Limfmezglu iekaisums

Limfmezglu iekaisums - jautājumi un diskusijas

Uz kakla un galvas iekaisuši limfmezgli, pietūcis. (12)
pirms nedēļas uz kakla divi bumbuļi un uz galvas arī, sāpīgi. Bet pēdējās dienās ap kakla iekaisušajiem limfmezgliem arī ir pietūcis lielāks rajons un uzmetušās mazas pumpiņas, vai kādam ir bijis līdzīgi?
Ar antibiotiku dzeršanu var nebūt līdzēts. Palielināti limfmezgli parasti ir tikai aisberga redzamā daļa, galvenais ir atrast un ārstēt cēloni, kāpēc limfmezgli ir iekaisuši. Pārbaudīt tuvāk esošos iekšējos orgānus vispirms derētu. Vēdiskā skaidrojumā palielināti limfmezgli norāda uz samilzušām problēmām cilvēka dzīves pamatjautājumos, kuras viņš nevēlas redzēt un atzīties. Viņš uzskata, ka viss ir kārtībā un dzīve norit normāli, taču problēmas jau ir tālu ielaistas. Nu gan puisis atradis vietu, kur konsultēties tik sarežģītā jautājumā.Steidzīgi pie ārsta, jo tas var būt skalā no " ne visai nopietni" līdz "ļoti, ļoti nopietni", pie tam variantu ne mazums Izklausās, ka biji pie veterināra.Tā var būt infekcija vai limfmezglu reakcija uz kādu iekaisumu, ar sīpoliem tur nebūs līdzēts.Uz iekaisušām vietām vispār neko siltu likt nedrīkst.Pirmais, ko var darīt - pretiekaisuma preparāti (piem. ilbumetìns) Varbūt ārsts saprata, ka zālēm nebūs naudas. Tad nu ieteica vismaz ko tādu, lai pēc procedūras vari arī apēst. ··· Limfmezglu iekaisums: Uz kakla un galvas iekaisuši ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kakla limfmezgli iekaisuši, grūti norīt siekalas (5)
Sveiki man ir iekaisusi limfmezgli kakla, lielaka problema ka man gruti noriit siekalas smaga sajuta kakla ka butu kkas iesprudis kakla, es 2 dienas jau to nevaru izturet bet man arsts teica ka veselosanas bus ilga, ja man vel kada nedela ...
Nezinu, kas par mezglu tas bija, bet manam tēvam reiz kaut kas līdzīgs bija iemeties kaklā. Tas gan sāpēja, bet bija arī ļoti jūtams. 1.slimnīcā izoperēja kaut kādu "pumpu". Varbūt aizej uz Rīgas 1.slimnīcu, otorinolaringoloģijas nodaļu. Reģistratūrā pieraksties pie kāda ārsta un pārbaudies otreiz. Dubults neplīst. es pret visam kakla slimibam lietoju Jox...izdedzina visu ka maz neliekas bet palidz:) nu un daudz karsta teeja ar citronu... nez no ka parlieciba ka tie ir limfmezgli?

ja tomer tie limfmezgli,tad infekcija
lokalizejas kaut kur tuvuma
tie ir pirmie filtri...

ko darit
ir dazadas terapijas....

var aptieka apjautaties
ir Hella kompoziciju pilieni
tiesi limfmezglu skalosanai
lietojut iekseji
Ar limfiem nejoko-dabusi kokus(neatceros streptokaki vai stafilokoki) un buus jaastrebj antibiotikas+iespeejamas komlikaacijas. ··· Limfmezglu iekaisums: Kakla limfmezgli iekaisuši, ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Limfmezglu iekaisums (15)
Tādu diagnozi bērnam uzstādija mediķis un sākām lietot ieteiktās antibiotikas un kompreses liekam. Jau viens 5 dienu kurss iziets un sākĀm jaunu. taču piepampums nemazinās. Varbūt kāds no personīgās pieredzes var ...
Manam puikam izgrieza nēesmu mediķis i varbūt kļūdos,bet limfmezgli piepampst tad,kad ir infekcija organizmā un viņš ar to cīnās,smagi! bet tas nenorāda ka iekaisis ir konkrētais limfmezgls,bet gan kas tuvumā atrodošs!tjip,angīna i kakla limfi piepampuši,jo no tiem tiek pastiprināti ražoti baciļu iznīcināšanas karavīri!/tas tā,poētiski/manas tādas domas,empīrisko novērojumu rezultāti!:) limfmezgli aiz gara laika neiekaist - jaameklee patiesais ceelonis,obl.asins analiize... Es teiktu- prom uz infekcjslimnīcu. Tur var atrast, kas tas ir, kāpēc šī vaina. Tur var tiešām būt kāda saslimšana apkašā.
/ personīgā pieredze/ novazājos pie citiem dakteriem mēnešiem kamēr tomēr slimnīca.
Jautājums ir: kāpēc limfmezgli iekaisuši? Parasti tam apakšā ir vēl kaut kas. Varbūt tikai saaukstēšanās, bet varbūt kaut kas nopietnāks. Labāk aizteci pie vēl kāda daktera kopā ar visu bērnu. ··· Limfmezglu iekaisums: Limfmezglu iekaisums lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu