Mugura

mugura foto attēls

Mugura - jautājumi un diskusijas

Asinspiediena izmainas pec mugurkaula operacijas. (4)
Divarpus menesus veica mugurkaula jostas 1.skriemela nostiprinasanu ar skruvem, jo bija kritot ieplisis. Asinspiediens visu muzu bija 110/80, bet jau pec operacijas tas kluva 150/90, bet nu jau divus menesus tas ir no ritiem un ari pa...
Diezgan grūti saprast rakstīto.
Lai samazinātu asinsspiedienu ir jāsakārto asinsvadi un aknas.Mārdadzis un ķiploki ļoti labi palīdzēs.
UN...tāds asinsspiediens tādam vecumam nemaz nav tik traki...norma būtu ap 130-140.Tā ka nav traģēdija.
ESI piesārņots + vēl zāles pirms/pēc operācijas visu piebeidz.
Turpināsi sevi pieķēzīt ar ķīmiju negaidi nekā laba.
vsp. jau air tal lietot 2,5mēnešus nav prātīgi
lai doks pamaina terapiju
Organisms ir pārcietis lielu stresu, tas ir radījis vispārējas izmaiņas, iespējams tā tagd arī būs.... Ar gadiem lielākai daļai cilvēku palielinās asinsspiediens , jo asinsvadi zaudē savu elastību, holestarīns dara savu, rezultātā asinsspiediediens ceļas. Griežaties pie ģimenes ārsta ar šo problēmu, kurš arī droši vien zin par operāciju, kura bija un kāda terapija tiek peilietota pēc tās. To, ko ieteiks asinssppiediena mazināšanai (kaut arī tas nav traģiski augsts) to arī lietosiet. ··· Mugura: Asinspiediena izmainas pec... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Mugurkaula pirmais skriemelis ieplīsis, operācija. (11)
Vai kadam ir zinama kada pieredze saja joma, vai ilgi draud atveselosanas, lidz var sakt staigat? Ko vini liek vieta, maklsligu skriemeli, vai lapa ieplisuso? No Rigas bus specialists kas veiks operaciju. Kadreiz 90.gados kad mainija...
Novēlu visu to labāko un drīzu veseļošanos, un lai viss izdodas un nav nekādu komplikāciju.! :) Kurš pirmais skriemelis? Kakla, krūšu vai jostas - krustu daļā - ir liela atšķirība. nu man disku mugurkaulam vairs nav, tie ir totāli sadragāti, staigāju tik tapēc, ka mugurkauls uz muskuļiem turas, ko varu ieteikt - nelieto korseti vislaik, gulēt ejot jā, ko smagu darot jā sākumā, centies no viņas atkratīties, nu un kačā muguras musīšus, jutīsies labi, i mugura nesāpēs :) Jāatcerās viena lieta, ka jebkura operatīva iejaukšanās kaut ko sagroza organismā un tādēļ jārēķinās ar kustības grūtībām iesākumā, pēcoperācijas periodā, tā ir vienmēr,ja runa par mugurkaulu, pēc tam rehabilitācija un fizioterapija noliek pa vietām, bet tas process arī ir sāpīgs,bet,ja cilvēks grib atgūt iepriekšējo (kaut vai daļēji)fizisko spēku, tad atgūs, galvenais ir atbalsts no ģimenes un draugiem. Jautaa to savam aarsteejosham vai gimenes aarstam! :) ··· Mugura: Mugurkaula pirmais skriemelis... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā iemācīties gulēt uz muguras? (21)
Kā zināms tas ir labāk mugurkaulam un arī palīdz novērst grumbu veidošanos.
Vajag kaķi ieviest (bet tādu mīļu. Parasts nederēs :D)
Kad šis tā mīlīgi guļ uz krūtīm, tad nav iespējas pagrozīties - gribi negribi būs jāguļ uz muguras :)
Ja gulēšana uz muguras būtu tā labākā,tad suņi,kaķi,mežazvēri un citi lopi visi,kā viens gulētu uz muguras!Nav tādas dzīvas būtnes,kuras vēkšpēdus gulētu,bet atrodas pa retam,kāds padullāks ļautiņš,kurš pa varītēm grib iemācīties kautko ačgārnu!! Man jau šķiet,ka spārni traucēs.Ja nopietni,tad tā nu gan nav vienīgā un labākā poza mugurkaulam. Štrunts par krākšanu, toties seja nesaburzās. Guļam taču vieni. Vispār jau vislabākā poza ir gulēt uz sāniem. Visādos rakstos teikts tā. :D ··· Mugura: Kā iemācīties gulēt uz muguras? lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Es nokritu uz dibena un tagad man sāp astes kauls. (45)
jā, tikai bez jokiem-es pamatīgi sasitos-nokritu uz slidenām flīzēm un tagad nevaru pat apsēsties ne mašīnā braucot, ne vienkārši uz krēsla. saprotu, ka dakters tur tāpat neko daudz nevar līdzēt, tāpēc neeju pie viņa un tomēr- varbūt...
noteikti ej pie ārsta- astes kauls nav joka lieta.. zinu gadījumus, kad cilvēkiem pie astes kaula traumas arī ļoti temperatūra cēlās... un bija citi sarežģījumi nu... es zinu vienu ļoti konkrētu gadījumu, kad cilvēks pēc kritiena uz astes kaula pamocījās, tad pārgāja, tad ik pa laikam sajuta sāpes pie kādām noteiktām aktivitātēm līdz cilvēks saprata, ka problēma ir traucējoša. Aizgāja uz Stradiņiem - tur sataisīja rentgenus un konstatēja, ka astes kaulam kaut kas tur atlūzis (neesmu mediķis precīzi neuzrakstīšu). Un nebija tā, ka neko nevar darīt. darīja gan. Bija operācija un to astes galu noņēma nost. (mēs smējāmies, ka kupēja) Un Stradiņos doks bija teicis, ka šādas traumas un operācijas nav nekāds retums. Tā ka... Es jau nu neieteiktu nekādus olfēna plāksterus, sālsūdens vannas, nez kādas šprices un vēl nez kādu pašdarbību. Vajag iet pie ārsta un pārbaudīt, kas par lietu. ....sliktāk jau nebūs - vari uzlīmēt olfen plāksteri vai arī ar rullīti ik pa brīdim iesmērēt...ja tas ir svaigs sasitums un kājas kustās un noliekties vari...nu nezinu neeemu mediķe...jebkurš sasitums kādas pāris dienas sāp, bet, ja ilgāk un nemazinās sāpes, tad gan tikai dakteris... jaaseez uz rinka - tad nesaapees!
tev un tavam dupsim labu veelot.............!
Pirms gadiem n atsitu asteskaulu Gaiziņā no kalna šļūcot. Pirmo nedēļu knapi varēju sēdēt (patiesībā tikai uz pusdupša), tad stiprās sāpes rimās, bet tādu vieglu sāpēšanu jutu vēl kādu pusgadu, ja ne ilgāk, ik rītu. Negribu baidīt, bet var būt pat ļoti sliktas sekas. Aizej labāk pie doka, lai sabildē un paskatās, kas un kā, un nevelc garumā iešanu. ··· Mugura: Es nokritu uz dibena un tagad... lasīt visu diskusiju (45 atbildes) –»
Ko nozīmē mugurkaula skriemeļa cementēšana? (5)
Ir kompresijas lūzums mugurkaula skriemelim. Vai kāds ir saskāries ar skriemeļa cementēšanu? Kā tas notiek, cena?
Adminam tomēr reiz vajadzētu dzēst tematus, kuri skar specifiskus jautājumus ārstniecības jomā (kuri, atšķirībā no citiem, nez kāpēc ir PILNĪGI anonīmi), jo diletantisks padoms var radīt smagas sekas. Nnav runa par dažādām ikdienas vainām - par tām var pļāpāt cik uziet... Paskaties googlē- Vertebroplastija Man 10 gadus atpakaļ cementēja .esmu apmierināta,nekādu komplikāciju,Operēja dr,Štrauss. Nepiekrītu Riks086 ! T.i svešķermena ievadīša porotiska skriemeļa audos.... diemžēl ne visos gadījumo dod labu rezultātu. ··· Mugura: Ko nozīmē mugurkaula skriemeļa... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Muguras sāpes labajā pusē (6)
Sāpes īpaši pēc slodzes atguļoties. Asas sāpes pie mazākās kustības (nevar pagriezties)nedaudz virs vidukļa,reizēm atstaro arī zemāk. nereti kā krampji, kā elektriskā strāva. Kas tas varētu būt?
Varētu būt arī iekaisis nervs. Dakteris precīzāk pateiks. Varētu būt nierakmeņi, žultsakmeņi - tad sāpes neciešamas. Izsauc ātros, lai aizved - nofotografē, analīzes uztaisīs, negaidi, kad paliek sliktāk un nesamoki organismu. Diagnozes internetā uzstādīt nav prāta darbs. Būt var i vienkārši iespiedies nervs, i diska trūce, i sastiepts muguras muskulis u.c. varianti. Pie daktera marš! ...Varbūt arī nieres,ja labajā pusē...arī kāds žultspūslis...Vai arī savilkts kāds iliopsas (jostas un zarnkaula)muskulis... Es arī iedomājos par nierēm.. ··· Mugura: Muguras sāpes labajā pusē lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Jāgriežas pēc padoma pie nerologa vai vertebrologa. Ar tādiem simptomiem un bez izmeklējumiem doties uz masāžām ir pēdējais stulbums. Sertificēts masieris tādā situācijā pat klāt neķertos, pirms nebūtu redzējis magnētiskās rezonanses vai kompjūtertomogrāfijas izmeklējumu atbildes. Izklausās pēc nobidijusas diska un nospiestiem nerviem. Tas ir nopietni. Steidzami rtg, mr. Un tad kobsultacija pie vertebrologa. (Vc4 ir laba daktere. Pirms gada mammu izopereja, viņa jau gandrīz nevarēja vienu kāju lietot. Tagad ka jauna) Mani izārstēja. Vīram sāpēja mugura 20.gadus. Cik naudas atdeva veltīgi! Toties tagad muguras sāpes ir aizmirsis. Lai Dievs dakterītim dod labu veselību un ilgu mūžu, lai pēc iespējas vairākiem cilvēkiem varētu palīdzēt!!!
Bet tās divas vistas, kuras mani apvēmāt, ja neziniet, tad nemuldiet!!!

P.S. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka jāuzspļauj par citu sāpēm un jādomā tikai par sevi un saviem tuvajiem. Ņedeloj dobro, ņepolučiš zlo!
Diska trūce!... un, kā kājas? ··· Mugura: Tirpst ķermeņa labā puse un... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Muguras fiksācija (3)
Cik ilgi pec muguras fiksacijas paies laiks lai varetu atgriezties normala dzive.
tas atkarīgs kāda būs rehabilitācija dakteris neko neteica?????????? Cik daudzi skriemeļi saskrūvēti? No sāpju un rehabilitācijas viedokļa operācija ir daudz lielāka trauma nekā pats lūzums. Es darbā aizgāju pēc pieciem mēnešiem, bet pa mājām sāku šeptēt kādā otrajā mēnesī. Galvenais ir kustēties un fizioterapija. ··· Mugura: Muguras fiksācija lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ko no dabas veltēm lietot pēc muguras traumas? (4)
Slimnīcā baro ar spēcigiem pretsāpju līdzekļiem, bet tiem ir ne mazums blakusefektu, jau teged jūtos kā narkomāns. Pametot slimnīcu noteikti maksimāli centīšos atteikties no ķīmiskajiem preparātiem. Ko iesakāt no dabiskajiem? Protams,...
jājautā omēm, kādus uzlējumus taisa. viņām ir visādi. ja nav omes, tad dziednieku žurnāliņos vai kādos praktiskajos izdevumos. es pērku zirgu ziedi vetaptiekā. lēti un nav sliktāka par visiem tiem dārgajiem ziežamajiem. protams, vingrošana. pie tam pareiza. kas ir muguras trauma? Ja esi Rīgā, varu Tev nodot kādu uzlējumu, ko viena draudzene pēc kkādas receptes piespēlēja un ko lietoju pats. Vēl daudz palika pāri... Man palīdzēja. Detalizētāk labāk privāti. ··· Mugura: Ko no dabas veltēm lietot pēc... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā zināt vai jātaisa magnetiskā rezonanse un jadodas pie doktora? (8)
desmit gadus nodarbojos ar vieglatlētiku, un pedējā gada laikā parādijās sāpēs L5 rajonā pēc neveiksmīgas straujas kustības,dakteris konstatēja diska protrūziju, bet es domāju savest muguru kārtībā saviem spēkiem, nodarbinot muguru...
Regulāra un pareiza (!) vingrošana Sākumā aizej uz kompjūtertomogrāfiju un pēc tās jau pateiks, vai to magnētisko rezonansi vajag vai ne. Un ja nu tev diskā kādā problēma, tad tās sāpes var pāriet, bet tikpat ātri arī sākties un mocīt, kamēr i parāpot būs grūti. Labāk laikus diagnosticēt un veikt blokādi, ja nepieciešams, citādi vēl līdz operācijai aizdzīvosies. Un no protrūzijas līdz trūcei ir viens solis. L5, tas nav patīkami. Cik augstu vari taisnu kāju pacelt bez sāpēm, guļot uz muguras? Vingrot vajag tik un tā, bet trūces gadījumā ar to būs smagi par maz. Kirdik Tev vecīt ir... !!! Nekādi ārsti un nekādas vingrošanas Tev vairs nelīdzēs... Skrimšļi neatjaunojas un tos Nevar izārstēt...!!! Tos var tik izgriezt vai protezēt... Tavā gadījumā... Varēsi mocīties visu dzīvi un ja paveiksies nomirsi bez operācijas kur Tavu mugrkaulu būtu saskrūvējushi ar metāla stīpām...
Jebkurā gadījumā...
Aizmirsti par vizisku slodzi... :D Vinjs vēl kajas cilā pie zviedru sienas Idiots... :D Tu vari vienkārshi karāties... Bet celt ko smagaaku par ēdienu.. aizmirsti uz visiem laikiem... Ja jau Tev skrimshlji spraakst aaraa tie vairs atpakalj neieliidiis, ja iestumsi taapat izspraags.. Taakaa maini dziivi un paliec par daarzeni..
Jāsāk ar ģimenes ārstu, kurš noteiks turpmākās darbības. ··· Mugura: Kā zināt vai jātaisa magnetiskā... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu