Kaulu lūzumi

kaulu lūzumi foto attēls

Kaulu lūzumi - jautājumi un diskusijas

Cik ilgi saaug iegurņa kauls? (5)
Esmu pusaudze, jau 2 nedēļas man ir gultas režīms. Nezinu vai ar to pietiek.
Jebkurš lūzums, pamatā, saaug 6 nedēļās. Bet vajadzīga pakāpeniska noslodze. Bet bez ārsta jau nekādi - jāpārliecinās vai kaula fragmenti vai kaulu gali ir pareizās vietās. Tava lūzuma gadījumā gultas režīms ir primārais. Nepārkāp to, jo Tev vēl bērnus kaut kad iznēsāt un dzemdēt vajadzēs... Man liekas iegurņa kauls saaug vairākus mēnešus. Vismaz 2-3 nedēļas,ja esi pusaudze,tad visa dzīve tev priekšā, un atceries,ka jauniem/ bērniem/ kauli stiprāki,kā cilvēkiem gados.Kas tev ar ´´d´´ vitamīnu,un ultraviolēto starojumu-saulīti? Tāda pusaudze 13-14 tak nebūtu te reģistrējusies... Bet jaunietei jau tāpat kā pieaugušajiem. Palīdzēs pulsējošā lauka terapija. Ne tikai zirgiem, sportistiem un kosmonautiem. Paskati googlē PEMF bone growth ··· Kaulu lūzumi: Cik ilgi saaug iegurņa kauls? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Lauzta potīte - pulsē un sāp staigājot (7)
Salauzu potīti,tagad ar ģipsi staigāju. Nedēļu biju uz gultas režīmu un tad aizgāju vienu dienu uz skolu,sāka baigi sāpēt. Guļot turot taisni kāju,tā nesāp,bet kad pieceļos un ar kruķiem gribu staigāt,ta sāk baigi pulsēt,jūtama ļoti...
Pulsācija ir normāla parādība,tas ir danisks bojāto audu atjaunošanās process,tas vienkātši ir jāpacieš,kas attircās uz šāpēm,ar fiziskām aktivitātēm piebremzē,iespējams tev ir pārāk liels ķermeņa svars. Iespējams, ka ģipsis ir par ciešu uzlikts, pulsācijai nevajadzētu būt.Jāiet pie traumatologa, lai apskata kāju, notekti, jo var zaudēt kāju. Varbūt nepareizi ģipsis ir uzlikts,ejiet ,lai uztaisa rentgenu,varbūt kaut ,kas ir nepareizi salikts. Jātur gaisā, nepulsēs. Spiediens. Tik nopietnas problēmas jārisina pie ārsta! ··· Kaulu lūzumi: Lauzta potīte - pulsē un sāp... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai kādam ir gadījies salauzt atslēgas kaulu? (8)
Cik ilgā laikā tas sadzija? Kā tikāt galā ar ikdienas darbiem?
Manam deelam [ sportistam] shitie kauli reizes dchetras lauzti.Katraa zinjaa vinjsh tika vienmeer ljoti aatri ticis uz striipas un turpinaajis aktiivi sportot.Jaapiebilst, ka labi medikji un aarsteeshana ir daudz no svara.
Vieniigi abi atsleegas kauli taadi jociigi izskataas-itkaa spaarni augtu:) Kauli nepareizi saaugushi, jo deels aatri atsaaka sportot.Bet vinjam tas netraucee.
Paaris nedeeljas-un atpakalj ekstreemajos sporta veidos:)
ir gadījies salauzt, jāaiziet pie ķirugu viņš visu saliek pareizi un tad 1.5-2 mēnešu laikā atkal kūleņus varēsi mest! ir bijis, sen, sen atpakall. Nekaa ssausminossa nav atceroties, saauga diezgan aatri. Ar to roku daudz nepadariisi. Viss buus labi, varbuut tas noziimee, lai bikinn atpuuties no ikdienas steigas. :) vesellojies! :) Bij tāda lieta. Nekas, pirmās četras dienas tā smagāk, apģērbties utt. Pēc tam jau iemanies.
Pēc mēneša jau varēju fiziski strādāt, nedaudz brīžm pasāpēja. Tādēļ nepareizi saauga ar nobīdi :(
Vispār tas atkarīgs no lūzuma pakāpes.
Juri, tad jau sanāk, ka.... dažši svētie mums te ar nāves grēku svēti palikuši :D
Par atslēgas kauliem ziņu nav, vienīgasi - jebkurš lūzums bez komplikācijām dzīst apmēram 2 mēnešus.
Un cilvēks kā žurka - zdzīvos jebkurā situācijā :)
··· Kaulu lūzumi: Vai kādam ir gadījies salauzt... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cik ilgi dzīst lauzts augšdelms? (1)
Cik ilgi dzīst lauzts augšdelms pēc operācijas ar stieni un skrūvēm?
Stieni laikam pēc gada ņem ārā? Principā uz kādu gadu rēķinies. vēlāk kādu laiku periodiski sāpēs. ··· Kaulu lūzumi: Cik ilgi dzīst lauzts augšdelms? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
varētu būt limfastāze, jāpavingro saudzējošā režīmā kustinot sākot no pirkstiem un visu roku jāvingro ar abām rokām vienādi ...kāposta lapa, mazliet ar gaļas āmurīti, lai ne tik cieta, apsaitēt. Vēl mālu kompreses. Ar šiem līdzekļiem ne tas vien izgaisināts. Uz poliķeni jau tāpat kājas jāaizvelk. Jāiet pie fizioterapeita pavingrot, jāmasē. Bet viss jau ir Tavā ziņā. tuska-,dabigs proces(gipsa atrasanas vieta)
pariers pati par sevi

it ipasi ta izteikta luzuma vietas
masāža. ··· Kaulu lūzumi: Pēc ģipša rokai tūska, ko darīt? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Tirpst kāju pēda (10)
pēc kājas pēdu saišu operācjias visu dienu tirpst kāja,nepāriet ne staigājot,ne sēžot,ne uzliekot kāju uz paaugstinājuma,kāja ir ģipsī,šuves ir abās pēdu pusēs un papēdī ievietota skrūve,jo taisnots kauls,vai tā jābūt ,vai ko var mainīt?
Tā var būt kādu laiku pēc operācijas, jo Pagaidām tur vēl ir audu tūska, kas var nospiest nervu. Paies pāris nedēļas, kad tā mazināsies un tad vajadzētu būt visam kārtībā, bet ja ne, tad jāiet pie daktera, iespējams, ka ir kāds cits iemesls, kas to nervu kairina. nervs bojats,,, Tirpoņu rada nerva bojājums - vai skarts operējot vai arī audu tūskas dēļ. Bet ļoti iespējams, ka vienkārši ģipsis pa stingru satīts ap kāju. Parasti nervu bojājumi, nospiesti vai savādāk - atjaunojas pēc laika (pāris nedēļas - 2 mēneši) un vairs nav ne tirpoņas ne dīvainas sajūtas. Pēc pieredzes - pirmajā - otrajā dienā ģipsis jāsatin vaļīgāk, pēc tam nedaudz stingrāk, jo tūskas sāk mazināties. Man netirpa, bet sāpēja , pat staigāju klibojot, ļoti sāpēja. Pārgāja pēc gada !!!! ··· Kaulu lūzumi: Tirpst kāju pēda lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Iztulkojiet, lūdzu, vienkāršā latv.val. (2)
Later.potītes lūzums apm.st.Apkaļkoj.zem med.potītes.Papēža k.ekzostozes.
Ārējās potītes lūzums apmierinošā stāvoklī-vai nu sadzijis, vai operēts un sadzijis.Apkaļķojums zem iekšējās potītes-tādi rodas pēc dažādām traumām. Papēža kaula ekzostozes ir saucamie radziņi, kas izveidojas zem pēdas. Gadu un traumu bagātība ··· Kaulu lūzumi: Iztulkojiet, lūdzu, vienkāršā... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Nedzīst kauli, ir 2 tipa diabēts (3)
Ko varētu darīt lietas labā?
Vispar jau tema prieks dakteriem, jacer,ka ar gimenes arstu nav problemas......vispar kauliem labs lidzeklis ir melnais sezams, goglee var atrast informaciju.....lai veicas! No tautas līdzekļiem palīdz tauksakne. Ja vēl neesi uz insulīna, diabētu var mēģināt piebeigt ar dabas vielām.
Kaulus dziedē ar elektromedicīnu- pamēģini pie Cīlīša.
··· Kaulu lūzumi: Nedzīst kauli, ir 2 tipa diabēts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Maz informācijas. 1. Cimdi!!! Pat ja liekas, ka nesalst. 2. Baseins. Vēl labāk veļas mazgāšana, vai vismaz trauku. Ar rokām, protams. 3. Smērējam visu, kas smērējas, izņemot analģētiķus un pretiekaisuma, sildošās smēres. No man zināmajiem tad paliek tikai cūku tauki. Nejaukt ar seskiem, zirgiem, tīģeriem u.c. zvēriem. : tie ir nosaukumi. 4. Par konkrētiem vingrinājumiem varam runāt tikai pec konkrētas diagnozes un slimibas vestures ··· Kaulu lūzumi: Kā vingrināt roku pēc delnas... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Cik ilgi dzīst lauzta roka? (16)
Lauzta roka, shkembas, gipsis, apmēram cik ilgi būs jaaarsteejaas uz slimības lapas?
Ja kreisā tad tas ir štrunts . Ar labo roku vari stūrēt ātrumus pārslēkt . . . Ja labā tad hana pat bikšu priekšu jāprasa lai kāda atpogā . . . . Man bija kreisā-strādāju ar labo-bet apm.2 mēneši varētu būt,ja rtg rāda.ka viss kārtībā. Traki, bet sāksi apgūt visu darīt ar otru roku, pieturēt ar elkoni, zobiem u.t.t. jāapgūst visādas dīvainas iemaņas.....vismaz pāris mēneši sāpēja. Tieši mans gadijums - 3 mēn bija ģipsis ( 2 dabuju) , un tikai pēc apm 2 gadiem beidza sāpēt . Vispār nekā iepriecinoša .. Bet tāpat iemācijos ar vienu roku pilnīgi visus darbus apdarīt . te der atcerēties,ka jauniem lūzumi dzīst ātrāk,veciem-lēnāk un ļoooti veciem vispār nesadzīst.... ··· Kaulu lūzumi: Cik ilgi dzīst lauzta roka? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu