Limfmezgli palielināti (pietūkums)

Limfmezgli palielināti (pietūkums) - jautājumi un diskusijas

Uz kakla un galvas iekaisuši limfmezgli, pietūcis. (12)
pirms nedēļas uz kakla divi bumbuļi un uz galvas arī, sāpīgi. Bet pēdējās dienās ap kakla iekaisušajiem limfmezgliem arī ir pietūcis lielāks rajons un uzmetušās mazas pumpiņas, vai kādam ir bijis līdzīgi?
Ar antibiotiku dzeršanu var nebūt līdzēts. Palielināti limfmezgli parasti ir tikai aisberga redzamā daļa, galvenais ir atrast un ārstēt cēloni, kāpēc limfmezgli ir iekaisuši. Pārbaudīt tuvāk esošos iekšējos orgānus vispirms derētu. Vēdiskā skaidrojumā palielināti limfmezgli norāda uz samilzušām problēmām cilvēka dzīves pamatjautājumos, kuras viņš nevēlas redzēt un atzīties. Viņš uzskata, ka viss ir kārtībā un dzīve norit normāli, taču problēmas jau ir tālu ielaistas. Nu gan puisis atradis vietu, kur konsultēties tik sarežģītā jautājumā.Steidzīgi pie ārsta, jo tas var būt skalā no " ne visai nopietni" līdz "ļoti, ļoti nopietni", pie tam variantu ne mazums Izklausās, ka biji pie veterināra.Tā var būt infekcija vai limfmezglu reakcija uz kādu iekaisumu, ar sīpoliem tur nebūs līdzēts.Uz iekaisušām vietām vispār neko siltu likt nedrīkst.Pirmais, ko var darīt - pretiekaisuma preparāti (piem. ilbumetìns) Varbūt ārsts saprata, ka zālēm nebūs naudas. Tad nu ieteica vismaz ko tādu, lai pēc procedūras vari arī apēst. ··· Limfmezgli palielināti (pietūkums): Uz kakla un galvas iekaisuši ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Reizi vai divas reizes gadā ar pārmaiņām uzpampst limfmezgls (11)
Reizi vai divas reizes gadā ar pārmaiņām uzpampst limfmezgls pie cirkšļa un tad jau skatos , ka augšstilbam pāri iet sārta josla un uz apakšstilba veidojas nevienmērīgi sarkani plankumi , kuri uzkarst un rodas bezspēks , ...
Remarks teiktu - "vecs sifiliss". Lieciet vien mīnusus man par šo karātavu humoru, bet nekādi nevaru saprast, cik cilvēkam ir jābūt aprobežotam, lai atbildi par šādu simptomu cēloni meklētu sociālajos tīklos..... (????!!!) Ja Tev slimnīca to neizskaidro, vai tad šeit ir dakterīšu klubiņš? TAM jau nu gan pèc ultrasonogrāfiskas izmeklèšanas un analīžu rezultātiem vajadzètu bùt skaidram pāris reizes gadā , t.i. sezonāli... kaut kāda alerģija(?) slimnīcām, ārstiem ir vajadzīgi slimnieki, viņi tos apārstē tik cik nepieciešams lai tie atkal atgrieztos, ja ilgi nenāk pie ārsta viņi saka, jūs neārstējaties un izraksta jums dažādas tabletītes lai atkal ievilktu savos tīklos, mafija tāda kopā ar farmācijas biznesu un ja pēc slimnīcas nav labāk tad vēl izraksta kādas tabletītes, sistēma tāda, ka visus ārstē pēc viena standarta, ja neietilpsti standartā pats vainīgs, neārstējies! bļāviens cik man ir slikti pēc slimnīcas, viss piekačāts ar zālēm! kaut man bez tām zālēm arī bija slikti tikai savādāk! sačakarē visu personīgo imunitāti un tad turpina ārstēt, tas ir čakarēt veselību vēl vairāk! Piedodiet es tā vispārīgi to jautājumu aprakstīju, par tēmu, var būt šeit var rast atbildi: http://derzhava-sveta.webnode.ru/news/ognennye-bolezni/ ··· Limfmezgli palielināti (pietūkums): Reizi vai divas reizes gadā ar ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kakla limfmezglu pietūkums (16)
pēc izstaigāta apaukstēšanās vīrusa ziemā kakla limfmezglu iekaisums! Vēl joprojam uz kakla ir sataustāms bumbulis, ģimenes ārsts saka ,tas ir nesaka neko- sadzīvo! ... tas ir normāli?
labāk uztaisi asins analīzes. Miera labad. Manējam puikam arī bija pat vairāki bumbuļi - Homeopātiskajā aptiekā uz Lāčplēša ielas pajautā graudiņus imunitātei vai apstāsti situāciju (nosaukumu neatceros) pārgāja kādās tris nedēļās. Veseļojies !!!! Ja ir neliels bumbulītis , tad ir ok. Asins analizes uztaisīji? Asins aina parāda- ir kads iekaisuma process organismā, vai nav. Un var jau mīļā miera labad pakonsultēties pie cita ārsta. aga.....un dažos gadījumos arī "beremennostj sama rassasivajetsa"!

Tas par to "kad saslimšana pāries".
Ja tas limfmezgls palielināts, tad jau iekaisums kaklā nebūs izārstēts līdz galam. Ne jau pret to bumbuli Tev jācīnās - tā tikai organisma aizsargreakcija. Jācīnās pret iekaisīgo procesu, kas iespējams nav izārstēts līdz galam. ··· Limfmezgli palielināti (pietūkums): Kakla limfmezglu pietūkums lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu