Alkoholisma ārstēšana

alkoholisma ārstēšana foto attēls

Alkoholisma ārstēšana - jautājumi un diskusijas

Par alkoholismu - kā pateikt NĒ alkoholam uz visiem laikiem? (29)
Visādas torpēdas, ampulas, hipnozes, psihoterapija, 12 soļu programma, AA utt. ir īslaicīgs glābiņš. Pēc kāda laika dzer vēl vairāk, kamēr atdod vienreiz galus. Runā jau arī, ka dziednieki, ekstrasensi var ko līdzēt, bet, šķiet, ka glābiņa...
Ja cilvēks gribēs pats atteiksies. Tādēļ, ka to vēlas sieva, bērni, darba devējs vai sievasmāte - neatteiksies. Grib dzert, lai dzer kamēr sapratīs, ka savu mucu izdzēra. Vislielākā kļūda ir dzērāju "pamperot" un slēpt viņa varoņdarbus. Alkoholisms strādā 2 virzienos- psiholoģiskā atkarība un bioķīmiskā. Jātiek gala ar abām- tad būs kāds nekāds rezultāts. Bet- bijušos atkarīgo- nav,, tā tendence - un risks saglabāsies visu mūžu- jo cilvēks ir ar konkrētam īpatnībām, ko nevar izraut no paura, ar tām var tikai strādāt un - mēģināt kontrolēt. Pie tam- viss ceļš - no atzīšanas- ka dzeršana ir problēma, kas sagādā citas problēmas, līdz pat lēmumam- man vajag palīdzību, lai tiktu ar to galā( speciālistus)- ir jānoiet pašam alkoatkarīgajam.. nevis ar radu, draugu - palīdzību un raudāšanu, ultimātiem, vai sarunām.. un arī - pašam ir jāsameklē tā palīdzība un jāiziet šis sevis - hm, iepazīšanas un izziņas ceļš.. Var darīt jebko no augstāk minētā vai nedarīt neko un vienkārši vairs alkoholu nelietot. Bet veiksmīgam iznākumam ir viens vienīgs priekšnosacījums - viņam pašam ir jāgrib. tas, ka to grib apkārtējie ir krietno par maz. Visas nelaimes ir no mātēm, kā tad. Tās, kuras nav no mātēm, ir no sievām. Pārējās ir no meitām, priekšniecēm un kaimiņienēm. Visas viņas, nekrietnās, ar varu spiež nabaga vīreli dzert. Nu mutē lej iekšā. Ja trāpa.
Cik nu teorētiskās zināšanas ļauj spriest, tad jautājums ir kompleksi risināms. Vispārējais pieņēmums ir tāds, ka ja pats nepārtrauc, tad jāļauj nosēsties uz "grunts" - vai nu pacelsies vai tur paliks. Grūti realizējams pasāciens, ja dzerošais ir tavs dēls. Padzīvojušas mātes un viņu pieaugušie, vientuļie un dzerošie dēli ir pilnīgi bezcerīgi jebkurai terapijai, tā man spečuki savulaik teica. Ticu, tā tas var būt. Līdzatkarīgajam ir zināmas iespējas, tā ka sava loma ir tam, kas un kāda esi tu un uz ko esi gatava, pieņemu, ka esi sieviete.
Ir taču dzirdēti pozitīvi gadījumi pat no sabiedrībā populāriem cilvēkiem, kad ir atmetuši dzeršanu... Kamēr nevēlies mainīt savu dzīvi un ir labi tā kā tas ir - tikmēr dzersi.
Bet dzeršana saindē visu - sākot no attiecībām, beidzot ar veselību...
··· Alkoholisma ārstēšana: Par alkoholismu - kā pateikt NĒ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Alkoholisma ārstēšana - ajūrvēda, citi? (3)
Varbūt ir kādi ajūrvēas ,sēņu, ārstēšanas līdzekļi ar ko ārstēt alkoholismu? Man ģimenē ir atkarīgais dēls , ģimene izjuka ...
alkoholisms nav ārstējams.
ar speciālista - narkologa palīdzību var izdoties atturēties no alkohola lietošanas.
cilvēkam pašam ir jāgrib to izdarīt!

visāda pūšļošana sabeigs nervus un paņems līdzekļus.
Derētu pastimulēt gribu, saprast to cilvēku.
Citādi ir vēl vairākas iespējas, kas šeit nav populāras:
1.Bioķīmiski- no pārtikas piedevu tirgus.
2.Ar elektromedicīnu rada to pašu kaifu- atkrīt vajadzība dzert.
Ja nav agresīvs, var mēģināt.
Ja cilvēks pats nevēlas, nav gatavs kautko mainīt dzīvē nekas no ārpuses nepalīdzēs. Var mēģināt meklēt cēloni kapēc cilvēks dzer un risināt to. ··· Alkoholisma ārstēšana: Alkoholisma ārstēšana -... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Torpēda un iešūtā ampula alkoholisma ārstēšanā (22)
Kādam ir bijusi pieredze ar iešūto ampulu alkoholisma ārstēšanā? Vai tiešām ampulas iešūšana pasargā no alkohola lietošanas? Vai ampula ir vairāk morāls līdzeklis jeb tā tā tiešām var būt ar nāvējošu efektu,ja iedzer alkoholu?
Nu jau 30 gadus bez pilītes. Pat zāles uz spirta bāzes nelietoju. Principa pēc.
Bet biju alkoholiķis ar stāžu, kopš bērnības. Vairākas reizes ārstējos un bez panākumiem. Līdz sapratu, ja alkohols rada nepatikšanas un problēmas, no tā ir jāatsakās vispār. Citu variantu nav.
Ir psiholoģiski jāsalauž sevi. Neviens un nekas nepalīdzēs izņemot pašu sevi.
Esmu iešuvis ampulu, bet ne jau tāpēc, ka lai nedzertu bet priekš tam, ja atsākšu, lai nosprāgtu. Alkohola tvanā nav dzīves.
Ar tādu pašu paņēmienu atmetu arī smēķēšanu, un ticiet man,- esmu laimīgs.
Ampulas tiešām nešuj jau sen. To darbība bija sekojoša. Apvalks saira pat niecīga alkohola klātbūtnē un asinīs ieplūda šķidrums, kas bija navējošs. Nu šuj tikai Esperal tabletītes. Un tam iepriekš sagatavo, attīrot asinis no alkohola. Tad izcaera nelielu iegriezumu aptuvim 1-2 cm dziļu, atverē ievieto nelielu caurulīti un pa to ieber dazas nitroglicerīna lieluma tabletītes. Tad izvelk caurulīti un uzliek paris šuves. To dara ar vietejo narkozi, nekas īpašs. To iedarbība ir sekojoša. Alkohola ietekmē, kas kaut niecīga daudzuma ir asinīs tabletītes sak strauji sadalīties un asinīs ieplūst nevelamas vielas, kas izsauc problemas ar sirdi un strauji paaugstinas asinsspiediens. Ir liela iespēja ari nomirt. Bet katra gadījuma, ja nejauši iedzerts, ir ievērojami ilgāks laika sprīdis, lai aizcilpotu līdz ārstam, neka tas bija "ampulu" gadījumā. Aptuvim 5 gadu laika šīs tabletītes sairst, jo asinīs ta vai citadi ir ārkārtīgi niecīgs daudzums alkohola sadales vielu.
Torpeda ir Esperal ievadīšana intravenozi, kir tas iekļūst asinsrites sistēma, aknas, nierēs un kadu laiku tur saglabajas. Saskarē ar alkohola sadales produktiem rodas tiesi tāds pat savienojums, kā iešūtam esperalam saskaroties ar alkoholu. Tikai Torpedas nav tik ilgam laikam, bet efekts alkohola lietosanas gadījuma ir straujaks.
Katrā gadījumā ta nav nekada ārstēšanas metode. Tā ir metode, kad cilveks ir apņemies nelietot alkoholu, jo skaidri izprot, ka ir alkoholiķis. Bet kat kas driusku pietrūkst, lai kritiskajos brīzos noturetos un nepastieptu roku pēc pudeles, vai glāzes.
Arstēsana ir gluži kas cits. Vieefektīvaka procentuali tiek uzskatīta grupu terapijas metode, ko piekopj AA, inkas iestrādata arī Minesotas programma.
Cilvēkam ir jamaina paziņu loks, jāveido jaunas intereses, jaiesaistā
...AA, kas iestrādata arī Minesotas programma.
Cilvēkam ir jamaina paziņu loks, jāveido jaunas intereses, jaiesaistās interešu grupas, kas ir uz līdzīga pamata. Tadās, kur netiek lietotas apreibinošās vielas. Pretējā gadījumā ir divi varianti. Cilveks atrod veidu, kā apiet so iešūto un ietorpedēto (ka to gan es še neteikšu) un sāk dzert, ar vēl lielaku sparu ka iepriekš. Otrā gadījuma cilveks kļūst par īgnu, nervu kamolu, parasti arkārtīgi daudz strādā, un gala beigas neiztur šo slodzi un atkal sāk nolapīti dzert, ja vien netastiepjas no Esperala un alkohola sajaukuma.
Ir vesela rinda nianses pie kurām ikdiena nepiedoma, bet kas šādejadi mainot dzīvi, atsakoties pilnīgi no alkohola, kļūst svarīgas. Paradas garīgais tuksums, kuru iepriekš aizpildīja alkohola radītās vīzijas, un pudeles draugi.
Vēl viena nianse. Dēļ tā, ka alkohols nomac endzīmus, kas regulē testasteronu daudzumu, un dzimumtieksme kļūst lielaka (tas gan neatiecas uz dzimumspēju, kura kļūst mazaka). Partraucot lietot alkoholu apmeram divus gadus (protams katram individuali) dzimumtieksme mazinas, lai gan dzimumspeja palielinas. Tas izsauc partnerēs sievietēs nepatiku, jo jūt dzimumdzīves kritumu. Aiz nezināšanas sākas dažadi parmetumi vīrietim, rodas greizsirdīgas aizdomas. Pēc apmēram diviem gadiem vīriesa ķermenis ir nonacis norm. Nav vairs izjūtama fiziska atkarība, arī nervu sistema pielagojas jaunajiem apstakļiem, kad organismam ar stresiem jatiek galā pašam bez alkohola radītā (TIQ)palīdzības. Bet psiholoģiska atkarība saglabajas neatkarīgi. Pec pieciem, pēc desmuit, pēc vel vairak gadiem. Un tiko tiek iedzerts, arī pēc esperal iedarbes izbeigšanās, cilvēks strauji nonak tiesi taja pat stavoklī, kā pirms visa šī pasakuma. Es pat teiktu vel ļaunākā, jo ir vēl lielaka bezcerība, vel liel
skaidrojums
torpēda - vēnā ievada medikamentu, kas apm. 1 mēnesi cirkulē asinsritē,
ampula - kaut kas līdzīgs tabletei ko ievada un iešuj zem ādas, medikaments lēni uzsūcās caur audiem.
Tiešām abas ir indes, vai atstiept kājās ja turpina dzert, bet var arī neatstiept, bet pats galvenais ir psiholoģiskais moments - kad pasaka - ja dzersi tad nomirsi.
...vēl lielaka neuzticība jebkurai iespejamai palīdzībai. Tandēļ atturība no alkohola, tam jabūt uz mūžu. Tāpat jaņem verā, ka kādi 10% tik neatsak lietot atkartoti. Tā, ka japacensas iekļauties šajos 10%, kur piemerm ir tādi omulīgi ļautiņi ka Gerkens un vel viens otrs ;)
Nu aptuvim tā.
··· Alkoholisma ārstēšana: Torpēda un iešūtā ampula... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Ārstēšana ar Dovženko metodi (5)
Alkohola arstesana pec Dovzenko metodes. Kas tas ir?
Principā tā ir kodēšana ar hipnozes metodi.Pacients tiek nokodēts,ka alkohola lietošanas gadījumā,viņu piemeklēs piem.infarkts. Man zināmi 2, kuri domāja kā turkmens, un nomira. Pie tam viens esot ciemos Amerikā. nekaadas muļļkības gan tās nav. Zemapziņa ir visuspēcīga. Tās visas ir blēņas priekš lētticīgajiem....tikmēr būs aitas tikmēr būs arī cirpēji.Viss ir galvā....ja Tu tam tici tad var arī nostrādāt....ja ne - vari droši kodēties un uzreiz mest pa lampu un nekas tev nebūs....vienīgi būsi iztērējis naudu.Tā ka saņemies pats...un uz priekšu pretī nedzeršanai uz mūžu! Tās ir muļķības un naudas izmešana. ··· Alkoholisma ārstēšana: Ārstēšana ar Dovženko metodi lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu