Limfmezgli

Limfmezgli - jautājumi un diskusijas

Kā iekustināt limfu? (8)
Pēc plašas operācijas, kurā tika izņemti arī daudz limfmezgli ir problēmas ar limfas atteci. Limfodrenāžu ārsts ir noliedzis. Fizisku slodzi cilvēks nevar ilgi turēt. Ko ieteiksiet?
Masāža. Tikai jāiet pie laba masiera, kurš pirms masāžas apskatisies arī medicīniskos papīrus lai zinātu ko un kā darīt. Labs masieris dara brīnumus,tas ir pārbaudīts. Limfu labi iekustina peldēšana. Ja vien cilvēkam tam ir spēks. https://youtu.be/JlgqllPKQUA Nomaini ārstu!! Šim acīs kā spēļu automātā griežas vienīgi naudas zīmju simboli. Vibrācija! Ir tādi vibrotrenažieri-uzkāp ar kājām un tas tevi krata, vai arī apgulties uz muguras un tirināt rokas kājas kā tāds tarakāns. ··· Limfmezgli: Kā iekustināt limfu? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Uz kakla un galvas iekaisuši limfmezgli, pietūcis. (12)
pirms nedēļas uz kakla divi bumbuļi un uz galvas arī, sāpīgi. Bet pēdējās dienās ap kakla iekaisušajiem limfmezgliem arī ir pietūcis lielāks rajons un uzmetušās mazas pumpiņas, vai kādam ir bijis līdzīgi?
Ar antibiotiku dzeršanu var nebūt līdzēts. Palielināti limfmezgli parasti ir tikai aisberga redzamā daļa, galvenais ir atrast un ārstēt cēloni, kāpēc limfmezgli ir iekaisuši. Pārbaudīt tuvāk esošos iekšējos orgānus vispirms derētu. Vēdiskā skaidrojumā palielināti limfmezgli norāda uz samilzušām problēmām cilvēka dzīves pamatjautājumos, kuras viņš nevēlas redzēt un atzīties. Viņš uzskata, ka viss ir kārtībā un dzīve norit normāli, taču problēmas jau ir tālu ielaistas. Nu gan puisis atradis vietu, kur konsultēties tik sarežģītā jautājumā.Steidzīgi pie ārsta, jo tas var būt skalā no " ne visai nopietni" līdz "ļoti, ļoti nopietni", pie tam variantu ne mazums Izklausās, ka biji pie veterināra.Tā var būt infekcija vai limfmezglu reakcija uz kādu iekaisumu, ar sīpoliem tur nebūs līdzēts.Uz iekaisušām vietām vispār neko siltu likt nedrīkst.Pirmais, ko var darīt - pretiekaisuma preparāti (piem. ilbumetìns) Varbūt ārsts saprata, ka zālēm nebūs naudas. Tad nu ieteica vismaz ko tādu, lai pēc procedūras vari arī apēst. ··· Limfmezgli: Uz kakla un galvas iekaisuši ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Reizi vai divas reizes gadā ar pārmaiņām uzpampst limfmezgls (11)
Reizi vai divas reizes gadā ar pārmaiņām uzpampst limfmezgls pie cirkšļa un tad jau skatos , ka augšstilbam pāri iet sārta josla un uz apakšstilba veidojas nevienmērīgi sarkani plankumi , kuri uzkarst un rodas bezspēks , ...
Remarks teiktu - "vecs sifiliss". Lieciet vien mīnusus man par šo karātavu humoru, bet nekādi nevaru saprast, cik cilvēkam ir jābūt aprobežotam, lai atbildi par šādu simptomu cēloni meklētu sociālajos tīklos..... (????!!!) Ja Tev slimnīca to neizskaidro, vai tad šeit ir dakterīšu klubiņš? TAM jau nu gan pèc ultrasonogrāfiskas izmeklèšanas un analīžu rezultātiem vajadzètu bùt skaidram pāris reizes gadā , t.i. sezonāli... kaut kāda alerģija(?) slimnīcām, ārstiem ir vajadzīgi slimnieki, viņi tos apārstē tik cik nepieciešams lai tie atkal atgrieztos, ja ilgi nenāk pie ārsta viņi saka, jūs neārstējaties un izraksta jums dažādas tabletītes lai atkal ievilktu savos tīklos, mafija tāda kopā ar farmācijas biznesu un ja pēc slimnīcas nav labāk tad vēl izraksta kādas tabletītes, sistēma tāda, ka visus ārstē pēc viena standarta, ja neietilpsti standartā pats vainīgs, neārstējies! bļāviens cik man ir slikti pēc slimnīcas, viss piekačāts ar zālēm! kaut man bez tām zālēm arī bija slikti tikai savādāk! sačakarē visu personīgo imunitāti un tad turpina ārstēt, tas ir čakarēt veselību vēl vairāk! Piedodiet es tā vispārīgi to jautājumu aprakstīju, par tēmu, var būt šeit var rast atbildi: http://derzhava-sveta.webnode.ru/news/ognennye-bolezni/ ··· Limfmezgli: Reizi vai divas reizes gadā ar ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sāp labā gūža, pietūcis limfmezgls tajā cirksnī? (1)
Tāds kā pietūcis sabiezējums, bet gūžas kauls sāp no ārpuses, kad piespiež, iet netraucē vairāk uztrauc vai no tā var sāpēt limfmezgls?
Tik tiešām man arī gūžas kauls sāp no ārpuses,pietūcis limfmezgls cirkksnī,tas viss radās pēc kritiena,pagāja 8.mēneši,šinī laika periodā lietoju pret sāpju zāles,,NURFEN,,vienu tableti dienā,vingroju,pats sev veicu masāžu,.ar koku rulīšu virteni,tagad nostaigāju dienā apmēram 5.km.jūtos labi,tāpat kā pirms kritiena.Pamācību var iegūt www.Atceries lv vai www.Nesāp lv. ··· Limfmezgli: Sāp labā gūža, pietūcis ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Palielināti limfmezgli? (5)
Pirms dažām dienām pie spoguļa ķemmēju matus un atklāju bumbuli uz kakla kas ļoti sāpēja. Kādas dažas dienas (3) vēlāk bumbulis vairs nesāpēja, bet vēl tur bija.. Tajās dienās kad bumbulis vel sāpēja bija arī sarkans ...
Te jau arī internets.
Vispareizāk būtu pie ārsta aiziet.
Pie ārsta. Un ātrā solī. pāries. Zobi vai kakls. pie ārsta, asinsanalīzes uz specifiskām slimībām, kurām galvenā pazīme ir palielināti limfmezgli Ja limfmezgls bija sāpīgs, tad visdrīzāk tas bija mutes dobuma vai augšējo elpceļu iekaisuma dēļ un kā jau arī atzīmēji- bija sarkans sāpošs kakls. Vairāk būtu jāsatraucās, ja būtu vairāki limfmezgli saauguši kopā- blīvi, nesāpīgi + nakts svīšana + svara zudums.

Ko darīt? Ja limfmezgls vairs nav redzams un sataustāms, tad nevajadzētu satraukties. Kādu laiku pavērot, varbūt pamēģināt pataustīt, vai arī citur nav kādi palielināti limfmezgli. Ja tomēr satraukums nepāriet, var aiziet pie ģimenes ārsta uz konsultāciju, jo tomēr padomus labāk sniegs cilvēk, kas redz kā viss izskatās kopumā, nevis tas, kas sēž ekrāna otrā pusē un var tikai iztēloties, kas notiek. Internets ir laba lieta, taču jāzina kad un kam ticēt.
··· Limfmezgli: Palielināti limfmezgli? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Iekaisis limfmezgls padusē pēc tuberkulozes potes (2)
Labdien! Manai meitai (3,5 mēn.veca) iekaisis limfmezgls padusē - ir palielināts un mazliet apsārtums uz ādas. Pediatrs saka, ka tas no tuberkulozes potes, jo tieši tās rokas padusē, kur iepotēja poti. Lika novērot un nogaidīt. ...
Nekā laba. Manu mazdēlu izvadāja uz vairākām sonogrāfijām, tuberkulozes dispanseri un galu galā bija jāgriež ārā. Viņam tad bija 6 mēneši. Bet operāciju uztaisīja tā, ka no aizvešanas uz operāciju un atvešanai uz palātu pagāja 1-1.5 stundas. Uzreiz bija tāds aktīvs un beidzot varējām viņu pabarot (no rīt nedrīkstēja neko dot - tas gan nebija jauki, jo viņš taču nesaprot, kāpēc ir badā) un vakarā jau braucām uz mājām. Pēc tam, protams pārsiešanas poliklīnikā. Bija 3 bumbuļi, izgrieza vienu. Tā, ka varbūt Jūsu meitai nekas nebūs jāgriež. Dakters jau Tev visu pateica. Neuztraucies. Un nedod alu vai vīnu dzert. ··· Limfmezgli: Iekaisis limfmezgls padusē ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Nesaprotu ko darīt ar limfiem (6)
Esmu izmeklēta burtiski visa. asins aina ir laba, floragrāfs ir ok. Ultrasonoskopiā uzrāda 5. limfus 2.limfi 1,4 un 3.limfi 0.4-0,5 kakla rajonā. viens mziņš limfs starp krūti un padusi,( 2. cirkšņos,) šiem limfie neko dakterim ...
Limfmezglu piepampums, cik esmu lasījis, esot raksturīgs ļoti daudzām seksuāli transmisīvajām slimībām... Vai uz tām notestējies? kompreses! daudz kompreses uz viens limfs. drīzāk tas nozīmē ka ir pienācis laiks atmest dzeršanu, pīpošanu un pusfabrikātu rīšanu.. ´
Varbūt vajag pie cita ārsta aiziet
http://iaptieka.lv/?lapa=doctus2&id=73
Sakarā ar palielinātiem kakla limfmezgliem jāsaņem nosūtījumu (vai bez tā - jāiet par maksu) pie hematologa Linezerā. Jāveic specifiskas asins analīzes, t.sk.: Epšteina-Barra vīrusa IgM, IgG; Citomegalovīrusa IgM, IgG; LDH, Beta 2 mikroglobulīna u.c., - tās nozīmēs hematologs. Šīs analīzes (specifiskās) gan ir dārgas, tamdēļ to veikšanai (jau pēc hematologa nozīmējuma) būtu jāsaņem ģimenes ārsta nosūtījums. ··· Limfmezgli: Nesaprotu ko darīt ar limfiem lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kakla limfmezgli iekaisuši, grūti norīt siekalas (5)
Sveiki man ir iekaisusi limfmezgli kakla, lielaka problema ka man gruti noriit siekalas smaga sajuta kakla ka butu kkas iesprudis kakla, es 2 dienas jau to nevaru izturet bet man arsts teica ka veselosanas bus ilga, ja man vel kada nedela ...
Nezinu, kas par mezglu tas bija, bet manam tēvam reiz kaut kas līdzīgs bija iemeties kaklā. Tas gan sāpēja, bet bija arī ļoti jūtams. 1.slimnīcā izoperēja kaut kādu "pumpu". Varbūt aizej uz Rīgas 1.slimnīcu, otorinolaringoloģijas nodaļu. Reģistratūrā pieraksties pie kāda ārsta un pārbaudies otreiz. Dubults neplīst. es pret visam kakla slimibam lietoju Jox...izdedzina visu ka maz neliekas bet palidz:) nu un daudz karsta teeja ar citronu... nez no ka parlieciba ka tie ir limfmezgli?

ja tomer tie limfmezgli,tad infekcija
lokalizejas kaut kur tuvuma
tie ir pirmie filtri...

ko darit
ir dazadas terapijas....

var aptieka apjautaties
ir Hella kompoziciju pilieni
tiesi limfmezglu skalosanai
lietojut iekseji
Ar limfiem nejoko-dabusi kokus(neatceros streptokaki vai stafilokoki) un buus jaastrebj antibiotikas+iespeejamas komlikaacijas. ··· Limfmezgli: Kakla limfmezgli iekaisuši, ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kakla limfmezglu pietūkums (16)
pēc izstaigāta apaukstēšanās vīrusa ziemā kakla limfmezglu iekaisums! Vēl joprojam uz kakla ir sataustāms bumbulis, ģimenes ārsts saka ,tas ir nesaka neko- sadzīvo! ... tas ir normāli?
labāk uztaisi asins analīzes. Miera labad. Manējam puikam arī bija pat vairāki bumbuļi - Homeopātiskajā aptiekā uz Lāčplēša ielas pajautā graudiņus imunitātei vai apstāsti situāciju (nosaukumu neatceros) pārgāja kādās tris nedēļās. Veseļojies !!!! Ja ir neliels bumbulītis , tad ir ok. Asins analizes uztaisīji? Asins aina parāda- ir kads iekaisuma process organismā, vai nav. Un var jau mīļā miera labad pakonsultēties pie cita ārsta. aga.....un dažos gadījumos arī "beremennostj sama rassasivajetsa"!

Tas par to "kad saslimšana pāries".
Ja tas limfmezgls palielināts, tad jau iekaisums kaklā nebūs izārstēts līdz galam. Ne jau pret to bumbuli Tev jācīnās - tā tikai organisma aizsargreakcija. Jācīnās pret iekaisīgo procesu, kas iespējams nav izārstēts līdz galam. ··· Limfmezgli: Kakla limfmezglu pietūkums lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Limfmezglu iekaisums (15)
Tādu diagnozi bērnam uzstādija mediķis un sākām lietot ieteiktās antibiotikas un kompreses liekam. Jau viens 5 dienu kurss iziets un sākĀm jaunu. taču piepampums nemazinās. Varbūt kāds no personīgās pieredzes var ...
Manam puikam izgrieza nēesmu mediķis i varbūt kļūdos,bet limfmezgli piepampst tad,kad ir infekcija organizmā un viņš ar to cīnās,smagi! bet tas nenorāda ka iekaisis ir konkrētais limfmezgls,bet gan kas tuvumā atrodošs!tjip,angīna i kakla limfi piepampuši,jo no tiem tiek pastiprināti ražoti baciļu iznīcināšanas karavīri!/tas tā,poētiski/manas tādas domas,empīrisko novērojumu rezultāti!:) limfmezgli aiz gara laika neiekaist - jaameklee patiesais ceelonis,obl.asins analiize... Es teiktu- prom uz infekcjslimnīcu. Tur var atrast, kas tas ir, kāpēc šī vaina. Tur var tiešām būt kāda saslimšana apkašā.
/ personīgā pieredze/ novazājos pie citiem dakteriem mēnešiem kamēr tomēr slimnīca.
Jautājums ir: kāpēc limfmezgli iekaisuši? Parasti tam apakšā ir vēl kaut kas. Varbūt tikai saaukstēšanās, bet varbūt kaut kas nopietnāks. Labāk aizteci pie vēl kāda daktera kopā ar visu bērnu. ··· Limfmezgli: Limfmezglu iekaisums lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu