Gripa

Gripa - jautājumi un diskusijas

Gripa (2)
Reti slimoju ar gripu. Pēdējo reizi slimoju pirms diviem gadiem. Pirms tam nebiju slimojusi, kādus piecus gadus. Varētu būt ka mani skar tikai gripas C tips, jo tas ir visretāk?
Gripa ir vīrussaslimšana,un ka tāda arī ārstējama. Letāliem iznākumiem 90% gadījumu pie vainas ir gripas komplikācijas (parasti bakteriālas izcelsmes). Tāpēc gripas gadījumā īpaša uzmanība pievēŗšama stāvokļa pasliktinājumam, u nevajag kautrēties zvanīt uz īso numuru. Kaut arī gripai gaita smagāka, cilvēks parastais var neatšķirt ARS no gripas. Tāpēc gripas epidēmijas laikā ieteicams defaultā katru ARS gadījumu uzskatīt par gripu un giezties medicīnas centrā. Man vēl nekad nav bijusi gripa (trīs vai cik tu spļaudieni pār kreiso plecu). ··· Gripa: Gripa lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Gripas pazīmes un ārstēšana (14)
Liela aizdoma,vai neesmu saķēris gripu.Kādas pazīmes šogad un ieteicamās zāles?(pie ģimenes daktera negrasos vērsties,jo zinu,ka tur piekļūšu labi ja nākammēnesi)
Neomidantāns!Lietot pēc instrukcijas. Citroseptu iemauc trieciendevu Remantadīns - labu labās zāles, saslimšanas gadījumā palielināta deva, profilaksei tablete dienā! Jautāt aptiekās!:)) pārbaudīta večmammas recepte- neēd un dienas laika kādu 0,5 l burciņu ar upeņu zapti karstas tējas veidā izdzert un ogas apēst,protams arī liepziedu tēja...koroč,baigi daudz jādzer:) Jādzer daudz šķidrums,tēja,dzērveņu morsiņš+ citrons,svaigs gaiss jo vairāk jo labāk+ kvalitatīvs sex:))) ··· Gripa: Gripas pazīmes un ārstēšana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vai jūs vakcinējieties? (51)
Kāda ir jūsu attieksme pret vakcināciju? Vai vakcinējiet bērnus pret difteriju, masaliņām un citām kaitēm? Vai paši vakcinējieties pret gripu?
Jūs laikam dzīvojat aizpagājušajā gadsimtā!:) Vienīgais, kas šķiet lieks, ir pote pret gripu. Pašam ir pret encefalītu, difteriju un stingumkrampjiem(laikam). Encefalīts ir slimība, kas reāli var pataisīt par idiotu, lai gan dažiem tas laikam nav vairs bīstami:D Pret gripu potes ir tīrais bizness. Parasti pirms gripas sezonas neviens īsti nezin kāda tipa tā gripa būs. Pret ērču encefalītu esmu potējusies. Vai vajag, nezinu, jo no Laima slimības neglābs tāpat. Jābūt uzmanīgam, ja bradā pa zāli un mežos un tad jau var arī iztikt. izskatas, ka pamazam cilvece atgrieziisies pie mera un baku naves pljaujas laikiem, ka jau tagad mode ir vegani, svaigedaji un visadi citadi spoki, liidziigi arii lemj un ir par dieviem saviem berniem, kuriem nav spriestspeju. nozhelojami, es teikshu.
jau tagad Latvija ir pirmaja vieta ar difterijas saslimshanu Eiropa. ar difteriju!! kauns par visu gjiimi!!
...Tad nu pakaunies.nekautrejies...Potejies pret difteriju,bet slimo vai vel bedigak... ar Aids. Nozelojami tas tiesam ir...Latvija ir pirmajas vietas ne tikai ar difteriju,bet ari ar slimnicu skaitu,lideri ar medicinisko servisu...ar pierakstiem pec pusgada rindam,ja vel ir aktuali. Aptiekas uz katra stura. Un kads tur brinums par spokiem...ja ir tikai vieniga izeja injekcija,tabletes ...sprice,rij un maksa.Novers vienigi sekas!Un kam ta imunitate vajadziga,ja no berna kajas edisim cipsus,dzersim energiskus dzerienus un pie briesmam ...vakcionesimies ,ari pret svaru .Vai Tu saviem berniem paprasiji...kadu nakotni vini grib? Tiesam pakaunies par visu gimi ...medicina musu valsti ir apgajusi ar lielu likumu! Un nezelo modi ,veganus un citus edajus...vini savu dzivos un nodzivos ne sliktak ka Tu ! ...Veltijums Tessai...farmacijas zalu lobistei. Visa farmācija ir viens liels bizness un medicīnas personāls pakārtots tam. ··· Gripa: Vai jūs vakcinējieties? lasīt visu diskusiju (51 atbildes) –»
Gripa-ārstu koorparatīvā biznesa peļnas veids? (27)
Šajā gadā atkal plosās gripa..Ir mirušie. Pret šā gada gripas vīrusu ir 2 medikamenti..Tas ir NOSLĒPUMS,viņu nosaukums.. Pat radio daktere teica;´´ Ja jums ir pazīstama ģimenes ārste,sarunājiet un izrakstiet recepti,lai ...
ģimenes ārsti lielākoties praktizē privātpraksē un uzturat viņus jūs paši
bez jūsu piekrišanas jums nevar izrakstīt nevienu medikamentu un vakcinēt arī bez piekrišanas nevar...
tad kāpēc skrienat uz praksi, stāvat rindās un maksājat?? un skaļi vēkšķat??
tupat mājās, dzerat čaju, rijat ķiplokus un boikotējat ārstus un visu farmācijas industriju!
Banāls farmācijas biznes mārketings. Jebkura gripas uzliesmoja laikā ir mirušie, neatkarīgi no lietotajiem līdzekļiem.
Un noslēpums .. nu kāds tas noslēpums, ja katrs var dabūt recepti un nopirkt - parasta reklāmas frāze:)
ssodien reti kuram aarstam intresee tava veseliiba patiessaam. Pirmais jautaajums, kad zvani vinniem , ir, kaa maksaasiet. Vismazaak tiek jautaats, kas par vainu cilveekam. Taapeec....2/3 vinnus vajadzeetu atlaist, un atlikussajiem izmaksaat atlaisto algu. Autors, šķiet, savārdzis. Tieši pirms gada šādu pat identisku tēmu autors jau bija sacerējis. Tā laikam viņam otra "aktuālākā" tēma pēc dzimumaktiņu apspriešanas. Nu ko var ņemties! Ēd dzērvenes un ķiplokus un, to laiku, ko pavadi sēžot OHO, dodies svaigā gaisā garās pastaigās. Vairākums letālo iznākumu ir nevis no vīrusa, bet - no tām komplikācijām, ko tas izraisa.. Un tur , kur cilvim- "ir par plānu"- tur arī ķeras- vienam -sirds, citam plaušas, vēl kādam - nieres, vai vēl kas cits.. cits zaudē ožu, citam parādās astma..Antibiotikas( izņemot , iespējams, tetraciklīnu grupu)- nestrādās pret vīrusu// un tādi zināmie preparāt- remantadīns, piemēram- nu kas tad tas par noslēpumu, jau gadu gadiem to trekterē vajag vai nevajag// ··· Gripa: Gripa-ārstu koorparatīvā ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Pretgripas vakcīna - vajadzīga vai lieka? (37)
Luudzu pamatojiet, vai un kaadeelj juus poteejaties vai nepoteejaties pret gripu? Kaada pieredze?
Nekad neesmu vakcinējusies pret gripu. Kopā savu gandrīz 40 dzīves gadu laikā esmu ar to slimojusi 3 reizes. Esmu kategoriski pret bezjēdzīgām vakcīnām, kas neko citu nedara, kā vien grauj mūsu jau tā ne visai spēcīgo imūnsistēmu. Īpaši ļauni ir potēt visu, kas pagadās, bērniem. Vai veciem cilvēkiem. Ar tādiem pēdējā laikā arī strādāju - un, diemžēl, jāsecina, ka tie, kas strauji aiziet viņā saulē pateicoties elpošanas ceļu slimību komplikācijām, ir tieši tie, kas nupat saņēmuši ilgoto gripas poti. Kad potējos(to sedza polise)-slimoju,kad nepotējos-neslimoju.Bet cik cilvēku,tik variantu... Nepotējos.Kā viena forša dakteriene teica-nekad nezinam kāds gripas paveids būs nākamais.Tāpēc nav jēgas potēties. Pilnīgi lieka... farmaceitiskās industrijas izgudrojums pelnīšanai. Kategoriski pret. Tiem dakterīšiem, kas uzspiež vakcināciju cilvēkiem ar novājinātu organismu, būtu jāsaņem sods. ··· Gripa: Pretgripas vakcīna - ... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Vakcinācija pret gripu. Rīgā. Kur? (8)
Varbūt kas zina, kur šajās dienās Rīgā pieejama vakcinācija pret gripu? Lai kur nezvanītu, visur atbild, ka beigusies vakcīna... :(
labāk ķiploku apēd Pieaugušam cilvēkam vakcīna maz līdzēs...sen jau bija jālieto dabīgi vitamīni un imunitāti stiprinošie, sporto, pastaigas svaigā vismaz 1 h...kamēr vēl nav gripas, apēd brokastīs uz rupjmaizes šķēles sasmalcinātu ķiploka daiviņu, uzliec virsū salātlapu un pa virsū biezpienu (pārbaudīts līdzeklis, bez absolūti kādas smakas), augļus, dārzeņus un būsi vesels...ķīmija ir ķīmija. dogville, smird tikai sieviete, kad salejas ar smaržām, vai neizmazgā paduses vai apakšgalu, vai zobus neiztīra kārtīgi. Ķiploki smaržo, turklāt ļoti patīkami! Visās Spānijās, Portugālēs un dienvidu valstīs to atzīst, tikai pie mums cilvēki akli seko tam, ko viņiem iepotē tulkotie sieviešu žurnāli! Fui,kjiploku eedaajiem!!!Staigaajiet tad kaajaam un neboojaajiet gaisu sabiedriskaas vietaas...Nekad shos dranjkjus tiiraa veidaa nelietoju,tikai,ja eediena recepte prasa,nekad neesmu poteejusies un nekad taadu gripu neesmu redzeejusi...varbuut viena sarkanviina glaaze dienaa ir risinaajums.... Infekcijas centrs,vajadzetu but vakcinam. ··· Gripa: Vakcinācija pret gripu. ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā izvairīties no saslimšanas ar gripu? (32)
Saprotams - jāmazgā bieži rokas. Kas vēl būtu jādara?
Ēd ķiplokus Kaut tos pašus Aflubin pilienus var lietot profilaiksei, lai stiprinātu imunitāti. Uzticos augu bāzes medikamentiem krietni vairāk kā ķīmiskajiem, tie krietni labāk ķermenī uzsūcas. Un pievienojos ķiploksmakas nemīlētājiem. ejat visi bekot ar tiem kjiplokiem!Pretiigi paarvietoties kaadaa transportaa vai citaa sabiedriskaa vietaa...man te apkaart iistie viirusu kjeeraaji,kjiplokus,kaa aabolus rij(noskurinaas riebumaa),slimo un citiem paarneesaa visu,ko tik var atrast.
Man saldeetavaa svaigas avenes,smiltserkshkji,cidonijas...eedu un nevienam gaisu nebojaaju.Taa ir klaja necienja pret koleegjiem un citiem liidzcilveekiem...galu galaa var citronus ar ingveru uz nebeedu shtopeet!
dafni,kaads sakars ar personiigo higienu?Kaadreiz raksturiiga smaka bija,piedodiet krievu apdziivotos guljamrajonos,tagad modes lieta!Jaa,piipeetaaji arii riebj!No taas smakas nevar izvairiities...sory,braucu ar sabiedrisko...ir gadiijies pirms laika izkaapt jo paliek shkjeermi,ka kaads par sevi dikti noruupeejies personaazhs elpo pakausii.Ja apeed"smirdiigo"sieru,tuuliit arii smirdeeshana beidzas!
Peec piedzes-aktiivie kjiplokeedaaji,aktiivaakie slimotaaji...varu pieraadiit ar statistiku pazinju viduu...
kiploki...... kiploki jau nav panaceja, man taa ir garsviela istajaa laikaa un vietaa, ipasu uzmanibu tam nepieversu, nav jegas, arii nevakcinejos, un pedejos tris gadus pat ar riktigam iesnam neesmu slimojusi. Esmu par bisu produktu lietosanu - bisu maize, ziedputeksnji, propoliss. Paverojat biteniekus, tie pilnigi izstaro veselibu:) ··· Gripa: Kā izvairīties no ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Smaga saslimsana ar gripu. (15)
Sen nebiju slimojusi,bet si gada gripas viruss nolika mani uz lapstinam.Tagad censos atkopties,jo sekas ir smagas.Milisi,nejokojiet,jo sai gripai tiesam ir komplikacijas,ja nekeras laicigi arstet.
Greipfrūtu sula bloķē īpašus enzīmus tievo zarnu sieniņā, kuri noārda daudzus medikamentus, novēršot to absorbciju organismā. Tādā veidā organismā nonāk mazāks daudzums zāļu vielas nekā ir uzņemts. Kad šī enzīma darbība ir bloķēta, organismā nonāk lielāks zāļu vielas daudzums, palielinās zāļu vielas koncentrācija asins plazmā. Tas var novest līdz pat toksiskām reakcijām, kuras izraisa medikamenti.
Jāņem vērā gan arī tas, ka ne visiem medikamentiem ir mijiedarbība ar greipfrūtu sulu un tos var droši lietot kopā un neskaidrību gadījumā nepieciešams konsultēties ar ārstu.
Mana recepte: smalki sagriezts ingvers+ citrons. Šos abus sajauc ar medu un ēd., daudz ūdens arī protams. Vispār ir dzirdēts, ka vīrusu ar antibiotikām neārstē/kā te iepriekš rakstīts/. Maksimāli stiprina imūno sistēmu un izslēdz no uztura kaitīgos produktus. Kā precīzi gripu ārstēt, gan nav pieredzes. Stipri augsto temperatūru droši vien ""jāsit"" nost. http://remantadins.lv/

profilaksei 1 vienība dienā
Stipri augsto temperatūru droši vien ""jāsit"" nost.....

Tam der bioloģiskie vitamīni C...vismaz 3 dienas ikdienas rekomendējamo devu sareizini ar 6. Vēl papildus vari medu tik ne karstā tējā bet remdenā,ķiploki,ingvers
Lūdzu uzraksti kādas bija pirmās pazīmes .
Man vakar darbā galva sāpēja, iedzēru 2 paracetamolus, karsto C vitamīnu esmu dzīva .. Baidos ka nebūs turpinājums ...
··· Gripa: Smaga saslimsana ar gripu. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Gripas vakcīnas cena (5)
Cik pašlaik vidēji maksā pretgripas vakcīna?
gripas vakcinu iztrada
approbe vairakus gadus

gribas virus mainas gada vairakas reizes?
par kadu panaceju iet runa?
Varbūt labāk izslimot gripu,nekā nomirt no vakcīnas? Nevakcinējos pret gripu, kaut man polise viņu apmaksā 100%. Varbūt labāk izslimot gripu,nekā nomirt no vakcīnas? (c) Apmēram 8,50 E - tā reiz ziņās teica . ··· Gripa: Gripas vakcīnas cena lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Jauns vīruss? (8)
Mūsu ofisā jau pirms svētkiem ik pa brīdim kāds saslima, nu arī mana kārta, bet simptomi tādi dīvaini: sāp galva (spiež, it kā būtu augsts spiediens), ļoti lauž kaulus, mazliet sāp kakls, baigais nespēks un reibonis, bet ...
Driizaak gripa... Ir, ir tāds vīruss.Mnā apkārtnē visi jau izslimoja.:) Lauž kaulus - tātad gripa. Tā kā nekautrējies, lapu dabūsi! Spied uz vitamīniem , sulām , tējām - pāries. Nupat kā beidzu kaut ko līdzīgu vispār bez temperatūras, bet vecākiem cilvēkiem tā mēdz būt - nav vairs tā karstuma, lai uzdzītu temperatūru:) Man arī bija. Mocījos 3 dienas. Dzēru lielos daudzumos zāļu tējas un karsto citrona dzērienu, lai to draņķību skalo laukā. Ar visu nespēku tomēr izvārīju lielu katlu skābu kāpostu zupu. Turēju karstu un ik pa brīdim iestrēbu. Liekas, ka skāba vide varētu tiem vīrusiem nepatikt. hmm..dīvani būtu, ja šefs , tādu, kas slims un vazājas uz darbu,- lai aplipinātu pārējos, paturētu darbā-kā centrālo aplipināšanas perēkli/. Tādu-strādajošu "pseidovaroņu "dēļ jau IR tās epidēmias,-tādi būtu jāsauc pie atbildības, par apzinātu kaitniecību un citiem -trešajām personām nodarīto kaitējumu -veselēibai un materiālo, jo tādu dēļ arī citi spiesti izslimto,-lidz ar to,-rodas-negūtie ienākumi/ . Kā arī-staigājošiem-ir reāli lielāku seku iespēja un valsts medicīnā-robs.....ja slims-guli mājās un apkārt nevazājies, jo slimam jau arī darbs ir slims/nav ražibas, palieliās kļūdu un traumatisma iespējas.... ··· Gripa: Jauns vīruss? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu