Nagi

Nagi - jautājumi un diskusijas

Noiet nags - kā tas ir? (7)
Kā tas ir, ja noiet nadziņš?Vai s
skaties, ka sēne nepiemetās, tad ir čau, nags grubuļains, ar dzeltenu nokrāsu, vairs ne lakot, ne kādam rādīt, aizej gan pie spečuka, būs pareizāk... Nadziņš ataugs arī 86 gadu vecumā. Netici tiem pļāpām:)

Nopietni: saudzē tā, lai infekcija neieperinās . Gan jau būs labi!
Geisha> par mākslīgajiem zobiem Tu te pārgudri spriedelēji. Es atbildēju autorei, ne Tev. Saprotu jokus un sarkasmu. Bet Tev vajadzēja būt uzmanīgākai, lasot dažādas diskusijas. Ne jau katrā diskusijā ir nepieciešams visiem izteikt savu viedokli. Viss būs ok - neatkarīgi no norādītā vecuma. Tikai jaunībā visi atjaunošanās procesi notiek daudz ātrāk. no kā tad nogāja tas nadziņš, saspiedi pirkstu stangās? ja būs bojāta naga sakne, tad var izaugt visādi brīnumi, jo ar nagiem arī nav nekādi joki... ··· Nagi: Noiet nags - kā tas ir? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kāju nagu sēnīte (12)
Ar ko var konkrēti cīnīties ar kāju nagu sēnīti?
izšķīdini etiķa esencē olu ar čaumalu ,kad tas izdarīts piejauc sviestu un sakul ,katru vakaru smērē nagus un būs ok ,ataugs smuki...redzēju vīriešiem arī uz roku pirkstiem nagi ar sēnīti ..izskatās drūmi... Nagi nost nav jāņem. Muļķības. Jāiet pie Ārsta - dermato- venerologa. Jānodod analīzes uz sēnīti. Pozitīvā gadījumā būs jādzer dārgas zāles, kuras beidz nost aknas. Labi palīdz arī Urgas šķidrumi un ziedes . Aptiekās paprasi visu parādīs un izstāstīs, ja negribās iet pie ārsta. Podologs receptes neraksta. Vislētāk un ērtāk ir katru dienu kājas mērcēt ābolu etiķa vanniņā, pielej dažas ēdamkarotes ūdenim, 20 minūtes. darim
ja grib medikamentus analīzes ir jāņem arī pirms maisījumu lietošanas vajag analīzes ,jo identiskus bojājumus dod arī psoriāze
··· Nagi: Kāju nagu sēnīte lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Dalās un lūzt nagi? (16)
mani nagi palikusi ļoti trausli, ko darīt lai tos stiprinātu?
Skatoties pēc ķīniešu medicīnas pavasarim atbilst koka elements un to raksturojošie orgāni ir žultspūslis un aknas.Lūztoši nagi - visdrīzāk problēmas ar aknām.Pamaini ēdienkarti! Aptiekās var nopirkt selēnu tabletītēs. Meitai palīdzēja. var vakaros apm.8min pamērcēt sālsūdenī krila ella un mardadza ella. Lietot attiecīgus medikamentus un uz nagiem smērējamos līdzekļus. ··· Nagi: Dalās un lūzt nagi? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Saškēlušies nagi (9)
ko darit ar trausliem ,saslanojusies ,nagiem? ellas,citroni, vitamini nepalidz
Pamegjiniet,katru dienu,salsudens vai juras udens vanninjas(istabas temperatura). naki norada uz organisku kaiti
sk.diagnostika pec nagiem!
Jāpalieto kāds medikaments "ādai,matiem,nagiem".Aptiekā jāpajautā, izvēle diezgan plaša. Ēd mandeles. Kartu dienu vismaz 20 riekstiņus. Man arī nagi slāņojās, tagad ir kā nomainīti. Vitamīni aptiekas...t i sintētiskie protams nelīdzēs drīzāk kaitēs. ··· Nagi: Saškēlušies nagi lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai tā ir nagu sēnīte? (7)
Pec dela piedzimsanas konstateju, ka uz rokas naga ir izveidojies sarkans plekitis,un pec laicina taja vieta nags atgajis no pamatnes.Biju pie dakteriem dzeru dazadas dargas zales,smereju nagu lakas(specialas par bargu naudu),griezu bez ...
pretsēnīsu zāles ārprātā bendē aknas.Neaizmirsti,ka lietojot šo preperātus,obligāti jālieto Mārdadža eļļa. Jāuztaisa analīze.
Jāpeņm naga gabaliņs no bojātās vietas uz pārbaudi.
Skorbuls! JurisK......lasi tekstu nevis to izdoma!!!!!!!!!!

kokciks raksta............dakteri nekadas analizes neveica.
Aizej gan un iztaisi analiizes SEV jo dakterim nav jaataisa analiizes lai ko uzzinaatu par TAVU veseliibas staavokli.
Arii par seeniiteem un kaads ir staavolis ar vitamiiniem tevii????
··· Nagi: Vai tā ir nagu sēnīte? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nagu sēnīte uz kāju nagiem. (24)
Kā jūs cīnāties ar šādu problēmu,cik ilgu laiku tas prasa? Cik ilgs laiks vajadzīgs un kādas atsauksmes par speciālo nagu laku? Kuras zāles vai citi ārstēšanas līdzekļi ir efektīvākie?
Mans draugs, kam daudz jābrien gumijas zābakos, profilaksei reizi nedēļā pilina uz kāju nagiem etiķa esenci. Skābe sēneēm ir nāvīga. Reiz es pamatīgi mocijos ar šo problēmu, bet pazuda problema gluži ``nejauši``. Biju sevi tā pamatīgi nodzinis(strādāju dienu un nakti,gulēju 2-3h diennaktī),tā rezultātā sāka pamatīgi streikot veselība.Sāku mērķtiecīgi restaurēt savu veselību ,balstoties tikai uz dabīgas izcelsmes produktiem.Apmēram pēc gada,kad bija gūti jau labi rezultāti citu problemu sakarā,vienu vakaru tā nopietni pasēdēju pirtī.Pēc dušas,slaukot kājas dvielī,tā vienkārši nonāca nost līelākā daļa kāju nagu.Pirmajā brīdī ne pajokam sabijos,tikai tad ievēroju,ka zem tiem jau bija izauguši jauni smuki nagi.Sistemātiski atjaunojot savu veselību,biju guvis pārsteidzošu ``blakusefektu``
Tagad ,kad vairāku gadu garumā esmu apmācijies veselības saglabāšanas un atjaunošanas jomā,es protams saprotu kā tas tā gadījās un ka tā bija likumsakarība.
Protams kāju higiēna ir svarīga un tējas koka eļļa ir laba lieta,bet tā visa ir tikai profilakse.Problēma sēž mazlietiņ dziļāk,uz nagiem tā tikai izlien virspusē.Ja arī virspusēji ,ar kaut kādiem līdzekļiem, izdodās sēnīti no nagiem aizvākt un, perfekti kopjot kājas, šo stāvokli saģlabāt,tiklīdz radīsies situācija,kad nav iespējams veikt regulārus profilakses pasākumus,visticamāk sēnīte būs atpakaļ.Tāpēc šitā problēma ir jārisina kompleksi,gan no iekšas,gan no ārpuses.Starp citu antibiotikas nav īpaši efektīvas cīņā ar parazitārām sēnītēm.Pamatalgotitms ,lai atbrīvotos no parazitārām sēnītēm(ne tikai tām kas uz nagiem),ir visiem viens,tikai mūsu ``rumpīši ir katrs katrs savādākā tehniskā stāvoklī``,tādēļ lai maksimāli veiksmīgi novāktu problēmas,katram gadijumam ir jāpieet individuāli.
citroseptu ij iekšķīgi, ij ārīgi iesaka lietot.
radinieks savu kājas sēnīti ar citrospetu nolikvidēja ka prieks.

nu sorry Belvedera, ka es tā - neprofesionāli un apšaubāmi atļāvos pajokot :D

tad nu atliek ito ieteikt - dodies ka nu tik pie doka un mauc nost nagu - gana sakarīga atbilde?
Nopirku aptiekaExoderil maksa Imanta3,46,maza pudelite,nomazga,kartigi nosausini un sapilini uz nagiem(tagad telvz.to reklame),man loti atri un efektigi palidzeja. tējas koka eļļa,
2x dienā,

1x mēnesī pie pēdu speciālista,

dzintaram tagad ir laba sērija ar manukas eļļu pēdām
··· Nagi: Nagu sēnīte uz kāju nagiem. lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Nagu apgriešana kaķim mājas apstākļos (13)
Kā bez varmācības apgriezt nagus mājas kaķim ? Klīnikā teica, ka jābūt 3 cilvēkiem, kas dzīvnieku turētu.
-Viens cilvēks un dvielītis... un pierunāšana... un atalgošana... un ne vienmēr izdodas, it īpaši, ja nav garīgais (kaķim, protams).
p.s. ir skrāpele, ir dēlītis
Es savam kaķim griežu nagus bez problēmām- viņš jau no bērnības pieradis pie nadziņu apkopes. Ja kaķis neļaujas, vari mēģināt ietīt viņu segā un tad pa vienai kājai izvilkt laukā un apgriezt nadziņus. Nez kā justos, ka pašu trīs cilvēki turētu sasietu bez neziņas, kas sekos!? Mieriigi, manam Murim nebija man probleemu nadzinnus apgriezt. Kaadi veel...."triis cilveeki tureessanai "? Ja no mazotenes kakkeens ir iemaaciits....kurss ir saimnieks majaas, nav probleemu. Ir gan skrāpele,gan citas nagu asināšanas uzpariktes,bet nagi izaug tādi sirpji,ka bail...ietīšana dvielī un normāli,arī regulāri,var ar nagu knaiblītēm šķirties līdz nākamajai reizei. Ar katru nākamo reizi tas viss notiek jau ar sarunāšanu vien. Nezinu kā citiem,bet manai kaķenei tā skrāpele nav topā,krāsojamās tapetes un mēbeles ir labākas! ··· Nagi: Nagu apgriešana kaķim mājas ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kaķa nagu asināšana (8)
Vai pastāv kāda viltība, kā kaķa ceļu novirzīt uz nagu skrāpējamo dēlīti? Asina nagus visur, tikai ne tur, kur paredzēts. Un vai kaķim var arī nagus GRIEZT?
ES griežu nost savai kaķei nagus, bet tik un tā, tai vajadzīga vietiņa kur to, kas paliek pāri "paasināt". Gadās, ka viņai vajag pastiepties pie kādas stenderes, tad nagu no braukuma vietas ir daudz mazākas, kā ar aizliektiem nagiem. Nagus kakiem griezh ar specialam shkeritem ar caurumu vidu, var nopirkt zooveikalos! pameegjini ljoti biezu audumu pielikt pie taa deeliisha, kaadreiz krievu laikos bija labi zaabaki kuriem aukseejaa dalja sastaaveeja no ne-shuuta auduma, saspiesa, diemzeel zinaatnisko nosaukumu nezinu, cik esu noveerojis, kakjis lappraataak darbojas ap audumu un ja izkasa tur caurumu, paliek pie taa deelja Ideāli būtu tajā vietā pielikt nagu skrāpējamo dēlīti, kuru pirms tam jau skrāpējis cits kaķis. Viņi tā iezīmē savu teritoriju un noteikti tavējais sāks kasīties tur...... nagus kakjiem griezj,kaut gan ir dzirdeets daudz par un pret.esmu lasiijusi ka tik tieshaam ar baldariaanu paliidziibu to varot izdariit.nedaudz uzpilinaat pilienus uz to deeliiti,bet lai cik smiekliigi tas neizklausiitos,kakjim var rasties atkariiba,ja to dariisi regulaari. ··· Nagi: Kaķa nagu asināšana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kaķis asina nagus visur... (15)
Vai var kaķi iemācīt asināt nagus pret šim nolūkam paredzētu priekšmetu, ja viņš līdz šim to nav darījis? Viņš pie manis nonāca jau pieaudzis ar šo netikumu- asināt nagus pret tapetēm!!!!
nemāci vecam jūrniekam laivā d.irst! ja viņš to visu dzīvi ir darījis tā,tad tā tam arī būs jāpaliek! un tev vienmēr būs jaunas tapetes:) Katru reizi kad viņš sataisās asināt nagus stiep viņu pie asinātāja, liec virsū ķepas un slavē. Manējā saprata. Asināja nagus, skatījās acīs un klausījās kā es viņu slavēju :) kri -krik-krik- nadzinni apgriesti :) Reizi 2 nedeellaas. Vajag kādu koka dēlīti piestiprināt pie sienas,paradīt minkam,tagad jau var nopirkt dažadas izklaides kaķiem.
Cik man zināms tad nu kaķiem nagi nav ieteicami griest.
Vismaz mēs 19gadu garumā negriezam,nekādas skades lielas viņa mums nenodarija ar.
tapetes vēl var pārlīmēt,bet jaunu durvju rāmi gan man negribas likt. ··· Nagi: Kaķis asina nagus visur... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Gēla un akrila nagi. Vīrieša viedoklis. (47)
Regulāri PA sievietes dalās pieredzē šī skaistuma uzlikšanā /kopšanā . Interesanti - ko par šādi " uzķūnētām " sievietēm domā mūsu vīrieši ? Paldies - veiksmīgu dienu visiem /visām !
man nemaz nav jābūt par vīrieti, lai tie grabošiem plastmasas gabali mani iedzītu svētās šausmās. vispār tā skaņa caur kauliem iet.
vienu reizi uzliku arī es sev, 4 gadus atpakaļ, un paldies Dievam, ka viņi visi nokrita ar dienu starpību pēc 2 nedēļu valkāšanas. žēl, protams, to 30 latu, un pusgada laika, kamēr atauga savējie īstie, bet vismaz sapratu, ka šie plastmasi nav domāti man.
Vai nu slinkuma, vai sieviešu žurnālu un marketinga iespaidota sevis izkropļošana. kolēģis reiz izteicās, ka viņam nepatīk, ja ir pārāk gari, koši, puķaini un visādi citādi sazīmēti mākslīgie nagi, bet ja uzliek elegantu , baltu francīti, tad tas viņu pat uzvelkot, jo viņaprāt tas izskatās sexīgi . . . aizvakar uzliku francīti - bus šodien jāpavēro viņa reakcija . . . Ja tas viss ir izdarīts ar gaumi - patīk !
Bet ja kādai VCP tas ir "pēdējais salmiņš"- tad viņa riskē kļūt tikai smieklīga :)
Oi nu var uzlikt tik smukus un īsus nadziņus,ka pat sievietes nepateiks ka tie ir pieliktie.Nav tak ja liek tad jāliek mega gari,un koši.Var uzlikt dabigo nagu garumā,smuku francīti.Un tas jau izskatās suligi. ··· Nagi: Gēla un akrila nagi. Vīrieša ... lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu