Kāju sēnīte

Kāju sēnīte - jautājumi un diskusijas

Kājas, pēdas un rokas sēnite ar strutainām pūtitēm (10)
Mēģinats ārstet jau 5 gadus bez panakumiem visados veidos. Neesmu tikai lietojusi nekadas tabletes ne kapsulas.
Ihtiola ziede visādiem ādas defektiem palīdz. ieteiktu veikt organisma detoksāciju. Izpēti savu ēdienkarti. Izklausās šausmīgi. Sevišķi tiem , kuri ir līdzcilvēki, jo tos visus taču esi aplipinājusi. Varbūt tomēr sagrabināt naudiņu un aizdoties pie ārsta? Kā ko tādu 5 gadus var izturēt? Ja esi pie ārsta bijusi, tad jautājums, vai uzstādīta pareiza diagnoze un izmantota pareiza ārstēšana? Te neviens izņemot dermatologu Tev nepalīdzēs - esmu tradicionālās medicīnas piekritēja. Krievu armijā palīdzēja tikai un vienīgi viena ziede- levosin- tā laikam tā saucās- ´85g. paskatieties caur ajurvedu,,, ··· Kāju sēnīte: Kājas, pēdas un rokas sēnite ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā izārstēt kāju sēnīti? (23)
kā lūdzu var izārstēt kāju sēnīti.Varbūt kāds ir ar saskāries.
ja tiešām vajag ieteikumu,tad profesionālākais ko zinu ir Dr.Karls "veselības centrā 4".dermatologs!jo viss ko te sarunās ieteicēji tikai pagarinās to procesu!cik saprotu problēma ir ievilkusies un tādos gadījumos ar parastām smērītēm vairs var nepalīdzēt...veiksmi!!! Mans puika lietoja Exoderil. Palīdzēja. Paps izārstēja ar ābolu etiķa vanniņām. Dropes nevarējām pierunāt lietot, nācās domāt citu veidu. Pie tam neprasa īpaši daudz un speciāli tērēt laiku. Vakarā sēžot pie TV vai lasot grāmatu iemērc kājas bļodā un turpini darīt to kas jādara, kamēr ķepiņas ārstējas. No rīta var vnk pasmērēt pēdiņas vai nadziņus ar to pašu etiķīti. Jāteic, ka ārstēšanas process jebkurā gadījumā būs ilgs, jo nagu sēnīte ir pilnībā izārstēta tikai tad, kad nags ir pilnībā ataudzis. Tā kā, apbruņojamies ar pacietību un palutinam pēdiņas.

Starp citu, ābolu etiķa pēdu vanniņas iesaka vismaz reizi nedēļā taisīt ikkatram. :) Tas mīkstina ādu, pabaro un dezinficē. :)
Nitrofungīns. Ilgstoši visus nosauktos preperātus... bet no lētāka gala Nitrofungīns. Svarīgi ir regulāra sabiezēto nagu novīlēšana līdz veseliem audiem...
Starp citu efektīvs tas koku antiseptiķis, reizi nedēļā, pēc vannošanas sasmērēt....
··· Kāju sēnīte: Kā izārstēt kāju sēnīti? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Nagu sēnīte uz kāju nagiem. (24)
Kā jūs cīnāties ar šādu problēmu,cik ilgu laiku tas prasa? Cik ilgs laiks vajadzīgs un kādas atsauksmes par speciālo nagu laku? Kuras zāles vai citi ārstēšanas līdzekļi ir efektīvākie?
Mans draugs, kam daudz jābrien gumijas zābakos, profilaksei reizi nedēļā pilina uz kāju nagiem etiķa esenci. Skābe sēneēm ir nāvīga. Reiz es pamatīgi mocijos ar šo problēmu, bet pazuda problema gluži ``nejauši``. Biju sevi tā pamatīgi nodzinis(strādāju dienu un nakti,gulēju 2-3h diennaktī),tā rezultātā sāka pamatīgi streikot veselība.Sāku mērķtiecīgi restaurēt savu veselību ,balstoties tikai uz dabīgas izcelsmes produktiem.Apmēram pēc gada,kad bija gūti jau labi rezultāti citu problemu sakarā,vienu vakaru tā nopietni pasēdēju pirtī.Pēc dušas,slaukot kājas dvielī,tā vienkārši nonāca nost līelākā daļa kāju nagu.Pirmajā brīdī ne pajokam sabijos,tikai tad ievēroju,ka zem tiem jau bija izauguši jauni smuki nagi.Sistemātiski atjaunojot savu veselību,biju guvis pārsteidzošu ``blakusefektu``
Tagad ,kad vairāku gadu garumā esmu apmācijies veselības saglabāšanas un atjaunošanas jomā,es protams saprotu kā tas tā gadījās un ka tā bija likumsakarība.
Protams kāju higiēna ir svarīga un tējas koka eļļa ir laba lieta,bet tā visa ir tikai profilakse.Problēma sēž mazlietiņ dziļāk,uz nagiem tā tikai izlien virspusē.Ja arī virspusēji ,ar kaut kādiem līdzekļiem, izdodās sēnīti no nagiem aizvākt un, perfekti kopjot kājas, šo stāvokli saģlabāt,tiklīdz radīsies situācija,kad nav iespējams veikt regulārus profilakses pasākumus,visticamāk sēnīte būs atpakaļ.Tāpēc šitā problēma ir jārisina kompleksi,gan no iekšas,gan no ārpuses.Starp citu antibiotikas nav īpaši efektīvas cīņā ar parazitārām sēnītēm.Pamatalgotitms ,lai atbrīvotos no parazitārām sēnītēm(ne tikai tām kas uz nagiem),ir visiem viens,tikai mūsu ``rumpīši ir katrs katrs savādākā tehniskā stāvoklī``,tādēļ lai maksimāli veiksmīgi novāktu problēmas,katram gadijumam ir jāpieet individuāli.
citroseptu ij iekšķīgi, ij ārīgi iesaka lietot.
radinieks savu kājas sēnīti ar citrospetu nolikvidēja ka prieks.

nu sorry Belvedera, ka es tā - neprofesionāli un apšaubāmi atļāvos pajokot :D

tad nu atliek ito ieteikt - dodies ka nu tik pie doka un mauc nost nagu - gana sakarīga atbilde?
Nopirku aptiekaExoderil maksa Imanta3,46,maza pudelite,nomazga,kartigi nosausini un sapilini uz nagiem(tagad telvz.to reklame),man loti atri un efektigi palidzeja. tējas koka eļļa,
2x dienā,

1x mēnesī pie pēdu speciālista,

dzintaram tagad ir laba sērija ar manukas eļļu pēdām
··· Kāju sēnīte: Nagu sēnīte uz kāju nagiem. lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu