Galvas sāpes

galvas sāpes foto attēls

Galvas sāpes - jautājumi un diskusijas

Velkošas sāpes galvas pakauša daļā (3)
Pie stresa vai fiziskās slodzes jūtu velkošas, bet ne stipras sāpes pakausī. Kāpēc tā varētu būt?
Muskuļu spazmas meklē googlē "tensijas tipa galvassāpes". ...asisnspiediens paaugstinats ...varbut vajag uz saunu aiziet un papeldet,un nebutu pa launu ari sprandas masaza ··· Galvas sāpes: Velkošas sāpes galvas pakauša... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Krampis galvā (21)
Man vakar no rīta pēkšņi galvā kreisajā pusē bija tāda sajūta itkā riktīgi kaut kas iekšā tur savilktu, tāds kā krampis un pēc tam visu dienu sāpēja tajā rajonā un šodien arī tāda sajūta, ka sāp un ik pa laikam tāda sajūta itkā kaut kas...
Varbūt sejas nerva iekaisums???Pie daktera jāiet. Trīszaru nerva iekaisums varētu būt, tad jārij antibiotikas, cits nepalīdz. Tirpoņa nav? Nerij tabletes, bet rītdien mērkaķa tempos pie ārsta. Varbūt kaut kādas asinsvadu spazmas, bet katrā ziņā viss ir jānočeko. noteikti aizej pie ārsta, bet pirmajai palīdzībai ieņem pāris no-spa tabletēs un melno šokolādi, labāk jau būtu konjaciņš , bet pēc paracetamola alkoholu nedrīkst , būs aknas beigtas. Krampis galvā?:) piparmētru tēja pret spazmām,kopš dzeru, galva daudz retāk sāp, izrādās, tautas līdzeklis pret migrēnu, kā nesen izlasīju!:) ··· Galvas sāpes: Krampis galvā lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Sāpes krūšu kurvī, kaklā un galvā (3)
Sveiki.! otro dienu divainas sāpes labajā pusē, Plauša, kaklā un galvā tirpst labā roka un kāja... nav ne jausmas kas par vainu nekad nekas tāds nav bijis, pašlaik pie daktera netieku, esmu izbraucienā arpus valsts... kāds vrb var...
Ej pie ārsta izmantojot NVD EIROPAS VESELĪBAS APDROŠINĀŠANAS KARTI. Tirpšana norāda uz nerva saspiešanu vai vāju apasiņošanu/tad arī mainās ādas krāsa/. Ar steigu pārbaudi spiedienu,var būt insults.... ··· Galvas sāpes: Sāpes krūšu kurvī, kaklā un... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Sap galva, pec tam vemj bērns, divgadnieks (7)
Manam delinam no divu gadu vecuma uznak vemsanas krizes. Starplaiks no viena menesa vai trijiem menesiem. Sap galva , pec tam vemj. Arsti neko nevar atrast.
migrēna vai sāp galva un vemj-pirmsiešanas uz bērnu dārzu,skolu?/kas notiek pa ceļam uz skolu/iestādi/ vai bērnu iestādē jūtas labi,neapsaukā, vai tur nav par lielu troksnis,citi pārāk kliedz,ārdās,pārāk stresains turpceš. es savus bērnus pēc tādām lēkmēm turēju mājās,līdz pārgāja,jo skola =trakā māja,kur visi ālējas,nenormāls troksnis,apsaukājas,rupji lamājas,apbrīnoju tos cilvēkus,kas tur mēģina pusei mežoņu bara neaudzinātiem,rupekļiem,kuri nav mājās izālējušies,izbļāvušies,izlamājušies,jelko iemācīt,paskaidrot-īpaši skolā. arī ērnu dārzā-normālam,klusumā un dārzā,privātmājā.saticīgā gīmeēklusiem cilvēkiemaugušam bērnam-bērnu jebkura bara iestāde-irmzu pārbaudījums,stres.nervu drudzis.;lai bērns vairāk tiek paturētsmājās,lai izguļas,lai tur mācāmo-apgūst mājās,lai iet vēlāk uz to vietu.
Pat,ja bērnu iestade ir laba,-var būt pārāk lielsstres,-tāpēc tāda reakcija,kas var pāaugt kuņģa slimībās un citāskaitēs-nopietnās.
Viss ārstu pūznis izstaigāts? Neirologs, uztaisīta elektroencefalogrāfija, doplers smadzeņu asinsvadiem? Kā minimums, kā iesaka dakteri, ir jāizmēra temperatūra un asinsspiediens, tai brīdī, kad sāk sāpēt galva... Ka berns uzvedas pirms sis lekmes? Varbut ir nomakts, varbut tiri otradi, satraucies. Cik reiz jau sadas lekmes bijusas? Varbut sudzas par vedergraizem? Ka izpauzas periods pec lekmes? Uzreiz iemieg? Cik ilgi gul pec tam? Vai pec tam sudzibu nav? Ko atvemj? Kunga sulu, jeb nesagremotu edienu? Nikna ekspresdiagnozei varu pievienot ari aizdomas uz gremosanas traucejumiem... Pamēģini Baha ziedu terāpiju-ja nelīdzēs,tad nekaitēs noteikti. ··· Galvas sāpes: Sap galva, pec tam vemj bērns,... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Sāpes krūšu kurvja augšējā labajā pusē (4)
pie dziļas ieelpas sāp vairāk. Ja sēžu mierīgi, tad nesāp. Kas tas varētu būt?
Osteohondroze,sprandas vai mugurkaula izsauc sāpes sirds labajā pusē. Starpribu nervs,bet tiešām,aizej pie ārsta. Starpribu nerva iekaisums.Ierauj ibumetīnu 400mg.Bet vispār olfen jānopērk. Aizej pie ārsta..
http://nesaap.lv/sapes-krutis/
··· Galvas sāpes: Sāpes krūšu kurvja augšējā... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Galvas sāpes pēc orgasma! (23)
Ilgu laiku nebija seksuālu attiecību, bet tagad esmu satikusi savu Lielisko vīrieti, kurš faktiski katrā seksa reizē noved mani līdz orgasmam, bet jau faktiski brīdī kad tuvojas orgasms un orgasma laikā sākas lielas galvas sāpes, ir liels...
Lasu un brīnos par sieviešu izteicieniem... Tā nu tas ir, nebija vīrieša-nesāpēja galva, ir vīrietis -sāp galva! Izmeeri asinsspiedienu !!! ja buus par augstu, vari arii insultaa iedziivoties, un peec orgasma taa arii aiziet !!! iemācies atslābināties tādā brîdī,nevis punktuāli kā pēc grāmatas visu izdarīt pareizi :) tad arī galva nesāpēs,bet,ja pirms tam sāpēja,tad pāries :) Pasarg´ dies´ no onkuļiem, kuri izraisa galvas sāpes!
Ko darīt? Mainīt onkuliņu.
··· Galvas sāpes: Galvas sāpes pēc orgasma! lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Migrēnas ārstēšana (14)
vai kāda zin kādu labu paņēmienu kā var ārstēt migrēnu bez zālēm.Varbūt arī kāda zin kādu efektīvu paņēmienu no vecmāmiņu pieredzes.
man vislabāk palīdz vienkārši gulēšana. kad jūti, ka nāk virsū migrēna, jāmet pie malas darbi un jebkuras aktivitātes, jābrauc mājās un jāliekas gultā, tumšā klusā istabā...
bet principā te jau vairāki ieteica, ka galvenais priekšnosacījums, lai migrēna nesāktos - censties nestresot un nepārpūlēties.
Varu pat ieteikt vairaakus (no savas pieredzes, ne vecmaaminjas)
1. Labs sekss (uzlabo asinsriti un nav pamata migreenei).
2. Beigt stresot par lietaam, ko nevari izmainiit (parasti migreenas pamataa ir stress vai paardziivojums)
3. Iedzert stipru kafiju vai nedaudz konjaka(tiiri fisiolodjiski atver asinsvadus un nonjem spiedienu galvaa)
Jaaciinaas ar ceeloni - migreena ir tikai sekas, ne no kaa jau nepiemetaas, taa ka... karts piens ar cukuru vai medu. vispār vecmāmiņu recepte ir vēl arī pienā izvārīts sīpols / nopietni/, bet pati neesmu mēģinājusi, izklausās riebīgi :( samazinaat stresa faktorus un vairaak nodarboties ar sportu - aktivitaates liidz gandriiz visaam kaiteem... ··· Galvas sāpes: Migrēnas ārstēšana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Galvassāpes - kā atbrīvoties no galvas sāpēm bez zālēm? (22)
Vai ir kādi ieteikumi galvassāpēm izņemot zāles un dakterīši??? Katru dienu ap pusdienām man sāk sāpēt galva un bez zālem nepāriet.
Viss ir atkarīgs no galvas sāpju iemesliem, taču esmu pārliecinājies (tas arī ir zinātniski apstiprināts), ka vīģēm ir tāda pati iedarbība kā aspirīnam, jo to ķīmiskais sastāvs ir ļoti līdzīgs. Tās vīģes gan ir jāēd vairāk profilaktiski. ap pusdienām? A brokastis ēd? Un pusdienas?
Kā ar acīm? Redzi labi vai ir brilles (vai lēcas)? Varbūt nepiemērotas?
Kāds ir kabinets, kurā sēdi? Vēdini pietiekami? ...utt...
Vispirms iemesls galvassāpēm jāatrod! Un jāmēģina tikt galā ar to!
:)
Ceelonji kaaskata. Zvaigziite neskaadee. Tu varbūt neticēsi, bet tas ir nopietni. Ja ir saglabājušās no padomju laikiem 2 lielās pieckapeiku monētas, tad tās līdz ļoti labi. Katru monētu piespiež savā pusē pie deniņiem un, ja ir galvassāpes, tās burtiski pielīp :). Kad galvassāpes pāriet, parasti tas ir 15-20 min.jautājums, tās pašas no sevis vienkārši atkrīt nost. Šito paņēmienu man savulaik ieteica kāds labs med.profesors.
Bet tomēr Tev vajadzētu noskaidrot, kāpēc ir tik biežas galvassāpes, varbūt zems asinsspiediens? Ieteiktu tad, kad sākas šīs sāpes, izmērīt asinsspiedienu un varbūt atrisinājums būs rokā, lai veicas :)
Gulēt iet pirms divpadsmitiem, dzert šķidrumu daudz pa dienu, vienkārši ūdeni, ap trīs litriem. No rītiem ēst pamatīgi, vakaros neest daudz, ieteicams reizi dienā sacirst kādu stīpu ar malciņu (saprast kā nelielu fizisku slodzi, uzskriet uz 8-o stāvu).
Rūpēties lai ir pieejams daudzmaz svaigs gaiss.
Nestrādāt tumšā telpā, ja darbs pie datora, rūpēties lai nav kontrasts pārāk liels acīm, arī tasl joti labi veicina galvas saapes. Arī kakla muskuļi var veicināt galvas saapes. Ja ir saspringti kakla muskuli kas traucee asinsriti. Pie ne īpaši kustīga darba ir nepieciešamas masaazhas/vingrojumi sad tad. Ja esi sasprindzis pārāk ilgu laiku, skatoties kaut kur - arī problēma.

Zāles ir simptomiem nevis cēloņiem. Vajag padomāt kā dzīvot veselīgāk. Stress, slikta pārtika, pārāk maz miegs, slikts gaiss. Bet ja šāda problēma pastaav ilgu laiku nedriikst aizmirst par varbūtību ka ir kāds bojājums ko var novērt tikai ar ārstēšanu vai ķiruģisku iejaukšanos, ieteiktu konsultēties ar ārstu ja problēma pastaav ilgstoši.
Ja man saap galva, man vienmēr paliidz, izbrauciens ar riteni, kaudze svaiga ūdens un svaigs gaiss.
··· Galvas sāpes: Galvassāpes - kā atbrīvoties no... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Migrēna (31)
Pas. to nebalt. dien. ar to kaiti, lai Jums katram noveicas, nekad ar to nesirgt, . .. lai veselībā, labā noskaņā, ar prieku, dienas savas tiek plānotas! Lūdzu Jūsu personisko pieredzi, kā esat iemācījušies ar migrēnu sadzīvot un cik...
sāpēs ir briesmīgas , bet pretsāpju drabes nelīdzēs, vajag paplašināt asinsvadus, tāpēc tas konjaks, tieši konjaks.
Lucy, ja nezini kas un kā tad turi muti kabatiņā un priecājies, ka Tev tā nav.
Migrēna ir briesmīga sāpe.
Tas ir ārējs sasprindinājums, kas nāk no iekšējā saprindinājuma.
Migrēna ir iekļāuta pirmajā psihosomatisku slimību grupā, ja interesē kas dziļāk. Ar to labi tiek galā psihoterapeiti, ja protams pats klinets ir ieinteresēts un šī metode viņam der. Bet rezultāts nav uzreiz, ar to jārēķinās.

Var vēl paserfot šeit:
http://mnashe.h1.ru/psych/bodymind/bodymind.htm
Pēdējā laikā šī neraža mani retāk piemeklē,bet no 35-45 gadiem 4-6 reizes gadā biju atslēgta no pasaules uz pāris dienām.Pēdējais,ko kaut kur lasīju bija,ka tas ir ģenētisks defekts.Laikam jāpiekrīt,jo arī mamma to piedzīvoja.
Gulēju,vēmu,atkal gulēju...kad jau viss gāja uz beigu pusi palīdzēja auksta colas pudele(citos gadījumos to draņķi nelietoju)Tagad meita no UK ved tādus kā zhelejas atvēsinošos migrēnas plāksterus-īsam laikam palīdz.
man viena daktere ieteica šādu metodi, jāteic, ka strādā ļoti labi- pāris nos -shpas tabletes, lai noņem tās mežonīgās spazmas, 20-50 gr, konjaka vai melno šokolādi, un kādus sirds pilienus vai balderjāņus, un mieru pāris stundas. Man pirmie simptomu ir redzes traucējumi, līdz ko kas tāds parādās, tā ieņemu nos-shpiņu un acis ciet.Tas tiešām palīdz. Gadās ik pa laikam, bet nekā neārstēju un zāles iedzeru tik tad, ja beidzas pacietība gaidīt, kad pāries. Cenšos ar ķīmiju neaizrauties. Dienas ritms netiek mainīts, jo variantu nav. Ja tās ir brīvdienas, tad cita runa: gultā kaut vai divas dienas pēc kārtas un ir ok. ··· Galvas sāpes: Migrēna lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Migrēna - kā ar to cīnīties? (33)
varbut kads var pastastit ka lai cinas ar migrenu? nekadas tabletes nepalidz,bendeju ti kungi. Varbut ir kads dziednieks,kas spej so kaiti apkarot?
Kad man sāpēja jau otro nedēļu galva, es sāku atcerēties, ka bija TV reklāma galvas sāpju klīnikai. Meklēju googlē, bet neatradu. Kāds nezin kaut ko par to? Tur nosakot galvassāpju cēloņus.
Un tie kas domā, ka tādas sāpes var izārstēt ar seksu, tiešām laikam nezin kas tas ir. Tad pat pakustēties nevar, kur nu vēl kaut ko darīt.
ka Tev izpauzhas?ar vemshanu? vinjas hau visaada veida? Vai tik tev nav bieži negācijas ikdienā?...Man no tā bieži sāpēja galva, tad arī sapratu, ka tas ir galvenais, varbūt pat vienīgais cēlonis.
Katrā ziņā ir vērts padomāt , ar ko esi kopā.
..a nekā..pati sākas...tā pat ar beidzas...ja nu vienīgi kā karikatūrās...aukstu dvieli ap galvu...reizēm palīdz nevis stipras tabletes...bet pavisam banāls citramons...
edmunds!!!..da kāds seksis...katrs grūdiens kā ar naglu galvā:)))))
man palīdzēja visprastākais citramons.

btw, konkrēti man migrēna ienācās, kad sāku, tā sacīt, veselības nolūkos pa vakariem iestrēbt glāzi sarkanvīna. kā pārstāju to žļurgu lietot, tā arī praktiski pārgāja. tb, jāpaanalizē arī ko ēd/dzer.
··· Galvas sāpes: Migrēna - kā ar to cīnīties? lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu