Invaliditāte bērnam

Invaliditāte bērnam - jautājumi un diskusijas

Vai par epilepsiju dod invalitati un kadu grupu? Vai es varu but savam bernam ,ka kopeja ? (9)
Labdien,kad meitina piedzima dzemdibu nama daktre teica,ka manam bernam galva ir vezis. Aizgajam pie daktera neko neatrada. Kad berninam bija 7 menesi vina man pati sevi nevareja noturet,kad rapoja labo kaju nevareja pievilkt klat. Saka...
JUms jāatņem mātes tiesības,jo tā vietā, lai grieztos pie ģimenes ārsta,jūs ģenerējat tēmas oho. Ak, Jēzus māte!!! Citēju:"..un katru dienu mes mainam biksites,jo no vinas nak tada specifiska smaka." Izrādās, ka ir arī tādas, kuras katru dienu biksītes nemaina! 8 (astoņus!!!) gadus no mutes nāk smaka...Kuda mir katitsja! Pirmkārt ir dīvaini dot bērnam jebkādas zāles uz savu galvu.
Otrkārt ģimenes ārsti neizklausās arī diezko normāli.. ja jau nevar konketizēt neko..
Pie speciālistiem ģimenes ārsti nav sūtījuši?
Ja ir aizdomas par epilepsiju tad jādodas pie neirologa- bet vajag ģimenes ārsta nosūtījumu.
Iesaku vērsties pie dakteres Vizmas Meikšānes- viņa ir gan pediatrs, gan neirologs- ļoti atsaucīga, zinoša un ar lielu pieredzi.
Tiesa, neliekas ticami un negribētos ticēt, ka jūs 8 gadu laikā neesat izstaigājusi vairākus ārstus ar tādiem simptomiem..
Nemociet bērnu un sevi, bet rīkojieties..
Izskatās, ka jautātāja jau pagaisusi tālēs zilajās un diezin vai atbildes ieraudzīs, ja nu vien ar citu niku te atrodoties. Ļoti žēl, bet izskatās, ka pa šiem astoņiem gadiem bērna labā darīts praktiski nav nekas- secinu no rakstītā! Uz savu galvu dot zāles??? Kur prāts! Fiksi sameklēt labu pediatru, nepieciešama kārtīga izmeklēšana! Ja nevar citādi - brauciet, zvaniet, bērnu slimnīcā taču jābūt poliklīnikai - tur speciālisti ir! Nabaga bērns! Dariet taču kaut ko! Jūs taču esiet māte! Meklējiet citus ārstus, neliecieties mierā, kamēr nav skaidrs, ar ko meitiņa slimo un kā to ārstēt! ··· Invaliditāte bērnam: Vai par epilepsiju dod... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Bernu invaliditate (4)
Labdien manam puikam 13 gadi vinam no 1.5 gadiem ir brilles vienai acij +6 atrai +2, bai ir iespeja vinam nokartot invaliditati, vai jega prasit dakterim, vina nesā ari brilles
Ļoti nesakarīgi sarakstīts ... īpaši beigas galīgi nesapratu ...

Sapratu ,ka puikam ir brilles ...
Bet kas tur beigās domāts , dakteris(viņa) ,kurai ar ir brilles ?!???
Ģimenes ārsts vai okulists uz šo jautājumu atbildēs autoritatīvāk. Jāpiekrīt, ka minētie + nav TIK dramatiski. Domāju, ka diez vai. Nekas traks tas nav, manuprāt, invaliditāti dod, ja šie cipari aiziet padsmitos. /neesmu ārsts, spriežu pēc apkaŗtējo pieredzes/ ··· Invaliditāte bērnam: Bernu invaliditate lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu