Kontracepcija

kontracepcija foto attēls

Kontracepcija - jautājumi un diskusijas

Izņemt spirāli (15)
Vēlos zināt,vai spirāli izņemt drīkst tikai menstruācijas cikla laikā vai var jebkurā laikā?
Varbūt labāk būt to ar ginekoloģi savu apspriedusi.
Jebkurā laikā.
Kas ielika tam paprasi:))))) Ielika Latvijā , tagad dzīvo Īrijā , laikam vēl grib palikt stāvoklī ? Tā kā par vēlu !
Es tik no Anketas palasīju .....
Ir jau dzirdēti visādi pigori,...arī tāds skumji bēdīgs gadījums, kad sieviete pati iztēlojas sava ginekologa vietā, sāk makarēties pa savu kājstarpi,...ta i kopā ar to spirāli izplēš arī sev iekšas.
Šis gadījums gan ir jau stipri pasens,...bet dakteriem stipri nācās pacīnīties, lai sievietes sakropļoto vagīnu un pārplēsto dzemdes kaklu saoperētu, ta i asiņu zaudējušo sievieti noturētu pie dzīvības.
spirāli iesaka ņemt ārā pašā lielākajā asiņošanas brīdī....
bet bez vizītes pie speciālista ,nevarēsi to tāpat izdarīt.
··· Kontracepcija: Izņemt spirāli lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Dzīve ar spirāli Mirēna (14)
Hormonu dēļ ielika spirāli, kāda Jūsu pieredze, kādas blakusparādības?kas mainās ? vai pašapmierināties un seksu gribas tāpat kā līdz šim cik ilgi pēc ielikšanas var atsāk dzimumdzīvi ? Vai ar spirali var atļauties arī lielu izmēru ?
vispār BELLA,,tādus jautajumus par dzimumdzivi vareji jautat ārī ārstam,,
bet citādi spirale netraucē, blakusparaības katrai ir iespejams citadak,,
Tagad rodas jautājums ,kurš tad to spirāli ielika , ka vēl rodas šādi jautājumi - pie ielicēja bija jākonsultējas!

Ļauj visādiem visādus svešķermeņus sevī bāzt un tad kā jauna tīne , uzdod jautājumus svešiniekiem! Putni galvā!?
Un tūlīt kungi nokomentēs, ka " jūt gan to Mirēnu , jūt " :)
Un izstāstīs, kā un ko.
spirāle ir dzemdē, nevis makstī... kur ,ellē ,ir izslavētā sieviešu intuīcija, kad viņas kā aitas sēž rindā pie daktera un klausa visu ,ko liek? Labi, varbūt paveiksies un nebūs blakus parādības, bet tā šaubu muša galvā spindzēs un neapklusīs.
Tavs ķermenis ,Tava izvēle: vai tableti,vai piešūt, iešūt ,vai nogriezt utt. , un atbalstīt milzīgu naudas mašīnu...
··· Kontracepcija: Dzīve ar spirāli Mirēna lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Hormonālie plāksteri (10)
Dārgās sievietes and meitenes kādas atsauksmes par hormonālajiem plāksteriem?
..viena mana pazinja "taa netiishaam" palika staavoklii...
..pati neesmu lietojusi..
esot nelabas blakusparādības:( ir arī tāda blakusparādība, ka vīrišķi uzdod muļķīgus jautājumus - "kas tev ŠITE saskrāpēja?"...

nu kā lai es zinu, ka tas nav Parasts Plāksteris? :)
Blakusparadibas var but apmeram tadas pashas ka no hormonalajam tabletem, bet ja piemeram ir caureja, tad lietojot plaksteri par to nav jauztraucas... Uz nedelas beigam tikai tas malinas tapat drusku apbruzajas un dusha ejot tapat jadoma lidzi... Lieks svars! ··· Kontracepcija: Hormonālie plāksteri lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Labākā kontracepcija (29)
Ļoti labprāt arī savtīgu iemeslu dēļ vēlos apkopot viedokļus par labāko kontracepciju. Ko izvēlaties jūs un kāpēc?
Ja ir regulārs sekss ar vienu partneri, tad , manā skatījumā, vislabākā kontracepcija ir intarauterīnā spirāle. Tagad viņas ir visādas - zelta, ar nelielu hormonu devu, kas iedarbojas tieši uz dzemdes sieniņu, neiespaidojot citus orgānus. Ja ir panesamība.
Ja pie sekša tiek paretam, tad nu lai vīriec velk savam draugam mundieri.
Zinu, zinu, viņiem tas nepatīk, bet kāpēc par izsargāšanos vienmēr domā sievietes?
Deisa un Tu to vēl nezini,ar pastāvigu mīlas partneri vazektomija vīrietim.Vīrietim ir sperma,sieviete var seksot cik grib,bez spermas ievadīšanas mastī viņa nevar palikt stāvoklī,ja sieviete pasaka virietim,ka bernu no viņa negribēs un nekādā gadījumā nedrīkst iešļakt spermu viņas makstī,tad virietim arī par to būtu jādoma,ko darit un vajag viņam iedot bukletus par vazektomiju.Jo sperma varošanās kanalā ir viņa atbildība nevis sievietes. etc prātīgi pateica, izņemot 3. punktu. pēc pieredzes - vislabākā un absolūti nekaitīgākā kontracepcija ir grūtniecība.
Visām pārējām ir blaknes.
deisa, grūtniecība ir mazāk kaitīga kā hormoni, no kuriem veidojas neprognozējami trombi, spirāles, kuras ir par iemeslu 99% ārpusdzemdes grūtniecībām, dzemdes audzējiem uc. figņām. ··· Kontracepcija: Labākā kontracepcija lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kontracepcija - kādu izvēlēties (11)
Mīlas sievietes pagāja pus gads ka dzemdeju, ar kruuti vairs nebaroju mazo. Laiks iet pie ginekologa lai izraksta hormonālos, bet esmu galīga nezina kas būtu labāk spirāle vai tabletes? Agrāk neko neesmu litojusi, palasot komentārus vispār ...
Tāpēc jau ir tie ārsti, lai pateiktu ko labāk. Bet tas ir mīts, ka no hormonālajām tabletēm resns paliek. Tās tabletes nesatur neko barojošu, pat ja saturētu - nevajaga rīt kilogramiem. Vienkārši apetīte uzlabojas un bulciņas mazāk vajag ēst. Esmu lietojusi šāda veida tabletes, un nemainot ēšanas paradumus, neviens kg nepieauga, kaut gan vajadzētu...:) kristalins, ja 100% neplaano beernus, tad var nosterelizeeties.
tad nebuus nekaadas tabletes jaarij bvai spiraales jaaliek. un droshjiibas garantija 100%!
Adore: pilniigi garaam, ko noziimee 100% negribi? Cilveeks nupat kaa "izdzemdeejies", protams, ka negrib, paies paaris gadi, kaut 10 un sagribees un ko tad??????? Es pat peec 4 to nesagribeeju, jo 100%, esot dziivam cilveekam un muusu raibajaa dziivee, nemeedz buutt!!!!!!!!! .... turpinaajums "dillei" - Taapat arii miits, ka spiraale traucee... ārsts ieteiks variantus, izveele taapat jaaizdara tev pašai ... Adore:} Taapeec arii man nepatiik shie forumi - cilveeki, nespeedami pashi pienjemt leemumus, naak peec padomiem, sanjem to, ko nevis vinjiem vajag, bet to, kas der citiem un rezultaataa turpina dziivot sveshas dziives un iistenot sveshus meerkjus. Jo lielaakaa dalja neprot shkjirot un filtreet informaaciju....... taapeec arii padomus nopietnaas lietaas atturos dot. ··· Kontracepcija: Kontracepcija - kādu izvēlēties lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Oralā kontracepcija (5)
Kadas firmas oralo kontracepciju, sievietes, lietojat?
Sievietes, kuras ir pagarinājušas kontracepcijas tablešu lietošanas laiku, var būt pārliecinātas, ka viņām nebūs jāpiedzīvo vilšanās attiecībā uz grūtniecības iestāšanās vēlamo laiku – šādu secinājumu ir izdarījuši raksta autori žurnālā “Human reproduction“, kurā ir prezentēti liela, Lielbritānijā veikta pētījuma, rezultāti. 8497 sievietes, kuras plānoja grūtniecību, tika aptaujātas 18. gestācijas (grūtniecības) nedēļā, lai izpētītu saistību starp kopējo kontracepcijas tablešu lietošanas ilgumu pagātnē un to, cik ātri iestājusies vēlama grūtniecība. 74 % pētījumā iesaistīto ir kļuvušas grūtas pirmo 6 mēnešu laikā, 14 % - 6 līdz 12 mēnešu laikā, 12 % ir gaidījuši grūtniecību ilgāk par gadu. Pētījuma analīze apliecina paaugstinātu fertilitāti saistībā ar orālo kontraceptīvo tablešu lietošanu, īpaši ja tās lietotas 5 gadus un ilgāk. Tas attiecas arī uz sievietēm, kas iepriekš nekad nav bijušas stāvoklī, - stāsta autori. Atsaucoties uz dažādām publikācijām par paaugstinātu fertilitāti saistībā ar iespējamiem iemesliem pēc kontraceptīvo tablešu lietošanas, autori min endometriozes profilaksi, dabīgā cikliskā endometrija augšanas nomākšanu, dzelzs līmeņa saglabāšanos asinīs sakarā ar mazāku asiņošanu.
reiz skatiijos Discovery Human files.... Tur staastiija par liidzekljiem, kas kavee spermatozoiidu aktivitaati... Un ticiet vai nee, piemineeja visiem labi zinaamo Cocolu. Ar piebildi, ka tas gluzhi nav kontracepcijas liidzeklis (bet tas laikam akcenteets uz ASV pilsonjiem), bet kaveejot spermatozoidu aktivitaati gan
tas tik taa - informaacijai :)
Ja ir vēlēšanās uzsākt lietot orālo kontracepciju, labāk aiziet pie ārsta, kurš sievietei piemeklē īsto kontraceptīvo līdzekli. Un nav nekādas atšķirības kādas firmas ir šīs zāles - hormoni paliek hormoni. Nevar lietot kādu konkrētu preparātu, tāpēc ka tādu dzer visas. Vienā mirklī var sabeigt hormonālo līdzsvaru un vielmaiņu. Un vēlāk sievietes brīnās, kāpēc pēc tablešu lietošanas pieņemas svarā (labākajā gadījumā) vai tiek aiztransportētas uz slimnīcu ar lielu asiņošanu. Zinu ko saku - kā nekā aktīvajā medicīnā nostrādāju 4 gadus.
Starp citu, tā arī vēl nav izpētīts, kādus blakusefektus dod šī zāļu grupa. To mēs redzēsim nākamajā paaudzē...
OBLIGAATI EJ PIE ARSTA!!! vinš tev izraxtiis to labaako! ta ir. No orālā arī var palikt stāvoklī?
Nāksies vēl vairāk izsargāties.
··· Kontracepcija: Oralā kontracepcija lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Visjaunākajās kontracepcijas metodes (6)
"Perly", "LadyComp", "Persona" - kas šos mini "datoriņus" un "Persona" ķīmisko noteicēju ir sev atļāvusies (oi padārgās gan cenas dēļ...) iegādāties un lietot.. vai lūdzu nevarētu padalīties ar rezulātiem, mīnusiem, ja tādi ir... Un vēl - ...
Man ljoti palidz garas zekjes un sandales. 100 % efektivs http://www.ladycomp.lv/ 300 - 500 ls par temperatūras mērīšanu, lai noteiktu auglīgās/neauglīgās dienas? Nu "pankūkas" - arī grib zināt, kura ko tādu ir lietojusi (tādā omes balsī: Bārbijām naudu nav kur likt?) Ja pareizi sapratu, nekādu kontracepciju tas daikts nenodrošina, tikai info vai sieviete tajā brīdī potenciāli var vai nevar tikt apaugļota. Barbijas nesaprot, ka tā nav kontracepcija...
/nu tad jau nav jābrīnās arī par nosaukumu šito verķu pārdevējai - Sertificēta auglības atpazīšanas metožu konsultante/
pievērsiet uzmanību - metodes efektivitāte 99,3%, t.n. ka prezervatīvi tomēr lētāk un ērtāk, pat līdzi nav jāstaipa. Un ja tas verķis vēl samelo, ko tad? Elektronika ir elektronika.
Tā nav kontracepcijas metode, bet dzimstības kontroles metode. Neticu, ka efektivitāte 99,3%! ··· Kontracepcija: Visjaunākajās kontracepcijas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Rigevidon pretapaugļosanas tabletes (3)
Nesen sāku lielot Rigevidon pretapaugļosanas tabletes. nekādas problēmas neredzu tikai pirms divām dienām vajadzēja beigties menešreizēm, bet vēl joprojām ir asiņaini smērējumi mazliet. Sāku uztraukties un domāju vai man iet pie ārsta un ...
Tikko sākot lietot tas ir normāli-tā, ka visticamāk uztraukumam nav pamata. Neatkarīgi no tā vai smērējas pēc paredzētā pārtraukuma sāc lietot nākamo iepakojumu. Bet ja sirds nav mierīga, tad vari piezvanīt dakterītei un pajautāt. esmu lietojusi vairākus gadus...zāles labas...bet organismam jāpierod...turpini kā norādīts Normāli. Parasti pierašanai dod 3 mēnešus (smērēšanās ir viena no populārākajām parādībām), ja pēc tam joprojām nenostabilizējas un kas nepatīk, tad jāmēģina citas. Bet tā, nekas jocīgs ar Tevi nenotiek. ··· Kontracepcija: Rigevidon pretapaugļosanas ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Labākā kontracepcija (15)
Bez receptes var kadu kontracepciju dabūt? es neesmu gatava beerninam jo nejūtos attiecības stabila, tacu mans draugs prezervatīvus nelieto
ja nejūties stabila attiecībās UN draugs nelieto prezervatīvu - tak nelieto Tu to draugu! Dodies pie ģimenes ārsta,dabū recepti,un tad uz aptieku...nevajag ar bezrecepšu zālēm jokot!tu kādreiz vēlēsies bērnus,bet tādas tabletes var sabojāt visu dzīvi! Nu ko... atliek sekot kalendāram.:) Ja tavs ārzemju draugs nelieto prežus,tad tu tak tos vari lietot uz viņa?To dara tā...paņem preža centrālo veidojumu mutē un ripini tik virsū...(patika fon_viltis ieteiktā metode) pajautā aptiekas meitenēm par kontracepcijas līdzekļiem!!!! ...paskaidros un pārdos arī bez receptes..:)))) ··· Kontracepcija: Labākā kontracepcija lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontracepcijas tabletes - ja lieto vīrietis? (13)
mums ar kolēģiem izkristalizējās jautājums... kas notiek, ja vecis norij sieviešu kontracepcijas tabletes.... kā jums liekas? moš kāds ir pamēģinājis? :D
ja uzreiz paciņu-gan jau ka noliks karoti no tāda dozjaka, kādu lieto "po naznačeņiju" nekam akūtam nevaidzētu notikt. bet labumā nu diez vai ies. Nojūk hormoni ,izaug pupi, un tas vēl būtu tas mazākais:D No pacinjas tik alergjija uzmestos:)
Lai izaugtu pupi, tad pamatiigi stipri hormoni jaadzer, un ilgi.Labaak jau uzreiz plastisko:)
...ja nu kāda dūšīgāka atraudziņa un mazliet sašķobīts hormonu līmenis. Uz kādu brīdi. ··· Kontracepcija: Kontracepcijas tabletes - ja ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu