Gūžas operācija

Gūžas operācija - jautājumi un diskusijas

Gūžas operācija, protēze? (28)
Te daudzi par privātām lietām jautā - es arī uzdrīkstējos . Lūdzu pastāstiet savu , citu pieredzi par šo tēmu . interesē pilnīgi visi sīkumi .
Kolēģe ( vairākus gadus jau pensijā) uztaisīja gūžas operāciju. Pašlaik jūtās laimīga, jo sāpes beigušās un atkal var normāli uzkāpt uz savu dzīvokli, kas atrodas 5.stāvā. Operācija absolūti nav nekas TĀDS, bet ārkārtīgi svarīgi pēc tam ievērot visas fizioterapeita rekomendācijas. Vairāki paziņas ir operēti, viss ok, izņemot 2 ņaudētājus, kam te sāp, te dur, es to nevaru un es šo nespēju. Tie arī ir palikuši ar problēmām iesēsties mašīnā, kāpt pa kāpnēm un pieliekties. Ļoti žēloja sevi un neņēma galvā fizioterapeitu. kāds sakars gūžai ar žultspūsli? Zinu 3 gadījumus radu/paziņu lokā - sliktu atsauksmju nav. Runājot par ""ģēnētiku""tas šodien ir ""specu-dakteru --diagnostu"" diezgan iecienīts attaisnojums pašu nezināšanai un zemam līmenim..
Tuvs radinieks --dažu dienu laika galvā uzradās stipra džinkstoņa---visur bija ,pie visiem ārstiem ,diagnostika utt ..un tad pierakstījās pie super neirolora ,kurš palūrējis audiogarmmu ,pateica ,ka tā ir ģenētika ,jo nogriezti skaņu augšējie toņi ,kurus vairs nedzird..
ĢENĒTIKA!??? Taču ,kad tam tika pateikts ,ka uz saulrieta pusi ))) 50 + gandrīz visi vairs nedzird augšējos toņus,tad varēja manīt ,ka šis to pat dzirdējis nebija..
Nevajag jaukt klāt ģenētiku nevietā.
Jauniem cilvēkiem uz 20 gadiem arī daudziem izļurkāti gūžas kauli..--tur partika ,mazkustigs dzives veids ..un tālāk pa ķēdi --ģenētiski modificēta pārtika..
Sviest ,kurš nekūst ,desas bez garšas un smaržas ,piens ,kurs neskābst,u.t.t.
··· Gūžas operācija: Gūžas operācija, protēze? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu