Āda

-

Āda - jautājumi un diskusijas

Balti plankumi uz ādas (10)
Ka atbrivoties no baltajiem plankumiem uz auguma?? Pielauju iespeju ka tadi ir daudziem,varbut kads medikis seit ko var ieteikt?? Paldies
arii aadas veezim raxturiigi baltie plankumi. pie dermatologa!! :) var mēģināt..bet ārstēšana nepadodas, ja vitiligo :(( njaaa...divaini te ko taadu jautaat...variantu ir simtiem,ja ne vairaak..
aknas,hormoni,sēnite no saules,sviedriem...kas starpcitu bieži arī saistīts ar aknām(kas atbild par ādas pigmentu),arī ar hormoniem...ari pēc vaksācijām ja uzreiz pirmajās divās dienās guļ atklātā saulē..utt utt utt utt.....
Padoms-biežāk mazgājies ar piemērotiem līdzekļiem,un neguli saulē,un tādus jautājumus oho neuzdod.
Bet nu vismaz visiem tagad ir skaidrs,ka nnn_14 ir balti plankumi uz auguma.....
Man no solārija bija balti pleķi.. Man draudzene ieteica vienas tabletes, atklāti sakot neatceros kādas, bet es pati sevi izārstēju, dzerot ļoti daudz ūdens - un visi paleķi pārgāja. Bet es par tām tabletēm varu uzzināt, ja ir interese. slimības var būt dažādas... viena no tām - psoriāze. Ļoti nepatīkama kaite, ja tiek ielaista...
Tā ka steidzīgi pie dermatologa!
··· Āda: Balti plankumi uz ādas lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ādas ērcīte uz sejas (9)
Ādas ērcīte uz sejas - lūdzu padalieties pieredzē par ārstēšanos, cik tā bijusi veiksmīga.
Kolonnas Lāzerklīnika, dr.Ināra Stepanova - iesaku. Kā tas izpaužas?Pazīmes? Tu vari krieviski pameklēt(pieņemu būs vieglā, kā angliski) iekš www.rambler.ru uz atslēgvārdu демодикоз
;

te kaut kas izleca>
http://www.med-help.ru/abc/demodikoz.php
http://www.nedug.ru/library/doc.aspx?item=37536

yandex.ru pamēģini, tur daudz infas...
Visa šī nelaime nāk "no iekšām", tāpēc ārstēšana jāveic kompleksi un parasti ir ilgstoša. Sākotnēji nolobot ādu, arī sāpīga. inberta, nebiedē- tā ir sena ārstēšanas metode....Man divas kolēģes(gados) to ir piedzīvojušas, bet viena jaunā ar smērītēm vien mēneša laikā izārstēja pagājušā vasarā. Bija Veselības centrā 4. Tautas metode- zilais māls:) ··· Āda: Ādas ērcīte uz sejas lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Dermatologs Rīgā (7)
Lūdzu ieteikt dermatologu Rīgā, nagu sēnītes ārstēšanai
silti iesaku dr Doble. tel: 29479844 veselības centrs 4 Skanstes ielā-labi speciālisti.Ir ieinteresēti par rezultātu. Veseliibas centrs 4 VC4 ... Dr. Zemavalde Venēriskajā dospanserā izmeklējumi būs (varbūt) "pa lēto"- uz valsts rēķina, terapija, lai būtu rezultāts ir ilgstoša un nav "pa lēto" ··· Āda: Dermatologs Rīgā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Saulē apdegusi āda (16)
Ko darat, kad riktīgi nodegusi āda saulē? Kārtīgi purnu un rokas copē sasvilināju, pat domāt grūti. Kaut kādas peinkilleru ripas rīt negribas, salika man te krējumu, bet tas uz 10 min, tad atkal sākas, tikai ūdenī rokas turēt palīdz....
Dzintara SOS...:) Bepanten krems. Sāpes gan nenoņems, bet var mēģināt ādu kaut cik saglābt. Labāk jau apēd kādu paracetamolu, nekas ļauns nenotiks un ūdeni dzer:) ...ja vēl temperat.,meklē ātros! Dabū svaigu alveju, sagriez un ar sulu nozied apdegušās vietas...neko labāku un iedarbīgāku neesmu vēl redzējis... ja nav alvejas, tad mēģini kautkādu ķimiju, kurā ir alveja... APsolūti drošs un pārbaudīts līdzeklis (saules apdegums jūrā uz ekvatora) - aerosols Panthenol. Dabūjams aptiekās. Uzpūt putas, paturi, kad tās noplaks, būs tāds kā pulverītis pāri apsvilumiem. Būsi vesels viens divi. Bet ja ir temperatūra, tad, portams, tiešām pie daktera. ··· Āda: Saulē apdegusi āda lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā ātri uzlabot sejas krāsu? (19)
Kā visaatraak uzlabot sejas kraasu? No bālas un sārtu veelams :)
Vasara taču:) Ņemam vecās krievu multenes un lūram: nuja, redz, bietes vajag:)))))))) Visātrākais un noturīgākais līdzeklis:) nedaudz pārsauļojies solārijā ;)(efekts gan nebūs ilglaicīgs) nosarkstot ;)

dziivojoties pa svaigu gaisu. bet tas ne vienmeer liidz.
kosmetologs, labs kosmetologs, Apeed 100 vai vairaak gramus sokolaades konfekshu un iedzer glaazi viina ;)

··· Āda: Kā ātri uzlabot sejas krāsu? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ar ko mazgāt seju? (14)
Ar ziepēm nedrīkst, ar ūdeni nepietiek. seja āda taukaina. .. ko pirkt - kur meklēt?
Ir tachu visvisaadi losjoni un pieninji .. ja ir taukaina aada, tad jaanjem taadu, kursh satur spirtu. Ir speciālas ziepes nesaturošas želejas sejas mazgāšanai. Zinu, ka Oriflame tādas ir, droši vien, ka citām firmām arī! Nivea-labi produkti. Green mama...daudz labu lietu. ar ko parastakaa dushas zeleja slikta? ··· Āda: Ar ko mazgāt seju? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vai Latvijas nepilsoņa pase ir derīga Kanādā? (8)
Tieši kā personu apliecinošs dokuments lidostās, ielidojot un izlidojot no Kanādas.
ja tā ir jaunā parauga. +nepieciešama vīza. ..neesmu bijusi Kanādā, ceru, ka viss notiek ātri & operatīvi. zinu kādu, kas bija (Ontario lidostā), šis neko nesūdzējās par delay Šeit diez vai tev kāds spēs dot pareizu atbildi. Visvienkāršāk un pareizāk ir piezvanit uz ārlietu ministrijas konsulāro departamentu un uzprasīt. Tas neaizņems vairāk par piecām minūtēm. Telefona numurs tur ir 67016364, var arī caur 1188 dabūt savienojumu, protams darba laikā. Par Kanādu nezinu, bet piemēram Ēģiptē visus nepilsoņus parasti kādas 2-3 stundas lidostā čakarē, laikam zvanās uz Latviju u.t.t. Pastāvīgs gemarojs. http://www.mfa.gov.lv/lv/KonsularaInformacija/bezvizu/
http://www.pmlp.gov.lv/lv/pakalpojumi/passes/nepilsona.html
··· Āda: Vai Latvijas nepilsoņa pase ir... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur iegādāties mākslīgo kažokādu (8)
Dāmas, rokdarbnieces, pasakiet, lūdzu, kur varētu būt plašāka mākslīgo kažokādu izvēle Rīgā?
Kr.Barona ielā (pie kādreiz nojauktās sporta pils) ir itin jauks audumu un visādu citādu sīkumu veikals,kurā ir arī Tevi interesējošais materiāls.:) paskaties ABAKHAMĀ
nezinu par mākslīgam ādām, īstās ādas(atriezumi utt) ir Blaumaņa6(vai7?) Rīgas ādās.
Vēl audumu bāzēs vajag paskatīties
http://audums.lv/lv/web-shop/audumi/ziemas-audumi/67 Nu aizej uz centru...pastaigā pa Matīsa, Barona, Stabu utt rajončiku - tur uz katra pakša ir pa kādam audumu veikalam. Diezgan plaša izvēle ir Abakhanā, bet tajā kurš uz Kr.Barona ielas, citos sortiments pieklibo. ··· Āda: Kur iegādāties mākslīgo kažokādu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kāpēc no meža cūkas apstrādātas kažokādas dekoratīvā tepiķa atdalās apspalvojums... (5)
Kāpēc no meža cūkas kažokādas dekoratīvā tepiķa sāk izkrist apspalvojums... Kā to novērst?
pilnīgi un galīgi nekā jebkurā gadījumā. iemesli ir 100 un 1!
Cik veca āda, kādās telpās tiek turēta, paklājs pie gultas vai dekors pie sienas. Kurā menesī dzīvnieks ir medīts, cik pareizi āda ir bijusi glabāta, sagatavota līdz nonāca ģērētavā... u.t.t.t Ja neko no šiem jautājumiem nespēj atbildēt tad nekādas minējuma atbildes nevarēs sniegt. Bet ja jau sari krīt ārā, tad diemžēl kaut kas pie ādās ieguves, sagataves ir izdarīts nepareizi un kļūdu labot nav iespējams.
(vienīgais, ja āda tiek turēta ļoti sausās telpās - varētu pārnest uz mazliet mitrākām, lai neveicinātu saru trauslumu, kā rezultātā pie katras pieskaršanās tie vienkārši sadrūp, bet tikai tad, ja pie vainas ir šī problēma)
Brrr! asa...nepatīkama...brr! Novērst? - izsviest ārā, jo nav pareizi izģērēta! krīt vai lūzt? Ja luzt, var ieeļļot. Mazliet ilgāk pavilks, bet--tādas ir mežacūkas. Domāju, ka izģērē pareizi mūsdienās ļoti reti. ··· Āda: Kāpēc no meža cūkas apstrādātas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kaķim sausas kreveles (15)
Paziņas kaķi ir dīvaina kaite;itkaa “adas ēde, sausas krevelītes. viņa smērē ar briljanta zaļo. veterinarais punkts tālu-Cēsīs, kur jābrauc 8AM, bet Dr. pieņem tikai ap dienas vidu, atpakaļ vakarā. .. murgs lauku rajoniem. viss pilnīgi...
Vispirms dzīvnieku vajag atblusot,iespējams ka kaķim ir alerģija no to kodieniem.Manai kaķenītei tā ir,tiklīdz iekož kaut viena blusa, tā krevelīte,atbluso,un krevelīte pazūd. Otrs varētu būt no pārtikas,atkarībā ar ko baro ,ja pērk lielveikalā lēto sauso barību tad arī var būt tā pati nelaime,bet pazvanīt vetārstam taču var,par to jau nav jāmaksā :) Manam kaķim arī vasarās 2 gadus pusdibens palika pliks bez spalvas. Viena gudra kaķusieva ieteica barot ar labu sauso barību, kas domata spalvai. Pārgāja un spalva atauga. Vispār jau mazo brāļu hospitālis arī pa telefonu konsultācijas sniedz, un neticās, ka laukos vetārsta nav, nevar būt ka jums tur rajonā visas govis, cūkas, aitas nepotētas.
Bet līdz vet. aptiekai tāpatās būs jābrauc, jo zeļonka nelīdzēs...
(arī vējbakas zeļonka neārstē, tik palīdz pārciest simptomus)
kaa tad , aarstam pa telefonu lai nav jaamaksaa , vajadzeetu piesleegt tos telefonus uz 100 euro minuutee ienaakosajiem zvaniem , lai zvana. nav naudas neturiet - maajdziivniekus. Izdzeniet blusas.
Pēdējā laikā daudz dzirdamas alerģijas pret blusu kodumiem, arī lauku kaķiem.
Zaļo gan nevajag, es tā domāju.
··· Āda: Kaķim sausas kreveles lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu