Acis

acis foto attēls

Acis - jautājumi un diskusijas

Kā atbrīvoties no varžacīm? (15)
Iesakiet kādu efektīvu metodi kā no viņas atbrīvoties.
Akurāt cīnos ar meitas varžacīm, viņai uz vienas kājas 7 gab :(
Bijam pie ārsta un neko citu kā plāksterus vai zales neieteica..
Tad nu dalīšos pieredzē- kājas izmērcē soda+šķidrās ziepes+ silts ūdens min15-20, tad uz uz varžacīm pilinam DUOFILM pilienus, līmē parasto plaksteri un atstaj uz nakti, nākamā vakara atkal mērce kājas, balto ādu no varžcīm nogriež, atkal zāles un tā katru vakaru kamēr varžcis pazūd.. Mums tas prasa jau trešo nedēļu, bet palikusi ir tik viena :))) To pilienu vietā var lietot tos plāksterus speciālos, bet tie tāpat ir jalieto katru dienu...
Labi paliidz naudas koks. Lapu paargriez gareniski un ar galiigo pusi pieliek pie varzacs, nostiprina ar marles saiti vai plaaksteri. No riita liek otru lapas pusi. Un taa katru riitu un vakaru. Peec laika varzacs pati izkritiis ar visu "sakni". Varžacis nerodas tikai no sliktiem apaviem, tapat tās viegli iegūt basenā, pirtī, ka arī ja uz kajām ir liela slodze.. jautajums tacu bijaa kaa atbrivoties nevis kaa netikt pie varz acim!!
Vajag likt alveju uz to vietu kur ir varz acs un apsaitet, veel jau ir ari pieejami dazadi varzacu plaksteri, starp citu scroll ir tiri efektivs.
Tev taču anketā rakstīts,veselības aprūpe,un šitātds jautājums.
1.nevalkā pārāk mazus un šaurus apavus.
2.aptiekās ir speciāli plāksteri šim nolūkam.Darbojas ļoti efektīgi.
··· Acis: Kā atbrīvoties no varžacīm? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Cik ilgi jātur plāksteris uz varžacs? (4)
Aptiekā iegādājos maza izmēra 1kvadrātcm ar zaļu punktu, bet pamācība klāt nav.Kā jālieto, cik ilgi jātur uz varžacs? Paldies.
kamēr nāk nost! Nedomaaju, ka taads shtrunts izniidees varzhaci. kamēr nokritīs kopā ar varžaci... Jurīt, iznāk ar sakni un miers ir! ··· Acis: Cik ilgi jātur plāksteris uz... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vecuma tālredzība (15)
Strauji pasliktinās redze/ pat ar brillēm nevaru vairs diegu adatā ievērt/, dakters saka, ka tā ir norma.Interesanti, vai ir kādi tautas līdzekļi, kā redzi uzlabot.Melleņu ekstrakts jau izmēģināts.Ko vēl?
jaa, Ufaa var nopirkt liidzekli radzenes uzlaboshanai... dargi, bet lieliski rezultaati... Kolēģei varu ieteikt acu vingrinājumus , vecums vēl normāls, nevajadzētu būt tā ka bez brillēm diegu adatā nevar ievērt!:( Muļķības tev saka ,katram tas ir individuāli, manai mātei pāri 60, tad es saprotu,ka bez brillēm sīkus darbiņus veikt nevar! Vingrinājumu komplekss nav sarežģīts, tik vajag katru dienu darīt , tad ir arī rezultāti. Raksti privāti, izstāstīšu. fiziski acu muskuļu vingrinājumi - vislabākie Un kādi tad tie vingrinājumi ir? Trennēt acu musuļus izdarot vingrinājumus! Kapēc bojājas redze? Tapēc, ka "vecums nenāk viens"! ... muskulatūra paliek švaka un netur tonusu. ··· Acis: Vecuma tālredzība lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
kumelīšu tēja, viennozīmīgi. ups, laikam vajadzēja precizēt, ka domātas kompreses! parastā melnās tējas biezumu /vēsas/kompreses. Ar pašāstēšanos nevajag ielaisties.Aptiekā ir visvisādi labi līdzekļi iekaisušām acīm.Vajag tikai pajautāt.Visus zāļu novārījumus nevar grūst acīs.Zinu,ka kumelītes ir kaitīgas miežagrauda gadījumā,to man teica pati daktere. Dzert tīruma dadža tēju . Ļoti laba acīm vispār.
Ir tāds dadzis ar zaļām , garenām lapām, asām adatām , kā eglīte izskatās .
··· Acis: Tautas metodes iekaisušām acīm lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Paula6...
Acu operācijas ir mana ikdiena...,zinu arī to,ko nozīmē profesionāli izdarīta kataraktas operācija glaukomatozā vai deģeneratīvā acī...
Tev laikam vēl bik pastudēt acu slimības derētu,nevis gudri glupības drukāt...
Piedod,ja aizskāru,nekā personīga...
atkarīgs no Tava veselības stāvokļa. Cilvēkam ir vai nu katarakta vai glaukoma vai kāda cita acs slimība...kataraktas kopā ar glaukomu nav...
Ja ir veikta kataraktas operācija, tad TV var skatīties jau otrā dienā ar melnām brillēm, bet grāmatu vai avīzi lasīt gan tikai pēc 1 mēneša, bet obligāti jāievēro visi noteikumi, kurus uzraksta ārsts...īpaši nedrīkst neko vilkt mugurā pār galvu (džemperi vai kādu kreklu u.tt.), nedrīkst šķaudīt, šņaukāties...viena lapa ar noteikumiem.
Paula6,gribētos zināt,kāds sakars tev ar oftalmoloģiju???Diemžēl katarakta ļoti bieži kombinējas ar citām acu slimībām... Interesanti viedokļi, diskusija. Bet kur tad ir patiesība?/to es par pēdējiem komentiem/.
Atjaunojas praktiski jau nākamajā dienā-acs visu redz labi , kaut vai 80-90 %. Lasīt, rakstīt, datoru lietot, kosmētiku-to gan pēc kāda laika, no 10 dienām līdz...kā nu kuram.
··· Acis: Cik ilgā laikā pēc kataraktas... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Acu ārsts Pārdaugavā, kur varetu acis izmeklet padziļinati? (4)
Sap ieksejo acu kaktinos, redze ir palikusi krietni sliktaka. Vai bez Stradiņiem ir vel kada acu klinika Pārdaugavā?
Stradiņu daktere Guna Ozola pieņem arī Ķekavā. Nav tik liela stumdīšanās... Tikko bija ienācis kolēģis pārdaugavnieks pa ceļam no dzelzceļnieku slimnīcas (Šmerlis). Var secināt, ka mājdurvju priekšā nekā tāda nav. Kas vainas Stradiņiem?
Un mātei googlei ar var uzjautāt, ja nepatīk Stradiņi. Bet Stradiņos tomēr ir pieredze, es paļautos.
Nu gan - cilvēkam problēmas ar acīm, bet nevar pēcpusi pakustināt un pie laba ārsta aizdoties! Kāda starpība, kur viņš pieņem? Vai tad acu gaisma nav svarīgāka nekā rajons, kurā ārsts atrodas? ··· Acis: Acu ārsts Pārdaugavā, kur... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pretizgulējumu matracis - kur var nomāt? (2)
Kur Rīgā var nomāt pretizgulējumu matraci? Kur ir šādi matrači (nevis skaitās (mājas lapā tiek uzrādīti), ka ir)? Interesē matracis ar kompresoru.
Iespējams vērts painteresēties būtu Ventspils ielā 53, tur ir DEAK, bet tajā pašā ēkā ir arī tehnisko palīglīdzekļu veikals. http://www.woundclinic.lv/index.php?lng=lv&chp=faq Brūču klīnikas meitas uzņēmums ··· Acis: Pretizgulējumu matracis - kur... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Gruzis acī (24)
Vai tikai Rīgā var izņemt acī iekritušu gruzi? Luugtum nejaukt ar baļķi vai skabargu! Ogrē šādu te pakalpojumu nesniedz?
Veca tautas metode.Otrs ar mēli mēģina dabūt ārā.. vajadzīgs jau tikai acu ārsts... ja pats saviem spēkiem nevar tikt galā... un tie taču ir ne tikai Rīgā...jeb es kļūdos!? man gan ne reizi nav bijis "neizdabūjams" gruzis acī, bet reiz devos pie acu ārsta, jo domāju, ka man lēca paslīdējusi zem plaktiņa... tas arī bija ārpus Rīgas... Varbūt kādā Ogres slimnīcā , dežurārsts ? Bet līdz 20.00 poliklīnika nestrādā ? nu iepilina acī acu pilienus, izraudās pamatīgi Griezies Ätrajos, Steidzami! Pats beerniibä gandriiz aci zaudeeju... ··· Acis: Gruzis acī lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Lāzerkorekcijas operācijas acīm ilglaicīgums (11)
Daudzi tagad veic operācijas acīm un ir sajūsmā par efektu. Ir zināmi vairāki cilvēki kas 7-10 gadus pēc operācijas nekādu redzes pasliktināšanos nejūt, bet acu ārsti cītīgi stāsta man, ka efekts esot uz 2 gadiem (īpaši ja operē acis pēc...
Efekts ir uz laika posmu, kas protams ir atkarīgs no katra cilvēka. Pie tam nemaz visiem nevar uztaisīt tās operācijas. viss atkarīgs no tā kā ir tagad. un tā lāzerkorekcija no pavisam sliktas redzes pavisam jaunu un nemainīgu neuztaisa, t.i. laika gaitā izmaiņas ir šā vai tā. kam ātrāk, kam vispār nenozīmīgas. druškai jau ceturtais gads, laimīga bez gala No personīgās pieredzes- mēdz arī būt,kad acis nepieņem anestēziju. Manas acis nepieņēma vairāku veidu anestēziju. Kamēr to visu mēģinājām, tikmēr paralēli kā konveijerā (labā, pazīstamā klīnikā ar labām atsauksmēm un reputāciju) gāja pacienti. Tika sarunāts,ka nakšu pēc nedeļas, mēģināsim citus anestēzijas līdzekļus, Izejot, pārdomājot ilgi, sapratu,ka varbūt es esmu tajos 5% ,kuriem negarantē rezultātu. Acis tomēr ir un paliek acis. Sapratu,ka laikam man sargeņģelis sēdēja uz pleca un neļāva veikt operāciju. Ir kontaktlēcas, brilles, ir ok:) labāk tā kā būt tais 5%-os.... Zinu, ka vienam manam paziņam, kam bija ap 45 gadiem ārsti atteica, it kā aiz vecuma. Bet tas jau bija pirms gadiem desmit, tagad varbūt tehnoloģijas ir attīstījušās. kamēr pastāv miljonā vai pat miljardā daļa no procenta riskam palikt "ar spieķi un suni", par šo operāciju pat neaizdomājos, un kur paliks tā "bauda" meklēt brilles pa visu māju vai ofisu, kad tās vienkārši piepaceltas uz pieres smaida... 8:-) ··· Acis: Lāzerkorekcijas operācijas acīm... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Acs trauma (7)
Vai kāds neieteiktu, kur šodien, svētku dienā, varētu griezties ar acs traumu.. nevar attaisīt aci, liekas, ka kaut kas iebiris, bet izskalot neko neizdodas..
Gaiļezerā ar acu traumām vairs nepieņem, sūta uz Biķernieku slimnīcu. Slimnīcā. Stradiņos, piem. Man arī pirmais nāk prātā lielo slimnīcu uzņemšanas... Gaiļezerā un Biķerniekos šķiet ir acu nodaļas, varētu būt lielāka iespēja, ka speciālisti "uz vietas". Gailezera vairs nav,Stradinos vai Bikerniekos. Bijušajā Dzelzceļnieku slimnīcā Lielvārdes iela 68 ir Austrumu slimnīcas acu traumu punkts, kas strādā visu laiku. Nesen puiku nācās tur vest.:( ··· Acis: Acs trauma lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu