Dziednieki

Dziednieki - jautājumi un diskusijas

Iesakiet izcilu dziednieku vai gaišreģi (22)
Varbūt kāds zin kādu izcilu dziednieku / gaišreģi, ar līdzīgām spējām kā Elejas Veronikai? Ja kads zin, lūdzu atrakstiet :)
loti laba dziedniece ir straupe Veronika pieņem arī Rīgā - privātklīnikā Šmerlī. Taču, kad uz ziedojumu kastītes ieraudzīju uzrakstu: "Ziedojums 5 ls", man pārgāja vēlēšanās vēl reizi pie viņas griezties. Jo dziednieks nedrīkst vispār prasīt naudu. Katrs dod ti, cik var atļauties un ir nolēmis. Vai kādam ir zināms dziednieks, kam padodas alkohola ārstēšana ? Es nebiju domājusi, ka šī palīdzība ir nepieciešama tieši veselības uzlabošanai, tad gan patiesi ir nepieciešams dziednieks, taču ... bieži vien tiek ārstētas tikai sekas, bet nevis cēloņi ... Taču lielākajai daļai problēmu cēloņi ir mūsu domāšanā ... Ja tā tiek sakārtota, tad daļa problēmu atrisinās un vainas mazinās ... Pašas pieredze ... Biju tādā stāvoklī, ka jau lūdzos, ka gribu trešo mugurkaula operāciju ... taču, sakārtoju domāšanu unattieksmi ... rezultāts ir tāds, ka šobrīd neviens nepateiks, ka man ir bijušas problēmas ar muguru .... Tikka, kaa Tu ``savedi sevi kaartiibaa``? ··· Dziednieki: Iesakiet izcilu dziednieku vai... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Dziednieces Dzintras Žīgures tālruņa numurs (7)
Būtu ĻOTI pateicīga par dziednieces Dzintras Žīgures tālruņa Nr. vai e-pasta adresi ! Tiem, kuri vēlas te "vārīties" ar negatīviem tekstiem par dziedniekiem utml. - lūgšu paklusēt! Arī - paldies!
Dzintra nav dziedniece, kaa vinja pati izsakaas vinjai ir rentgena acs, taapat visu muuzhu vinja ir studeejusi mediciinu un daudz ko citu, bet vinja neko nedziedee, pateiks lai dzer daudz vitamiinu, nostaastiis tavas kaites, un pateiks pie kaadiem speciaalistiem veersties, viziite maksaa 30eiro Tad kads tomer numurs uz kuru var zvanit? ... tas ir novecojis tel :) Man gugle pateica šo > Dzintras sekretare 29337637
bet vēl pateica,ka 50 % uzskata viņu par šarlatāni un naudas plēsēju :D
nekā personīga.
Gugles tante saka sekojoši- 26179618 vispirms esot jāzvana 28948589, ··· Dziednieki: Dziednieces Dzintras Žīgures... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ceturtdienās Kandavā,pēc iepriekšēja pieraksta Siguldā. Elejā pēc divkalpojuma mājā blakus baznīcai. Bet tev nav ko tur darīt,visas atbildes uz tavām problēmām ir dziļi iekšā tevī pašā... Lielvārdē-iepriekš jāzvana,lai pieteiktos. Varbut kads zina talruni ,lai pierakstities tai Kandava pie Veronikas? ··· Dziednieki: Kur pieņem Elejas Veronika? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ata Silarozes kontaktu informacija? (6)
Kadreiz pie vina vareja nokodeties ar hipnozes palidzibu, bet neatrodu nevienu kontakt info?
Nekam nav 100% garantija, ja vien pats nevēlas no atkarības atbrīvoties! Minesotas programma arī nedod rezultātu, zinu vienu cilvēku, kurš to izgāja un 2 gadus pēc tam atgriezās vecajās sliedēs! http://www.ladza.lv/?l=2 ja veel aktuaali - http://www.sapforums.lv/index.php?t=63946

sevishkji veikli savulaik "kodeeja" puisiishus...
Bioķīmiski iemesli "ko ārsti Tev nestāsta". Šo to var mēģināt citādi. Nokodēties ar hipnozes palīdzību? Tu tam tici? Tas viss ir tikai naudas un laika izsviešana. Vienīgais pareizais ceļš - "Minesotas" programma. ··· Dziednieki: Ata Silarozes kontaktu... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Dziednieks Jelgavā (9)
Vai kāds var ieteikt labu dziednieku Jelgavā vai tās apkārtnē?
Vasilijs Šķerbaks Vienīgais ko viņi izdziedina ir naudas daudzumu Tavā makā..... Jelgavā, Filozofu ielā 69 ir ļoti labi dziednieki(ces) ... Vasilijs Šķerbaks Nav dzirdēts, ka Jelgavas pusē būtu kādi dziednieki. ··· Dziednieki: Dziednieks Jelgavā lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Labs dziednieks (17)
Iesakiet kadu labu dziednieku , kurs tiesam redz cauri un spej noteikt patieso veselibas stavokli ... ko lidzigu Zila kalna Martai ... no savas pieredzes..
Tiltiņš Imantas Pelēcis. Es gan siem neticu,bet baisi manējie radi liela vienu no Gulbenes un bieži pie viņa brauc...saka,ka visu redzot,dziedējot. Labākais dziednieks ir organisma attīrīšana ar rīciņeļļu. Kopumā esmu skeptiski noskaņota pret dziedniekiem, pati neesmu izmantojusi, bet..., ticu, ka ir cilvēki ar spējām un, iespējams, viens no retajiem varētu būt Elmārs Spodris.
Info sk.:
http://www.spodris.lv/
··· Dziednieki: Labs dziednieks lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kāds var ieteikt kādu labu dziednieku? (21)
Mīļie Cilvēki, kāds var ieteikt kādu labu dziednieku, kas izārstē nevis ar auras sakārtošanu, bet ar kautkādu neizprotamu maģiju, ar kautkādiem vārdiem, kautkādām spējām... es arī skeptiski smīnētu, ja pirms gadiem 30 nebūtu liecinieks...
Nu nevajag klaigat, ja nav informacijas! Nez kadelj rozi arstet pat dakteri suta pie tantitem!
Un to, ka cilveks nav mehanisks kaulu un muskulju salikums, jau taa ka sen cilveki ir sapratushi!
Bija taads gadiijums, kad man bija audzeejs(veel gan labdabiigs).Peec 4 viziiteem pie dziednieka, no mana audzeeja bija palikusi vin reeta. Par reetu man pateica aarsts, jautaaja, vai ir bijusi operaacija.Tantukiem neticu, bet sim gan ticu.Vinam reklaamu nau, vina barbs ir labaakaa reklaama. Varu iedot telefona numuru. meee (2013-04-16 22:59) viedoklis 0 0 jā jā un par vizīti prasīs nez cik un gala rezultāta nav
no 10000 viens moš ko jēdz
--BET ĀRSTU KĻŪDAS ZEME SEDZ.
Manai krustmatei šis tas sanāk...zinu divus cilvēkus,kuriem kakls bija vārīgā vieta un kā aukstaks laiks, tā slimoja ar angīnu... pēc tam, kad viņa ņēma dalību (kādas demit minūtes kaut kadus vārdus teica un varbūt vēl kaut ko, klāt nebiju)nekas tāds vairs nav bijis...nu jau kādi četri gadi apkārt...
Uz ko vēl viņai ķērirns, nezinu...
Es jau ar diezgan neticīga šajā ziņā, bet fakti ir fakti...var jau būt,ka sagadīšanās...fig viņu zin:)
Pirmais ticiba,tam ka palidzes un tomer butu jazin kas pa vainu.Ja velies uzraksti rivati,ja vaina kaulos varu ieteikt ··· Dziednieki: Kāds var ieteikt kādu labu... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Dziednieks Elmārs Spodris (1)
Vai kāds ir bijis pēc palīdzības pie dziednieka Elmāra Spodra? Kādas atsauksmes?
Sliktas.
Naudu nav kur likt ziedo vismaz bērniem.
··· Dziednieki: Dziednieks Elmārs Spodris lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Vai piekrītat Elejas Veronikas uzskatiem? (46)
Šodienas(3.dec.) "Ievā" intervija ar viņu. "Tas, ko esmu izdarījis šajā dzīvē, nākamajā dzīvē man atnāks atpakaļ. Ja esmu kādu nodevis, mani nodos. Ja esmu kādu sakropļojis, es piedzimšu invalīds. Nedrīkst arī smieties un šausmināties par...
Lielāko tiesu sadarītās muļķības nāk atpakaļ tagad un tūlīt nav pat gadiem jāpaiet, kur nu vēl nākamajai dzīvei jāpienāk.
Bet partneri manīt nāksies- ja ne citādi tad nākamajā dzīvē noteikti būs cits:)
ja. tas saucas lepniiba. un tas ir viens no vislielakiem grekiem. shis ir tas gadiijums, ka cilveks doma, ka kaut ko labu nes, bet tai pasha laika kaunina un lama par to, ka neesi tads, kadu vinja grib redzet. par sho temu jau mute sausa, runajot. tie, kuri ir iedomajushies sevi par mesiju, ekk. labak staveshu klusu. Nē, neticu.

Manuprāt, šim skatījumam ir ļoti daudz pieņēmumu, par kuriem ir maz skaidrības. Piemēram, no kurienes tas iegūst konceptus par to, kas ir labs un kas nē? Un kas tad ir tas spēks, kurš nosaka, cik/kā noteikts ´nedarbs´ cilvēkam būs jāatstrādā? Ja labs/ļauns ir tikai sociāli konstrukti, tad atstrādāt kaut ko, ko cilvēks izdarījis periodā, kad tas ticis uzskatīts par normu, būtu netaisnīgi; savukārt tad rodas problēma konceptam kā tādam.

Otrs, šis pasaules skatījums neveicina labo. Kāpēc?
1) Kāpēc būtu jānovērš kāda ciešanas, ja ja iemesls, kāpēc tas cilvēkam notiek, ir viņa kaut kad iepriekš nodarītais? Kāpēc palīdzēt nabagiem vai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ja šis viņu stāvoklis ir viņu pašu nopelnu rezultāts? Kāpēc ziedot kaut centu ziedot.lv kampaņās maziem bērniem, kuriem vajadzīga, piemēram, operācija, ja šīs ciešanas ir viņu un viņu vecāku iepriekš sastrādātā rezultāts? Respektīvi, ar šādu pasaules skatījumu vainīgs vienmēr ir gan nodarītājs, gan upuris. Vai jūs tam varat piekrist? Es personīgi nē.

Cits piemērs - ja notiek zādzība, bet zagli nenoķer, tad tas ir tāpēc, ka apzagtais ir pelnījis zaudēt mantu, bet zaglis iegūt? Respektīvi, zādzība šajā gadījumā nav nepareiza? Jūs tam piekrītat? Es nē.

2) Ja tu dari kaut ko labu tikai tāpēc, ka baidies no soda kaut kad vēlāk, tad tavu sirdi grūti nosaukt par labu. Vai tu, piemēram, nenogalini otru, jo tas tiek sodīts ar ilgu termiņu cietumā, vai tomēr tāpēc, ka apzinies, ka tā pati par sevi ir nepareiza, ļauna rīcība? Starp šīm divām pārliecībām ir bezdibenis.
:) esmu vienreiz sēdējusi rindā visu dienu (viņa pieņem arī Liepājā) jo bija problēmas.Viņa pateica tikai to ,ko pati zināju un vēl ..pateica ,ka ar visu varu tikt pati galā ,jo neesmu ļauna un citiem ļaunu nevēlu :)
Sieviete ļoti interesanta ,tāda cēla ,ar caururbjošu skatienu ..starp citu esot palīdzējusi bērniem ar ļoti smagām veselības problēmām.
Interviju vēl neizlasīju ,bet noteikti izlasīšu ,paldies LIMONIJA.
vardiem, protams, ir speks. bet pec visa par vinju lasiita, vinja man pat ljoti nesimpatize. ··· Dziednieki: Vai piekrītat Elejas Veronikas... lasīt visu diskusiju (46 atbildes) –»
Labs dziednieks (6)
Vai kads pec savas pieredzes var ieteikt labu dziednieku?
Varbūt tomēr no sākuma aizies pie ārsta? Dziednieki ir ļoti plašs jēdziens. Ja homeopāts (dabas pārzinātājs), tad vēl ok, bet ne klīniskos gadijumos, bet ja tur kā "Skroderdienas Silmačos" a ļa Tomuļu māte - sorre... tad labāk uzreiz virvi, ziepe - taburete. mediciiniska, vai gariiga vaina? Labākais dziednieks ir cilvēks PATS SEV! pat 4st vēzi var uzveikt! Gaišas domas,skaidra sirds un dabas māte. Sākšu ar to, ka iešana pie jebkura dziednieka izjauc cilvēka bioritmu. Dziednieks sakārtojot enerģētikas laukus vienai slimībai automātiski rada citu vainu, kura uzpeldēs pec nenoteikta laika. Tāpat tas ir dārgs prieks, jo ne vien honorārs, bet vēl arī visādas brehņas jāperk pēc dziednieka norādījumiem. Ja uz to visu parakstās tad droši var iet pie Birutas Zeiles, kur pieņem tagad gan nezinu , bet interneta dzīles gan jau var atrast. Tas no ģimenes pieredze. Bija reāli rezultati. Ja vēl ir interese, varu pastāstīt, kā pats var būt sev dziednieks.Ar nelielu laika patēriņu (10-15 min.vakarā) var izdarīt brīnumu lietas - tas no pieredzes...Protams, ja lieta (slimība?) ir ielaista, vajadzīga ķirurģiska palīdzība, tad par rezultātu neesmu droša, bet savādāk iesaku pamēģināt.Ja ir interese un vēlme - gaidu pastkastē vēstuli...atbildēšu. ··· Dziednieki: Labs dziednieks lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu