Delnas kaula lūzums

Delnas kaula lūzums - jautājumi un diskusijas

Cik ilgi dzīst delnas kaula lūzums? (5)
Kreisas delnas pirmais kreisais kauls, kāpēc arsti UK neuzlika ģipsi?
Brīžiem liekas,ka UK ārsti neko nav skolā mācījušies par imobilizāciju. Šis nav vienīgais tāds gadījums. Paziņa atsūtīja mazbērna rtg bildi rokai,kur rādījās nesmuks šķembains lūzums ar disklokāciju. Tika ieteikts roku siet lakatiņā. Teicu,lai ved šurp. Salika plāksnes un puiksvesels. Nezinu,cik ilgi un kā sadzītu 8 gadīgam puikam lūzums viņa aktīvajā vecumā.
Tam vājiniekam jābrauc šurp!
Varbūt lūzums sīks, pārējie kauli notur visu vietā. Varbūt ārsti stulbi. Man UK ģ.ā. vienreiz pie iesnām eritromicīnu ieteica, ko kontinentā nelieto jau kopš 60-ajiem. Džekus ar neapstrādātām netīrām brūcēm atteicās slimnīcas uzņemšanā apskatīt, jo apdrošināšanas nebija. Divi no trim UK ārstiem izglītību ieguvuši ārpus UK, tā ka paveicas ar to vien, ja tavs doks nav kaku krāsā. Delnas lūzums dzist apmēram mēnesi...bet ir jāzin cik gadi ir cilvēkam... Es sadu rakstu neesmu seit iebietojusi kurs mana varda liek sadus jautajumus.Arprats kas seit notiek! Man salūza pēda. Arī tad ģipsi nelika. ··· Delnas kaula lūzums: Cik ilgi dzīst delnas kaula... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Maz informācijas. 1. Cimdi!!! Pat ja liekas, ka nesalst. 2. Baseins. Vēl labāk veļas mazgāšana, vai vismaz trauku. Ar rokām, protams. 3. Smērējam visu, kas smērējas, izņemot analģētiķus un pretiekaisuma, sildošās smēres. No man zināmajiem tad paliek tikai cūku tauki. Nejaukt ar seskiem, zirgiem, tīģeriem u.c. zvēriem. : tie ir nosaukumi. 4. Par konkrētiem vingrinājumiem varam runāt tikai pec konkrētas diagnozes un slimibas vestures ··· Delnas kaula lūzums: Kā vingrināt roku pēc delnas... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu