Alkoholisma ārstēšana

Alkoholisma ārstēšana - jautājumi un diskusijas

Ja cilvēks pats nevēlas atmest, nekādi dziednieki un citas herņas nepalidzēs! Pārmērīgai alkohola lietošanai vienmēr ir cēlonis, lietošana ir lai šo nomāktu un justos labāk, tātad jāmeklē cēlonis, nevis jācīnas ar sekām! Šokolāde. Kāpēc dziednieku? Lai būtu -- saabrazim na dvojih. Pirmā komentētāja pareizi visu sarakstīja. Alkoholiķim ir tikai viens dziednieks. Viņa griba un gribasspēks. Anekdote. Sila jestj, voļa jestj, silavoļi netu. Tikai un vienīgi pats.....kad visu nodzers, pazaudēs ....kad visi tuvinieki,radi, draugi, bērni no tevis atteiksies .....kad paliksi viens....tad paliks izvēle - nodzerties līdz galam, jeb mainīt kaut ko savā dzīvē - beigt dzert .....biju, dzēru, atmetu un sāku jaunu dzīvi....sāku dzīvot! Gadījumi ir ļoti individuāli, tāpēc tiem, kas saka, ka viss atkarīgs no gribas spēka, lai pašņukst piedurknē.
Man ļoti tuvs cilvēks bija nodzēries līdz baltām pelītēm ...jau pasen atpakaļ..30+ gadus atpakaļ. Nekas nelīdzēja, bet vecajos labajos bandītu laikos kāds tuvinieks mēģināja palīdzēt. Un palīdzēja. Paņēma pilnu kā mārku , aizveda un lika sargāt nedēļu alko noliktavu ..ja kaut viena pudele pazustu, sekas būtu bēdīgas. Pēc nedēļas aizveda nokodēt un tā līdz mūža galam gadus 30 ne pili nepaostīja. Sēdēja kompānijās , ielēja pārējiem, bet pats ne piles. Ja nemēģinās, nekas nenotiks. Jātic.
Nu gluži Elsai nepiekritīšu. Paņemsim mūsu labo, mīļo Paulu. Vot kur alkonautiem piemērs. Nav bijušo alkoholiķu. Cilvēkam zobens virs galvas karājas līdz kapam. Bez gribasspēka nekas nebūs. ··· Alkoholisma ārstēšana: Kur atrast labu dziednieku, kas ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Torpēda un iešūtā ampula alkoholisma ārstēšanā (24)
Kādam ir bijusi pieredze ar iešūto ampulu alkoholisma ārstēšanā? Vai tiešām ampulas iešūšana pasargā no alkohola lietošanas? Vai ampula ir vairāk morāls līdzeklis jeb tā tā tiešām var būt ar nāvējošu efektu,ja ...
Nu jau 30 gadus bez pilītes. Pat zāles uz spirta bāzes nelietoju. Principa pēc.
Bet biju alkoholiķis ar stāžu, kopš bērnības. Vairākas reizes ārstējos un bez panākumiem. Līdz sapratu, ja alkohols rada nepatikšanas un problēmas, no tā ir jāatsakās vispār. Citu variantu nav.
Ir psiholoģiski jāsalauž sevi. Neviens un nekas nepalīdzēs izņemot pašu sevi.
Esmu iešuvis ampulu, bet ne jau tāpēc, ka lai nedzertu bet priekš tam, ja atsākšu, lai nosprāgtu. Alkohola tvanā nav dzīves.
Ar tādu pašu paņēmienu atmetu arī smēķēšanu, un ticiet man,- esmu laimīgs.
Ampulas tiešām nešuj jau sen. To darbība bija sekojoša. Apvalks saira pat niecīga alkohola klātbūtnē un asinīs ieplūda šķidrums, kas bija navējošs. Nu šuj tikai Esperal tabletītes. Un tam iepriekš sagatavo, attīrot asinis no alkohola. Tad izcaera nelielu iegriezumu aptuvim 1-2 cm dziļu, atverē ievieto nelielu caurulīti un pa to ieber dazas nitroglicerīna lieluma tabletītes. Tad izvelk caurulīti un uzliek paris šuves. To dara ar vietejo narkozi, nekas īpašs. To iedarbība ir sekojoša. Alkohola ietekmē, kas kaut niecīga daudzuma ir asinīs tabletītes sak strauji sadalīties un asinīs ieplūst nevelamas vielas, kas izsauc problemas ar sirdi un strauji paaugstinas asinsspiediens. Ir liela iespēja ari nomirt. Bet katra gadījuma, ja nejauši iedzerts, ir ievērojami ilgāks laika sprīdis, lai aizcilpotu līdz ārstam, neka tas bija "ampulu" gadījumā. Aptuvim 5 gadu laika šīs tabletītes sairst, jo asinīs ta vai citadi ir ārkārtīgi niecīgs daudzums alkohola sadales vielu.
Torpeda ir Esperal ievadīšana intravenozi, kir tas iekļūst asinsrites sistēma, aknas, nierēs un kadu laiku tur saglabajas. Saskarē ar alkohola sadales produktiem rodas tiesi tāds pat savienojums, kā iešūtam esperalam saskaroties ar alkoholu. Tikai Torpedas nav tik ilgam laikam, bet efekts alkohola lietosanas gadījuma ir straujaks.
Katrā gadījumā ta nav nekada ārstēšanas metode. Tā ir metode, kad cilveks ir apņemies nelietot alkoholu, jo skaidri izprot, ka ir alkoholiķis. Bet kat kas driusku pietrūkst, lai kritiskajos brīzos noturetos un nepastieptu roku pēc pudeles, vai glāzes.
Arstēsana ir gluži kas cits. Vieefektīvaka procentuali tiek uzskatīta grupu terapijas metode, ko piekopj AA, inkas iestrādata arī Minesotas programma.
Cilvēkam ir jamaina paziņu loks, jāveido jaunas intereses, jaiesaistā
vispar jau tas vis palidz..., bet tikai tad, ja cilvekam pasham ir radusies vieleshanas tik no ta visa valaja. jacinas ar celonjiem nevis sekam. kamer celonji paliks - nekas nepalidzes... tikai uz isu bridi. Es pats esmu tam visam izgājis cauri pat vairākkārt,kamēr paši šīs jomas ārsti,Bulduros,ieraugot mani,atklāti pateica,ka nemaz tādas zāles pret alkoholu,no kurām var nomirt viņu praksē netiekot pielietotas. Tā saucamo ampulu,kura ir sešu tablešu izskatā un kuru iešuj vēdera lejā starp ādu un tauku slāni,es jau nākamajā dienā atplēsu vaļā un tabletes izņēmu. Tāpat bez viņām nedzeru jau 10,5gadus.Visi ārsti un zālītes ir tik naudas izkrāpšana likumīgā veidā. Pats negribēsi-nekas nenotiks.Dzērājs nebaidās ka nomirs no alkohola,bet toties paniskas bailes viņam ir no tā,ko draugi teiks ja viņš vairāk nedzers. ...AA, kas iestrādata arī Minesotas programma.
Cilvēkam ir jamaina paziņu loks, jāveido jaunas intereses, jaiesaistās interešu grupas, kas ir uz līdzīga pamata. Tadās, kur netiek lietotas apreibinošās vielas. Pretējā gadījumā ir divi varianti. Cilveks atrod veidu, kā apiet so iešūto un ietorpedēto (ka to gan es še neteikšu) un sāk dzert, ar vēl lielaku sparu ka iepriekš. Otrā gadījuma cilveks kļūst par īgnu, nervu kamolu, parasti arkārtīgi daudz strādā, un gala beigas neiztur šo slodzi un atkal sāk nolapīti dzert, ja vien netastiepjas no Esperala un alkohola sajaukuma.
Ir vesela rinda nianses pie kurām ikdiena nepiedoma, bet kas šādejadi mainot dzīvi, atsakoties pilnīgi no alkohola, kļūst svarīgas. Paradas garīgais tuksums, kuru iepriekš aizpildīja alkohola radītās vīzijas, un pudeles draugi.
Vēl viena nianse. Dēļ tā, ka alkohols nomac endzīmus, kas regulē testasteronu daudzumu, un dzimumtieksme kļūst lielaka (tas gan neatiecas uz dzimumspēju, kura kļūst mazaka). Partraucot lietot alkoholu apmeram divus gadus (protams katram individuali) dzimumtieksme mazinas, lai gan dzimumspeja palielinas. Tas izsauc partnerēs sievietēs nepatiku, jo jūt dzimumdzīves kritumu. Aiz nezināšanas sākas dažadi parmetumi vīrietim, rodas greizsirdīgas aizdomas. Pēc apmēram diviem gadiem vīriesa ķermenis ir nonacis norm. Nav vairs izjūtama fiziska atkarība, arī nervu sistema pielagojas jaunajiem apstakļiem, kad organismam ar stresiem jatiek galā pašam bez alkohola radītā (TIQ)palīdzības. Bet psiholoģiska atkarība saglabajas neatkarīgi. Pec pieciem, pēc desmuit, pēc vel vairak gadiem. Un tiko tiek iedzerts, arī pēc esperal iedarbes izbeigšanās, cilvēks strauji nonak tiesi taja pat stavoklī, kā pirms visa šī pasakuma. Es pat teiktu vel ļaunākā, jo ir vēl lielaka bezcerība, vel liel
··· Alkoholisma ārstēšana: Torpēda un iešūtā ampula ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Par alkoholismu - kā pateikt NĒ alkoholam uz visiem laikiem? (29)
Visādas torpēdas, ampulas, hipnozes, psihoterapija, 12 soļu programma, AA utt. ir īslaicīgs glābiņš. Pēc kāda laika dzer vēl vairāk, kamēr atdod vienreiz galus. Runā jau arī, ka dziednieki, ekstrasensi var ko līdzēt, bet, ...
Ja cilvēks gribēs pats atteiksies. Tādēļ, ka to vēlas sieva, bērni, darba devējs vai sievasmāte - neatteiksies. Grib dzert, lai dzer kamēr sapratīs, ka savu mucu izdzēra. Vislielākā kļūda ir dzērāju "pamperot" un slēpt viņa varoņdarbus. Alkoholisms strādā 2 virzienos- psiholoģiskā atkarība un bioķīmiskā. Jātiek gala ar abām- tad būs kāds nekāds rezultāts. Bet- bijušos atkarīgo- nav,, tā tendence - un risks saglabāsies visu mūžu- jo cilvēks ir ar konkrētam īpatnībām, ko nevar izraut no paura, ar tām var tikai strādāt un - mēģināt kontrolēt. Pie tam- viss ceļš - no atzīšanas- ka dzeršana ir problēma, kas sagādā citas problēmas, līdz pat lēmumam- man vajag palīdzību, lai tiktu ar to galā( speciālistus)- ir jānoiet pašam alkoatkarīgajam.. nevis ar radu, draugu - palīdzību un raudāšanu, ultimātiem, vai sarunām.. un arī - pašam ir jāsameklē tā palīdzība un jāiziet šis sevis - hm, iepazīšanas un izziņas ceļš.. Visas nelaimes ir no mātēm, kā tad. Tās, kuras nav no mātēm, ir no sievām. Pārējās ir no meitām, priekšniecēm un kaimiņienēm. Visas viņas, nekrietnās, ar varu spiež nabaga vīreli dzert. Nu mutē lej iekšā. Ja trāpa.
Cik nu teorētiskās zināšanas ļauj spriest, tad jautājums ir kompleksi risināms. Vispārējais pieņēmums ir tāds, ka ja pats nepārtrauc, tad jāļauj nosēsties uz "grunts" - vai nu pacelsies vai tur paliks. Grūti realizējams pasāciens, ja dzerošais ir tavs dēls. Padzīvojušas mātes un viņu pieaugušie, vientuļie un dzerošie dēli ir pilnīgi bezcerīgi jebkurai terapijai, tā man spečuki savulaik teica. Ticu, tā tas var būt. Līdzatkarīgajam ir zināmas iespējas, tā ka sava loma ir tam, kas un kāda esi tu un uz ko esi gatava, pieņemu, ka esi sieviete.
Var darīt jebko no augstāk minētā vai nedarīt neko un vienkārši vairs alkoholu nelietot. Bet veiksmīgam iznākumam ir viens vienīgs priekšnosacījums - viņam pašam ir jāgrib. tas, ka to grib apkārtējie ir krietno par maz. Ir taču dzirdēti pozitīvi gadījumi pat no sabiedrībā populāriem cilvēkiem, kad ir atmetuši dzeršanu... Kamēr nevēlies mainīt savu dzīvi un ir labi tā kā tas ir - tikmēr dzersi.
Bet dzeršana saindē visu - sākot no attiecībām, beidzot ar veselību...
··· Alkoholisma ārstēšana: Par alkoholismu - kā pateikt ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Alkoholisma ārstēšana - ajūrvēda, citi? (3)
Varbūt ir kādi ajūrvēas ,sēņu, ārstēšanas līdzekļi ar ko ārstēt alkoholismu? Man ģimenē ir atkarīgais dēls , ģimene izjuka ...
alkoholisms nav ārstējams.
ar speciālista - narkologa palīdzību var izdoties atturēties no alkohola lietošanas.
cilvēkam pašam ir jāgrib to izdarīt!

visāda pūšļošana sabeigs nervus un paņems līdzekļus.
Derētu pastimulēt gribu, saprast to cilvēku.
Citādi ir vēl vairākas iespējas, kas šeit nav populāras:
1.Bioķīmiski- no pārtikas piedevu tirgus.
2.Ar elektromedicīnu rada to pašu kaifu- atkrīt vajadzība dzert.
Ja nav agresīvs, var mēģināt.
Ja cilvēks pats nevēlas, nav gatavs kautko mainīt dzīvē nekas no ārpuses nepalīdzēs. Var mēģināt meklēt cēloni kapēc cilvēks dzer un risināt to. ··· Alkoholisma ārstēšana: Alkoholisma ārstēšana - ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ārstēšana ar Dovženko metodi (5)
Alkohola arstesana pec Dovzenko metodes. Kas tas ir?
nekaadas muļļkības gan tās nav. Zemapziņa ir visuspēcīga. Principā tā ir kodēšana ar hipnozes metodi.Pacients tiek nokodēts,ka alkohola lietošanas gadījumā,viņu piemeklēs piem.infarkts. Man zināmi 2, kuri domāja kā turkmens, un nomira. Pie tam viens esot ciemos Amerikā. Tās visas ir blēņas priekš lētticīgajiem....tikmēr būs aitas tikmēr būs arī cirpēji.Viss ir galvā....ja Tu tam tici tad var arī nostrādāt....ja ne - vari droši kodēties un uzreiz mest pa lampu un nekas tev nebūs....vienīgi būsi iztērējis naudu.Tā ka saņemies pats...un uz priekšu pretī nedzeršanai uz mūžu! Tās ir muļķības un naudas izmešana. ··· Alkoholisma ārstēšana: Ārstēšana ar Dovženko metodi lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kas ir kodēšana pret alkoholu? (21)
Kodēšana pret alkoholu.Kas tas ir?
Atmest lietot alkoholu, visi līdzekļi labi, tajā skaitā arī kodēšanās. Bet ja nav vēlmes, motivācija un griba, nelīdzēs nekas. To saku droši, jo ir pieredze,- nelietoju vairāk ka 30 gadus. Bija kļūdas šaubīšanās kārdinājums, bet laiks visu salika pa vietām. Arī kūpināmo velnu uzveicu, drīz 15 gadu svinības būs. Ja ir nopietna interese par skaidru un veselīgu dzīves veidu, lūdzu, Harijs Saukums dr.lv, padalīšos ar padomu. Mans labs draugs aizspērās pie kkāda psihoterapeita, kurš solīja iemācīt dzert ar mēru. Nestāsta, ko ar viņu tur darīja.
2 gadi pagājuši - dzer, bet kkā cilvēcīgi, tipa, pāris alus hokeja arēnā un tādā garā. Katrā ziņā par divdienniekiem un pohainiem darba rītiem visi ir aizmirsuši. Viņa sieva gan saka, ka dzīvojot nepārtrauktās bailēs un gribētu, lai nedzer vispār.
Kodēšana ir tikai palīglīdzeklis,ja nav paša vēlēšanās,tad cerētais rezultāts var izpalikt... Teikshu taa, viss, kas te tiks rakstiits,,..narkologi, psihologi..shurimuri,....fuck it!

Jautaajums, Kristiine, vai pati shmigo..?
Ja taa, tad, kas ir pa iemeslu..??
Viennoziimiigi, saprotams, tas ir pieradums,...bet kaut kad tak vins ir saacies..nevar buut taa, ka kopsh dzimshanas met pa lampu..?!
Meegjini atcereeties starta punktu,..kas izraisiija sho atkariibu - pozitiivs/negatiivs,..draugu kompaanija,..vnk,, atsleegties veeleeshanaas...?
Taatad, alkohols ir probleema...taapeec, meegjinaasim vinju vnk., izsviitrot...laikam jau pati apzinies, ka vairaak tas ir diskomforts, kaa kaut kas labs..? Beedas sliicinaat nav jeegas,..tas ir destruktiivi prieksh sevis,...prieki var buut ari Labaaki, nepiedaloties alkoholam...nu draugi,,..visticamaak, jums nav pa celjam, ja redzi, ka notur shajaa matricaa!
Ne taapeec, ka kaadam nepatiik, ka tu dzer,..bet tieshi prieksh Sevis,...kur ir tas pozitiivais, kas pamudina to dariit..? Tas iislaiciigais fiilings? Bet..vai tas ir tas, par ko ir shii Dziive...?! Iluuzija,,...veeleeshanaas aizbeegt no realitaates!
Saac ar to, ka sakaarto savu dziivi,,..kaut gruuti, pacenties, piespiedies...un redzeesi, ka pat neatliek laika taadiem niekiem!!
Konsultācija pie narkologa.. diez vai prāta darbs ārstēšanas metodes meklēt netā..
Ārsts, izmeklējot pacientu, noteiks efektīvāko metodi..
Bet ar noteikumu, ka ārstējamais pats ir nonācis pie lēmuma ārstēties.. vienkārši līdzcilvēku vēlme vien nedos rezultātus pat visefektīvākajai metodei..
··· Alkoholisma ārstēšana: Kas ir kodēšana pret alkoholu? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu