VAKCĪNAS!!!

Nu jau LV ir tikusi pie vakcīnām! Un kāda daļa medicīnas darbinieku jau ir novakcinēti.Daudzās citās valstīs arī ir sācies vakcinēšanās BUMS! Bet vot...Austrālija neuzņemsies nevajadzīgus riskus un nesteigsies ar vakcināciju!

Austrālijas premjerministrs saka , ka vakcinācijas centieni UK, ASV un citur sniegs Austrālijai vairāk datu par vakcīnu drošību nekā klīniskie izmēģinājumi.Tā lūk! Pats vakar pa LTV-1 skatijos raidijumu par vakcīnām..un...jautājumu bija daudz vairāk kā atbilžu.Koroče kādas var būt blaknes un kāda efektivitāte paši ražotāji arī nezina! Lai gan dažas blaknes tika minētas-nu tur temperatūra, drudzis, piepampums(nu tas tā-nekas traks)bet vismaz 1 no 1000 var būt arī sejas paralīze! Tāpat nav izslēgta alerģija, kā arī ja nu pēkšņi uzrodas vēl kāda blakne, tad par to var ziņot! Ko par visu šito domājat?Iesiet vakcinēties?

satida    1 Noteikti nevakcinēšos, jo strādāju ar cov pacientiem, bet neinficējos, un nesaslimu.
Nevar zināt, kādas blaknes šai vakcīnai varētu būt pēc pāris gadiem..
Bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis.
2021-01-05 18:38

Tessa  1 1 saksim ar to, ka Viņķele ir atkapusies un nu VM vakance ir briiva. Kur tad Aivars? šis ir iistais laiks, lai vinji abi ar 60 cinnijam izmantotu iespeju un izvestu naciju no kovida.
tev noteikti bus paralize, nevakcinejies. tikai ne sejas.
2021-01-05 18:44

Ljekainiitis      Šie zina ko dara:

https://www.cnbc.com/2020/12/31/covid-vaccine-israel-says-its-inoculated-7percent-of-its-population-
its-less-than-1percent-in-us.html
2021-01-05 18:50

dzilums    1 kāda sejas paralīze? 1:1000??? Kur tādi murgi rodas?
Teikšu tikai vienu - kas negrib vakcināties, var to nedarīt.
Tikai jārēķinās, ka visdrīzāk tā arī būs jādzīvo savā Sūnu ciemā, jo arvien vairāk valstis runā par to, ka ieviesīs ceļošanas ierobežojumus un pieprasīs vakcinācijas pases.
Ja cilvēks nekur ārpus pagasta doties neplāno, ja nav bail kādu no sev tuvajiem aplipināt un būt atbildīgam par sekām, tad problēmu nav. Dzīve bez vakcīnām ir iespējama. Tāpat kā bez mobilajiem telefoniem, interneta, prezervatīviem utt. utp
2021-01-05 19:00

LaskovijMerzavec      Ja, pirmais komentārs, fake ... uzreiz izdzēsās. 2021-01-05 19:12

Drole      https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/9485
17/Information_for_Healthcare_Professionals_on_Pfizer_BioNTech.pdf

Nervous system disorders
Very common: Headache
Rare: Acute peripheral facial paralysis†
Musculoskeletal and connective tissue disorders
Very common: Arthralgia; myalgia
General disorders and administration site conditions
Very common: Injection-site pain; fatigue; chills; pyrexia
Common: Redness at injection site; injection site swelling
Uncommon: Malaise
Gastrointestinal disorders
Common Nausea
†
Throughout the safety follow-up period to date, acute peripheral facial paralysis (or palsy) was
reported by four participants in the COVID-19 mRNA Vaccine group. Onset was Day 37 after Dose 1
(participant did not receive Dose 2) and Days 3, 9, and 48 after Dose 2. No cases of acute peripheral facial paralysis (or palsy) were reported in the placebo group.
2021-01-05 19:19

av2      Labi, nerunaat par blakusefektiem vispaar....nu , kaa sstrauss, galva smilktiis, ir vienkaarssi pastulbi, lai neteiktu vairaak.
Teiksim dzivi piemeeri. Man pazinnas, vinnu pazinnas, nu ap 100 cilveeku kopaa. No vinniem kaadi 10 ir isslimojussi covid, un viss ir ok. Jaa, divi arii nomira pirmajaa vilnii, bet ne jau no kovida, bet hrioniskaam slimiibaam , covids vienkaarssi saasinaaja visu , pluss cilveeki bija jau gados. Un viena pazinna reaali pilniigi gull paralizeeta peec potes. Mazi beerni maajaas ggimanee utt. Varat iedomaaties situaaciju.. Nu vot vinnai pasakiet, ka nav blakus efektu. Vienkaarssi iestaastiit sev, ka nebuusi 1 no 1000, un viss buus ok, taa?
2021-01-05 19:22

PatiesibasKalns      Kur es varu pieteikties par brīvprātīgo? Labāk apkarot šo infekciju nevēlos lai nākotnes paaudzēm jādzīvo lockdownā.... 2021-01-05 19:28

dzilums    2 av2 - "pilniigi gull paralizeeta peec potes" - melot nav labi.
bumpastiks - ja cilvēks nespēj izprast tehnoloģiju pamatus, ja netic zinātnei un speciālsitiem, tad viņam nav pilns rublis.
Vakcināciju noliedz tie paši kas tic robotiem potēs, 5G sazvērestībai un vēl visādiem murgiem. piedod, bet tā ir tumsonība.
Tu raksti ka viens bija kontaktā un nekas. Nu super, malacis. bet kā rāda statistika un slimnīcu noslodze, tad citiem tā nepaveicas.
Tiešām domā ka briti, franči, vācieši, jeņķi un pat krievi - visi ir idiņi, kas tāpat vien riskē ar savu politisko karjeru un apzināti rada ekonomisko krīzi?
Negribu diskutēt, nav jēga.
Negribi nevakcinējies, man tak pie vienas vietas:D
2021-01-05 19:45

Any      piekrītu, ka jābūt ļoti piesardzīgam šai jautājumā.
Austrālijas vadības viedoklis ir vērā ņemams.
2021-01-05 20:01

Ljekainiitis      Varbūt tomēr vajag UZZINĀT, par ko tai Austrālijā bijusi runa ?

https://www.theguardian.com/australia-news/video/2020/dec/11/morrison-says-covid-vaccine-will-go-ahe
ad-on-australian-rules-after-local-trial-abandoned-video
2021-01-05 20:21

rokons      Man Pfitzer produkts rosināja salīdzinājumu.
Pirms vairāk kā 10 gadiem, meklējot nitroglicerīna uzlabotu variantu, nejauši atklāja VIAGRU.
Un to lieto lieto apjomos, pat jaunu ražotni Indijā atverot, pēc tam visādi generiki jau tirgū parādījas. Tātad lieto.
Vai ir blaknes - protams, pat presē bija raksts par slavenu ASV kinoaktieri, ko kolapss piemeklēja lietojot šo preparātu,..........bet lieto tak daudzi citi.................
Iespējams, vakcinai ir komplikācijas un blaknes. Par vienu blakni padomāju - apsārtums dūriena vietā. Ieduriet sev skabargu pirkstā............ tāda pat blakne. Vai vakcīna ietekmē auglību...... riska grupā virs 70, sievietes noteikti varēs šādu parādību uzrādīt.
Kas attiecas uz paralizēto pacienti - kas ir paralīzes cēlonis? Asinsizplūdums smadzenēs? Kakla skriemeļu nervu saspiedums? Un kāds tam sakars ar vakcīnu?
Vakcinēties jeb ne - tas katra paša ziņā. Aģitācija ir vismaz negodīga darbība, jo grib uztiept citam savu viedokli
2021-01-05 20:46

JOHAIDI21  1   Pilnīgi murgi par to vakcinēšanos. Visā pasaulē notiek protesta akcijas pret vakcināciju. Arī Anglijā visi ignorē šo vakcinēšanu,bet pakļaujas tikai neizglītotā sabiedrības daļa.
Jaunā vakcīna rada izmaiņas DNS ,tātad tas var radīt draudus pēcnācējiem,bet ne tik daudz pašiem vakcinētajiem.
Tai pat laikā...vai esiet aizmirsuši,ka pirms Covid,vispirms izzuda antibiotikas no brīvās aprites? Vai tas Jums nešķita aizdomīgi?
Un tie kuri popularizē vakcinēšanos,vai kādam ir garantija,ka visi saņems vienādas vakcīnas?
Pasaulē taču ir radīti vairāki vakcīnu veidi.Kurš būs pareizais? Glukozi taču var injicēt jebkuram,reklāmas nolūkos. Kāds būtu Jūsu viedoklis?
2021-01-05 20:54

lapsina123  1   Es nevakcenēšos,bez komentāriem,un katrs mēs paši esam atbildīgi par savu veselību un imunitāti. 2021-01-05 21:08

afrodithe      20:54 Antibiotikas no brīvās aprites pazuda pirms kādiem gadiem 20 - 25....
Un vispār - kāpēc cilvēki, kas visu mūžu ēduši cīsiņus, tagad baidās nomirt no vakcīnas?
2021-01-05 21:08

Julianna      Iepriekš ienaidnieki mums bija krievi. Tagad tā operas ārija jau izdziedāta un izsmelta. Planētu dala uz kovidticīgajiem un koviddisidentiem. Lai kaujas savā starpā. Reti tieku bodē. Aiz letes protams stāv aļa -- mode 2020, netīra lupata uz sejas, pati nikna no smakšanas--Jums vizieris nav pareizi uzlikts. Jā man uz matiem. Lai jau redz ka esmu samaksājusi nodevu par gaisu. Veselus 4 eiro. Ja veikalā ir kāds cits, skatās tramīgi, kā meža zvērs uz manu pusi. Lasu no smadzeņu kīseļa-- kā nav bailes. Nav! Ne mentu ne kaut kādu vīrusu, kuru ir miljardi. Ņujorkā jau gatavo papīrus, demonokrāti, ka uz AIZDOMU pamata varēs nocopēt jebkuru, piespiedu ārstēt un špricēt žļurgu. Kā izmēģinājuma žurkai un trusim. Vašingtonā pieņemts likums, ka skolā no 12 gadu vecuma, neziņojot vecākiem, bērniem var potēt vakcīnu. Tas jums Delfu sazombētajiem vakcīnas aizstāviem šķiet normāli? Agri vai vēlu teicamniece LV šādu pieredzi pārņems. Un ja kādas feministes sadomās, ka vīrieši šīs var izvarot, dawai griežam visiem večiem pinčukus, arī pārējie plaukstiņas sitot korī teiks, vai kur laba ideja, kā iepriekš neieviesām.. Jā es sabiezinu krāsas. Mans viedoklis šāds. Kurš grib vakcinēties, dariet to. Bet mani novakscionēs tikai mirušu. Un vismaz vienu vakcinētāju aizlaidīšu pie Pētera, kurš līdīs ar poti pie manis. Punkts. 2021-01-05 21:22

JOHAIDI21      Afrodithe,bet Tu tak sapinies pati savos melos. Nomirt jau baidās tieši tiek kas skrien vakcinēties! Un antibiotikas dažādās valstīs pazuda dažādos laika periodos,. Kamdēļ? Ja jau antibiotikas bija tik indīgas,tad kamdēļ tās var ieūt kā recepšu medikamentu?????
Un kā izskaidrot faktu,ka Covid Anglijā tika izslimots gadu pirms tas parādījās Ķīnā???? Jā,bija smagi,sāpīgs klepus,temperatūra,nespēks,bet citādi... gripa kā jau gripa!
2021-01-05 21:23

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu