Dzemdības

dzemdības foto attēls

Dzemdības - jautājumi un diskusijas

Pēc dzemdībām krīt mati (8)
Miilaaas māmiņas varbūt varat izlīdzēt, man kādu laiku pēc dzemdībām saaka mati krist ārā pameeginaaju dazaadus liidzeklus un vitamīnus, tad tas apstājās, bet nu atkal saak krist. varbūt jums tāpat bijis, kā to apturējāt? paldies jau...
Tev jākonsultējas ar ārstu.Varbūt trūkst vitam.,vai uz nervu pamata... Tu jau atbildēji.... bija uzlabojums pec vitamīnu lietošanas. Nu jāturpina un pēc iespējas ar dabīgiem vit-min kopleksiem, ja vēl baro bērniņu, tas daudz paņem man no vitamīniem nebija nekāda labuma, es vienkārši kādu laiku nevis krāsoju, bet tonēju matus, apgriezu īsākus un vairāk centos nestresot,cik vien varēju, pagulēju, štrunts par nemagātiem traukiem -viss nostājās vietā, kā mans dakteris teica, organisms pats attapsies un attapās ar, gan pēc 4 mēnešiem:) Bērniņa barošana no tevis paņem daudz.Ja ir gari,nogriez!Mati pirmie cieš no pārslodzes.Un protams augļi un dārzeņi,tik nepārspīlē,ka mazais nedabū pumpas. Pēc dzemdībām šī problēma ir normāla, kamēr organisms atgriežās savā ritmā, bērniņa gaidīšana un barošana no mātes paņem daudz enerģijas,maina vielmaiņu un visādās tādas lietiņas notiek!Jāpaiet kādam laiciņam, nepieciešama pacietība, pilnvērtīgi bagāts uzturs, vitamīnu komplekss gan matiem, gan nagiem!Ja vēl joprojām ilgu laiku matu izkrišana turpinās, tad gan jādomā par speciālistu, kas Tev palīdzēs! ··· Dzemdības: Pēc dzemdībām krīt mati lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Līdz cik gadiem sievietei var būt bērni (reāli)? (17)
Gadi skrien un nu jau man ir 34. Jaunākas meitenes no manis baidās, tad nu paliek vecākas sievietes. Bet kaut ko nopietnāku nav intereses uzsākt, jo nav jau zināms, vai viņam var būt bērni arī tad, ja ir tuvu pie 40 vai pat nedaudz pāri...
tie riski ir augstāki, jā. bet kāda ir realitāte? kāds ir atbildības līmenis šiem vēlajiem vecākiem un tikko vēl tīņiem? atbildības ne tikai materiālās, vai dzīves veida ziņā, bet arī psiholoģiskās? kāda ir varbūtiba, ka 18 gadīga jauniete atturēsies no kaitīgām vielām un stingri sekos dzīvesveidam tāpat kā to darītu 34+ sieviete un arī vīrietis, vel jo vairāk ja bērns viņiem nav nejaušība, bet ir gaidīts?
finālā, ja summē daudzos faktorus, veselības problēmu varbūtība varbūt tika pat augsta, ja ne augstāka, 18gadīgas mātes bērnam, cik 30+ vecuma sievietei.
Manējā dzemdēja 45 gadu vecumā.
Un nekādu probu.
Sīcis aug un tiek lutināts:)
Manai draudzenei 40 ,ljoti labs un vesels beerns .Zinu kaadu kurai 42 gados pirmais ,un 45 otrais .Un viss ir shtokos .mazliet gan veciigi ,tacju ir ,un reaali iespeejams . Visas gaida kkādus pasaku tēlus a la no Holivudas filmām. Aiz tā arī uz neko nav gatavas parakstīties ar reāliem vīriešiem Ak vai! Kas tev liek domāt, ka jaunām sievietēm nav vajadzīgs apaļīgs un kompleksains puisis, bet vecākām derēs dajebkas.

Un vai tev derēs tāda, kurai der dajebkas? Padomā par to!
··· Dzemdības: Līdz cik gadiem sievietei var... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Vai otrās dzemdības ir vieglākas? (23)
Esmu otrā bērninja gaidībās,un gribētos uzzinat,tām kurām ir divi bērni,vai otrās dzemdibas ir vieglākas vai īsākas.Protams ka tā ari var nebūt.Ar pirmo mocijos 5h.Un kā ir ar anestēziju???
cik ir dzirdēts, pieredze atšķiras, noprognozēt nevar. Un vēl, 5h ir ātri, nevis mocīšanās :) 5h priekš pirmajām ir pat ļoti žēlsirdīgi. Skat. http://www.dzemdibu-nams.lv/lv/info/pirmsanestezijas-informacija-102/ 5h ...tas ir kā konfekti apēst :) tad Tu nemaz nenojaut, kas ir mocīšanās. Un vispār, ja esi saņēmusies otrajām dzemdībām, tad ko vairs kreņķēties, viss notiks tā kā tam jānotiek. Galvenais izvēlies labu vecmāti un ārstu!!! Ar otro knapi paspeeju lidz slimnicai tikt:D...veel pa dziivi ieveeroju,ka katrs naakamais ir lielaaks par pirmo:) ··· Dzemdības: Vai otrās dzemdības ir... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Ķeizargrieziens vai dzemdības? (44)
Šorīt papļāpāju ar vienu labi pazīstamu Vīru. Viņam 3 bērni. Visi pie viņa, sieva arī. Par bērniem rūpējas ceļ māju un vēl ietas bīda. Tā teikt Vīrietis ar praksi un ir par ko parunāt. Te viņš man saka: "Stulmeni, būtu tā ka laiks sākt pie...
Dabā iekārtots bērnam nākt dabiskā ceļā un es tam pilnībā piekrītu. Nesaku, ka tas ir viegli, bet ķeizaru taisītu tikai tad, ja pateiktu, ka tas ir vienīgais veids kā nezaudēt kādu dzīvību.
Pēc pētījumiem, cilvēki, kas dzimuši dabīgā ceļā, dzīvē paši labāk cīnās un sasniedz vairāk.
Protams, ka ir dāmas, kas ķeizaru izvēlas, lai pasaudzētu sevi no sāpēm, bet nedomāju, ka dzīstot tai rētai, ir mazāk sāpīgi. Ja mazāk sāpīgi, tad ilgstošāk noteikti.
Deisa, un galvenais uztraukuma pamats - "nekas taču tur neizstaipās tādā gadījumā, var uksēties kā ar meitenīti no 7.klases".
man liekas, ka tiem vīriešiem zemapziņā ieslēps pedofīlisms
500ls agrāk maksāja ķeizargrieziens,muļķības tās,ka ietekmē siev veselību,man zināma jauna sieviete tā arī pateica,es netaisos mocīties,ir 2ivi ķeizari un ir 2ivas jaukas meitenes jau 4un5 gadi un māmiņa ziedoša,skaista!
Vēl zinu 2ivas kuras izvēlējās ķeizaru,arī pie labas veselības un bērni ņipri un jau palieli.Kas labāk,lai katra pati izvēlās.
Tiem,kuri nākuši pasaulē ar ķeizargriezienu,dzīvē neklajoties viegli.Daba ielikusi,ka jāienāk gaisma lēnām,bet tur piukt,ka ar lukturīti acīs. Un ar ķeizargriezienu dzemdējušas mammas mēdz ļoti pārdzīvot, ka viņas nespēj un nedrīks noturēt tikko nākušo bērniņu uz rokām.. tas sievietēm ir svarīgi, mātes instinkts ir ļoti spēcīgs. ··· Dzemdības: Ķeizargrieziens vai dzemdības? lasīt visu diskusiju (44 atbildes) –»
Dzemdības kā jautrs pasākums, kas paliek atmiņā kā vislaimīgākā diena. (27)
Bija runa par ķeizergriezienu, bet tas laikam tomēr nepieciešams pie dzemdību sarežģījumiem.Bet apskaužu jaunās sievietes, kuras var izvēlēties spinālo anestēziju un dzemdēt bez sāpēm, manas jaunības laikā tas nebija iespējams.Ja dzemdēt...
Es nedomāju , es saku kā ir - dzemdības kā jautrs pasākums , kas paliek atmiņā kā vislaimīgākā diena?? Vai arī tad, ja tās velkas 4,5 dienas un beidzas bez samaņas ar neizdzīvojušu bērnu ? Kā var kaut ko tādu vispār apspriest ! Nu gan temats par ko pasmieties !! Nē jautrība sākas vēlāk. Neesam tumsoņas kā Tu te domā, man no visām operācijām 4 ir bijušas ar spinālo narkozi.. Ļoti labi zinu kas ir kas !! Esmu dzemdéjusi divas reizes,...já, nu jautríbas bija gana!
Neko jautráku i pat iedomáties nespéju.
Nu ja,...pusotru gadu atpakalj, es vél reizi dabúju shausmígi uzjautrináties- mazmeitinjsh dzima,... es dzemdíbás piedalíjos, trís sutkas jautríbá tuséju. ··· Dzemdības: Dzemdības kā jautrs pasākums,... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Dzemdības, pieredze (9)
Dalieties pieredzē par dzemdībām, tās sajūtām un norisi
...vareetu jau daliities, bet katrai taas sajuutas savaadaakas un tas nepaliidz....diemzheel. Iemācies pie vecmātes jau pirms dzmedībām pareizi elpot....visas vieglās dzemdības ir viena vienīga pareiza pārelpošana... Nebaidies, viss būs dabiski un vislabākajā kārtībā! Tiesham,izjutas laikam katrai savadakas,neiedzilinashos,bet paturi prataa vienu-kaa beebitis piedzims,taa paliks tik viegli,tik labi,it kaa nekadu moku nemaz nebutu bijis... Tagad tacu pastaav atsaapinaasanas metodes, mees par taadaam pat dzirdeejusas nebijaam.. ··· Dzemdības: Dzemdības, pieredze lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Nav sākušās mēnešreizes 5 mēnešus pēc dzemdībām (7)
baroju bērnu ar krūti (5 mēneši),un man vēl nav sākušās mēnešreizes,kad man būtu jāgriežas pie ārsta?un vai tas ir normāli?
Nav jāiet pie ārsta, tas ir normāli. Bet tomēr ieteicams iztaisīt grūtniecības testu, jo bērna barošana ar krūti ne vienmēr pasargā no grūtniecības. pie ārsta ir jāiet jebkurā gadījumā, tas nekad nebūs par daudz it īpaši ja pēc dzemdībām neesi bijusi,
menses var arī nebūt tik ilgi kamēr baro ar krūti, bet var būt arī jauna grūtniecība,
pareizākais būtu izdarīt grūtn.testu
Es gan domāju ,ka var aiziet pie ārsta. 1) Griezties pie ārsta nevajag, var sareibt galva :) Vislabāk ir pierakstīties un iet taisni iekšā bez griešanās
2) Jā tas ir normāli, bet ļoti individuāli - hormonu līmenis krūts barošanas laikā ir izmainīts. Bet var būt arī citi iemesli, t.sk. grūtniecība. Tā ka ar ārsta apmeklējumu (un grūtn. testu vispirms) nav ko kavēties
Man vecmamma pitureejas pie paarlieciibas, ka beerns tikai ar kruuti liidz vismaz gadam jaabaro. Nu jaa, tas bija sen, ne stresa, ne strjoma, ne globalizaacijas. ··· Dzemdības: Nav sākušās mēnešreizes 5... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kad pēc dzemdībām var uzsākt intīmas attiecības? (7)
Pēc cik apmēram ilga laika (pēc dzemdībām) sieviete var uzsākt ar vīru int.attiecības?
tas atkarīgs no sievietes, kaut vai tūlīt nevar tuuliit... vajag pagaidiit 4-6 nedeeljas, kameer sadziist, ja vis ir noriteejis kaa vajag. Interesanti gan,kas tad var dziit 4 - 6 nedeeljas...pat peec operaacijaam shuves tiek nonjemtas peec dazhaam dienaam jeb nepilnas nedeeljas,kaa nu kuram...
Ja ir dabiskas dzemdiibas un viss kaartiibaa,tad nekaadu probleemu nedeelju peec dzemdiibaam...:)
Liidzko juuties pietiekami labi. Un liidzko to veelies!
Katra sieviete peec dzemdiibaam juutas individuaali.
...Nonjemta shuve nenoziimee, ka saapes ir paargaajushas...
Pēc mēneša. ··· Dzemdības: Kad pēc dzemdībām var uzsākt... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vīrietis un dzemdības (31)
Vīrieša klātesamība pie dzemdībām - tā ir reāla nepieciešamība vai jaunlaiku modes lieta?
iekšā dabūja kopā, tad kāpēc gan ārā dabūt nevar kopā? Reāla nepieciešamība tā nu gan nav :) Nu, ir ļauži, kuri uzskata, ka tā labāk, ir gadījumi, kad vecim pēc šitiem skatiem vairs sievai vai pieskarties negribas. Kā jau visā - ja tas abiem pieņemams un liekas vajadzīgs, tad OK ir, ar varu vecim to uzspiest - nedo dies. Statistika rāda,ka 99%,kuri ir bijuši klāt dzemdībā-izšķiras!
šķirties vai ne-to katrs pāris izlemj pats!
Viss atkarīgs no tā, cik tas bērna tēvs ir tuvs un kāda atklātība valda starp abiem. Un kādā veidā viņš mēģina palīdzēt. Un netraucēt.
Es domāju, ka jābūt kopības sajūtai. Nevis sievietC sāpēs piekliedz puspasauli, bet vecis tikmēr sēž krogā un līksmo vai drāž kādu citu.
Es būtu kategoriski pret.Neredzu nekādas jēgas šim pasākumam. ··· Dzemdības: Vīrietis un dzemdības lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kas ir vajadzigs tēvam lai piedalītos dzemdībās.? (20)
Sveiki!:) Kādas pārbaudes un analīzes vajadzīgas tēvam, ja viņš vēlas piedalīties dzemdībās vai dzīvot kopā ar māmiņu slimnīcā.? Un cik tas maksā.?
Un kas tad ir vīriešu acīm domāts? Vai tikai bērna pagādāšanas fakts? Ožamais spirts. fargo jau visu uzrakstīja par naudu. Veselības pārbaudes ir formālas, man tikai flurogrammu uztaisīja. Bija vel kaut kas bet to es atrisināju vienkārši samaksājot par vajadzīgo paīru.

Kas attiecas uz "briesmīgo traumu" redzot sieviete dzemdējam tā ir pilnīga tufta. Ko palīdzēt pietiks, kamēr sieviete pēc dzemdību procesa atpūšas varēs parūpēties par bērnu. Iznēsāt pa analīzēm un parējām pārbaudēm.

p.s.
-----------
Viirietis_V (2013-05-12 14:58) viedoklis
TAS nav vīriešu acīm domāts!
-----------
ja..? un kas ja drīkst jautāt tanī visā ir tāds ko nevajadzētu redzēt? Protams ja krīt ģībonī asinis ieraugot, tad tādam "dārzenim" patiešām labāk mājās sēdēt un aliņu aiz stresa strēbt.
Man prieks dzirdēt ,par tiem tēviem,kas piedalījušīes savu bērniņu nākšanai pasaulē. Ari mans dēls 20 g.v. piedalījās savas meitiņas nākšanai pasaulē,un ir ļoti mīļš gan pret maziņo,gan pret sievu.Un arī meitai bija klāt otra pusīte pie dzemdībā,kad nāca pasaulē mazulis,un arī tur viss ir kārtībā. Un tiešām ,tā ir ļoti liela emocionāla palīdzība gan morāli,gan fiziski. Nu kādas muļķības te raksta. It sevišķi tie vīrieši, kas nav piedalījušies dzemdībās. Nekas tur tāāāds šausmīgs nav. Un kur tad paliek dotais zvērests: būt kopā gan priekos gan bēdās (nu šī protams nav bēda, bet reālas grūtības, kurās otram jābūt blakus) ··· Dzemdības: Kas ir vajadzigs tēvam lai... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu