Gripa vai kas lipīgāks? (atrodi atšķirības)

Gripa vai kas lipīgāks? (atrodi atšķirības)Vienu dienu rakos pa rakstu arhīviem, cenšoties atrast rakstus, lai precizētu, kurā datumā tad Pavļuts paziņoja, ka testu precizitāte ir 70% - gribēju pārlasīt tos rakstus. Tā arī neatradu, laikam paskrēju ātrumā garām - man kaut kā atmiņā sēž marta mēnesis, bet varbūt tas bija jau agrāk - rudenī. [varbūt kādam ir linki vai vismaz aptuvenais datums uz šiem notikumiem/rakstiem?]
Toties sanāca uzskriet un pārlasīt dažus interesantus rakstus.

Piemēram šo es ieteiktu visiem pārlasīt un sakopēt sev vai vismaz grāmatzīmēs iemest, lai var ik pa laikam atsvaidzināt atmiņu vai pameklēt atšķirības, kad garlaicība uzmācas :

https://www.tvnet.lv/7110616/covid-19-vai-gripa-atpazisti-slimibu-laikus

Bija arī viens raksts krievu valodā, kur tika norādītas vienīgās atšķirības, ka vienu finansē un reklamē, bet par otru neliekas ne zinis - tas tuvāk realitātei!

-Vai atradi atšķirības? Vai pamanīji, ka modernā gripa ne ar ko neatšķiras no vecās labās zināmās?
Es personīgi neatradu neko! Tagad vīlies, tā gribējās ieraudzīt tā lipīgā vīrusa patieso seju, bet nekā, laikam tikai monitoros viņš izplatās!

DanaL  3 4 Paldies! Noteikti iekopēju un pieckāršu pie sienas gleznu vietā. Liels PALDIES! 2021-09-10 08:00

Chris1986  10 16 Es tik domāju - nu, cik var?? ! :( Vai tad tiešām admistrācija vienreiz nevar izbeigt šo kovidtēmu murgu iepazīšanās portālā?
Es saprotu, ka lielai daļai ir ir bailes un savas bailes te demonstrē nebeidzamās kovidtēmās. Bet ir tak galu galā ārsti, kas izrakstīs neiroleptiķus, lai tik traki nebūtu jābaidās. Meklējiet palīdzību, kur to var saņemt, nevis iepazīšanās portālā!
2021-09-10 10:22

ube  3 4 Čiri, precīzi. 2021-09-10 10:51

Julianna  9 8 Oj oj Kris, svētā nevainība, cik lasīju no citu dāmu novērojumiem, tu vispār it kā neieredzot pretējo dzimumu. Un tagad te ar krūti lec uz ambrazūras. Ne pie administrācijas vērsies, bet duj da korporācijas samozvanciem, lai viņi beidz indēt tautu un spīdzināt, tas būtu produktīvāk. 2021-09-10 10:56

Reds  3 6 " kurā datumā tad Pavļuts paziņoja, ka testu precizitāte ir 70%" - to teica PVO, ja nemaldos; Pavļuts neko tādu neatļautos teikt - komunismā valdība nekad nekļūdās, mūsu testi ir 100% pareizi un vakcīnas ir 100% drošas un vakcinētais, kad iet pa ielu, visi pretimnākošie vīrusi pāriet ielas otrā pusē - uzticies zinātnei. Redzams ka čekas presi nelasi pietiekamā apjomā. 2021-09-10 11:08

Reds  1 1 Julianna : "cik lasīju no citu dāmu novērojumiem" - nē nu ļoti uzticams informācijas avots, cerams ka tiešām vismaz dāmu novērojums, nevis vietējo feministu, kurām vīrieši ir ļaunumu ļaunums, bet sievietēm vajadzētu tiekties būt par vīrieti, jo pēc feministu ideoloģijas sieviete ir tāda kā otrā šķira, kas ir jānicina visos iespējamos veidos. - ne jau vīrieši to dara! 2021-09-10 11:14

Julianna  4 7 Red! Un Tu turpat?! Da cik var muļļāt to feministku tēmu? Un cik no šeit atrodamiem vīriešu dzimtes izstrādājumiem ir īstu VĪRIEŠU????? Ar savu mugurkaulu un vārda turēšanu? 2021-09-10 11:31

LaskovijMerzavec  2 4 Kā jau kārtīgs tautudēls - savāc visus mēslus vienviet.

FB jau ir reklamas, kur ljaunàs skolas nelaiž bērnus, bet lūk brivskolā visi laipni gaiditi….
2021-09-10 11:50

Bruuklene    1 Pavļuts par testiem runāja Rīgā TV24, ja nemaldos, raidījumā Uz līnijas, datumu gan nepateikšu, bet tas bija pirms hokeja čempionāta. 2021-09-10 12:32

Sigvarts60  4 14 Politiķi paši skaitļus neizdomā. Tie nāk no "zinātnē pierādītā", un kāds konsultants-speciālists viņiem tos ir iedevis.
Par ko es esmu dusmīgs uz politiķiem? Pat to, ka viņi baidās pateikt acīm redzamu patiesību. Ka viņi pieņem visas datu analīzes, ko izstrādā specialitātē zinoši cilvēki un domāti speciālistiem, bet paši neanalizē datus, lai tie būtu noderīgi cilvēkiem.
Ja paskatās uz šīm vakcīnām no šodienas skatupunkta, tad tās ir neizdevušās. Vakcīna neizpilda nevienu no solītajiem punktiem - tā nepasargā no saslimšanas, tā neaptur vīrusa pārnesi, tā vienīgi uz īsu laiku (5 mēnešiem) pasargā no smagas saslimšanas. TAS IR BRĀĶIS! neviens politiķis pie tā nav vainīgs, ka tā sanācis, jo ne jau viņi vakcīnas izstrādā. Arī tie zinātnieki nav vainīgi, ka tā nu ir. Bet grūti patiesību pateikt? Labāka jau nav nekā, un kaut kāds labums ir arī no tādas vakcīnas, bet sertifikātus dot, privilēģijas vakcinētajiem savakcinētiem ar brāķi?
Man ir kauns rādīt to sertifikātu, un neapmeklēju vietas, kur to varētu man paprasīt. Es to uzskatu par cilvēku pazemojošu. Ja tas ir maksas pasākums, tad ar ko mana nauda ir labāka par tā nevakcinētā cilvēka naudu? Riskējam mēs abi vienādi. Es varu aplipināt viņu, viņš mani, saslimt varam abi, un abi varam aiznest vīrusu un aplipināt kādu savu tuvinieku.
2021-09-10 14:07

ube  9 8 Neviens nekad nav teicis, ka nevar aplipināt. Bet vismaz var vieglāk izslimot un nenomirt. Un tas nav maz. 2021-09-10 14:33

HONEY_APPLE  3 7 Es akal atceros, ka tad, kad Covid sākās, vēl nezināja kas tas tāds un nebija līdz mums nonācis, rādīja Ķīnu, kur uz ielas cilvēks stāv un kā stabi nogāžas. Izrādījās Covids. Tagad kaut kā nemana, ka tā gāztos stāvus gar zemi. 2021-09-10 14:33

fargo  4 15 "Neviens nekad nav teicis, ka nevar aplipināt."

vai nu mele, vai nu muļķe...

nevis neviens, nekad nav teicis, bet pati ideja bija, ka kovidu varot apturēt ar vakcinēšanās palīdzību, jo cilvēki iegūs imunitāti un pie +70%, "pandēmija" izbeigsies. tas bija vakcinēšanās nepieciešamības centrālais motīvs.
protams, no sākta gala, tās bija muļķības, jo a) šis vispar nav vakcīnas, bet gēnu terapija, b) tās neimunizē gandrīz nemaz, c) nav derīgas pret vīrusa mutējošiem variantiem.

kā var ņemt un tirst ar baltu aci, grūti saprast.

sigvards pareizi raksta - nekas no solīta ar vakcīnām nestrādā, izņemot vieglāku simptomu VARBŪTĪBU(jo pat tas nav garantēts).
2021-09-10 15:03

DanaL  5 11 Chris, tieši tā. Tās ir bailes, tāpēc tiek meklēta atbalsta grupa, lai vēlreiz un vēlreiz pārliecinātos, ka dara pareizi, jo ir parādījies kārtējais doktors Kaut kāds tur, kurš sludina kārtējās šausmas. Tā ir baiļu ābece.
Tiem, kas sapotēti miers mājās, un atkal ir iespēja kalt romantiskus plānus, nebaidoties uzrauties uz problēmu.
2021-09-10 15:27

anis  2 5 Bet ja patīk baidīties-kādēļ liegt šo iespēju? Diez vai kāds ZINA kas notiek,ļaudis baidās un TIC.
Es arī ticu,ka daru pareizi,uzticēdamies valdībai. Izņirgāt var jebkuru,bet jēga? Man vismaz miers mājās...
2021-09-10 17:27

rebeka  5 7 DanaL un co, tās nav bailes, gribas idiotu barā atrast domājošus indivīdus.
Es vēl varu saprast tos, kuri atklāti atzīst, ka potējas ierobežojumu dēļ, bet nekādi nesaprotu tos, kuri tic, ka tagad ir pasargāti.
Vienā portālā kāds Vasja, kuram pieslēgts ventilators, aicina visus potēties. Kā var iedomāties, ka atrodoties šādā pieslēgumā nekādi aicinājumi netiek izteikti. Tādas muļķības tiek rakstītas nepārtraukti, savādi, ka ir cilvēki, kas šos melus nespēj atšifrēt. Covid tēmas varētu apvienot ar reliģisko fanātu tēmu, tas pats vien būs.
2021-09-10 17:32

Reds  4 5 Sigvards nesaprotu par ko tu tur brīnies - politiķi nekad nepateiks patiesību, jo tieši viņi ir vainīgi pie sekām. Vakcīnu ražotāji konkrēti pateica ka neiesaka masveidā vakcinēt, ja valdības grib un taisa spiedienu uz viņiem, tad viņi neuzņemas atbildību par sekām - tas bija vakcīnu ražotāju nosacījums - viņi bija pret. Vakcīnas nav izgājušas visus testus un nebūs līdz 2024. gadam, tātad zinātnieki arī neko negarantē. Bet politiķi pateica ka nē - vakcīnas esot 100% drošas un palīzēs. Solījums bija atgriesties normālā dzīvē - kāds vakcinētais ir atgriezies normālā dzīvē?

Masku ražotāji arī, starp citu, skaidri uz iepakojuma drukā virsū ka maskas neaizsargā no vīrusa, bet tas netraucē politiķiem turpināt kaut ko murgot.

Tāpēc arī politiķi negrib atzīt patiesību, jo tieši viņi bija tie kas visu solīja, viņi veica represijas pret ārstiem un zinātniekiem, kas iebilda, jo politiķu zinātne taču ir tā pareizākā un tagad, ja viena valdība dēļ šiem meliem kritīs, tad kritīs visas pārējās arī + tie nākošie kas viņus mainīs, sauks viņus pie atbildības, tāpēc jāspēlē teātris cik ilgi vien var.

Par to ka viņi konsultējas ar speciālistiem - zini, viņi paši nevar nosaukt nevienu speciālistu ar ko ir konsultējušies un tajās nozarēs arī neviens nezin, kas tie tādi par nozares speciālistiem ir, kas viņus tur konsultē. Kas tie var būt par speciālistiem, kas nezin ka nozarē epidemioloģiskās drošības prasības bja gatavas gadu pirms viņi konsultē, ka vajag izstrādāt viņas?

Katri ierobežojumi un pasākumi pret vīrusu sākas ar tekstu ka tie visu atrisinās un pilnīgi nekas nav atrisināts. Šitam visam ir 0 rezultāti. Rezultātus saskata tikai tie, kas fantazē par to kā būtu, ja būtu, kam nav vispār nekādu pamatojumu ne zinātnē, ne novērojumos.

Ja tur aizmugurē būtu kaut kripata zinātnes, tad tā vietā, lai aicinātu ārstus nereģistrēt vakcinētos kā ar vīrusu slimos, tā vietā tieši vakcinētie tiktu aicināti regulāri pārbaudīties un
2021-09-10 17:37

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu