Kuri vēl zobārsti lieto bezsāpju anestēziju?

Pirms laika vc4 zobārsti man lietoja bezsāpju anestēziju bez šprices, kaut kas ar elektrību un pakāpenisku zāļu ievadi. Ļoti ok. Tagad atkal vajag zobārstu, bet vc4 ir pilns un meklēju alternatīvu. Vēl kāds zina modernu zobārstniecību. Pat prestižas iestādes to nepiedāvā..

siikaa16      Laboju bez anestēzijas. Ja kanāli jātīra, tad gan to vajag.

Dvinsky      @siiikaa 16 - Tu esi sieviete, vari atļauties. Mums, vīriešiem sāpju slieksnis (pārsvarā) zemāks un anestēzija tomēr prasās arī ja lielāks caurums jāsalabo. Bet ar vai bez šprices - tas gan pofig.

Letija    2 Jā, kur gan mūsdienās lai atrod (c) modernu zobārstniecību?!
Atsāpināšanu ar atsāpināšanu.
Bail pat iedomāties, ko tāds vīrietis kā autors (lūdzu, tikai nešpricējiet!) dzīvē vispār var izturēt!!!

siikaa16  1 1 17.24
Man tas sāpju slieknis tāds pēc gēniem. Tētis arī labo bez šprices. Tad, kad citi pa sienam staigā mums tikai drusku sāp. Vienu reizi bez sāpēm aizgāju mazu caurumiņu salabot, pasākums beidzās ar kanālu tīrīšanu.

Spooky9571    2 ir vēl tā saucamā sedācija kur tev liek elpot smieklu gāzi, un itkā paliekot viegli un nejūtot sāpēs, moš pameklē klīnikas kuras piedāvā tādu opciju

Chris1986      Man vislabāk patīk sausā broma narkoze

Sienazutrenkataja      Laicïgi eju uz prof.apskati..ne reizi nav nekas atsăpinăts..tagad jau lieto urbja dzesĕśanas sistĕmu..nekas nesăp..ja labo..kaměr zobiñś nav săcis săpět..

av2      Vispaar bez? Taa nemeedz buut, ja kas nopietnaaks, kanaali utt.

Līdzīgi jautājumi
Labs zobarsts Jelgava (5 atbildes)Labs zobarsts (26 atbildes)Zobarstu garantija (8 atbildes)Nedargs stomatologs un higienists Riga? (6 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu