Hepatīts c (C hepatīts)

Hepatīts c (C hepatīts) - jautājumi un diskusijas

Indijas zāles C hepatīta ārstēšanai (13)
Gribētu reāli parunāt ar cilvēku kurš internetā ir pasūtījis,saņēmis un lietojis tās.Padalies,lūdzu,ar pieredzi!
Sūtotot pa pastu zāles, kas nav "licenzētas" eiropā, liela varbūtība ir pakāst naudu un preci jo liela varbūtība, ka muitā aizturēs un izņems... Labdien!
C hepatītu ļoti veiksmīgi ar jaunās paaudzes medikamentiem, kuri ir valsts apmaksāti ārstē pie mums LIC. No prakses neieteiktu ārstēties ar kaut kādiem, nezināmiem medikamentiem, tas ir bizness. Pirmkārt jānosaka, kura tipa hepatīts, tad aknas biopsija un tad var uzsākt ārstēšanu atbilstoši diagnozei.
Blaknes mēdz būt- nogurums, nav ēstgribas, nomākts garastāvoklis, bet sabiedrībā zināmi cilvēki ir izgājuši šo ārstēšanas kursu un veiksmīgi dzīvo tālāk. Katram indivīdam tas ir stipri individuāli.Lai veicas!
Tautieši!!! Jums cilvēks prasa padalīties pieredzē par ārstēšanos ar konkrētu medikamentu, nevis uzklausīt jūsu kompetenci par valsts apmaksāto ārstēšanos vai ko iesākt ar zobu birsti vai vēl trakāk - kā ārstēt šo slimību ar zāļu tējām! !!
Ja cilvēks ir uzzinānis savu diagnozi, tad visdrīzāk izgājis arī aknu biopsiju, un zina, kādu ārstēšanu piedāvā LIC.
Elsas un pūkas zināšanai - ne tuvu ne visas C hepatīta stadijas un formas ārstē ar normāliem medikamentiem, bet ar zāļu tējām labākajā gadījumā var cīnīties ar sekām.
Varu derēt, ka topika autors jau ir izstudējis turpat vai visu i-netā pieejamo informāciju par hepatītu un ir daudz kompetentāks par jums. Bet grib zināt par konkrētu pieredzi nevis kaut kādus prātuļojumus par tēmu "C hepatīts un zāļu tējas" vai "C hepatīts un zobu birste".
Mīnuss - nezini, ko tad īsti atsūtīs. Varētu mazāk attiekties uz pārbaudītiem pārdevējiem ar kaudzi pozitīvu atsauksmju (ebay izskatās normālus medikamentus netirgo). Netici visam,ko var pasūtīt internetā,labāk konsultējies ar savu ārstu.Atceries,kad visas zāles ko reklamē ir gandrīz nekam nederīgas,kur nu vēl ārstējot tik nopietnu slimību,kura praktiski nav ārstējama ,to var tikai apārstēt.Padomā loģiski,ja viss tas ko tirgo internetā būtu ok.,tad vairs nebūtu neviena ar c-hepatītu slima,neviena apalīša,visi būtu skaisti ,slaidi un vesesli.
Labāk aizej uz centrāltirgu,tur ir tantuks,kas tirgo visādas zāļu tējas,es domāju,ka tas Tev palīdzēs vairāk kā internetzāles.Lai veicās.
··· Hepatīts c (C hepatīts): Indijas zāles C hepatīta... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu