Iesakiet ģimenes ārstu Jelgavā

Vēlētos atrast labu ģimenes ārstu Jelgavā, jo pašreizējā ļoti nepatik. Varbūt kāds var ieteikt sakarīgu dakteri no Jelgavas. Paldies.

kosrem  8 1 Ja diktēsi ģimenes ārstei savus noteikumus, tad arī nākošā bus tik pat slikta.

Gloks_17    4 No trijām ar ko ir saskarsme Jelgavā, nevaru nevienu ieteikt. Vienīgi bijusī kaut cik slavēja savu ĢA, Galma aptiekas iekšpagalmā ir doktorāts, uzvārdu aizmirsu. Vienīgā dzirdētā, kura arī nosūta uz analīzēm un pārbaudēm bez spīdzināšanas un draudiem sūtīt to kokus gāzt.

sauljuks    4 Valdekas doktorātā ir viena brīnišķīga daktere, bet, diemžēl, uzvārds man ir pazudis no atmiņas. Viņai rokraksts pārsteidzoši labi salasāms... ;)

sauljuks    2 Dr. Leitāne. Bija mana dakterīte ilgus gadus, kamēr Jelgavā dzīvoju. Varu teikt tikai to pašu labāko par viņu! :)

Paula6    2 Mana dakterīte un varu tiešām teikt tikai to labāko, bet dakterus nav nemaz tik viegli mainīt. Katrs dakteris domā ar kādiem cilvēkiem sadarboties un vai ir saderība.

Araabs    1 Jūs domājat vetārstu,vai raganu ārstu???

Roltonumafija    1 E. Maigone. Loti slikts gimenes ārsts.

Līdzīgi jautājumi
Labs gimenes arsts Jelgava (4 atbildes)Gimenes arsts Jelgava (2 atbildes)Atsauksmes par gimenes arstiem (7 atbildes)Arsts Imanta jeb Zolitude (12 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu