Medikamenti no krievijas

Medikamenti no krievijas - jautājumi un diskusijas

Kāpēc Latvijā ir aizliegtas tādas zāles kā dimedrols un tmdz.kriev.zāles? (11)
PSRS laikos varēja pirkt mierīgi un pat bez receptes par kapeikām.Tagad miega zālēm ir tādas cenas un aptaksti ka pat bail paliek!Un jēga ar maza pat analginu dod par recepti,Kāpēc mums smērē dārgus un nevadzīgus preparātus ja visu varētu...
Kāpēc nevar iztikt bez dimedroliem, aspirīniem un analgīniem vispār? Es neko nelietoju pat zivju eļļu un vitamīnus vairs nepērku aptiekā. Man aptieciņā ir tikai plāksteri un ūdeņraža pārskābe, pat zeļonkas un zilo graudiņu vairs nav. Tas viss ir tikai labi pelnošs bizness tās aptiekas. ja nav nekadas bedas un nervu satricinajumi, ir daudz jastrada un daudz aktivi jadarbojas svaiga gaisa, tad arii bus labs miegs. nu ok, var vel kadas tejinjas padzert, piparmetru, liepziedu.
dimedrols ir tiras shausmas, no analgina var sakties kunjgju čula.
Sarunā ar fūreniekiem ,vai citiem ,kas bieži brauc uz Krieviju un palūdz, lai nepieciešamo atved. Nu tas tieši tā pat kā daudz ko, ko tirgo ES, nedrīkst pārdot ASV un otrādi. Farmācijas biznesā lielas naudas apgrozās, kam lobiji labāki, tie var tirgot, pārējos ar aizliegumiem no tirgus izspiež. Tas tā visā pasaulē. Manuprāt, mēs ar medikamentu lietošanu pārāk aizraujamies, aizmirstot vienkāršos, bet diezgan efektīvos tautas līdzekļus. Tikai tas prasa kaut nelielu, tomēr piepūli, un vienkāršāk ir ieņemt tabletīti. Svarīgi slimības sākumā sākt rīkoties, nevis tad, kad nekas cits nelīdzēs!!! Un atceramies- jāsakārto sava iekšējā pasaule, tad ārējo faktoru ietekme būs daudz mazāka! ··· Medikamenti no krievijas: Kāpēc Latvijā ir aizliegtas... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu