Ausis

Ausis - jautājumi un diskusijas

Aizkrita ausis pēc lidojuma (9)
Pēc lidojuma aizkrita ausis, nu jau drīz bus 24h, bet vēl nenāk vaļā, sāku uztraukties vai nav jāskrien pie LORa. Agrāk lidoju, tādu problēmu nebija, tagad drusku sāpēja kakls, varbūt tas kā ietekmējis ... Kādas idejas?
Protams, ietekmē! Ausu labsajūtu ietekmē iesnains deguns un sāpošs kakls.
Var pamēģināt intensīvi košļāt vairākas košļājamās gumijas vienlaikus, kā arī ūdenslīdēju paņēmienu: degunu aizspied, aizturi elpu un pūt!
Man pēc Ķīnas brauciena uz mēnesi aizkrita auss. Izrādījās, ka es, muļķe tāda, biju iedzīvojusies vidusauss iekaisumā. Tas viss neliela mitruma dēļ, kas bijis ausīs...
liela varbūtība tie ir korķi, iesaku apmeklēt loru Vajag intensīvi pacelšanās un nolaišanās laika žāvāties, tas palīdz. Esmu pat iemanījies spiedienu izlīdzināt bez mutes atvēršanas, tā jau nākošā pakāpe ja var izteikties. Lidoju es bieži, tas no pieredzes. Agrāk mēģināju visādi, bet šis ir visefektīvākais līdzeklis un vairs nav problēmu ne ar ausu sāpēm, ne ciet krišanu. Un nav tur pie vainas iesnas, man viņas ir bieži un regulāri sezonas maiņas laikā. es sev korķis veiksmīgi izskaloju pats Ausis aizkrīt, ja ir iesnas. Stjuartes ar iesnām vispār nedrīkst strādāt. Parasti trešajā dienā pāriet, tā ka pacieties brīvdienas un domā pirmdien. ··· Ausis: Aizkrita ausis pēc lidojuma lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Šņāc un sāp auss (8)
Ko tas isti var nozimet, man viena ausi izteikti snac un biezi ari sap pa dienu? Man maija sakuma atklaja ieilgusu deguna blakusdobuma iekaisumu piere ar kartigam strutam. Izskaloja, bet infekcija pargaja uz ausi, auss saka snakt 3 ...
Ja negribi zaudeet dzirdi pa visam, tad ej pie aarsta!
Anglijaa vai LV..vienalga kur. Bet aarsteejies!

Dzirdes aparaati maksaa ljoti daargi!
Aarstus var nepavilkt Latvijaa :-)
UK gimenes aarsts ir pilniig bez maksas. Nav pat nekaadas pacienta iemaksas.
Ja nepavelc Uk dakterus, marš mājās uz Lv.
Gandrīz pusgadu apzināti ielaist slimību !?! Ausu, kakla ,dwguna lietas ir cieši saistītas savā starpā. Nw par velti viens dakteris ar to darbojas. Nākošais solis būs kurlums. Dzirdes aparāti vājš mierinājums. Kā arī- nāk ziema ar ziemas tradicionālajām saslimšanām....
Mīļo cilvēciņ, kā Tu vari sadzīvot ar sāpēm un tik ilgi mocīties?!
Auss tā nav joka lieta. Fiksiņi pie daktera, kamēr nav sākušās nopietnas veselības problēmas!!!
Nekādas pašdarbības, tikai un vienīgi pie daktera.
Lai viss ātrāk atrisinās, lai Tev nekas nesāp un ir prieks par dzīvi! Turies!!!
Protams, speciālistiem priekšroka! Bet no paša arsenāla- blakusdobuma iekaisumu(kad sāk "špannēt" degunu un sāpes pierē,acīs) apvaldu ar sālsūdens+ķiploku uzlievi. To iešņauc pa stundai kamēr tiek vieglāk,pēcāk divas,trīs reizes dienā kādu nedēļu. Tad līdz nākamreizei miers.
Būtiski ir nesabrūvēt par niknu-var applaucēt gļotādu. Tas no sērijas-ja nelīdzēs,vismaz nekaitēs!
Jebkurā gadījumā,cerēt ka pāries ir nepamatoti! Vēlu veiksmi!
··· Ausis: Šņāc un sāp auss lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ausis aizkritušas, spiediens (2)
Labdien! Man ir 16 gadi. Problēmas ar ausīm, problēmas sākās pirms mazliet vairāk kā 2 gadiem! Sākumā bija nepārtrauktas iesnas, tad no šīm iesnām sāka krist ciet ausis! Aizbraucu pie LORa, izrādījās, ka deguna ...
jaaizaarste vispirms iekaisussie deguna dobumi (zaales, proceduuras) , un tad jaauztaisa operaacija, lai atbriivotu elpossanas kanaalus.(nav sarezzggiita, un nav saapiiga) Peec pusgada/gada pamazaam viss buus kaartibaa. Neiesaku vissus tos...degunaa puussamos, kuri pirmajaa briidii paliidz, bet peec tam paliek veel sliktaak. Bet var buut, ka katram cilvekam individuaali.
Un, jaa, pie daktera ir jaabrauc noteikti.Jo ssitaas lietas majaas apstaakllos...uz savu galvu nesadaktereet :(
Klausi, ko saka mamma, tētis un dakteri.... un nenāc pie svešiem, samaitātiem onkuļiem un tantēm padomu vaicāt - TĀĀĀĀĀDAS LIETAS VAR SAMĀCĪT..... ··· Ausis: Ausis aizkritušas, spiediens lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā ārstēt šalkoņu ausīs? (11)
man visu laiku ausīs šalkšana jau diena trīs agrāk tā nav bijis
em... manai mammai tā bija... jāvēršās pie neirologa vai, vairs neatceros, kur braucām..bet , vērsies pie ārsta.. Kā jau augstāk teica - ceļš pie dakteriem.
Ievelkot šo lietu, var riskēt ar dzirdes pakāpenisku zaudēšanu.
Cēloņi var būt dažādi.
Visnekaitīgākais un pirmais - pavingrini sprandu. Bet ļoti saudzīgi. Galva nav jānoskrūvē no pleciem :)
Un pie 2 augstākminētajiem speciālistiem.
Vai Tu dzīvo pie jūras? vai nevar to šalkoņu ierakstīt un tad ielikt te vispārējai novērtēšanai? Pirms ārstēšanas vispirms mēģināt noskaidrot diagnozi. Lors un neirologs būs piemērotākie speciālisti. ··· Ausis: Kā ārstēt šalkoņu ausīs? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Šņāc auss (6)
Pēc deguna blakusdobumu iekaisuma un vidusauss iekaisuma ir skarts dzirdes nervs, tāpēc esot jūtama šņākšana ausī.Tiek piedāvāta operācija. Vēlos pajautāt kādam, kurš ir saskāries ar šo problēmu, varbūt ir kādas ...
Ja nevienmērīgi dilst aizmugurējās riepas, tad tas ir normāli. Ausis šņāc arī pie sēŗa korķiem.varbūt lūgt,lai medmāsiņa lieku reizi kārtīgi izskalo ausis.Zinu,ka daudziem tas palīdzējis. Uzraksti privāti pateikšu labu LOR-iku. Elektroprocedūras esi mēģinājis? Varbūt Diadinamiks varētu līdzēt? Bet nu labāk pakonsultējies ar ārstu. Ir tādi Fizikālās terapijas ārsti. iekaisums ir sekas. šņākoņas cēloņi ir Tavā galvā. jāiet pie galvas/dvēseles daktera psihoterapeita, psihologa vai arī pie laba homeopāta, ja to dūkoņu vari izturēt.. jo ātra rezultāta nebūs. ··· Ausis: Šņāc auss lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Auss iekaisums (4)
Man bija nieze ausīs. Pēc kāda laika labā auss aizkrita. Domāju, ka korķis, eju pie ārsta,bet nosūta pie lora, jo auss iekšā ļoti nesmuka. Aizbraucu, izskaloja, iesmērēja sarkanu kodīgu smēri, izrakstīja antibiotikas, ...
Pretalerģiskās antibiotikas? hmm.. kaut kas tāds nav dzirdēts.. bet, nu, ok.
Ausis ir saistītas ar redzi un degunu/aizdeguni - ja ir pārpūle redzei, maz miega, tad tas var uzpeldēt kā sūrstēšana ausīs.. līdzīgi ar iesnām - ja spēcīgi šņaukājies, tad spiediens ausīm var sagādāt iekaisumu.. tādēļ 1. lieto ārsta izrakstīto; 2. par ārsta uzrakstīto diagnozi apjautājies aptiekā farmaceitam, varbūt ko ieteiks, piemēram Otipax ausu pilienus; 3. atpūties, izgulies, nekādā gadījumā alko; 4. ja pirmdien joprojām ir simptomi, laidies atkal pie ārsta - nav joka lieta, jo var aiziet tālāk.. Vesļojies!
Vai ausu pilienus neizrakstīja? Antibiotikas dzer? Pa 3 dienām vajadzēja jau nomierināties. Paprasi ģimenes ārstam, lai nosūta uz analīzēm (pilu asins ainu). Kaut kādi makaroni tev tur uz tām sāpošajām ausīm sakarināti. Nemēdz būt "pretalerģiskas antibiotikas". Pamēģini paskaitīt Indijas Reiki vārdu ŠRAVAM, tā domāta kā ārsnieciskā bīdža labajai ausij. Visai galvai der bīdža AMRUM, bet sāpes varētu noņemt vārds RODŽAM. vienā piegājienā 108 x. Bet vispār domā par normālu doku. Ar galvu nav joki.Vēdiskā skaidrojumā, ja sāp auss, tad cilvēks nevēlas dzirdēt kādu nepatīkamu informāciju, ko saka kāds vīrietis(labā puse ir vīriešu puse). Lai veicas. Ja izmēģināsi manu piedāvājumu, par rezultātu uzraksti uz manu profilu. ··· Ausis: Auss iekaisums lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ko darīt ,ja sāp auss? (12)
Ko darīt ,ja sāp auss? Pirmā palīdzība.
Sasildi kampareļļu, samērcē vatīti un iebāz ausī, tikai nepilini iekšā, tāpat vien, lai sildās. Tad vēl aptiekā ir pilieni pret ausu sāpēm. Bet vispār, ej labāk pie ārsta. /Jūtu līdzi!Zinu, ko nozīme šāpošas ausis - vaiiii!!!/ Iet pie ārsta Iebāz ausī to smirdīgo augu, kuru pakustina, un šis mājās visas dzīvās radības nobeidz, bet zied skaistiem ziediem!

Vēl var alvejas lapiņu ieskrullēt!

Vai parastu vati, lai vējš nepūš iekšā!

Un duj pie ārsta, nav joki ar ausīm!
ausis ir ļoti jūtīgs orgāns. ir speciālisti, kas zinās labāk par mums, diletantiem. jānopērk aptiekā ausu pilienu OTIPAX, tie jāpilina ausī iekšā, bet no ārpuses jāsasmērē ar `zvaigznīti`. un jātur siltu. ··· Ausis: Ko darīt ,ja sāp auss? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
puspaka košļeņu mutē, košļā un būs ok Man līdzīga problēma - pēc lidojuma - viena auss 2 dienas, otra - pusparalizēta. Vārdi no lūpām jālasa un jūties kā amnēzijā....:) Varbūt ausīs sēra korķi,....... izšausi un spiediens normalizēsies......... Nu, ja lieta nopietna un tiešām prasās rīcība, kā vecs akvalangists varu ieteikt: aizspiež degunu, un pūt gaisu laukā caur degunu :) aizspied degunu un pūt ··· Ausis: Ka dabut vala ausis, ja ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kas par lietu ka jutiga laba auss? (3)
Acij paradijies sarkans plekitis baltuma lejas dala nedaudz jutigi labie denini.
Tas noziimee, ka laiks atmest netikumus, saakt nodarboties ar sportu un eest tikai veseliigu paartiku. Vai arii atsaakt lietot alkoholu minimaalaas devaas pirms guleetieshanas. Var, protams, arii aspiriinu, bet tas nav tik efektiivs. brauci ar masinu un kondiska stradaja,,,apauksteji.
ta manai draudzenei bija.
Varianti:
1) problēma ar ausi/labo/;
2) problēma ar zobiem;
3) problēma ar kaklu;
4) problēma ar nervu/-iem.
Visas ieprieksminētās problēmas iesākumā ieteicams risināt pie speciālista-otolaringologa. Ar vai bez ģimenes ārsta nosūtījuma/pēd.gadījumā jārēķinās ar 5x augstāku maksu/.

Apsārtusi acs-versija: pārpūlēta jeb plīsis kāds sīks kapilārs. Konsultācijas sniedz ārsti-oftalmologi/okulisti/.
··· Ausis: Kas par lietu ka jutiga laba ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Bumbulis pie auss (2)
Sveiki..man jau nedelu pie auss nevis aiz auss ir bumbulis ,kad paspiež tad sāp un ausij ir kairinoša sajūta, varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu?paveru muti vaļā tā kā pazūd tas bumbulis ,aizveru ciet muti atkal ...
ko streso, visticamak limfmezgls, kursh norada, ka tev tai zona ir kads iekaisums, varbut no ta pasha gudriibas zoba. pie arsta gan ej. Paņem tak adatiņu un izdur,moška taukauds. Nu, jeb arī staigā ar atvērtu muti, ja tā vieglāk? ··· Ausis: Bumbulis pie auss lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu