Insults

insults foto attēls

Insults - jautājumi un diskusijas

ārstējošais ārsts noteikti zinās paskaidrot Invaliditāti parasti sāk formēt, kad beigām tuvojas maksimālie slimības lapu termiņi. Jautā savam ārstam, tā ir viņa kompetence. man liekās, ka seši mēneši pēc Tā ir ģimenes ārsta un neirologa kompetence... Vispār jau slimības lapu var vilkt līdz gadam.Nu tiem kas nodokļus nav maksājuši skumji jebkurā veidā:( ··· Insults: Pēc cik ilga laika var... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kādā pansionātā ievietot cilvēku pēc insulta, kopjamu? (4)
sieviete 52 gadi.insults ,kreisā puse paralizēta, nav neviens,kas varētu kopt.Ir tikai mamma 84 gadi.Uz kurieni lai ved no Gaiļezera slimnīcas?
Ja rīdziniece,tad 2 mēneši valsts apmaksāta rehabilitācija vienā no korpusiem bijušajā 1.pilsētas slimnīcā,un tikai tad radinieki meklē pansionātu. Gaiļezerā to visu paskaidro sociālā dienesta darbinieki. Arī sanitārais transports šiem slimniekiem 2 reizes gadā par velti.Ar šādu situāciju saskāros pirms 4 gadiem.Ja gribi ko vairāk uzzināt raksti personīgi. Brīvas un daudz vietas jaunajā Ērgļu pansionātā vai "Liepa"Zolitūdē. mēģiniet ogres pansionātu ozolnieki,,,jelgavas novads. ··· Insults: Kādā pansionātā ievietot... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pēc insulta pusgada laikā ir nepieciešams iziet rehabilitāciju. Jāvēršas ar šo pie ģimenes ārsta, kas tad ieteiks optimālāko variantu. Noteikti turpmāk jādzer zāles, lai insults neatkārtotos. Ja tas noticis tikko, tad vajag painteresēties, bet bija tāda opcija, ka vienā no slimnīcām, bija valsts apmaksāta tūlītēja palīdzībai, lai šķīdinātu trombu stacionāri. Pirmās 10 dienas ir pašas svarīgākās, ir vērts izmantot to, ko nereklamē valsts. Vēlāk novērst rezultātu ir diezgan bezcerīgi un ja uzlabojum ir vispār, tad ļoti lēni Tā nav tā slimība, ko pašrocīgi ārstē, līdz ar to diezgan bezjēdzīgs jautājums. Jāsāk ar to, ka jāzin išēmisks vai hemorāģisks insults utt... Slimniicaa! Tādām pat sekmēm varēji pajautāt: kā izgriezt sev aklo zarnu...tas ir reālāk nekā sev ārstēt insultu. Varbūt par profilaksi vai rehabilitāciju vēlējies uzzināt?
P.S. insults nav nekāds mieža grauds, kur oho paublika tiešam var ieteikt arī sakarīgus tautas līdzekļus.
··· Insults: Kā ārstēt insultu? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kādas ir insulta pazīmes? (34)
Vai varbūt pirmsinsulta. Jautājums nopietns, līdz dakterim te patālu. Vīrs ap 50 gadi nedēļu mocās ar spēcīgām muguras sāpēm jostasvietas rajonā. Šodien atrodam viņu gulošu uz grīdas. Elpo it kā normāli, asinspiediens 138/89, pulss 95,...
Ja sāp mugura, tad drīzāk varētu būt radikulīts... Sāpes var būt briesmīgas, var arī gadīties, ka no gultas piecelties nevar... Insulta pazīme-ja vēl pie dzīvības-galvas reiboņi, vemšana. Uz kājām nevar uzslieties. "Īsti nezinām, ko darīt."
mēģinājās 113?
Un Tev atliek laika tupeet pie datora, lai jautaatu- ko dariit ar to viirieti, kaa vinju daktereet un kaadu diognozi noteikt luudz PA grupinjai,...tai pat briidii, lai sazvaniitu steidzamo aarsta konsultaaciju profesionaalaa liimenii un peec ieteiktaa, steidzami riikotos?
Paklausies, vai Tu pats ar savu praatu draudzeejies?,...luuk, shis nu patiesi mani shokee!
"Paklausies, vai Tu pats ar savu praatu draudzeejies?,...luuk, shis nu patiesi mani shokee!"
iespējams autors ir uz kuģa, bet vienalga ir jāsazinas ar dokiem, komunikācijas tur ir.
··· Insults: Kādas ir insulta pazīmes? lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Ceru, ka esi no tiem, kas var izvērtēt un neiesi mocīt lopiņu ar dzīvošanu tad, ja dzīvošana kļuvusi mokpilna.... Nu kamēr džeks velk, tikmēr rūpētos par viņu Pats uzstādīji diagnozi vai dakteris teica? Varbūt viņš kaut ko teica arī par ārstēšanu? Man radās līdzīgs jautājums. Jeb Tu prasi ko darīt - audzināt vai nošpricēt?? Ko darīt, ko darīt?
Suns ir suns...ārstēt, un cerēt uz atlabšanu.
··· Insults: Trīs gadus vecam sunim insults,... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vai no pārbīļa rodas sunim insults? (10)
Vai no pārbīļa rodas sunim insults, pārbijās vētras laikā kad vis juka un bruka apkārt mājai?
ir jā dzirdēts,ka infarkts pat esot no pārdzīvojuma,ka pament suni.
Sunči tāpat,kā cilvēki skumst,ilgojās,pārdzīvo,raud:((
maniem vecākiem nomira no infarkta. Bija vecs, iekrita bedrē, sabijās un tagad ir suņu paradīzē. tb. ar to gribēju teikt, ja var būt infarkts, tad insults noteikti arī. Domājams, ka var tā gadīties. Nesen uzzināju, ka suņiem mēdz ´būt arī epilepsija, piemēram. Pieļauju, ka var būt.. man suņam bija dzeltenā kaite sen atpakaļ.. ārstējām.. teica, ka nedzīvos- čalim šobrīd 14 gadi :) ··· Insults: Vai no pārbīļa rodas sunim... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu