Covid 19 vakcīnas

Covid 19 vakcīnas - jautājumi un diskusijas

Kādu taktiku izvēlēties attiecībā pret vakcināciju? (111)
Kādu taktiku izvēlēties attiecībā pret vakcināciju, ja VIENĪGĀ motivācija to darīt, ir ierobežojumi ceļošanai ? Bez teātriem un kino varu iztikt, bez restorāniem arī (aiziešu kādās citās, normālākās vlastīs), friziere ir "savējā",...
Jason, manuprāt, valdibai vajadzētu vienkārši normāli komunicēt ar tautu. Nesen fb klejoja labs tiktok klipiņš par to sviestu, kā mums to pasniedz. Es smadzenes pa retam lietoju, tāpēc man nav skaidrs, kā es ar savu vakcinēšanos pasargātu sabiedrību, ja joprojām varu gan saslimt, gan pārnēsāt vīrusu. Turklāt, neviens nepārbauda antivielas vakcinētiem cilvēkiem, vai maz tādas ir? Toties tiem, kas izslimojuši, noteikts mistisks 6 mēnesi termiņš, kad sertifikāts vairs nav derīgs, neatkarīgi no tā, vai antivielas vēl organismā ir vai nav. Un šādu neloģisku pasākumu mums te ir papilnam. Tas nekā neveicina ne uzticību, ne vēlmi klausīt tādu aunu ieteikumiem. Viena vai divas potes var atrisināt vairākas problēmas. Bet nē! Cilvēkam vajag problēmas! Par spīti nevakcinēsies. Kaulainai vienalga jūsu pārliecība, vieglāk upuri nomušīt. Šodien biju pie ģimenes ārstes neCovid sakarā. Dzīvoju diezgan stipri inficētā pilsētā novadā. Vizītes laikā bija pa vienam zvanam gan dakterei, gan māsiņai, abi par sāpošiem kakliem, temperatūrām un ks tur vēl. Daktere purkšķ: " Nu, cik reižu var teikt vienu un to pašu,- ja neesi potējies, pēc iespējas mazāk bāz degunu ārā no mājas. Un ja kādam sāk sāpēt kakls, neejiet uz darbu un skolniekus nelaidiet uz skolu!"

Iesaku tev to pašu, - ja grūti sapotēties vai problēmas ar olām, tupi mierīgs mājās.
Sašpricējos un vairs neuztraucos. Eju koncertiem un tā tālāk. Vienīgais, gribētos atbrīvoties no masku režīma. P.S. Te dažs labs pārdzīvo, ka viņam baksta ar kociņu degunā. Nezinu, man tas izklausās tāds sīkums! Ir sāpīgākas un nepatīkamākas procedūras. Tagad ir ipasi aktuala multenite-Ka begemots baidijas poteties! ··· Covid 19 vakcīnas: Kādu taktiku izvēlēties... lasīt visu diskusiju (111 atbildes) –»
Ko domājat par šo problēmu!? (41)
Piemēram, ja draudzene (sieva) aiziet sašpricēties ar C-19, vai vīrietim nav bīstami turpināt ar viņu bučoties, mīlēties? Vai tad uzreiz jāsāk izmantot gāzmaska un prezervatīvs?
Skatos, ka dažam jau tie parazīti visas smadzenēs izēduši. Nabadziņi. :)))) Potētie ne tikai nepārtraukti ražo un izplata vīrusu fragmentus, bet arī rada ideālu vidi vīrusu mutācijām, kuras var apdraudēt veselos cilvēkus. (Dr Vernon Coleman)
Arī enerģētika potētajiem ir smagnēja, grūti panesama veselam cilvēkam. Atrašanās potētā tiešā tuvumā, izraisa saslimšanai, vai vakcīnu blaknēm līdzīgus simptomus. Personīgā pieredze, divas reizes. Kā atklāja profesors Garjajevs, vīrusi var pastāvēt ne tikai fiziskā, bet arī lauka farmā. Tas nozīmē, ka vakcinētā izstarotā, vīrusu ģenētiskā informācija var izraisīt reālu saslimšanu. Tāpēc no vakcinētajiem labāk ievērot drošu distanci, kur nu vēl par mīlēšanos runāt! Profilos noteikti vajag ievietot informāciju, vai vesels cilvēks, vai ģenētiski modificēts vīrusu perēklis.
Tikai jāatcerās, ka arī nevakcinētie var šo vīrusu pārnēsāt, saslimt bez simptomiem un nobeigt tos, kas blakus. Traģiski, cik daudz slimu cilvēku, labi ka ir oho, kur viņiem izteikties! Viriesi,viriesi!Jums nav ko darit?Kaut kads stulbums.Ja esi tik bailigs,tad nebucojies un nesekso.Ha! ··· Covid 19 vakcīnas: Ko domājat par šo problēmu!? lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
mRNS vakcīnas un 1+9korovas (24)
https://www.tvnet.lv/7282031/biontech-vaditajs-covid-19-vakcinas-farmacija-paverusas-durvis-uz-jaunu
-pasauli Visas pazīmes, ka tik drīz no tām mRNS vakcīnām vaļā netiksim [tā sacīt - āķis lūpā], jau plāno tās pret visām kaitēm, pat...
es to jau sākumā teicu, izmēģinās, kāda atsaucība bet galvenais - blaknes, un tad lietos katrā dzīves gadījumā
Šausmas!
Šī ir nopirktā pandēmija! Par mRNS vakcīnām runā no 2005.g., bet tikai tagad parādījās iemesls tās lietot, precīzāk, to par tēvoča sema naudu & pēc viņa direktīvas uzsintezēja smaidoši šķībacainie, kuruem savā teritorijā sen par šauru!
Sinavac-tā ir pret koronovīrusu cīnījies ķīnīzers-ar novājināta virsmas proteīna vakcīnu, nevis gēnu inženierijas produktu vai mākslīgu ribosomu! Kāpēc pārējā pasaule ticot statistikai par sinavac mazefektivitāti, lieto invazīvus draņķus? Ja man būtu "tā naudiņa, kas guļ jūras dibenā ", arī Dievzemītē pretkoronas pasākumi sastāvētu no masīvas dezinfekcijas un "vismazākā ļaunuma" - novājinātā v. p. vakcīnām riska grupām, pārējos liekot mierā ar šo uzbāzīgo piedāvājumu!
Šo varam mierīgi uzskatīt par nopirktu pandēmiju, kurā ar savu ķermeni (izslimojis vai sašpricēts) vai ar savu naudas maku (nebeidzami testi par savu naudu) - pēc paša izvēles - spiests piedalīties ikviens planētas zeme citizens!
un arī tad par jēdzienu "izvēle" varam runāt tikai demokrātiskās valstīs ar nenopirktiem vadoņiem. Ceru, ka LV saglabāsies brīvprātības princips gan uz esošajām mRNS žļurgām, gan tām, kuras farmas centīsies iesmērēt citu diagnožu riska grupu klientiem!
jocīgas sagadīšanās dēļ šobrīd pie mums ir klāt ne vien bavārijas pārtikas ķēde, bet arī bavārijas onkoloģijas preparātu firma. Viņi ko, kopā uzstājas? :) CONSIDERABLE!
ļoti labi, jauni izaicinājumi rada jaunas idejas, cerams , ka drīz ar mRNS vakcīnām vēzi un citas smagas slimības ārstēs.... bet tie, kas zinātni noliedz var izlīdzēties ar ceļmallapu, uzdzertr čuriņu, uzkost kakiņu un krustu mest, varbūt palīdzēs... Nezinu, kas ir mRNS vakcīnas. Man vienalga - vai no zaķu olām, vai vistu pautiem taisa. Ja palīdz nesaslimt - nu ij labi. Ja ne - ta tas būs lemts. Interesanti kādās universitatēs AivarsN ar Let abi skolojušies bioloģijas zinatnēs, ja tik parliecinoši ūdeni lej? Kāpēc jātiek vaļā no ši izgudrojuma?
Dzīvosim tos pāris gadus, redzēsim! Nebūs labāk. būs citādāk!
Ja vien liktu mieru! Šis nav tas gadījums, kad runa tikai par naudu. Pareizāk, nauda te pat nav noteicošais, jo tiem kas to organizē, pieder drukāšanas mašīna. Iedzīt valstis parādos un atņemt cilvēkiem īpašumus, tas jau tuvāk. Bet vēl jau vajag cilvēku skaitu pamatīgi samazināt un pieslēgt atlikušos mākslīgajam intelektam. Lūk tas jau ir galvenais, kāpēc tiek rīkots šis teātris. Vairums jau sāk saprast, ka vakcīnas nodara daudz vairāk ļaunuma, nekā pasargā no saslimšanas. Un sapratušo kļūst arvien vairāk. Tāpēc arī tāda steiga, kā pēdējo līdzekli izmantojot piespiedu vakcinēšanu. Krievijā jau tas faktiski darbojas. Pie mums vienmēr viss atnāk ar nelielu kavēšanos, jo ir starpnieks Brisele. Taču septembrī jau obligāti gribēs piespiest vakcinēties gan skolēnus, gan pedagogus. Paskatīsimies, ar ko tas beigsies. Vai izglītotie pedagogi tiešām pakļausies? Vai vecāki tiešām pakļaus sakropļošanai, vai pat nogalināšanai savus bērnus? Vai izdosies noorganizēt alternatīvo izglītības sistēmu ar nevakcinētiem skolēniem un skolotājiem un ar jaunu, daudz kvalitatīvāku mācību programmu? To drīz redzēsim. Jo masveidīgāk tauta iesaistīsies pret parazītiskās sistēmas plāniem, jo mazāk izredžu tiem ieviest Lielo restartu. Atšķirībā no vēl nesenās pagātnes, tagad spēcīga aizmugure ir cilvēkiem, nevis sociālajiem parazītiem, kuri te pūlas noturēties vēl pāris gadus. ··· Covid 19 vakcīnas: mRNS vakcīnas un 1+9korovas lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Ja reiz par vakcīnām. (157)
Te, starp mums ir arī mediķi. Varētu kāds apgaismot, kura vakcīna dod imunitāti pret kuru konkrēto COVID19 vīrusa paveidu. Gripai ir A, B un citi paveidi, pret katru no tiem ir cita vakcīna. Pret COVID vakcīnas ir universālas? Jau...
Protams , ka labāk ir izslimot Covidu un pēc tam ārstēt no Covida iegūtās blaknes... Statistiski visvairāk satraukušies un bļaustās tieši nevakcinētie. Raksta garus palagus, cenšas ko pierādīt. Pārējie klusām dara kas jādara. Stradiņu universitāte esot jau izlēmusi, ka studēt varēs tikai vakcinētie, pārslimojušie, jeb uzrādot testu. Dzīve turpinās.:)) Vai covid vakcīnas ir universālas?
Tad iederas teiciens, kas der visam tas beder nekam.
Jā, ieriebsim vakcīnu ražotājiem miljardieriem, slimojot ar covid! Lai viņiem piga! Atbalstu dalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos.
Lai ir privilēģijas pirmajai grupai un ierobežojumi otrajai.
Ja jau tādi bailīgie, tad nav, ko ceļot, piemēram!
Bet nu tiešām smieklīgi - kāda jums daļa, cik kurš bagāts paliek, kas jūsu dzīvē no tā mainīsies?!
Kā jau DanaL teica, jums ir visas iespējas viņiem ieriebt, bet, ka nesanāk ieriebt saviem tuviniekiem vai pašiem sev!
··· Covid 19 vakcīnas: Ja reiz par vakcīnām. lasīt visu diskusiju (157 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu