Ausu kakla deguna ārsts (lors)

Ausu kakla deguna ārsts (lors) - jautājumi un diskusijas

Valdis Dambergs. Operē 1. slimnīcā. Pieņem arī Rīgas maksas medicīnas centros. Slimnīcā operē arī valsts piešķirto kvotu ieguvušos. Dr. Gžibovska (ja pareizi esmu uzrakstījusi). Kādreiz pieņēma Biķernieku slimnīcā, operēja Ādažos. Dr.Akers. Bērnu klīniskā slimnīca . Pieņem arī pieaugušos . ··· Ausu kakla deguna ārsts (lors): Vai kāds var ieteikt LORU -... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Lors Smiltenē (2)
netieku uz stripas ar savu ausi..braucu cetrudien uz Smilteni pie lora..kadas atsauksmes?
Nezinu par Smilteni,bet vajag gudru,labu arstu.Mūsdienās nedur un neskalo,cenšas izārstēt,kas arī izdodas lieliski,to zinu droši.Viens ārsts jau uz operāciju sūta:-),aiziet pie cita,tas izārstē!Labu veselību,lai veicas! Biju pirms gada , sieviete bija , uzvārdu neatceros .
Skaloja man degunu, pieri - dzīva esmu !!!
··· Ausu kakla deguna ārsts (lors): Lors Smiltenē lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Labs LORs (ausu kakla deguna ārsts) bērnam (8)
Iesakiet man lūdzu,kur vest savu 12 gadīgo dēlu,lai nokonsūltē labs LOR speciālists!Rīgā !
Uz Linezeru. Ja tiksi tur klāt. Maverick, Tu ko...tikai ne Linezers...tur manu 12 gadiigo deelu profesors gandriiz kurlu pataisiija. tad aizvedu vinju uz Beernu dzirdes centru pie Sandras Kushkjes un vinja manu puiku izaarsteeja. super daktere:)))))
noteikti ved uz Latvijas Beernu dzirdes centru Bikjernieku ielaa.
Man dzirdi saglāba doktors Sokolovs bērnu slimnīcā Vienības gatvē. mazliet_saules - nu es vispār pieārstiem eju vidēji reizi 2-3 gados, ja nu tiešām kas notiek, bet tad man parasti sarunā kādu profesoru no turienes. Līdz šim esmu bijis apmierināts. Tur vēl no "padomju laikiem" ir uzmanība pret pacientu (toreiz tā bija slimnīca, kur ārstēja visus partijas bosus) ...Maviit....tik vien tur laikam palicis, kaa slava. bet negribu jau visus tur apspljaudiit taapeec, ka mums nenoveicaas. ··· Ausu kakla deguna ārsts (lors): Labs LORs (ausu kakla deguna... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu