Gūžas

Gūžas - jautājumi un diskusijas

Gūžas operācija, protēze? (28)
Te daudzi par privātām lietām jautā - es arī uzdrīkstējos . Lūdzu pastāstiet savu , citu pieredzi par šo tēmu . interesē pilnīgi visi sīkumi .
Kolēģe ( vairākus gadus jau pensijā) uztaisīja gūžas operāciju. Pašlaik jūtās laimīga, jo sāpes beigušās un atkal var normāli uzkāpt uz savu dzīvokli, kas atrodas 5.stāvā. Operācija absolūti nav nekas TĀDS, bet ārkārtīgi svarīgi pēc tam ievērot visas fizioterapeita rekomendācijas. Vairāki paziņas ir operēti, viss ok, izņemot 2 ņaudētājus, kam te sāp, te dur, es to nevaru un es šo nespēju. Tie arī ir palikuši ar problēmām iesēsties mašīnā, kāpt pa kāpnēm un pieliekties. Ļoti žēloja sevi un neņēma galvā fizioterapeitu. kāds sakars gūžai ar žultspūsli? Zinu 3 gadījumus radu/paziņu lokā - sliktu atsauksmju nav. Runājot par ""ģēnētiku""tas šodien ir ""specu-dakteru --diagnostu"" diezgan iecienīts attaisnojums pašu nezināšanai un zemam līmenim..
Tuvs radinieks --dažu dienu laika galvā uzradās stipra džinkstoņa---visur bija ,pie visiem ārstiem ,diagnostika utt ..un tad pierakstījās pie super neirolora ,kurš palūrējis audiogarmmu ,pateica ,ka tā ir ģenētika ,jo nogriezti skaņu augšējie toņi ,kurus vairs nedzird..
ĢENĒTIKA!??? Taču ,kad tam tika pateikts ,ka uz saulrieta pusi ))) 50 + gandrīz visi vairs nedzird augšējos toņus,tad varēja manīt ,ka šis to pat dzirdējis nebija..
Nevajag jaukt klāt ģenētiku nevietā.
Jauniem cilvēkiem uz 20 gadiem arī daudziem izļurkāti gūžas kauli..--tur partika ,mazkustigs dzives veids ..un tālāk pa ķēdi --ģenētiski modificēta pārtika..
Sviest ,kurš nekūst ,desas bez garšas un smaržas ,piens ,kurs neskābst,u.t.t.
··· Gūžas: Gūžas operācija, protēze? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Sāp labā gūža, pietūcis limfmezgls tajā cirksnī? (1)
Tāds kā pietūcis sabiezējums, bet gūžas kauls sāp no ārpuses, kad piespiež, iet netraucē vairāk uztrauc vai no tā var sāpēt limfmezgls?
Tik tiešām man arī gūžas kauls sāp no ārpuses,pietūcis limfmezgls cirkksnī,tas viss radās pēc kritiena,pagāja 8.mēneši,šinī laika periodā lietoju pret sāpju zāles,,NURFEN,,vienu tableti dienā,vingroju,pats sev veicu masāžu,.ar koku rulīšu virteni,tagad nostaigāju dienā apmēram 5.km.jūtos labi,tāpat kā pirms kritiena.Pamācību var iegūt www.Atceries lv vai www.Nesāp lv. ··· Gūžas: Sāp labā gūža, pietūcis ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Gūžu deformējošā artroze (6)
Man tikko ārsti konstatēja gūžu deformējošo artrozi. Kā ar to sadzīvot? Saprotu, ka šis procesa ir neatgriezenisks,bet nelaist viņu tālāk droši vien ir iespējams. Varbūt kādam ir pieredze?
pats galvenais katru dienu nedomāt par to, esi aktīva - ej uz baseinu, kaut kādas nodarbības kā piem. kalonētika vai kaut kas tamlīdzīgs. cik man zinams, ir daudz jalieto kaljkis un citi preparati, par tiem droshi vien arsts ir stastijis. Un vel laikam velams lietot hormonalas tabletes. ...mana pieredze, ka lielu daļu vainu var sakārtot trenažieru zālē. Bet tev vajag kādu jedzīgu, zinošu cilveku atbilstošiem vingrinajumiem. Man kauli deformejušies gluži citās vietās un n-tas kaites, kas prasa čupu zāļu. Bet mēnesis trenažieru zālē ir visas tās sakarojis un jūtos ok.
Vienkārsi jaliek ķermenim saprast, ka neesi par viņu aizmirsusi ;)
alegria.lv - vēderdejošanas nodarbības ir derīgas jebkura vecuma sievietēm. Tiek izkustinātas visas locītavas un muskulīši. Manu draudzeni pagājušajā nedēļā izoperēja. Viņai ielika mākslīgo gūžu. Tur ir ļoti daudz dažādi noteikumi ko drīkst un nedrīkst darīt. Es domāju ka nevajag steigties dažādos veidos nodarboties ar sportu. Vajadzētu pakonsultēties ar ārstu ko drīkst un ko nē, ko vajadzētu var būt pamainīt ēšanas un dzīvošanas paradumos. Tā ir nopietna lieta, bet ar to var dzīvot. Galvenais - neuztvert to traģiski. ··· Gūžas: Gūžu deformējošā artroze lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu