Vai kāds ir veiksmīgi izmantojis badošanos kā metodi pret vīrusiem?
Intereses pēc, vai kāds ir izmantojis imūnsistēmas restartu, dienas trīs neēdot, apkarojot vīrusus? Ja mums ir štruntīgi, ēst taču negribas, bet nereti spiež ēst "par varītēm". Bet ja nu organisms saka priekšā, ko vajag darīt, bet to nesadzirdam (vai neļauj dzirdēt)? (Ja cilvēks pirms tam nav bijis badā, tad no trīs dienu neēšanas noteikti badā nenomirs)
Ita
3
Ja domāta tāda absolūta neēšana, tad tā var tikt gremošanas trakta iekaisumiem. Triju dienu laikā jau noteikti ne, bet ja bijis priekšfons (background), tad tāda latenta kuņģa čūla var pat paasiņot sākt. Jo kuņģis skābi tomēr izdala, bet tai nav, ar ko saistīties. Pēc šī paša principa neatbalstu ļoti asu un ļoti karstu dzērienu strēbšanu saaukstēšanās gadījumos. Atcerēsimies vienmēr par organismu kā vienotu sistēmu. Nav trakāka kancera, kā pancreas cancers, ko sekmē asi un taukaini ēdieni un alkohols, smēķēšana
Es par to, ka kaut kādam pavieglam saturam kuņģī jābūt. Biezputra no rīta un zupa pusdienās. Vakarā sula, svaigi spiesta. Kvalitatīvs vitamīnu komplekss, C ietverošs.
Daudz šķidruma. Sašķidrinās asinis, atšķaidās sāpju mediatori:) Jau vieglāk. Kā arī vairāk sekmējas toksīnu izvade caur nier´;em un lejākiem piederumiem.
Viegls, nekairinošs uzturs-jā. Totāla badošanās nē.
Pie izdevības pajautāšu, kāds darbības mehānisms sodas dzeršanai? Tik vien tas, ka maina organisma ph uz sārmainību? Un?
Ievinjata Tieši tā. Ir dienas, kad ēdu ļoti maz, bet arī negribās. Un ir dienas, kad pēc vakariņā, pilns kuņģis, bet jūtos ļoti labi. Jāuzklausa, ko ķermenis saka priekšā. Reiz biju dabūjusi vīrusu vasaras vidū un gandrīz neko nevarēju ieēst, kā tikai zemenes visādos veidos. Savā ziņā diēta. Bet pēc slimības bija ļoti grūti atdabūt spēkus, tāpēc, ja neviens akurāt nespiež, ēdu un jūtos labi. Neticu, ka badošanās aptur vīrusus!
Drole
2
Ja izmanto IF, vispirms eedienkarte jaaiztiira no toksiskiem paartikas izstraadaajumiem un jaaieviesh ProperHumanDiet - Paleo, Keto, Carnivore.
skat. Jason Fung, Dr Berg, Dr Berry
https://youtu.be/jqZsS03dlPk
https://youtu.be/T0eCiy3Z1ls
https://youtu.be/lwCRjwDs1Ek
https://youtu.be/W527Yx9xomE
SaintSin
No vairāku cilvēku pieredzes ir iz(pie)rādījies, ka kārtīgs trīsdiennieks (ne sausais, bet ar ūdeni, bet ne kā govs) ir ļoti labs pamats vielmaiņas restartam un svara zaudējumam -20-30%. Bet šur tur lasu, ka saprātīga badošanās var būt arī līdzeklis pret slimībām, jo organisms, sākot trūkt barības vielām, visai naski metoties virsū svešajam (vairāk gan pētījumi par baktērijām, bet arī nav kategorisku nē par vīrusiem). Protams, ir mūsdienu nejaukie riski, autoimūnās saslimšanas, bet ne jau visiem. Un varbūt ir arī pret tām kas izdarāms.
Tā vai citādi, bet saka, ka musulmaņiem pēc Ramadāna esot novērojama veselības stāvokļa uzlabošanās. Var jau būt, ka ticība, bet varbū arī gavēnis nostrādā?
AivarsN 4 7 Mūsu senči to vienmēr ir zinājuši, ka saslimšanas laikā ir jāļauj ķermenim attīrīties, nevis turpināt to pārslogot ar smagu barību. Viņi zināja arī par dabas ritmiem, kuros gada laikos vislabāk attīrīt ķermeni no toksīniem. Tikai tāpēc bija tās attīrīšanās kūres un gavēņi. Kad nevarēja noteikt saslimšanas iemeslu, gāja uz mežu, neēdot attīrot ķermeni un sakārtojot domas, attīrījās garīgi. Negatīvas domas un nomākts prāts, pazemina enerģijas frekvenci un arī var kļūt par saslimšanas iemeslu. Kāpēc valstu valdības sēj paniku un terorizē cilvēkus? Statistikai protams!
Drole
3
Vai tik teemas autore nebuus lasiijusi Yoshinori Ohsumi peetiijumus, par kuriem vinjsh nesen sanjeema Nobela preemiju? :)
https://www.dietdoctor.com/renew-body-fasting-autophagy
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6257056/
https://www.aa.com.tr/en/americas/fasting-beneficial-in-time-of-covid-19-expert/1829042
https://news.harvard.edu/gazette/story/2017/11/intermittent-fasting-may-be-center-of-increasing-life
span/
SaintSin
1
2
Paldies, Drole, par informāciju. Bija dzirdēts (redzēts) par par Nobela prēmijas saistību ar badošanās pētījumiem, bet īpaši tam nepievērsu uzmanību. Bet materiāli izskatās interesanti. Jo vairāk, ka tie pat kaut kādā mērā zinātniski apstiprina novēroto. :)
Bet šajā laikā būtu ļoti svarīgi, ja manis nosaukumā ietvertā tēze būtu kaut daļēji patiesa, jo tad izrādītos, ka daudziem cilvēkiem varētu palīdzēt nevis dārgas un sarežģītas zāles vai procedūras, bet teju katram absolūti pieejama rīcība. )
Vakcinets
2
Vēsturiski cilvēki nekad nav dzīvojuši pie pilna ledusskapja. Tūkstošgadēm ēdiens ir bijis pieejams tikai intervāli, ar badošanās starplaikiem. Profesore Konrāde (endokrinoloģe) Cilvēkjaudas intervijās (pieejamas youtube) stāsta par intervālās ēšanas labvēlīgo ietekmi un organisma norisēm, ko pierādot pēdējie pētījumi. Intervālā protams nav gluži badošanās.
Pie badošanās svarīgi, sākot ar pirmo dienu attīrīties, proti, dzert caureju izraisošus un taisīt klizmas, lai nesāktos intoksikācija..acidoze. Un no jebkuras badošanās ir parezi jāiziet. Nedrīkst uzreiz pieēsties. p.s. neesmu mediķis, nevienam neko neiesaku..
Var paskatīties šo: https://www.youtube.com/watch?v=loGNnzufBOc
314pars 1 1 ir, ir.....visa Buhenvalde
fargo
1
1
no kontrolētas badošanās saprātīgam cilvēkam silktāk nepaliks.
droles linki ir labi, dr. jason fung ir reāli vērts klausīties.
pirmo reizi es viņu dzirdēju te>
https://www.youtube.com/watch?v=jXXGxoNFag4
ta bija "eye opening experience". uz to brīdi es jau biju sācis aizdomāties par veselību.
lapukoks 1 2 Ja izmantojam tikai badošanos, tad varam nomest lieko svaru, attīrīt ķermeni no šlakvielām, audzināt raksturu. Kas attiecas uz baktērijām un vīrusiem, tad es ieteiktu mēģināt badošanos komplektā ar urīnterapiju. Vismaz savā praksē esmu pārbaudījis pasargājoties no bronhīta, gripas, arī alerģijas, var apturēt, bet ne pilnībā izārstēt zeltainā stafilokoka infekciju. Iespējams šī metode pasargātu arī no kovida (ja jau pie gripas palīdz). Daudzi teiks - tas ir smirdīgi un nav garšīgi, bet ja ar šo metodi izdodas saglabāt veselību, tad Jūs zinat, ka uz Jūsu veselības vai slimības rēķina neviena farmācija savu biznesu neuztaisīs. Pievienoju pirmavotu, lai katrs pats domā...https://pb1lib.org/book/3176417/fb1640?id=3176417&secret=fb1640
fargo
1
2
tuvu pie tēmas, tomēr citā skatījumā. es uzskatu, ka labākais veids kā uzlabot savu ēdienkarti, ir atteikties no miltiem, graudiem un jebkādiem rūpnieciski pārstrādātiem produktiem.
tā vietā, lai apēstu maizi, apēd šķēli kraukšķīga speķa. vai vārītu olu. okeāna zivs gabalu.
pamēģini, vismaz pāris dienas, aizvietot visu garnīru(kartupeļi, rīsi, makaroni utt) ar darzeņiem un garšaugiem, bet dubultot un pat trīskāršos visefektīvāko pārtikas avotu - olbaltumus. ja esi badā, apēd kārtīgu zivs gabalu. treknu, labu zivi vai steiku.
un tagad svarīgā daļa. bet need turmpākās sešas stundas vispār neko. vispār. tajā ēdienreizē tu drīksti ēst, ko gribi, izņemot ogļhidrātus un visādus štruntus, kā nageti utt. nebaidies pieēst pilnu ūku. bet kad savu ūku pieēdi, ēdienam vairs nepieskaries.
brokastis, pusdienas, vakariņas. sešu stundu intervāls. nebūs vairs vajadzīgi nekādu tur supplementi, dražejas, drogas, tinktūras un visa šitā šņaga.
olas, sviests, speķis, gaļa(labāk lops), cālis, zivs un konkrēta kaudze ar dārzeņiem pēc paša garšas preferencēm. pilnīgi viss, kas tev ir vajadzīgs, tur būs.
bet zini, kas ir galvenais triks? ja tev ir liekais svars, tu sāksi to zaudēt tadā ātrumā, ka spēsi tikt pirkt drēbes. jo vecās būs kā uz vēšalkas. un nav nepieciešamas nekādas sporta zāles, nekas. protams, kustības ir vajadzīgas. bet nebūs nepieciešamas, lai strauji sāktu zaudēt svaru.
un tas ir vēl svarīgāk infekcijas sakarā. 86+% cilvēku ar smagu slimības norises gaitu ir ar lieko svaru. bet lieta ir tā, ka ja cilvēkam ir liekais svars, tad gandrīz vienmēr nāk līdzi vismaz vēl viena veselības problēma - kardio/spiediens.
izslēdz nevajadzīgos draņķus no raciona. pirms tam nosveries un dari to reizi nedēļā. neticēsi savām acīm.
mieru_tikai_mieru Noteikti. Kad organisms pārstrādā uzņemto barību, tiek tērēta enerģija. Badojoties visi resursi ir novirzīti vienam mērķim - cīņai pret slimību (neatkarīgi no izraisītāja).