Dziednieki

Dziednieki - jautājumi un diskusijas

Vai var dziedinat arī pēc fotogrāfijas? (8)
Jau ilgstosas sapes elkoņa locītava, tagad jau sap ari plaukstas locītavas Ārsts ir nozīmējis lietot zāles, bet tās ir izrakstītas uz 10 dienām, jo esot ļoti stipras. Sapes bijušas mazakas bet ne pargājušas.
Jaa,var dziedinaat.Tava maka aptaukosanos. Nē, nevar.

Nu kapēc te tiek pēdējās dienās cepti viens pēc otra anonīmi un pilnīgi muļķīgi jautājumi?
nē, nevar ne dziedinat, ne kāju pieaudzēt, ne laimi pieburt. vēl ir kādi interesanti jautājumi? Eksperimentējam!
Atsūti naudijas, un mēs izārstēsim!
Dziedināt nevar ne pēc kā, jo tas nestrādā un neeksistē. Iespējams atrodi citu ārstu, ja viņa metodes nepalīdz. ··· Dziednieki: Vai var dziedinat arī pēc... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Daila Līce (1)
Vēlējos pajautat,vai kādam bijusi saskarsme ar dziednieci Dailu Līci? Esot cilveks ar gaišām spējām.
Tādu dziedniekus kas sevi reklamē ir daudz,ieraksti google dziednieks.lv un būs tev viss birums:DDDDDDDD ··· Dziednieki: Daila Līce lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Vai kāds ir bijis pie Gundegas no Liezēres? (4)
Esmu lasījusi par viņu kā par dziednieci , kas nodarbojas ar zāļu tējiņām
Dzirdējusi esmu, bet nu vairāk kā to,ka viņa ir tur itkā gaišredze..no no tāds puses kaut kas. Tā kā pati uz savas ādas neesmu izbaudījusi - tad no pieredzes personīgās man nav ko teikt. Bet zinu vienu sievišķi,kas sajūsmā par to sievieti.Ja nekļūdos viņai bija latvisks uzvārds.Ja ta ir tā.
Bet ja interesē zāļu tējas - tad jau labāk pašam visu savāk. Tik jāizstudē kad ir katra zālīte vācama - tam esot it kā tas efekts!
Tagad pavasarī zālīti varēsi ēst pilnām mutēm un pīpēt cik uziet. Bet vai tev to vispār vajag?Trīs iemesli,kāpēc to vajag? kāpēc Tev jāiet pie tāda,kas nodarbojas/
Ja pati vari-paņemt grāmatu,savu vainu zini,ja ne-dakteris pateiks-tad palasi+NODARBOJIES PATI -ar tējiņām savā labā-un neizdoto naudu-izlieto kādam ceļojumam,piemēram:uz Varšavu,Viļņu/12ls/,berlīni-2dienas ar viesnīcu-/75Ls/,Tallinu-/15ls,uttvai operu vai torti ,vai labu gaļas kilogramu-iepērc-redzēsi-uzreiz veselība un mundrums kaulos un vaigos!Labāk ēd pati,ne baro citus /pati liesējo pusbadā,taupot naudu,lai zālīštantei maksātu!
ēd pirmās gaiļbiķū lapiņas,pieneņu,gārsas-sirdij-kuņģim-aizkuņģa dziedzerim utt=vitamīni/kā arī pumpurus utt/lasi+dzīvo+baudi pavasari un dzīvi!
··· Dziednieki: Vai kāds ir bijis pie Gundegas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Dziednieks Rolands Tiltinns (7)
Vai kaads zin Rolanda Tiltinna telefona numuru??? Paldies jau iepriekss..
Tiltiņš ir kā rentgens,viņš redz cilvēkam cauri.Apbrīnojams!!!!!Ja Tavai paziņai bija slikti, tas ir normāli, parasti divas trīs dienas ir jābūt slikti, kamēr organisms attīrās...Protams, ka Dziednieks palīdzēja..:)
Cilvēki, ejiet pie Tiltiņa, labāka Lv nav!!!Tie, kas netic un neko nesaprot, labāk, lai muti nevirina..:)
Man nav saprotamas šitās dziednieku,pūšļotāju vai pasargdievs zīlnieku pakalpojumi.
Laikam ja nav bijusi tik liela vajadzība,izlīdzamies ja vajag ar savu ģim/ārstu.
Kaut sameloju 2x vīrs bija pie viena onkoļa Berģos,sakarā ar muguras sāpēm.
Neticu jau,ka vinš palīdzēja. Intensīvās masāžās pie specialista,tas lūk viņu pacēla no gultas...
Ārprātīgie cilvēki.
Nu neejiet pie Tiltiņa!Kāda mana paziņa gāja,ne reizi vien,bet ik reizi pēc viņa apmeklējuma divas dienas mocījās!Ļoti slikti tai bija.Vēlāk pārgāja,taču nekas jau nav mainījies,pārgāja galvassāpes?,,,vai no Tilltiņa?
P.S. atver googli, tur ir Tiltiņa tel. numurs...:) Tiltiņš bija vienīgai no vairākiem apzinātajiem, kas diezgan precīzi mums nesen pateica pazuduša cilvēka atrašanās vietu un to, ka dzīvs gan vairs nav. Pārējie, kas arī tika piesaukti kā "labākie iekš LV", murgoja, ka ir dzīvs vēl tad, kad jau bija atrasts. ··· Dziednieki: Dziednieks Rolands Tiltinns lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu