    4 Vispār šis ir pārbaudīts (C):"Vai nu pie labākajiem, vai baltā palagā"
Varbūt tas tik ļoti neattiecas uz konkrēto situāciju, bet gadījumos, kad problēma ir nopietna, nevajag cerēt, ka katrs doktorāta ģimenes ārsts kaut ko īpaši palīdzēs. Arī nosūtījums pie speciālista neko daudz nemainīs, jo pie labajiem, jēdzīgajiem, tiem, kuri iedziļināsies un spēs palīdzēt, nu tur diemžēl būs jāpogā maciņš vaļā. Pārbaudīts.
2019-01-09 17:05

uzplanaledus      Es arī piekrītu, jāiet pie labākajiem, jo maciņš jāpogā vaļā jebkurā gadījumā. Tikai varbūt jāatrod reāli labākais, bet ne populārākais. Varbūt vērts pakonsultēties pie vairākiem, un pie viena palasīt internetā, vēlams angļu versijas.
Kas ir Ca, nezinu, bet to, ka vairogdziederi labāk neoperēt, tas gan ir fakts, lai ko arī neteiktu. Tikai tad, ja patiešām ir kaut kas ļoti nopietns.
2019-01-09 18:28

DanaL      Katra cilvēka organisms ir ļoti individuāls, ar savu specifiku (jūsu gadījumā savdabīgi uzvedas vairogdziedzeris), tāpēc absolūti universālas receptes šiem specifiskajiem gadījumiem nav, kas der visiem, nav.
Bet ir analīzes, kas rāda, vai organisms darbojas kaut cik jēdzīgi.
Ja esiet gatava eksperimentiem ar veselību vai pat dzīvību, varat nedzert norādītās vielas un pēc laika atkal taisīt analīzes.
Jautāt jebkāda ārsta, piemēram, ģimenes ārsta vai okulista padomu specifiskos endokrinoloģijas jautājumos ir apmēram tas pats, kas jebkuram, piemēram, literatūras skolotājam palūgt pierādīt Pitagora teorēmu.
2019-01-09 18:42

cinnija  2 2 nu ok, atklāšu noslēpumu. analīzes normas robežās vēl neliecina par veselību. 2019-01-09 18:51

puuuka    3 /Es arī piekrītu, jāiet pie labākajiem/.....tas ir pie tiem,kas ir dikten daudz un visur izreklamēti....šoreiz nepiekritīšu,zinu divus cilvēkus,kuri ārstējās,pie labākajiem(slavena profesora),kurš ārstēja prostatu,cilvēki maksāja nenormālas,naudas,bet izrādijās,kad bija urīnpūšļa vēzis,ko "netīšām",konstatēja viens pavisam neslavens urologs Gaiļezerā(abos gadījumos) ...bet diemžēl abos gadījumos bija jau par vēlu.Reizēm tas ´´labākums´´,noved pie tā,kad tie izslavinātie ārsti tikai rauš naudu...jo kam tad vajag ārstēt,ja es jau tāpat esmu gana slavens.Protams,ne vienmēr,bet pādējā laikā tas ir aktuāli. 2019-01-10 05:55

liedags1      Labdien!
Varu ieteikt vēl griezties pie profesora Heldsa, ļoti labs. Cik zinu viņam ir klīnika Rīgā. Vizīte ja nemaldos 30 EUR.( vismaz Liepājā) Rīgā iespējams cits izcenojums. Bet ir tā vērts.
2019-01-10 11:06

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu