Vai slimnīcas patiešam pilnas ?

es skatos - transportā visi /visas ar lupatām sejās, es neskatos "zombojašiku" jau 5 mēneši, ko tur rādā ? cik slimnīcās ar "virusu" ? jūs ticat ? vai jums ir pazīstamie vai radinieki kuri saslimuši ?

Relita  5 7 Ja jau Tev ir internets pieejams, tad pameklē informāciju tur!
Un ir man pazīstami paziņas, kas slimo ar viegliem simptomiem, maza temperatūra, kakla sāpes, pazudusi oža un garša.....sargājiet sevi!
2020-10-28 18:16

Eda  1 5 man bija klasiska klīnika 4 dienu garumā, 1.d. uztaisīju testu, "-", ierāmēju, pieliku pie sienas, uzsāku "agresīvu" lokālu th, rezervē turot amoksiklāvu un deksametazonu, nevajadzēja neko no tā. Vīruss ir. Bet, kā jau teicu, uz izglītotajiem un situētajiem tas attiecas tikai tad, ja viņi jau po ļubomu nāvei parādā SAS vai plaušu vai kancera pēdējās stadijas dēļ. 2020-10-28 18:28

ugunssvelme  10 5 Protams, ka ir saslimuši ,gan kolēģi un radinieki, un nekas patīkams tas nav bijis, knapi izķepurojušies...., 2020-10-28 18:45

Dzintare    3 nu cik var malt kā kaķis dzirnavas, no 1. dienas ārstējiet agresīvi ar lokālu th katru tipisku vīrusu, sevišķi, ja ir tādas pazīmes kā milzu nespēks, ožas, garšas zudums, konjunktivīts, gastrointestināli simptomi fonā
diez vai ir kāds tāds, kam asimptomātiski norisinājās augšējos elpceļos un uzreiz plaušās matstikla tipa veidojumi (kas ir arī pie citām dažām slimībām, btw)?
agresīvi un efektīvi vajag noturēt ienaidnieka karaspēku jau ieejas vārtos-universāla patiesība visās jomās. Jodu saturošie kaklā pūšamie, hexorals, propolisa pilieni, ja pūšamie kož (labi ir!)-uzdzer pa tējkarotei D vitamīnu
nu?
2020-10-28 18:56

janisb  11 19 Ar likumu vajadzētu aizliegt tērēt naudu ārstējot no covid19 pamuļķus, kas netic/noliedza tā eksistenci. Ir redzēti vairāki tādi kas FB stāsta ka vīruss izdomāts, bet pie pirmajām iesnām nesās taisīt covid testu... 2020-10-28 18:56

VECA_PIEPE  4 8 Jurij, paskaties uz mani-
(piesit ar rādītājpirkstu pie savas krūtažas)

izslimoju COVID februārī ļoti smagi, gandrīz noliku karoti.
Par to, ka esmu šo vīrusu izslimojusi, uzzināju tikai maija sākumā, kad saņēmu no Scottish National Blood Transfusion Service asins testa rezultātu: Covid antivirus positive.
Esmu asins donors ar 35.gadu kopstāžu Latvijā un Skotijā.
2020-10-28 18:58

Dzintare  2 3 bērniņ, es vienmēr izķepurošos-vai tā būtu leišu mafija, vēzis vai kovids. Tests bija domāts darba devējam 2020-10-28 18:59

elsa  2 4 Muļķim muļķu izklaides.
Man ir 12 zināmi cilvēki saslimuši, deļ kuriem es mēnesi sēdēju karantīnā. Vienai , ar diagnozēm un gados, kundzītei gāja diezgan smagi. Draudzenei bija viegla simptomātika, bet kopš slimošanas ir dažādas veselības sūdzibas.
2020-10-28 19:00

rokons    3 Pag, prātīgi!
Ar jodu saturošiem preparātiem var viegli izsaukt alerģiju. Jābūt drošam, ka nav alerģijas pret jodu.
Ar antibiotikām tas pats, tas vīrusus tak negalē, der tikai tad, ja ir bakteriāla infekcija.
2020-10-28 19:32

Tessa  9 7 protams, ka ir zinami. paldies diestesam, slimoja/slimo videji smagi, vienai tests ilgi bija pozitiivs, kaut gan simptomi vairs nebija un jutas vesela.
pilniigi piekriitu janisb, ibo zb tas tupums. /uzliek aivaram uz pliko pļašku folija cepuriiti pec vakardienas cepta laša/
2020-10-28 19:35

AivarsN  15 20 Vai tad kādu rudeni cilvēki nav slimojuši? Slimoja arī smagi un ne mazums nomira. Tikai agrāk tas nevienu neuztrauca. Nu ir vēl viens jauns vīruss klāt nācis, nu un? Vai no tā lielāka mirstība kā no gripas? Taču nē. Tad par ko visa tā cepšanās? Un cik liela ticamība tiem testiem, ja tie pat nav tam mērķim paredzēti? Tieši dēļ to lielās kļūdas iespējas, arī ir tik daudz to pozitīvo. Cik jau nav gadījumu, kad vienā laboratorijā pozitīvs, bet pārbaudot otrā, tas ir negatīvs. Piedevām, dēļ visiem tiem ārkārtas pasākumiem, medicīnisko palīdzību nesaņem tie, kuriem tā patiešām nepieciešama. Tāpēc ir tikai loģiski, ka mirstība palielinās un ir taču tik izdevīgi visas nāves pierakstīt kovidam, lai celtu tā reitingu. Tai vietā lai cilvēki vairāk uzturētos svaigā gaisā un norūdītu imūnsistēmu, viņi tieši pretēji, smacējās maskās un ieelpo tajās sakrājušās baktērijas, kas paaugstina saslimšanas risku un sarežģī izārstēšanos. Vitamīnus ar bioloģiski aktīvu pārtiku vajag uzņemt, nevis rīt antibiotikas. 2020-10-28 19:53

Tessa  10 5 /piestiprina vel antenu. no 1975.gada Spidolas/ 2020-10-28 19:56

VECA_PIEPE  6 16 Aivar, ta, lai nedod kungs tas visu augstākais,...Tev šo vīrusu sagrābstīt!
Nevienam Covidgudrītim to nenovēlu, arī Tev nenovēlu šo vīrusu un tā sekas pašam uz savas ādas izbaudīt.
Saudzējiet sevi un saudzējiet savus mīļos!
2020-10-28 20:03

av2  6 25 Neviens nesaka, ka viirusa nav. Tikai paarspiileet nevajg, jo citas slimiibas nekur nav pazudussas, un nepazudiis. Un ar taam citaam iet smagaak lloti, lloti daudziem cilveekiem , un mirst vairaak.
Es zinu divus, kas nomira ar viirusu, un kaadus 10 , kas ar veezi nomira, un 3 , kas ar gripu ir mirussi. Taa kaa, domaat arii vajag mazliet.
Jaa, jaaciinaas ar viisrusu, bet izniicinaat...izgliitiibas sisteemu , biznesus, darbavietas? Praatinn naac maajaas, idioti. Punkts.
2020-10-28 20:04

hjuumans  2 2 ļoti dīvaini skatīt tik daudz cilvēkus maskās pat mazā latvijas pilsētā.
un es atturēšos mētāties ar ieteikumiem.
bet!
vnk pārdomas. tie divi metri lielveikalos, tas ir tik neloģiski. kas tieši to izdomāja, es gribētu parunāt. mierīgi. vai cilvēks, kas šito ierobežojumu izdomāja, ir dzirdējis kaut ko par to, ka inficēta cilvēka baciļi telpā saglabāsies pluss/mīnuss 4 stundas. atkarībā no tā, kā telpā notiek vēdināša.
ja es stāvu lielveikalā pie kases, tas ir grūti saprotams naivums iedomāties, ka divi metri kaut kā dajebko risina.
labi! iedomājies bacili. viņš tur lido, uzsēdies uz elpas valguma piles, mazas mazas, lido tur savā nodabā, savā kosmosā un meklē, ko labāk pa ceļam inficēt un tad pēkšķi BAM! divi metri. un bacilis(misters vīruss, ok) pēkšņi saķer kaklu, seja viņam kļūst sarakana, misters vīruss mirst, jo ir sasniegti maģiskie divi metri. viņam ir kapzģec! vīruss notirina kājeles un noliek karoti.
un cilvēks, kurš stāv divu metru un teksim trīs centimetru attālumā ir no šī ceļotāja uz elpas piles drošībā.

NAV TĀ! tas tā nestrādā. tā ir tāda purga...

maskās vismaz ir kaut kāda loģika.
man nav ne jausmas, cik slimnīcā ir vietu.
un kinders sīkā klasē saslima. no viņa neviens cits nesaslima. ne sīkie, ne vecāki. ar to es nesaku, ka vīruss nav bīstams. ir!
itālijā bija stingrākie pasākumi. rezultāts? nekāda kaut cik labāka rezultāta nav. otrādi, sliktākie rādtāji. daudz inficēšanās avotu.
un tas nav dabisks gripas vīruss, kas mutējis. tas ir mākslīgs vīruss.
2020-10-28 21:21

elsa  2 4 Sēdoša auguma onkuliņ, lielajos stacionāros saslimst personals. Ko tas nozīmē? Ka , par piemēru, manai tuvākajai kolēģei sācies otrais raunds pret kanceri, kas viss tiks atlikt uz nenoteiktu laiku, ja onkologijas nodaļā testēsies pozitīvs kovids. Ko tas nozīmē manai kolēģei, to, tev nesaprast. Un pārējiem, kas mēģina cīnīties. 2020-10-28 21:22

coldlands  4 6 Pie mums neviens maskas nenēsā, nevienu nepazīstu, kas būtu nomiris no šī vīrusa, vai smagi izslimojis.
Tikko mani un dažus manus darba kolēģus aplaida ar šo moderno vīrusu, kaut kāds punkis, kaut kāds krekskis kaklā, bet tads ir gandrīz katru ziemu, jo manējais nav kantora žurkis un strāda brīva dabā.
Tādas senas tantas ja piepis, var smagi slimot arī no parastās nemodernās gripas.☝
2020-10-28 21:58

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu