Dēles

Dēles - jautājumi un diskusijas

Kur var uzlikt medicīniskās dēles? (11)
Vai ar dēlēm var ārstēt augstu asinsspiedienu?Ko vēl var ārstēt?
Skatoties kas tās liek!
Ja šarlatānc, tad kulē!
Bet ja nopietni, visu ko var dziedēt, bet ne ārstēt, jo doki "ārstē"!!
Pat impotenci!!
Vispirms ir jāzina tās vietas uz ķermeņa, kuras ir ar sliktām asinīm, tad tur to kustoni liek, bet ja naf sajēgas, tikai bizness un nodokļi prata, ka vairumam baleliņu šodien, tad tam pasākumam ir absolūta nulle. Poverj na slovo, nekogo nihochu obidetj! Pats pēdējais ko darīt ir ticēt šitam pērtiķim "na slovo"! Pie homeopāta..., Purvciemā - poliklīnikā blabus tirgum.. uz dibena var uzlikt, uz kājām, uz kakla, uz muguras. ··· Dēles: Kur var uzlikt medicīniskās ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Jau mēnesi sāp kakls! Ko darīt? (6)
Labdien! Man jau apmēram mēnesi sāp kakls. Tā kā man jau 10 gadu vecumā ir izoperētas mandales, tas man sāp bieži, un īpašu uzmanību nekad tam neesmu pievērsusi. Tējas, medus un - pāriet. Šoreiz netieku galā. Dziedu ...
Sagriež smalki visparastāko sīpolu,pievieno tik pat daudz medus,patur, lai sāk atdalīties sula.Lieto vismaz reizi st,pa pustējkarotei.Var lietot neierobežoti! Tik pat labi kakls nepariet sapet del kungja sulas, kas pa nakti gulot kairina kaklu. Kamer kakls vesels tikmer kungis neko nespej kaitet kaklam. Mars pie daktera Sagriež smalki visparastāko sīpolu,liek tik pat daudz medus ,ļauj pastāvēt kādas stundas un tad sāk lietot,nedaudz-pa pustējkarotei,bet bieži-vismaz reizi st.Lai izdodās! Np rīta tuksā dūšā apm.ēd.k.eļlu un 15 min valstīt pa muti un rīkli un tad izspļaut. Iesaku griezties pie LOR vai ģim.ārsta, lai veic analīzi uz mononukleozi un tas ir nopietni. Lai laba veselība! ja sāp kādu dienu..tas vēl ir ciešami,bet ja sāp ilgi un jezini no kā..varbūt apmeklē ārstu ··· Dēles: Jau mēnesi sāp kakls! Ko ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Medicīnas dēles. (11)
Vai kādam ir pieredze ar to audzēšanu mājas apstākļos? Cik tie rāpuļi maksā?
Man ir tikai pieredze ar sajūtām, kādas ir, kad viņas piesūcās.. un es viņām patiku:)
ak jā, tikai vienas no dēļu sugām izmanto ārstniecībai. Šādu tādu info zinu..
Sajūta tiešām tīri interesanta,tikai nevajag uzreiz pa daudz ņemt.Esu dzirdējis,ka tuvākā vieta kur audzē ir Pēterpilī. Tas domāts biznesam vai veselība klibo? Medicīnas nolūkiem speciālisti dēles iepērk Maskavā, kur speciālā laboratorijā viņas audzē. Līdzi tiek dots sertifikāts, kas norāda, kur, kādos apstākļos dēles audzētas. Un nav jau lietotas. Pēc procedūras dēles iznīcina. Man drauksos ir dāma, kas darbojas medi_čīinā un liekas šajā lauciņā.
Vismaz titullapā viņai ir ieraksts "medicīniskās dēles", ģeogrāfiski Cēsis - Rīga, vai otrādi.:)
··· Dēles: Medicīnas dēles. lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Aizdegunes mandeles (44)
aizvedu savu 3 gadus veco dēliņu pie LORa uz profilaktisko pārbaudi, kas man pateica , ka lai bērnam labāk attīstītos valoda un viņš spētu brīvāk elpot caur degunu, nevis tikai caur muti - viņam esot jāizoperē aizdegunes ...
Aizdegunes mandeles nav iespējams operēt pieaugušam cilvēkam, jo tās ir tikai bērnības periodā, vēlāk tās izzūd pašas. man arii teica,ka jaopere,kad meita bija maza.nepaklausiiju un nenozheloju.caur muti neelpo,valoda attistiita parak labi:DD
iisak sakot,neiesaku.
pakonsultejies ar kadu citu arstu,pareizi karbonade saka.man shkjiet,katram otrajam siikajam iesaka operet delj muzhigajam iesnam,bet izopere,laikam,tikai katram desmitajam. Klausi Musica,un citiem kas iesaka tomēr pakonsultēties vēl,tak nevar tā uzreiz iet raut,griezt,ja ir citi varianti ar vienmēr. manam dēlam daktere lika, vislaik spieda, lai eju uz operāciju, es atliku un atliku, beidzot izlasīju, ka 7 gadu vecumā, bernam sākot straujāk augt deguna ejas un mandeles, tolaik tos sauca par adenoīdiem:) vairs netraucēšot, tā arī bija un labi vien bija, ka neļāvos dakteres gudrībai:) ··· Dēles: Aizdegunes mandeles lasīt visu diskusiju (44 atbildes) –»
Iekaisušas mandeles, sāp (15)
palīgā iesakiet ko pret iekausušām mandelēm, sāpes ir pabaisas un ēst neko nevar, norīt grūti kā sāp kakls. sesijas laiks tik saspringts, ka nekādiem dakteriem pat laika nav :(
skalo ar saalsuudeni un dzer siltu zaalju teeju. ja gribas visaadus blakusefektus tad noteikti var lietot antbiotikas. Daudz skalo ar sāls ūdeni, gudras tantes saka ka vajagot biezpienu uz nakti piesiet pie kakla, no rīta esot labi. neesmu meiģinājusi. Bet skalo noteikti:))) Esmu dzirdējusi, ka vajagot sālītu siļķi pie kakla piesiet! Esot super! Pati gan mēģinājusi neesmu!
Patiesībā biezpiens ar siļķi.... laba kombinācija! :o)) Bet ieteikums pavisam nopietns! :))
izklausās, ka vajag antibiotiķi:((((((( Noteikti lieto kaut ko no zālem, bet arī skalot ar sāls ūdeni ir labi. Pati arī patreiz slimoju un ļoti Tevi saprotu:((( ··· Dēles: Iekaisušas mandeles, sāp lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Bazhix, es varu izdzert, ja vajag tukšas, Tu tik nopērc :))) veikalos var nopikt. Mani arī interesē, kur nopirkt. Vēlams tukšas :) BalticXL aizej, izveele nejeegaa, kaadi 30 veidi toch ...par tukšām stjuartēm jāprasa!!! :) ··· Dēles: Kur dabūt mini alkohola ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kas garšo sunītim? (21)
Manam staffordam, kā izrādās, garšo mandeles... :)`Īpaši neaizraujos, bet, ja ir pa rokai, uzcienāju. Kāda Jums ir pieredze mīluļu lutināšanā?
Man bija suns,kura vislielākais gardums bija baltmaize.Vienmēr speciāli viņam pirku kukulīti maizes.Ja ieraudzīja uz galda kaut šķēlīti,sēdēja un hipnotizēja ,kamēr kādam no mums neizturēja sirds un uzcienājām.Pat no gaļas atteicās dēļ baltmaizītes.Ceru,ka manam mīlūlim tajos medību laukos ir daudz,daudz baltmaizītes. Manam staffordam ļoti garšo pēdējais kumoss:))
Ēd ko gribi, vienmēr viņam kārojas tas pats:))
Siers! Brūnais ir gatavs izlīst no savas brūnās ādas, ja vien samana, ka kaut kur kāds ēd (vai grasās to darīt) sieru. Var 500 reižu virināt ledusskapi, lai izņemtu kaut ko - nav reakcijas. Ja tiks ņemts ārā siers - klāt kā nagla! Protams, ka tiek pacienāts. Ne jau ar kg dienā, bet sava šķēlīte tiek.:) mans ābolus no kokiem rauj un grauž :) Manai kaķenītei liellopa gaļiņa ir ikdiena! Norma, tā teikt! Bet sieriņi ""Kārums"" tiešām kārums! Garšo abām un parasti divatā to ēdam:))
Saldējums arī garšo!
··· Dēles: Kas garšo sunītim? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kā atbrīvoties no dēlēm? (8)
Kā piemājas dīķī atbrīvoties no dēlēm , nu vismaz kā samazināt to daudzumu ?(Mazā dīķī tikai uz kvadrātmetru novēroju kādas padsmit dēles , plunčāties tak gribas , bet ne kopā ar viņām ...) Esmu lasījis , ka ...
1) Iztīrīt no dūņām un ūdenszālēm.
2) Nelaist viņā putnus, zivis un visu pārējo kam ir asinis un var kalpot par barību.
Katrā ziņā ja dīķī ir dēles tur dzīvo vēl kaut kas no kā viņas pārtiek. Ja viņu ir daudz, tad arī barības ir daudz un mazāk viņu nepaliks kamēr būs ko ēst.
valmierietis333, lielas un dūšīgas viņas paliek, kad pierijas. ;) Varbūt kādas zivis ielaist? Sadur dēļu izmēra caurumu metāla skārdenē.
Kā ēsmu izmanto jēlu vistu. Novieto seklā vietā savā dīķī.
Kad ierāpo iekšā ārā tās netiek. Pagaidi, kad salien pilns.
Uzcep apēd un atkārto.
paaris granaatas iemet diikkii - uzpeldees pilniigi viss , ari tas liikkis, no kaa barojaas taas deeles. ··· Dēles: Kā atbrīvoties no dēlēm? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ķer un pārdod kā medicīniskās. Katru dienu papeldies pa stundai, pēc nedēļas nevienas dēles nebūs. Kaut kad lasīju, ka laikam jānosusina dīķis uz ziemu un jāļauj izsalt!

Ja iespējams, jāgādā, lai koku lapas tur nesakrīt un nesatrūd - tad dēlēm nebūs omulīgi.
Vai arī jāsalaiž rijīgas zivis, cik dzirdēts, tās ar tām mielojas, bet skaidri nezinu.
Granaata nederees? Ar strāvu.. iznīks viss.. ··· Dēles: Kā iznīcināt piemājas ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
10 L ūdens pudeles. (7)
Visur var nopirkt 5L,varbūt kāds zin,kur ir pieejamas 10L.
Jā zinu,TOP veikalā Jelgava. Eksi bāzē Lubānas iela. Tautieti, jel.. tautieti...................

Taks kauc kur pameklejies, iraid dazada lieluma, parika sproduktiem piemeroti plastmasas balta skrasas bunduli, iraid ij 10-20, vel lielaki..

Vai tik tev nav slinkums reizi diena ietas pie tuveja berza, tajas tekosa ssulinas nomainit 5 l bunduli.;))))
Stikla? ··· Dēles: 10 L ūdens pudeles. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu