Vai kādam Magvit plus Perigo magnijs ir kritis uz aknām?

Jau otro reizi nevaru pabeigt magnija kursu,jo secinu,ka tas nelabvēlīgi ietekmē aknas.Ģimenes ārsts nevar neko paskaidrot,jo nav bijis līdzīga gadījuma.

Drole  2 2 https://www.drugs.com/sfx/magnesium-citrate-side-effects.html#

Der izskatiit opciju nomainiit apkalpojosho medikji vai pievienot uzturam produktus, kas satur vit D3 un K2

Daina  4 3 "Der izskatiit opciju nomainiit apkalpojosho medikji" ha ha ha manā jaunībā piestrādāju Sanofi Synthelabo uz 1/2 slodzi II studijām, tur MagneB6 grūda ģ.ā. ar varu iekšā, sekmīgākie bbērni dabūja ceļojumus, bet vislielākais hīts bija miega zāles Stilnox, kuras uzdevums bija iesmērēt katram, katram pilsonim, kuram varētu būt vismazākā problēmiņa ar iemigšanu. Ne zilbes par pagrūšanu uz fiziskām aktivitātēm, meditāciju vai ieteikumu mainīt dzīves vietu, nē!-Stilnox. Zāles, kuras pāris mēnešu laikā izstrādā organisma pierašanu, t.i. atceļot, negulēsiet.

Daina  1 7 tādējādi nevar izslēgt, ka jūsu ģ.ā. ir apmeklējis attiecīgā preparāta izplatītājs un uzdāvinājis jusu ģ.ā. Snikerīti, pildspalvu, kalendārīti vai pavisam glauni-ceļazīmi uz kongresu.

Ieva_no_Kurzemes    5 Šitas parasti vairāk "krīt uz acīm", jo nevar naudu makā vairs ieraudzīt....visa iztērēta par Magvit...

Dardedze    2 https://www.azeta.lv/magvit-plus-tabletes-42-gab?gclid=CjwKCAiAgbiQBhAHEiwAuQ6BkrI1PAJHEnGOfgXUG6tHf
szfOPcXr_McaFq-IBN2JkYyLinqapT-ExoCi0YQAvD_BwE

B1 vitamīns, B2 vitamīns, Niacīns, B6 vitamīns, Folskābe, B12 vitamīns, Biotīns, Pantotēnskābe, Magnijs, Hidroksipropilmetilceluloze (E464), Mikrokristāliskā celuloze (E460i), Maltodekstrīns, Hidroksipropilceluloze (E463), Silīcija dioksīds (551), Taukskābju magnija sāļi (E470b), Titāna dioksīds (E171), Glicerīns (E422), Dikalcija fosfāti (E 341), Stearīnskābe (E 570), Preželatinēta ciete, Vidēja garuma ķēžu triglicerīdi (E 471).

Paņemsim uz aklo izlases veidā, piem,ēram, E171:

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0278691520306761?dgcid=rss_sd_all
"E171 promotes microvesicular and macrovesicular liver steatosis in HFD fed mice."

Nu tas, es tikai E171 paņēmu, bet varētu papreparēt pārējos ar E marķētos labumus arī
Tā kā-
varbūt meklējiet alternatīvus magnija uzņemšanas veidus. Un neaizmirstiet par (reti, bet iespējami) hipermagnizēmiju. Farmācijas firmas par to jums neatgādinās, nav izdevīgi.

Lobo  1 3 Uz aknām parasti krīt tas, ko uzdzer.

Dardedze  1 4 vispār man baigā ideja.Pacientam iepriekš, pirms kursa uzsākšanas jānosaka Mg līmenis asinīs (1.3 mEq/l.....2.2mEq/l) un tikai pastāvot hipomagnezēmijai, jālieto uztura bagātinātāji. Nevis kā pie mums pieņemts-ak jums simptomi, tādi kā tipiski pie Mg trūkuma?-lūdzu, ņemiet lietojiet šo
Un vēl pie mums ir tā, ka valsts atver 25 rezidentūras vieta ģ.ā., 4 ginekologiem, 2 oftalmologiem, 4 ķirurgiem....-kā jūs domājat, vai ģ.ā ir tipiska teicamnieku izvēle?

Epifanija  1   Man arī ģimenes ārste ieteica covidu ārstēt ar uztura bagātinātāju, ko jūs par to sakiet?

Daina      Ja runa ir par D vitamīnu, ir pierādīta tā pozitīvā loma covid infekcijas gadījumā
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpubh.2021.736665/full

The immunomodulatory role of vitamin D is also well-known (11). It supports the innate immunity through the production of several antimicrobial peptides (cathelicidins, defensivins, and IL-37). Furthermore, vitamin D acts on adaptive immunity by modulating the main proinflammatory cytokines (e.g., IL-6, TNF-alpha, and interferon-gamma) and controlling the response mediated by Th1 lymphocytes (11, 12). This regulation is expected to be less efficient in conditions of vitamin D deficiency, but could be restored after adequate supplementation.

A preliminary study that evaluated the antiviral potential of various molecules against SARS-CoV-2 documented the inhibitory effect of calcitriol (1,25-dihydroxyvitamin D), the active vitamin D metabolite, on the nasal epithelium infected with the virus (13). Furthermore, vitamin D replacement intervention has been suggested to prevent the risk of respiratory failure in patients with SARS-CoV-2 infection, in some but not all observational or randomized studies (14–16).

av2    2 Kaadreiz taa padomaaju, kur bija visas taas miljons vitamiinu/surugaatu bunngginnas , kas paarpildiijussas veikalyu plauktus muusdienaas , pirms gadiem 30? Un cilveeki dziivoja, veseli , smaidiija.
Mana pieredze , lloti rets preparaats aarstee ko tev , nesachakarejot ko citu organismaa.

Dardedze    1 Epifānij, covids jāārstē pēc shēmas, paldies Dievam, uz šodienu tās ir. D vitamīns spēlēs Tavā labā, bet viņa pienesums nebūs izšķirošais. Man vispār patīk vīrusus apkarot ar higiēnu un ārīgi lietojamiem līdzekļiem, sevišķi deguna un rīkles gļotādām un sevišķi propolisu saturošiem. Pavisam, pavisam ideālā pasaulē dzīvojot, pretcovid medikamentus varētu ievadīt intravenozi, kamēr gremošanas traktu tajā laikā lutināt ar viegli sagremojamu un vienlaikus spēcinošu uzturu (piemēram, īsts gaļas buljons, piemēram, īstas sulas vai gurķi utt utjpr). Diemžēl mūsdienu Latvijas apstākļos tāds kārtīgs covidpacients, redzot ĀP, ātri skriem krūmos un apsedzās ar lapām.

Dardedze      lai ne no intubē statistikas piedzīšanai un tautas šausmināšanai😆

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu