Dziednieki

Dziednieki - jautājumi un diskusijas

Ja cilvēks pats nevēlas atmest, nekādi dziednieki un citas herņas nepalidzēs! Pārmērīgai alkohola lietošanai vienmēr ir cēlonis, lietošana ir lai šo nomāktu un justos labāk, tātad jāmeklē cēlonis, nevis jācīnas ar sekām! Šokolāde. Kāpēc dziednieku? Lai būtu -- saabrazim na dvojih. Pirmā komentētāja pareizi visu sarakstīja. Alkoholiķim ir tikai viens dziednieks. Viņa griba un gribasspēks. Anekdote. Sila jestj, voļa jestj, silavoļi netu. Tikai un vienīgi pats.....kad visu nodzers, pazaudēs ....kad visi tuvinieki,radi, draugi, bērni no tevis atteiksies .....kad paliksi viens....tad paliks izvēle - nodzerties līdz galam, jeb mainīt kaut ko savā dzīvē - beigt dzert .....biju, dzēru, atmetu un sāku jaunu dzīvi....sāku dzīvot! Gadījumi ir ļoti individuāli, tāpēc tiem, kas saka, ka viss atkarīgs no gribas spēka, lai pašņukst piedurknē.
Man ļoti tuvs cilvēks bija nodzēries līdz baltām pelītēm ...jau pasen atpakaļ..30+ gadus atpakaļ. Nekas nelīdzēja, bet vecajos labajos bandītu laikos kāds tuvinieks mēģināja palīdzēt. Un palīdzēja. Paņēma pilnu kā mārku , aizveda un lika sargāt nedēļu alko noliktavu ..ja kaut viena pudele pazustu, sekas būtu bēdīgas. Pēc nedēļas aizveda nokodēt un tā līdz mūža galam gadus 30 ne pili nepaostīja. Sēdēja kompānijās , ielēja pārējiem, bet pats ne piles. Ja nemēģinās, nekas nenotiks. Jātic.
Nu gluži Elsai nepiekritīšu. Paņemsim mūsu labo, mīļo Paulu. Vot kur alkonautiem piemērs. Nav bijušo alkoholiķu. Cilvēkam zobens virs galvas karājas līdz kapam. Bez gribasspēka nekas nebūs. ··· Dziednieki: Kur atrast labu dziednieku, kas ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Iesakiet izcilu dziednieku vai gaišreģi (23)
Varbūt kāds zin kādu izcilu dziednieku / gaišreģi, ar līdzīgām spējām kā Elejas Veronikai? Ja kads zin, lūdzu atrakstiet :)
loti laba dziedniece ir straupe Veronika pieņem arī Rīgā - privātklīnikā Šmerlī. Taču, kad uz ziedojumu kastītes ieraudzīju uzrakstu: "Ziedojums 5 ls", man pārgāja vēlēšanās vēl reizi pie viņas griezties. Jo dziednieks nedrīkst vispār prasīt naudu. Katrs dod ti, cik var atļauties un ir nolēmis. Vai kādam ir zināms dziednieks, kam padodas alkohola ārstēšana ? Es nebiju domājusi, ka šī palīdzība ir nepieciešama tieši veselības uzlabošanai, tad gan patiesi ir nepieciešams dziednieks, taču ... bieži vien tiek ārstētas tikai sekas, bet nevis cēloņi ... Taču lielākajai daļai problēmu cēloņi ir mūsu domāšanā ... Ja tā tiek sakārtota, tad daļa problēmu atrisinās un vainas mazinās ... Pašas pieredze ... Biju tādā stāvoklī, ka jau lūdzos, ka gribu trešo mugurkaula operāciju ... taču, sakārtoju domāšanu unattieksmi ... rezultāts ir tāds, ka šobrīd neviens nepateiks, ka man ir bijušas problēmas ar muguru .... Tikka, kaa Tu ``savedi sevi kaartiibaa``? ··· Dziednieki: Iesakiet izcilu dziednieku vai ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Labs dziednieks (18)
Iesakiet kadu labu dziednieku , kurs tiesam redz cauri un spej noteikt patieso veselibas stavokli ... ko lidzigu Zila kalna Martai ... no savas pieredzes..
Es gan siem neticu,bet baisi manējie radi liela vienu no Gulbenes un bieži pie viņa brauc...saka,ka visu redzot,dziedējot. Tiltiņš Imantas Pelēcis. Baldones Krista tiešām cauri redz rentgens... ··· Dziednieki: Labs dziednieks lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Vides maiņa , fiziskas izklaides palīdzēs daudz labāk par dziedniekiem !
Dienas režīms , izgulēšanās , pozitīva domāšana , ieklausīšanās sevī !
Par dziedniekiem neko daudz nezinu,nekad neesmu tā īsti uzticējusies.Vienreiz pie Tiltiņa biju,tante aizvilka,neko man tas nepalīdzēja,toreiz pat nezināju, ka man veģetatīvā sagājusi grīstē. Tad kad jau sāka parādīties panikas lēkmes, ārsti sāka runāt par distoniju, līdz tam tikai ārstēja asinspiedienu. Man palīdzēja tas, ka sāku lietot magniju un B grupas vitamīnus-tas stiprina nervu sistēmu,praktiski uzreiz sāku justies labāk.Nomainīju ēdienkarti uz tā saucamo "pareizo"-praktiski pēc magnija dzeršanas vairs nekādi saldumi un treknumi neprasās,Gaļu ēdu, bet tikai "tīru"-nekādas desas un gatavos burgerus ne, jo disbakteoze arī var būt par distonijas iemeslu-neuzsūcas vajadzīgie mikroelementi utt. Sāku daudz staigāt svaigā gaisā. Nu un psihoterepija-manā gadījumā arī pašai ar sevi :D Atklāju savējos psiholoģiskos stresa izraisītājus-man tās bija bailes no nāves, jo visas šaizes man bija sākušās pēc tam, kad manu acu priekšā 10 min. laikā, kamēr brauca ātrie nomira pajauns vīrietis ar sirdi, nu un uz tā pamata es sāku panikot pie katra dūriena sirdī. Jā un nervi reāli fiziski sāp, tāpēc nevajag klausīties, ja kāds saka-tās tikai tavas iedomas, nē tās nav iedomas, baiļu rezultātā lai tās būtu psiholoģiskas vai reālas bailes, izdalās kortizols,visi muskuļi saspringst un saspiež nervus, lai kur tie būtu-sirds apvidū, galvā vai kur citur, tāpēc var palīdzēt arī masāžas, peldēšanas, rīvēšanās ar mitru dvieli. Lai veicas!! Nevar tur neviens palīdzēt, tikai pats cilvēks. Galvenais darbs un fiziskas aktivitātes. Vienkārši piespiest sevi - iet un darīt! Un bez stresiem, strīdiem. Ja ir iespēja, tad var pieņemt kaķi vai suni, tas tiešām palīdz! Piezvani Uz Ventspili,Albertam un izstasti pa telefonu,dos noradijumus un atklas celoni,ja pati to velesies uzzinat!Pat pec bezcerigas avarijas,cilveku nogadaja no kadas pilsetas slimnicas uz Rigas austrumslimnicu ar helikopteru,bija japarakstas tuviniekiem,ja kas vini neatbild,jo ta bija tuvinieku izvele.
Ari slimnica atteicas no atbildibas,jo pat antibiotikas un zales ar sistemu organisms nepienema,un vakara zvanija tuvinieki un tur atbildeja ,ka ceribas vairs neesot,lai pazvana rit no rita.
Tad pazvanijam Albertam un un sis atbildeja ,ka melno punktu nesaredz,vins pastradas,lai mierigi un ceribu nezaude.Un rezultasts,par spiti visam,jo nebija izveles,antibiotikas pat dubultoja,un no rita atmodas no kommas,4.diennaktis bija koma,loti dzudz kaulu luzumu,ribas pat plausas skarusas,bet sodien pilnigi vesels cilveks,stradaja arzemes,par automehaniki,tagad Latvija,ierauj sluku,smeke,un nodibinajis lielisku gimeniti,strada ka zirgs,nekadas invalitates,pec 7.kuleniem,bez piespradzesanas,no auto daudz kas pari nepalika,pasts dzivo sveiks un vesels.
Tapec tadus cilvekus ,kam ir spejas nevajadzetu aizmirst grutaja bridi.
Lai Jums veicas!
Psihiatrs. ··· Dziednieki: Kurš dziednieks varētu ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Vai dziednieks var izārstēt polineiropātiju? (3)
Iesakiet dziednieku, kurš varētu šai slimībai likt atkāpties.
Pameklē antropozofās medicīnas speciālistus. Konkrētāk neko nepateikšu, jo neesmu iedziļinājusies. Feisbukā paskaties. Bija raksts par šo nozari. Nedomāju ka var dziednieks izārstēt. Man ir polineiropātija, kājās un rokās. Viņa neprogresē, stāv uz vietas jau n- gadus. Es ārstējos pie homeopātes,viņa teica ka var izārstēt , bet tas ir ļoti garš un sarežģīts process. Domāju ,ka jāgriežas pie attiecīga daktera,dziednieks diez vai palīdzēs ··· Dziednieki: Vai dziednieks var izārstēt ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Dziedniece Mirdza Priede (1)
Varbūt ir cilvēki kas zina, kā sazināties ar dzienieci Mirdzu Priedi. Paldies par atsaucību.
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/85227/ciemos-pie-istas-veca-kaluma-raganas-kauguros

Evija Hauka, žurnāls „Patiesā Dzīve” / Foto: Aigars Hibers

Dziednieces Aijas kontakttālruni var uzzināt, sūtot īsziņā PDZ 46 uz numuru 144 (kodā starp "PDZ" un "46" jāliek atstarpe. Īsziņas cena: Ls 1).

Iespējams - atradīsi ko meklē....norāde no 2012.24 - jūnija.
··· Dziednieki: Dziedniece Mirdza Priede lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Dziednieks Eduards Rijkuris, Riga (6)
Kadas atsauksmes?
bullšits tas viss ir. nopērc labāk smadzeņu desu, moš, kaut mazliet, bet palīdzēs? :P Arlekinam absoluta taisniba! Es nezinu kas ir Cēsīs , bet uz savas ādas pamēģināju šo
http://www.rolandstiltins.lv/

jēga ir, viņš sirgstošo piepilda ar enerģiju un slimībai nepaliek vietas ... tā pazūd .....
un viņš godīgi pasaka, vai līdzēs
pamēģini tad pastāsti, ceru sliktāk nepaliks...
vienīgais ko es zinu sakarīgais ir Rolands Tiltiņš
··· Dziednieki: Dziednieks Eduards Rijkuris, ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Dziednieces Dzintras Žīgures tālruņa numurs (7)
Būtu ĻOTI pateicīga par dziednieces Dzintras Žīgures tālruņa Nr. vai e-pasta adresi ! Tiem, kuri vēlas te "vārīties" ar negatīviem tekstiem par dziedniekiem utml. - lūgšu paklusēt! Arī - paldies!
Tad kads tomer numurs uz kuru var zvanit? Dzintra nav dziedniece, kaa vinja pati izsakaas vinjai ir rentgena acs, taapat visu muuzhu vinja ir studeejusi mediciinu un daudz ko citu, bet vinja neko nedziedee, pateiks lai dzer daudz vitamiinu, nostaastiis tavas kaites, un pateiks pie kaadiem speciaalistiem veersties, viziite maksaa 30eiro ... tas ir novecojis tel :) Man gugle pateica šo > Dzintras sekretare 29337637
bet vēl pateica,ka 50 % uzskata viņu par šarlatāni un naudas plēsēju :D
nekā personīga.
vispirms esot jāzvana 28948589, Gugles tante saka sekojoši- 26179618 ··· Dziednieki: Dziednieces Dzintras Žīgures ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Varbut kads zina talruni ,lai pierakstities tai Kandava pie Veronikas? Siguldā. Lielvārdē-iepriekš jāzvana,lai pieteiktos. Ceturtdienās Kandavā,pēc iepriekšēja pieraksta Elejā pēc divkalpojuma mājā blakus baznīcai. Bet tev nav ko tur darīt,visas atbildes uz tavām problēmām ir dziļi iekšā tevī pašā... ··· Dziednieki: Kur pieņem Elejas Veronika? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ata Silarozes kontaktu informacija? (6)
Kadreiz pie vina vareja nokodeties ar hipnozes palidzibu, bet neatrodu nevienu kontakt info?
Nekam nav 100% garantija, ja vien pats nevēlas no atkarības atbrīvoties! Minesotas programma arī nedod rezultātu, zinu vienu cilvēku, kurš to izgāja un 2 gadus pēc tam atgriezās vecajās sliedēs! http://www.ladza.lv/?l=2 Bioķīmiski iemesli "ko ārsti Tev nestāsta". Šo to var mēģināt citādi. Nokodēties ar hipnozes palīdzību? Tu tam tici? Tas viss ir tikai naudas un laika izsviešana. Vienīgais pareizais ceļš - "Minesotas" programma. Tavas paša /pašas sajūtas , pieredze un apkārtējās " alko-bildes " nav pietiekošs arguments tam , lai liktu grādīgos malā ?
Vai tiešām ieguvumi no apreibinājuma ir tā vērti ?
Vai tu sevi uzskati par stipru un nosvērtu cilvēku vai esi tāds plastilīns , kurš kūst pie mazāko grādu klātbūtnes , ka ne atteikties ?
Dod kaut 1 argumentu , kāpēc alkoholiķim ir būt labāk par skaidru cilvēku .
··· Dziednieki: Ata Silarozes kontaktu ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu