Miežagrauds (mieža grauds acī)

Miežagrauds (mieža grauds acī) - jautājumi un diskusijas

Mieža grauds, acs aizpampusi, ka palidzet atbrivoties? (15)
Mieza grauds jau treso dienu pienemas spara, acs gandriz ciet, ka cinities ar so radijumu, lai lidz sestdienai acs ir vesela?
Saka,ka nobiedēt vajagot to,kuram tas grauds.Nu,tad jau Tev atliek aklais randiņš!;) Paņem koka karoti, uzsildi uz plīts karotes kātu, tik karsu, cik vari turēt, un pieliec pie miežgrauda , un tā kādas reizes trīs četras, pazudīts tas grauds, kā nebijis. Tā ira sena recepte un vienādiņ ir palīdzējusi i man i manējiem. Neestētiski, bet palīdz reāli, iespļaut acī-maigākā variantā ar siekalām paberzēt aci, bērniem ir palīdzējis ;-) samierinies jo katram ar to ir bijis jaiziet dzīve... Aplej melno tēju-vislabāk beramo novārīt-un ar vates vai marles gabaliņu pamazgā vairākas reizes-tā, lai acs kārtīgi mitra-vari arī paturēt siltu, kārtīgi samitrinātu melnās tējas kompresi. Aptiekā ir nopērkama acu smēre-Hidrokortizons-arī labi līdz; Vēl var mēģināt likt silti novārītu, nosusinātu olu pie acs-bet tā lai nededzina. Var arī to aci ar savām siekalām pasmērēt-un tas nav joks; Ir arī Riņķa evijas ziede-bet viņa kož kad uzsmērē; Lai izdodas ··· Miežagrauds (mieža grauds acī): Mieža grauds, acs aizpampusi, ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Miežagrauds. Kā ar to cīnīties? (14)
Miežagrauds. Iesakiet, lūdzu, kā ar to visefektīgāk cīnīties. Tas parādās aizvien no jauna - ja ne uz vienas acs, tad uz otras.
Ar zelta gredzenu labi palīdz. Mana vecmāmiņa tos ārstēja supervienkārši , paņēma kartupeli , pārgrieza uz pusēm , tad ar vienu pusīti paberzēja miežagraudu tad salika abas pusītes kopā un iemeta tualetē....otrā dienā miežagrauds bija pazudis kā nebijis.... lai vecmāmiņai vieglas smiltis....++++ Nopērc aptiekā fucithalmic ziedi, ļoti efektīga, bet padārga. Par labāko līdzekli uzskatu urīna kompresi. Līdzko sajūti ko nelāgu, paberzē plakstiņu ar zelta gredzenu. Izklausās pēc muļķībām, taču palīdz... ··· Miežagrauds (mieža grauds acī): Miežagrauds. Kā ar to ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Mieža grauds acī - ko darīt? (23)
ko darīt, ja miežu grauds ir acī? No kā rodas, kā ārstēt?
Es savam dēlam, viņam negaidot, iespļāvu acī - nu ne jau tā, ka siekalas šķīst, tāds tpuuu kārtīgs, lai sabīstas - pret vakaru pazuda:) Jāpaberzē ar zelta gredzenu. Gredzens pēc tam jānotīra ar vilnas audumu. Vnk neaiztiec to mieža graudu, lai cik stipri tas niezētu.Ja tas nav pašā sākumā stadijā, tad gaidi vien, kad nogatavosies un pārplīsīs. Gan jau aptiekās arī kaut kas ir-pajautā. Es to varu izārstēt ar tantinju-vārdotāju metodi, bet es esmu nepraktizējoša tantinja:) Tējas kompreses var likt . Paņem meitiņs koka karoti,vai mentīti, uzliec uz uguns( gāzes plīti vai kādu citu) un nedaudz uzsildi, tik siltu, cik pate vari ciest. Un tad liec uz to miežgraudu un paturi kādu brītiņu. Atkārto kādas vairākas reizes. Nivaig nikādu tablešu dzerti. ··· Miežagrauds (mieža grauds acī): Mieža grauds acī - ko darīt? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kā ātri atbrīvoties no miežagrauda? (13)
man laikam acī būs miežagrauds....ātri, ātri - ko darīt, kamēr nav sācies?
Man parasti palīdz,ja saslapinu ar smaržu vai labāk ar odekolonu vates pikuci un uzmanīgi paturu pie miežgrauda cik var izturēt.jāuzmanās,lai odekolons netiek acī,bet tikai pie plakstiņa. Man pāris dienas atpakaļ dēlam bija. Paberzēju zelta gredzenu pret vilnu, tad pret aci. Vēl ar paša siekalām pasmērē. Mazliet pietūka, bet ātri bija nost. paberzē ar mitru cukurgraudu aptiekas tirgo hidrokortezonu, manuprat! Iespļaut - fiksi, negaidīti, nav nepieciešams spļāviens, ka siekalas šķīs. Izmēģināts - palīdz. Par zelta gredzenu un vilnu esmu dzirdējusi, arī taisnība-palīdz. ··· Miežagrauds (mieža grauds acī): Kā ātri atbrīvoties no ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā tikt vaļā no miežagrauda? (13)
Vai kāds nevar pateikt efektīvu līdzekli kā tikt vaļā no miežagrauda? nomociijis mani galīgi. ..
Minxa, tevi vajag nobiedeet, paliidz, esmu meegjinaajusi... man maasai regulaari piemetaas shitaa kaite, tad, nu, es vinju biedeeju uz katra stuura...un paariet ;)
Arii spljaushana der... to gan neerti uz citiem meegjinaat, bet tautaa runaa, ka paliidz...
Var iztikt arii bez pigas, bet, smejaties vai nee, bet taa spljaushana paliidz... Izklausaas gan peec pilniigaa stulbuma, tur nu es piekriitu! :))))) Es ar biju dzirdējusi par to spļaušanu. Kad man iemetās miežagrauds, nebija, kas iespļauj un es pati parīvēju aci ar savām siekalām. Tici vai nē, palīdzēja arī tas Man te cits tautas līdzeklis. Ja ir uzmeties miežagrauds, tad uz pretējās puses rokas (tobish ja grauds ir uz labās acs, tad uz kreisās rokas - un otrādi) vidējā pirksta un zeltneša krustā/astotniekā apkārt apsien vilnas diegu. Kādu laiku jāpanēsā. Pilnīgs stulbums, bet palīdz. vienigais minxa, kas tev var palidzet ir hidrokortizona acu ziede 0,5% vai var meginat dexona pilienus ··· Miežagrauds (mieža grauds acī): Kā tikt vaļā no miežagrauda? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu