Nagu sēnīte

Nagu sēnīte ir infekcijas slimība. Reizēm nagu sēnīti uzskata tikai par kosmētisku traucējumu, tādēļ  ārstēšanai nepievērš pietiekamu uzmanību, kā rezultātā nagu sēnīte progresē ne tikai bojājot nagu izskatu, bet arī radot diskomfortu un sāpes.

nagu sēnīte uz nagiemAr nagu sēnīšu infekciju parasti inficējas sabiedriskās telpās (peldbaseinā, pirtī, dušā, sporta zālē), kā arī lietojot kopēju dvieli vai apģērbu. Nagu sēnītes simptomi ir dzelteni vai pelēcīgi nagi, turklāt nagi kļūst biezāki un trausli. Sākotnēji nagu sēnīte attīstās uz viena naga, bet progresējot var izplatīties uz pārējiem nagiem un ādu. Sēnītes skartā āda kļūst biezāka un saplaisā, kā arī pievienojas sāpes, pietūkums, var parādīties citi ādas bojājumi.

Lai apstiprinātu nagu sēnītes infekciju jāveic mikroskopiska izmeklēšana un jāpārliecinās, ka tā tiešām ir sēnīte, jo līdzīgi simptomi var būt arī citām nagu un ādas slimībām. Jo ātrāk nagu sēnīte tiks diagnosticēta un uzsākta tās ārstēšana, jo lielākas iespējas to izārstēt, kā arī ārstēšana būs vieglāka, īsāka un lētāka. Speciālisti neiesaka nagu sēnīti ārstēt nekonsultējoties ar ārstu, jo pēc paša izvēlēto medikamentu lietošanas ārstam sēnīti būs grūtāk diagnosticēt.

Sēnīšu infekcijām patīk mitra un silta vide, tāpēc, ja vēlaties izvairīties no nagu sēnītes, īpaši, ja sēnīte jau ir bijusi, nedrīkst valkāt mitrus, neizžuvušus apavus un jāizvairās no pārmērīgas kāju svīšanas (tam var palīdzēt speciāli aerosoli).

Tā kā nagu sēnītes infekcija atrodas naga iekšpusē, ārīgi lietojamie pretsēnīšu līdzekļi var būt mazefektīvi, turklāt pēc šo preperātu lietošanas nagu sēnīte bieži vien atkārtojas. Efektīvāka ir iekšķīgi lietojama terapija, kas ilgst no sešām nedēļām roku nagu sēnītes gadījumā un no divpadsmit nedēļām ārstējot kāju nagu sēnīti (atsevišķos gadījumos ārstēšana var ilgt par sešus un vairāk mēnešus).

Nagu sēnīte - jautājumi un diskusijas

1-arsts
2-sodas vanninas,,,abola etika vanninas.
Manai mātei bija nagu sēnīte,tas ir ilgstošs ārstēšanas process.Smagākā gadijumā jādzer tabletes kas var kaitēt aknām.Nagi patstāvīgi jāvīlē un jāsmērē ar tam paredzētiem līdzekļiem,jāievēro pastiprināta higiēna.Nevar valkāt nekādu sintētiku.Taču pareizākais patiešām ir doties pie dermotologa,kur tas visu smalki paskaodros.Es vispār uzskatu ka PA nav īstā vieta kur griezties ar kādu diagnozi,tam domāti ir ārsti. Ir jājiet pie podologa, kas studēja Podoloģiju , viena laba speciāliste strādā dzelzceļa poliklīnikā pie origo, vārds ir Agita Neko tur nevar izārstēt. Ja nu vienīgi visus nagus noņemot, bet tas toč nav iespējams. Citādi tā sēne iet tik dziļāk un tālāk, proporcionāli naga ataugšanai. Tās reklāmas ir tikai naudas izvilkšanai. Nesaprotu, kādēļ neuzsāk tiesas procesus par krāpšanu. "Gaišreģus" dažreiz par krāpšanu taču tiesā. Kādēļ šos nevar? Skatīt google.com, pierakstītīties pie dermatologa uz konsultāc., iziet ārstniecisko kursu. ··· Nagu sēnīte: Nagu sēnīte lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Nagu sēnīte (29)
Sveiki, diezgan bieža parādība kā nagu sēnīte, mani ir nomocījusi un esmu apņēmies to labot, varbūt kāds var ieteikt kādu ļoti efektīgu medoti , kā tikt vaļā no šīs zarazas. Lasiju, ka vajagot uzlabot imunitāti, tad nu ...
Mājas vīns,kurš aizgājis etiķī...pamērcē kājas un uz laiku aizmirsīsi atmiņas par armiju.
Kad būsi vesels...Polšš un 6 aliņi!
Tā naga noraušana nemaz nav tālu no patiesības. Un nelaime tāda, ka cīņa ar sēnītes ārīgām izpausmēm patiesībā ir cīņa ar sekām, nevis iemesliem. Cik noprotu, te jācīnās 2 vai pat 3 frontēs - no ārpuses un no iekšpuses, ieskaitot imunitātes stiprināšanu. Sēnīte izplatās tad, kad ir organisms ir novājināts.
Sliktā ziņa ir tā, ka dakteru izrakstītās zāles ir ar smagām blaknēm un 100-% izveseļošanos negarantē.
Variants a)iesaku iet pie ārsta.
Variants b) uzjautāta aptiekā kaut ko efektīgu, meitenes zinās ko ieteikt.
Norauts nags sēnītes gadījumā neko nedos, jo infekcija ir asinīs. Nags ir tikai “piezemēšanās vieta”. glicerīns+ galda etiķis(vai ābolu etiķis), 1/2 uz 1/2....lēti un efektīvi
Katru dienu liec uz nagiem un ap tiem, ja nav baigi ievilkusies tā lieta, tad mierīgi tiksi vaļā.
··· Nagu sēnīte: Nagu sēnīte lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kāju nagu sēnīte (12)
Ar ko var konkrēti cīnīties ar kāju nagu sēnīti?
izšķīdini etiķa esencē olu ar čaumalu ,kad tas izdarīts piejauc sviestu un sakul ,katru vakaru smērē nagus un būs ok ,ataugs smuki...redzēju vīriešiem arī uz roku pirkstiem nagi ar sēnīti ..izskatās drūmi... Nagi nost nav jāņem. Muļķības. Jāiet pie Ārsta - dermato- venerologa. Jānodod analīzes uz sēnīti. Pozitīvā gadījumā būs jādzer dārgas zāles, kuras beidz nost aknas. Labi palīdz arī Urgas šķidrumi un ziedes . Aptiekās paprasi visu parādīs un izstāstīs, ja negribās iet pie ārsta. Podologs receptes neraksta. Vislētāk un ērtāk ir katru dienu kājas mērcēt ābolu etiķa vanniņā, pielej dažas ēdamkarotes ūdenim, 20 minūtes. darim
ja grib medikamentus analīzes ir jāņem arī pirms maisījumu lietošanas vajag analīzes ,jo identiskus bojājumus dod arī psoriāze
··· Nagu sēnīte: Kāju nagu sēnīte lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā izārstēt kāju sēnīti? (23)
kā lūdzu var izārstēt kāju sēnīti.Varbūt kāds ir ar saskāries.
ja tiešām vajag ieteikumu,tad profesionālākais ko zinu ir Dr.Karls "veselības centrā 4".dermatologs!jo viss ko te sarunās ieteicēji tikai pagarinās to procesu!cik saprotu problēma ir ievilkusies un tādos gadījumos ar parastām smērītēm vairs var nepalīdzēt...veiksmi!!! Mans puika lietoja Exoderil. Palīdzēja. Paps izārstēja ar ābolu etiķa vanniņām. Dropes nevarējām pierunāt lietot, nācās domāt citu veidu. Pie tam neprasa īpaši daudz un speciāli tērēt laiku. Vakarā sēžot pie TV vai lasot grāmatu iemērc kājas bļodā un turpini darīt to kas jādara, kamēr ķepiņas ārstējas. No rīta var vnk pasmērēt pēdiņas vai nadziņus ar to pašu etiķīti. Jāteic, ka ārstēšanas process jebkurā gadījumā būs ilgs, jo nagu sēnīte ir pilnībā izārstēta tikai tad, kad nags ir pilnībā ataudzis. Tā kā, apbruņojamies ar pacietību un palutinam pēdiņas.

Starp citu, ābolu etiķa pēdu vanniņas iesaka vismaz reizi nedēļā taisīt ikkatram. :) Tas mīkstina ādu, pabaro un dezinficē. :)
Nitrofungīns. Ilgstoši visus nosauktos preperātus... bet no lētāka gala Nitrofungīns. Svarīgi ir regulāra sabiezēto nagu novīlēšana līdz veseliem audiem...
Starp citu efektīvs tas koku antiseptiķis, reizi nedēļā, pēc vannošanas sasmērēt....
··· Nagu sēnīte: Kā izārstēt kāju sēnīti? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Vai tā ir nagu sēnīte? (7)
Pec dela piedzimsanas konstateju, ka uz rokas naga ir izveidojies sarkans plekitis,un pec laicina taja vieta nags atgajis no pamatnes.Biju pie dakteriem dzeru dazadas dargas zales,smereju nagu lakas(specialas par bargu naudu),griezu bez ...
pretsēnīsu zāles ārprātā bendē aknas.Neaizmirsti,ka lietojot šo preperātus,obligāti jālieto Mārdadža eļļa. Jāuztaisa analīze.
Jāpeņm naga gabaliņs no bojātās vietas uz pārbaudi.
Skorbuls! JurisK......lasi tekstu nevis to izdoma!!!!!!!!!!

kokciks raksta............dakteri nekadas analizes neveica.
Aizej gan un iztaisi analiizes SEV jo dakterim nav jaataisa analiizes lai ko uzzinaatu par TAVU veseliibas staavokli.
Arii par seeniiteem un kaads ir staavolis ar vitamiiniem tevii????
··· Nagu sēnīte: Vai tā ir nagu sēnīte? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nagu sēnīte uz kāju nagiem. (24)
Kā jūs cīnāties ar šādu problēmu,cik ilgu laiku tas prasa? Cik ilgs laiks vajadzīgs un kādas atsauksmes par speciālo nagu laku? Kuras zāles vai citi ārstēšanas līdzekļi ir efektīvākie?
Mans draugs, kam daudz jābrien gumijas zābakos, profilaksei reizi nedēļā pilina uz kāju nagiem etiķa esenci. Skābe sēneēm ir nāvīga. Reiz es pamatīgi mocijos ar šo problēmu, bet pazuda problema gluži ``nejauši``. Biju sevi tā pamatīgi nodzinis(strādāju dienu un nakti,gulēju 2-3h diennaktī),tā rezultātā sāka pamatīgi streikot veselība.Sāku mērķtiecīgi restaurēt savu veselību ,balstoties tikai uz dabīgas izcelsmes produktiem.Apmēram pēc gada,kad bija gūti jau labi rezultāti citu problemu sakarā,vienu vakaru tā nopietni pasēdēju pirtī.Pēc dušas,slaukot kājas dvielī,tā vienkārši nonāca nost līelākā daļa kāju nagu.Pirmajā brīdī ne pajokam sabijos,tikai tad ievēroju,ka zem tiem jau bija izauguši jauni smuki nagi.Sistemātiski atjaunojot savu veselību,biju guvis pārsteidzošu ``blakusefektu``
Tagad ,kad vairāku gadu garumā esmu apmācijies veselības saglabāšanas un atjaunošanas jomā,es protams saprotu kā tas tā gadījās un ka tā bija likumsakarība.
Protams kāju higiēna ir svarīga un tējas koka eļļa ir laba lieta,bet tā visa ir tikai profilakse.Problēma sēž mazlietiņ dziļāk,uz nagiem tā tikai izlien virspusē.Ja arī virspusēji ,ar kaut kādiem līdzekļiem, izdodās sēnīti no nagiem aizvākt un, perfekti kopjot kājas, šo stāvokli saģlabāt,tiklīdz radīsies situācija,kad nav iespējams veikt regulārus profilakses pasākumus,visticamāk sēnīte būs atpakaļ.Tāpēc šitā problēma ir jārisina kompleksi,gan no iekšas,gan no ārpuses.Starp citu antibiotikas nav īpaši efektīvas cīņā ar parazitārām sēnītēm.Pamatalgotitms ,lai atbrīvotos no parazitārām sēnītēm(ne tikai tām kas uz nagiem),ir visiem viens,tikai mūsu ``rumpīši ir katrs katrs savādākā tehniskā stāvoklī``,tādēļ lai maksimāli veiksmīgi novāktu problēmas,katram gadijumam ir jāpieet individuāli.
citroseptu ij iekšķīgi, ij ārīgi iesaka lietot.
radinieks savu kājas sēnīti ar citrospetu nolikvidēja ka prieks.

nu sorry Belvedera, ka es tā - neprofesionāli un apšaubāmi atļāvos pajokot :D

tad nu atliek ito ieteikt - dodies ka nu tik pie doka un mauc nost nagu - gana sakarīga atbilde?
Nopirku aptiekaExoderil maksa Imanta3,46,maza pudelite,nomazga,kartigi nosausini un sapilini uz nagiem(tagad telvz.to reklame),man loti atri un efektigi palidzeja. tējas koka eļļa,
2x dienā,

1x mēnesī pie pēdu speciālista,

dzintaram tagad ir laba sērija ar manukas eļļu pēdām
··· Nagu sēnīte: Nagu sēnīte uz kāju nagiem. lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Dermatologs Rīgā (7)
Lūdzu ieteikt dermatologu Rīgā, nagu sēnītes ārstēšanai
silti iesaku dr Doble. tel: 29479844 veselības centrs 4 Skanstes ielā-labi speciālisti.Ir ieinteresēti par rezultātu. Veseliibas centrs 4 VC4 ... Dr. Zemavalde Venēriskajā dospanserā izmeklējumi būs (varbūt) "pa lēto"- uz valsts rēķina, terapija, lai būtu rezultāts ir ilgstoša un nav "pa lēto" ··· Nagu sēnīte: Dermatologs Rīgā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu