Nāve

Nāve - jautājumi un diskusijas

Kas notiek ar cilvēku pēc nāves? (39)
Vai Jums ir viedoklis, pieredze vai kādas nojautas?
viena lieta fizisks apvalks, ieksh ka katrs dziivo-ja, tas tiek aprakts, sadedzinats, etc.
cita lieta ta paralela pasaule, kura viss notiek. un tie, kuriem ir ta laime vai nelaime to zinat un redzet, sha ka ta jums visu nestastiis.
nav beigts. nav gals pec naves. man parak daudz dariishanas ar to pedeja laika. Esmu gan piedzīvojusi iziešanu no ķermeņa, gan atgriezusies pēc aiziešanas...Pēc nāves cilvēks atstāj fizisko ķermeni un dodas tālāk atskaitīties par dzīves laikā paveikto. Uz kurieni un kā atskaite notiek ir atkarīgs no dzīves kvalitātes. es pajautasu tev savadak...
vai cilveks savas dzives laika biokimiski,domajot,jutot,sajutot utl.procesa nav ari energetiska sistema?
esi dzirdejusi par energijas nezudanibas likumu?
vai esi dzirdejusi ,ka energetiskas strukturas ieklauj sevi informaciju?
vai esi dzirdejusi par energetiski-informativo strukturu pasorganizesanos(klasteros,monades,modulos,fraktalos,matricas utl)?
miers, klusums.. un beidzot pilnīgi nevienam no tevis vairs neko nevajg. ··· Nāve: Kas notiek ar cilvēku pēc ... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Ko darīt ar ķermeni pēc nāves? (37)
Kad jūs nomirsiet - kāda veida "pēcapstrādei" dodat priekšroku? Kāpēc? *Zārks un bedre *Kremēšana *Atdot ķermeni zinātnei/medicīnai (vai nu orgāniem smagi slimiem pacientiem, vai izpētei utml)
Kremeet!Necieshu taarpus un kapusveetkus! Gribu, lai mani sadedzina un pelnus izkaisa uz stādāma koka saknēm. Ar laiku varētu veidoties dzimtas aleja. Nu un ja no tās vecās miesas vēl kādam kas var noderēt, nav žēl arī ar orgāniem padalīties. Man jau vairs nevajadzēs. Kremēšana, nav ko vairot kopjamo dzimtas kapiņu skaitu. Agrāk man bija vienalga, bet pēc pēdējo kapu svētku un vienas kremēšanas apmeklēšanas nosliecos uz kremēšanu (nesen to arī pateicu darba kolēģiem)- negribu uzvelt saviem radiniekiem ilgstošu kapu kopiņas kopšanu. :) Ha, šad tad gadās ābolā apēst tārpu un tad es sev saku ka es viņiem atriebjos avansā par to ka reiz viņu dzimta reiz mani grauzīs, taču kroņa triks protams ir atriebties šiem avansā un tad kremēties, lai viņiem netiek nekas. Normāls viltīgais plāns. ··· Nāve: Ko darīt ar ķermeni pēc ... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Fobijas, bailes no nāves (12)
Man ir viena problēma. .. Man ir fobijas, kur tās ārstē? esmu bijusi jau pie psihologa. bailes no naves. .. .
Visi cilvēki baidās no nāves, it sevišķi, ja tuvs cilvēks aiziet, tad ilgi to nākas just. Bet ja esi kristietis, tad mēģini saprast, ka mēs uz zemes esam tikai viesi, dzīve ir tajā pusē... nebaidies no nāves.....dzīvot noteikti ir grūtāk....bet arī tas pāriet.....reiz:) aaa... taa kaite taapat kaa beernu slimiibas ir jaapaardziivo un peec tam jau beigsies visas fobijas - tas nu nav nekas muuzhiigs!
un nav gadiijies tikai tev, bet lielaakai daljai cilveeku, apveltiitu ar spilgtu izteeles un fantaazijas talantu... :)
Tas ir tikai normaali, jauztraucas tam, kas ilgoja peec naaves... Ej uz baznicu un sac ticet Dievam. ··· Nāve: Fobijas, bailes no nāves lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Eilata - viesnīcas (10)
Lūdzu, varbūt kāds var ieteikt normālas un ne pārāk dārgas viesnīcas Eilatā un ieteikt- kur labāka pludmale pie Nāves jūras, kur apmesties uz pāris naktīm tā , lai nebūtu jāmēro daudz kilometru. Jo neesmu nolēmusi auto ...
pie Nāves jūras Ein Bokek, faktiski citu alternatīvu nav. Ein Bokek ir lētā gala Leonardo, pludmale ejamā attālumā, vienkārši saplānot ar sab.autobusu (Nr.444). Savukārt lētāk var atrast Nova Zohar, bet tad...diezgan patālu ...tipu tapu...

Eilatā daudz lētu vietu, booking.com vai AirB&B.

p.s.Izraēla nav lēta, +30 % no LV cenām vismaz.
par krievu saitiem neko nezinu, esm izraukusi izbraukusi Izraēlu krustām šķērsām. Transports no Neve Zohar teorētiski kursē, praktiski būs jāgaida un jāpieskaņojas retiem reisiem. Neve Zohar vispār nav ko darīt, it īpaši kad saule riet pēc 18, labāk Ein Bokek, goda vārds! Sunset Inn ir forša un gandrīz blakus Eilatas autoostai.

Ņemot vērā sabiedriskās ēdināšanas dārdzību, ir prātīgi ņemt AI vai nu vismaz puspansiju un pusdienās pagrauzt no mājām līdzpaņemtos sausiņus.
Roltoni tur arī dārgi. Ja lieto normālā režīmā sabiedrisko ēdināšanu, tad 50€ dienā var arī nepietikt un tas bez omāriem un Kliko atraitnes. :) jābrauc baudīt Isr nevis knapināties. :) hummus ļoti labā cenā, cenas ir augstākas...katras valsts specifika. katrā ziņā var atrast katram maciņam piemērotu iztikšanu. lai veicas.
p.s. ja nepieciešama detalizēts info, tad privāti.
··· Nāve: Eilata - viesnīcas lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Mums nācās iemidzināt savu sunīti (22)
musu sunitis bija ļoti slims viņam bija ļoti gruti vins uz mani skatijas it ka ludza mani lai es vinam palidzu mes izlemam lai suns nemokas mes vinu aizvedam pie vetarsta un vins aizmiga nejutot nekadas sapes.Es tagad šausmigi ...
Kaut kur Ukrainā cilvēki iet bojā. 1.Iemācies salikt komatus un citas pieturas zīmes!
2. Man arī bija sune, kura, lai nemocītos vēža dēl, tika aizsūtīta uz labākiem medību laukiem. Raudājām, bet toties tagad dārzā ir stūrītis, kur nolikt ziedus.
P.S. Kaķene ļoti ilgi meklēja, kur palika sune!
Paprasi sev piedošanu ka sevi moki par tādu normālu dzīves parādību ka "nāve" . Aizved domās sunīti prom , ( vizualizē) uz citiem medību laukiem , atlaid viņu , pariecajies ka viņam tagad labi un vairs nesāp. musu kakjis ar mums bija 17 gadus, 6.decembrii atvadijamies. nekas,atminjas paliek,tas ir jaukas,jo dziivnieki ir visuzticiigakie un ta miilestiiba,kura no vinjiem nak,nekad neliks vilties. Juutu liidz.Pati to paardziivoju rudenii...
jolly,tieshaam paraleeles nevietaa!
··· Nāve: Mums nācās iemidzināt savu ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā pār-dzīvojat mīluļa nāvi? (25)
Domāju, ka te ir gana daudz dzīvniekmīļu, kas jau ar šādu tādu pieredzi, un noteikti kāds lopiņš jau arī mūžībā aizvadīts. Kā jums ir - ja viena vairs nav, esat drīz vien lūkojuši pēc cita, vai pēc konkrētā mīluļa ...
Vairs nevienu neņemšu. Es savu suņu aiziešanu pārdzīvoju vairāk nekā radinieku. Negribas tam atkal iet cauri Nu nez-visi mājdzīvnieki kas man bijuši-ir bijuši kā ģimenes locekļi; Mīļāku kaķi- kā man tagad mājās- pat iedomāties nespēju; Sēž katru vakaru pie loga un gaida mājās-tiklīdz ieeju kāpņu telpā, tā skrien jau pie durvīm un pa visu kāpņu telpu dzirdams ir ņauuuuu; Gudrs, medīgs un smuks :)Regulāri noķer kādu trofeju uz balkona un ienes man gultā :D Ne ne, cilvēks kas nemīl dzīvniekus-tas nav cilvēks :) Pārdzīvot un izsāpēt protams var visu-bet aizmirst patiesu draugu- nekad :) Ir nācies vest suni iemidzināt- ar kuru kopā esmu uzaugusi-nu jau vairāk kā 10 gadi pagājuši-bet vēl tā sāpe ir sirdī; Pēctam kaķi nespēju izglābt un nomira-lai ar tika darīts viss iespējamais; Tas ir tāpat kā zaudēt ģimenes locekli; Mana melnā mīlule bija fantastiska, taču diemžēl pēc smagas slimības un ilgas cīņas tomēr izglābt nebija lemts. Faktiski, tas ir vēl smagāk, nekā zaudēt kādu ne tik tuvu cilvēku. Tomēr man drīz vien deva iespēju paņemt citu jaukumiņu gaidībās, kā rezultātā drīz vien drūmā noskaņa pazuda paskatoties uz kuplo ģimeni un pūkainiem mazuļiem. Pēcāk tie bija uz izķeršanu, pat pietrūka. Tad nu vienu mazo atstāju sev un jaukumiņu atdevu pēc piederības. Tomēr melnā mīlule vienmēr paliks atmiņā kā fantastiska būtne. Sāpīga tēma. Zinu, kā ir 2 stundas raudāt ar beigtu kaķi klēpī. vel joprojām ir sāpe un maza kapa kopiņa iepretim guļamistabas logam, bet - tik daudziem pietrūkst mīlestības, tādēļ tagad uz dīvāna gozējas cits raibums... ··· Nāve: Kā pār-dzīvojat mīluļa ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kā tikt pāri mīļotā cilvēka nāvei un dzīvot tālāk? (55)
Nav pagājis pat mēnesis kopš vīra nāves. Viss liekās bezjēdzīgs un godīgi sakot negribās dzīvot tālāk. Skaudri apzinos ,ka tā ir tikai mana sāpe un pašai ar to ir jātiek galā,bet nesaprotu kā.. Draugi un radi cenšās ...
Vi kādam no oHo personāžiem ir bijusi klīniskā nāve ? (15)
Ja ir bijusi, kādas ir bijušas izjūtas ?
...ir ļoti spoža balta gaisma tuneļa galā ( man tas šķita, kā lietus notekas jumta renstele pa kuru ripinās melna bumba ) tas droši tādēļ, ka šī pieredze bij agrā bērnībā un nezināju kas ir tunelis.. 😀 .. gaisma kurai Tu Tuvosies un Tevi pārņem patīkams neaparakstāms vieglums... Savukārt attālinoties no tās, atgriežoties, bij Ļoti Smaga un Spiedoša sajūta... Tad es pamodos no med māsiņas vārdiem... -Он ещё жив..!? Обычно такие хильeнкие невыживают...!
Kopš tiem laikiem zinu! -Nomirt nav sāpīgi...! -Sāpīgi ir līdz Tam...!!!

Lai Jums visiem Laba Veselība...! 😉
Jā, ir bijusi. Klīniskā nāve nav izjūtas, tā ir pieredze. Stāstīt par to šeit? Diezin vai. senaa jauniibaa, bija laikam man kaadi 19, biju pamatiigaa avaariijaa, kad vesela palika daudzmaz tikai taa vieta, kur seedeeju pie stuures. Paardzeerussies kretiini vispar neko neredz kur mauc , vareetu teikt, ja aatrie nebuutu tik aatri atbraukussi, es te nerakstiitu neko.
Ne par to ir staasts, bet jaa , taa viegluma gaissaa sajuuta, un neparko negribaas mosties, iet atpakaal, jo tur....viss tomeer bija baigi saapigi. Bet pamodinaaja.Un labi vien ir. Te ir labaak.
nezinu vai skaitās, bet piedzimu miris, atgrieza jeb pierunāja palikt pēc 8 minūtēm, laikam Dieviņam bij priekš manis citi plāni. Manam vecajam nikam - kad kādu laiku nelikos par to zinis un beigās aizmirsu paroli. Kautkur te vēl turpina eksistēt. ··· Nāve: Vi kādam no oHo personāžiem ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Policijai ir pietiekoši laba datu bāze.Var atrast gan dzīvos,gan mirušos.Adreses var nebūt pareizas,bet pārējais tur viss ir dabūjams. Pats reiz sameklēju pazudušu cilvēku. Ja jau ir internets - tad jau tomēr, kaut minimāli, bet sakari ir! Vai tad nelaiķa bijušā darba iestāde ir likvidēta? Kāda problēma par to paziņot -darba iestādei, tādos gadījumos kadru daļa, lietvedības nodaļa nokārto. vajag ziņot, ieliec Draugos, paziņo bijušo darba vietu arodbiedrībai. Sludinājumi avīzē jau arī vēl darbojas! Gadījumi var būt dažādi. Man arī ir nācies meklēt pansionātā mirušas kaimiņienes radiniekus, jo pansionātam bija vienīgi mūsu telefons, uz kuru paziņot sēru vēsti un lūgt noorganizēt apbedīšanu. Zināju vienīgi vienas readinieces aptuvenu vārdu un darba vietu. Dabūju cilvēku stundas laikā, sākot ar zvanu viņa augstākstāvošai organizācijai un izklāstot situāciju. Cilvēki bija ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi. ··· Nāve: Miris cilvēks, nav sakaru, ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nāve (31)
Kas jūsu uztverē ir nāve? Beigas visam vai kkā jauna sākums?
dziives bilance. daziem atbriivojums, citiem ciesanas. radiniekiem un druagiem buutu jaasaprot ka naave ir tik pat dabiska kaa dzimsana, un vairaak jaapiedomaa par veel dziivajiem. Vienam beigas, citam sākums.

Vai saulriets ir beigas visam vai kkā jauna sākums?
Zini, šo tēmu labāk atstāt mierā...
Tas nav nekas labs pret palicējiem.
Ja neesi saskāries-nesapratīsi.
Inito4ka +++

Par tēmu. Nāve ir dzīves sastāvdaļa. Tāpat kā piedzimšana. Nozīmīgs brīdis.
A par tām detaļām, kas notiks pēc tam, uzzināsi, kad nomirsi.
Domāju:ja tev nav bērnu -tad beigas ir tkai tev jo tavi gēni nav arpus tevis...? ··· Nāve: Nāve lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu