Deguna asiņošana

deguna asiņošana foto attēls

Deguna asiņošana - jautājumi un diskusijas

Vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu? (5)
Man ir tads nopietns jautajums vai smēķēšana var izraisit deguna asiņošanu, un ja var vai tas ir delj paaugstinata asinsspiediena vai ari ta ir daudz nopietnaka problema un ir javeshas pie arstiem?
jeb kura gadijuma pie arsta.nenoliedzami paaugstinats asinsspiediens izraisa asinosanu.savukart nenormalizet asinspiedienu....var nonakt lidz insultam... Smēķēšana pati par sevi noteikti, ka nē, bet tā var paaugstinār asinsspiedienu, īpaši vēl buķetītē ar kafiju.No augsta assinspiediena gan tā varētu notikt! Mana māmiņa gan nesmēķē, bet pie ļoti augsta asinsspiediena viņai tā ir regulāri- tad nu palīdz tikai ātrie! Es domāju, ka tas ir nopietni!!! Neejot pie ārsta, vienīgais, ko var sadzīvot, ir sašaurināti asinsvadi, augsts blīvā holesterīna līmenis, caur ko arī augsts asinsspiediens, un tad vai nu reces problēmas, vai otra galējība, pa starpu arī nieres un aknas, no tā augstā asinsspiediena.
Bet lieki neuztraucies ... katrs dzīvo, kā māk.
Smēķēšana nevar izraisīt deg.asiņošanu, bet asinspiediena paaugstināšanos gan.Asinspiediena problēma noteikti jārisina, jo tā neārstēšanas sekas var būt briesmīgas-rodas sirds problēmas,insulti u.c.Domāju, ka Jums noteikti jāgriežas pie terapeita vai kardiologa! Idiņ nebāz degošu smēķi degunā,,, ··· Deguna asiņošana: Vai smēķēšana var izraisit... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Deguna asiņošana mēnešreižu laikā (16)
Man šodien sākās mēnešreizes. Pēc darba parnākot arī sākā spēcīgi asiņot deguns no abām nāsīm un tagad tāds nespēks. Ko tas nozīmē.
A ko darīt, ja deguns asiņo, bet nav vēl ne reizi bijušas mēnešreizes? "Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis" , ieej caur googli un sazinies. pirmais, kas ienāk prātā- tēja ar cukuru, bet ārstu vienalga vajag paintervēt. Ja dažiem personāžiem ir taisnība, tas diagnoze ir UDS. ieteiktu pārbaudīt speciālas/laikam varbūt arī padārgas-sorre,nezinu/asins analīzes uz vēža šunām,jo ,ja asiņo deguns-leikēmijas vai ādas citas asins slimības pazīmes. var jau te mani apriet, bet manā radu lokā tas tā arī bija 1.zvans kādus 3-4 gadus līdz bezgala ātram un postošam asins vēzim...sorre.to ,sakarā ar Nagasaki un Hirosimu, materiālos un slimnīcu materiālos kā info pauda.
labi,ja kļūdos. savlaicīgi-tas āŗstējams.
··· Deguna asiņošana: Deguna asiņošana mēnešreižu... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
No rītiem asinis degunā (6)
Tiesi snaucot degunu asinis degunā,ko tas varetu nozimet ? Varbut no parlieku slodzes ?
Vecums, dzimums, asinspiediens - tie būtu sākuma parametri, lai ko pateiktu.
P.S. Kāda Tev "pārlieku slodze" no rīta, ko ta pa nakti dari?
P.S. atceroties PA "ziedu laiku"komentārus : apgriez nagus pirms degumu uzbini!
Askorutīnu padzer. Gaiss par sausu? Gadiijumaa nedziivo Colorado? Dzīvokļos, kur centrāla apkure, bieži jūtīgiem cilvēkiem sauss deguns un , šņaucot, asinis no rītiem. Variants: vakaros uz radiatora mitro dvieļi, vai citas mitras drēbes. Es parasti nolieku burku ar ūdeni blakus radiatoram, tad viss OK. No medicīniskā viedokļa: ar asinsspiedienu viss ok?
Ja runa par dzīvesvietu, tad piekrītu vienkaarshas viedoklim.
··· Deguna asiņošana: No rītiem asinis degunā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
No rītiem mazliet asiņo deguns (8)
Jau otro nedēļu no rītiem kad izšņaucos mazliet asiņo deguns .Ūdeņraža pārskābes tamponiņš un viss pāriet. Reizēm tā ir bijis, bet netk ilgi. Sāku lietot Coldises eļļu un Askorutīna tabletes. Šorīt sākās mēnešreizes. Esmu 49 gadus veca, tā...
C vitamīna trūkums un stiprini asinsvadus ar kāliju.

ģimenes ārsti........:)
Nu ja...... tik kā trenkās pa dažādiem kabinetiem un sarakstīs ķīmiju.Viņi taču no tā pārtiek ka mēs slimojam izdevīgs biznesss.
annija - ģimenes ārsti arī ir dažādi, pie kam būtiski ir jautāt. Ja neinteresē ķīmija, tad tā arī pajautāt - ko var lietot no tautas līdzekļiem, vai kādu diētu ievērot. Tādas vispārējās lietas viņi zin gana labi. Mana daktere jau uzreiz tagad saka, kādus augu preparātus vajag, kādas pārtikas vielas satur vajadzīgo. Jo es vienmēr par to prasu.
Taču tāpat ģimenes ārstu var izmantot kaut tik daudz, lai noteiktu vispārējo veselības stāvokli un tad attiecīgi info jau var sameklēt netā, kad ir zināma pilnīgāka aina kā vienkārši asiņojošs deguns.
Dažreiz vajag piededzināt pie LORA jagriezhaas pie aarsta, iespeejams piededzinot var atrisinaat probleemu Ar gadiem asinsvadi paliek trauslāki, sevišķi, ja bijis smēķēšanas ieradums. P vitamīns (jeb rutīns) stiprina asinsvadus, taču nav brīnumdaris pagātnes kļūdu novēršanas gadījumā. Savukārt vairāk plīst asinsvadi pie paaugstināta asinsspiediena. Paaugstinātam asinsspiedienam cilvēkam gados neretais iemesls ir paaugstinātais holesterīna līmenis asinīs, ar ko apaug asinsvadu sieniņas. Iesaku pamērīt asinsspiedienu. Ja tas regulāri ir diezgan augsts, tad jāparūpējas par sirsniņu, ir dabūjami sirds pilieni kā bezrecepšu zāles, bet sīkāk vajadzētu apjautāties ģimenes ārstam par profilaksi sirdij, asinsvadiem. ··· Deguna asiņošana: No rītiem mazliet asiņo deguns lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Deguna asiņošana (15)
kāds iemesls pēkšņai deguna asiņošanai it kā bez redzama iemesla.....?
var būt paaugstināts asinsspiediens, ilgstoša deguna pilienu ar asinsvadus sašaurinošu efektu lietošana, trausli asinsvadi- katrā gadījumā pieeja būs cita. Situācijā, kad asiņo deguns, jāuzliek auksta komprese uz deguna augsts asinsspiediens. Fiziska pārpūle, rezultātā paaugstināts asinsspiediens un deguna asiņošana. Ir gadījies tā vienreiz. ir cilvēki kas jūtīgi uz aspirīnu. medus meedz izraisiit alergjiskas reakcijas. Tu skaidri zini, ka pareizi masseeji? ··· Deguna asiņošana: Deguna asiņošana lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Deguna asiņošana pusaudzim. (23)
Tika veikta tā saucamā piededzināšana, bet deguns vienalga asiņo.Kāda pieredze, ieteikumi?
Askorutīnu (PPvitamīns) jālieto - tas stiprina asinsvadu sieniņas un tās kļūst stipras un neplīst. Tāpēc agrāk visiem bērniem deva zivju eļļu. Norvēģi atklājuši, ka zivju eļļa pat vēža risku ievērojami samazina sievietēm. Jālieto vitamīni, kas stiprina kapilārus.Man meitai reizēm taa notiek, bet tad atkal pāriet. Visticamāk tas pusaudzis šņauc amfetamīnus. Ieteikums - atmest vai pāriet uz šņaucamo tabaku. Atsvaidzina. man viiram taa bija, saaka regulaari nodot asinis ( 1x meenesii), paargaaja... ··· Deguna asiņošana: Deguna asiņošana pusaudzim. lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Asinis pa degunu (16)
Ko dariit, ja pa degunu tek asinis?
Jāliek auksta komprese uz deguna vai pakauša.ja nepāriet,tad jāiet pie ārsta lai piededzina. asinsvadu nostiprinaashanai kaadus no askorutiina preparaatiem pajautaa + dzelzi un B vitamiinus... Kada piededzinashana??!! 8O Ar dedzinašanu steigties nevajag. asinis tek, jo ļoti tuvu deguna sieniņām asins kapilāri.Var padzert askurotīnu. uudenjradi uz vates tampona un degunaa iekschaa...nu ne jau taa ka liist pa ausiim aaraa bet paliidz jaauzmanaas no paarslodzes kas tikai veicina peekschnjo asins teceeschanu pa degunu...peegjinat! ··· Deguna asiņošana: Asinis pa degunu lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu