Konjunktivīts

Konjunktivīts - jautājumi un diskusijas

Konjuktivīts (17)
Kādas ieteicamās zāles konjunktivītam?
nu,kas par murgu pie katra siikuma antibiotikas lietot!?paaris dienas un paaries,nieka lieta.
Antibiotikas ir celsh uz pilniigu imunitaates zaudeeshanu..te jau ir statistika,ka Latvija ir ES liideros sho dranjkju lietoshanaa!
melnaas teejas kompreses...veel pilieni kapsulinjaas,liekas bez receptes var nopirkt,aptiekaa zinaas nosaukumu....shito parasti no beernu daarza ievazaa:) Oculoheel...acu pilieni. arsts+fucithalmic! paries 2 dienu laika:) Tikai nekaadas antibiotikas!!! ··· Konjunktivīts: Konjuktivīts lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kojunktivīts dēļ kontaklēcām? (3)
Lietoju kontaklēcas (krāsainās). Jocīgi. Saķēru kojuktivītu (kā katru pavasari) tikai šogad netieku vaļā. Pieļauju, ka dēļ lēcām. Parasti tieko no tās zarazas vaļā 2-3 dienās. Nu jau mokos trešo nedēļu. Pastaigāju ...
cik ilgi taas leecas neesaa? Vispaar cik man zinaams, tad kraasainaas nenovelk pat to soliito meenesi. Man savulaik bija liidziiga probleema. Varbut vienakarsi Tavas acis tam nav piemerotas? Man ta ari nezidevas pie tam pierast... Tagad tiri labi jutos ar brilli:) Un ko dakteri par to saka? Parasti,valkājot lēcas, rodas "sausās acs" sindroms, jo acs pierod pie svešķermeņa un neasaro (neattīrās). Parasti, iesaka pilināt "mākslīgās asaras". Konkrētāk jājautā savam acu ārstam. ··· Konjunktivīts: Kojunktivīts dēļ ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu